Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

kalws sas vrika!!!!!!! an k sas vrika me dakrya agwnias xerome p epitelous sas milaw!!!

perimenw to tel apo stigmi se stigmi gia apotelesmata xoriakis k trella8ika

mallon ap tin arxi 8a paw k gw. gia 8 mina prospa8eiwn. :(

ps: oreo to tragudaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλώς τους!!

Τί κάνεις Γιελήζ? Πώς είναι στη δουλειά σήμερα?

Γιώργο τί ώρα θα πάτε στον γιατρό??Ανυπομονώ να μάθω αν είναι σάκος ή σάκοι!!

Έλενα καλωσήρθες!Μακάρι να είναι θετική η χοριακή σου και να μπεις στην λίστα με τις εγκυμοσύνες κατευθείαν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ,

ΕΓΩ ΑΡΧΙΖΩ ΝΕΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ !!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ :laugh: :laugh:

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ1981 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ,

ΕΓΩ ΑΡΧΙΖΩ ΝΕΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ !!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ :laugh: :laugh:

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!

Καλημέρα Μαρία..

Καλή επιτυχία κούκλα μου!!

Γρήγορα να μας ανακοινώσεις τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλοσ μια καλιμερα τα πω...

τα πιρα παλι...!!χαχαχα..εγραψα ορεεοτετο μινιμα..για ολουσ απο λιγο! και μολισ πιγα να το ανεβασο...με πεταξε εξο!!!!!!!!!!...και τορα σασ λεο μονο μια απλι καλι.....μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μην αγχώνεσαι και μην κλαίς!! Θα είναι θετικό το αποτέλεσμα!! :)

Γιώργο μου περιμένουμε τα νέα σας!!

Χρύσα μου η δουλειά καλά... Εγώ δεν είμαι καλά!!

Ήρθε ένας ηλίθιος συνάδελφος (δεν ήταν εδώ την Παρασκευή) μεστη καλή χαρά και μου είπε " ΑΑΑ καλώς τη Γιελήζ τι κάνεις? να σου ζήσουν τα αγοράκια σού!!! Πολύχρονα να είναι!!!!! Τι κάνουν μεγαλώνουν ? μεγαλώνουν?" ΑΧ παιδιά μου κόπηκαν τα πόδια!!! τα χέρια μου ακόμα τρέμουν!!! πήγα έριξα ένα κλάμμα στην τουαλέτα και ακόμα δεν μπορώ να ηρεμήσω... Είχα συνηθίσει σε όλα τα άλλα που μου λένε τύπου θα κάνετε άλλα, μην στεναχωριέσαι σημασία έχει που εσύ είσαι καλα!! κτλ

Αλλά αυτό μου ήρθε πολύ ξαφνικό δεν ήξερα τι να πώ!!! τι να απαντήσω...

Αχ παιδιά...τι ήταν αυτό??? Δεν με χωράει ο τόπος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους!!!δεν αναφερω ονοματα...εννοω ολη την καλη και ομορφη παρεα του... ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ;)

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Ήρθε ένας ηλίθιος συνάδελφος (δεν ήταν εδώ την Παρασκευή) μεστη καλή χαρά και μου είπε " ΑΑΑ καλώς τη Γιελήζ τι κάνεις? να σου ζήσουν τα αγοράκια σού!!! Πολύχρονα να είναι!!!!! Τι κάνουν μεγαλώνουν ? μεγαλώνουν?" ΑΧ παιδιά μου κόπηκαν τα πόδια!!! τα χέρια μου ακόμα τρέμουν!!! πήγα έριξα ένα κλάμμα στην τουαλέτα και ακόμα δεν μπορώ να ηρεμήσω... Είχα συνηθίσει σε όλα τα άλλα που μου λένε τύπου θα κάνετε άλλα, μην στεναχωριέσαι σημασία έχει που εσύ είσαι καλα!! κτλ

Αλλά αυτό μου ήρθε πολύ ξαφνικό δεν ήξερα τι να πώ!!! τι να απαντήσω...

Αχ παιδιά...τι ήταν αυτό??? Δεν με χωράει ο τόπος!!

Αχ Γιελήζ μου το πέρασα κ εγώ αυτό όταν επέστρεψα στην δουλειά..Είναι πολύ δύσκολο!Κ εγώ για ένα μήνα κάθε μέρα την ώρα που έφευγα δεχόμουν ευχές!!..

Υπομονή,θα το ξεπεράσεις κ αυτό!!Ένας μήνας έμεινε και ξεκινάς πάλι με το καλό!!(Κ είμαι σίγουρη ότι θα μας πεις γρήγορα τα ευχάριστα νέα)....(και θα τρέχει η συμπεθέρα σου με μια τούρτα στην Ξάνθη :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :lol: :woohoo: :silly: :lol::ohmy: )

Καλημέρα Νίναααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

απλοσ μια καλιμερα τα πω...

τα πιρα παλι...!!χαχαχα..εγραψα ορεεοτετο μινιμα..για ολουσ απο λιγο! και μολισ πιγα να το ανεβασο...με πεταξε εξο!!!!!!!!!!...και τορα σασ λεο μονο μια απλι καλι.....μερα!!!

Καλώς τη συμπεθέρα... καιεσύ νεύρα συμπεθέρα?

Άντε βρε καλή εβδομάδα να έχουμε!!!

:angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA.........

SSSSSSSOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSSS

TI SHMAINEI 4 XORIAKH????? EIMAI 2 MERES PRIN TIN ANAMENOMENH K ME SHMADIA PERIODOY ( ROZ,LIGO AIMA KTL) APO PONO SKIZW :(

DE VRIKA TON GYNEKOLOGO MOY ALLA AFTO POY KATALAVA EINAI OTI VOURRRR GIA NEA PROSPA8EIA

PLEASE KAPIA ME EMPEIRIA???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Έλενα μην αγχώνεσαι και μην κλαίς!! Θα είναι θετικό το αποτέλεσμα!! :)

Γιώργο μου περιμένουμε τα νέα σας!!

Χρύσα μου η δουλειά καλά... Εγώ δεν είμαι καλά!!

Ήρθε ένας ηλίθιος συνάδελφος (δεν ήταν εδώ την Παρασκευή) μεστη καλή χαρά και μου είπε " ΑΑΑ καλώς τη Γιελήζ τι κάνεις? να σου ζήσουν τα αγοράκια σού!!! Πολύχρονα να είναι!!!!! Τι κάνουν μεγαλώνουν ? μεγαλώνουν?" ΑΧ παιδιά μου κόπηκαν τα πόδια!!! τα χέρια μου ακόμα τρέμουν!!! πήγα έριξα ένα κλάμμα στην τουαλέτα και ακόμα δεν μπορώ να ηρεμήσω... Είχα συνηθίσει σε όλα τα άλλα που μου λένε τύπου θα κάνετε άλλα, μην στεναχωριέσαι σημασία έχει που εσύ είσαι καλα!! κτλ

Αλλά αυτό μου ήρθε πολύ ξαφνικό δεν ήξερα τι να πώ!!! τι να απαντήσω...

Αχ παιδιά...τι ήταν αυτό??? Δεν με χωράει ο τόπος!!

Μα τόσο βλαξ?!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια και στον άνεμο ξεχωριστά, άνεμε όλα καλά με τη γυναίκα σου? είδατε σάκους? χάρηκα πάρα πολύ για εσάς.

βάλτε με κι εμένα στη λίστα, ξεκίνησα την 3η μου προσπάθεια....

καλή επιτυχία σε όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μου δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει 4 χοριακή... Ο μικροβιολόγος τι είπε? καλύτερα να περιμένεις να μιλήσεις με τον γυναικολόγο σου..

Αναστασία μου κι όμως ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ!!! ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kai pali apo emena!!

τοσι ορα ψαχνο καινουριο αγαταρ!!!χαχαχαγιατη το παλι το εσβισα απο το ιπολογιστη!!!χαχαχαχα...

λιπον ...υελιζ....κοπελα μου...δεν το περιμενεσ να σιμβι αφτο???....εμενα ακομα με ροτανε ποτε γενο!!..και ξερισ λογο σοματοσ{στιλετο που εχο}τουσ δικιολογο....μαλιστα προχτεσ που πιγαμε βολατα ..εβαλα ενα φουστανακι..απο εκινα με λαστιχο στο στιτοσ...και μαλιστα ο καλοσ ο κοσμο....αφτοσ που χερουντε με οτι μου γινετε...κατεφτια με ροτουσανε αν ιμε εγκιοσ ..και ποσο μινον ιμε...εεεεε τουν ιπα στον ανδρα μου που αλι φορα βολτα στο λιτοχωρο δεν εχι...ποσ ελεγε η αλι...δεν ιπαρχι!!!χαχαχα

λιπον να πασ να τουν πισ στο καλο προερετο σιναδελφο να ..παι να πνιγι...και μουτζοσετον και απο εμενα!!! να μιν του τα χροσταο!!!....

ξερισ αν δεν τα ισουν στη δουλεα τα μιλουσαμε τηλεφονικοσ...αλα εσι τη κατσι και σκασ μονισου???...γιατη δεν με πιρεσ τηλεφονο??? την φιλιναδεσ ιμαστε?????εεεεε????..εγο ιμε σπιτι και ξερισ που ποτε μα ποτε δεν ενοχλισ!!!.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

kalimera kai pali apo emena!!

τοσι ορα ψαχνο καινουριο αγαταρ!!!χαχαχαγιατη το παλι το εσβισα απο το ιπολογιστη!!!χαχαχαχα...

λιπον ...υελιζ....κοπελα μου...δεν το περιμενεσ να σιμβι αφτο???....εμενα ακομα με ροτανε ποτε γενο!!..και ξερισ λογο σοματοσ{στιλετο που εχο}τουσ δικιολογο....μαλιστα προχτεσ που πιγαμε βολατα ..εβαλα ενα φουστανακι..απο εκινα με λαστιχο στο στιτοσ...και μαλιστα ο καλοσ ο κοσμο....αφτοσ που χερουντε με οτι μου γινετε...κατεφτια με ροτουσανε αν ιμε εγκιοσ ..και ποσο μινον ιμε...εεεεε τουν ιπα στον ανδρα μου που αλι φορα βολτα στο λιτοχωρο δεν εχι...ποσ ελεγε η αλι...δεν ιπαρχι!!!χαχαχα

λιπον να πασ να τουν πισ στο καλο προερετο σιναδελφο να ..παι να πνιγι...και μουτζοσετον και απο εμενα!!! να μιν του τα χροσταο!!!....

ξερισ αν δεν τα ισουν στη δουλεα τα μιλουσαμε τηλεφονικοσ...αλα εσι τη κατσι και σκασ μονισου???...γιατη δεν με πιρεσ τηλεφονο??? την φιλιναδεσ ιμαστε?????εεεεε????..εγο ιμε σπιτι και ξερισ που ποτε μα ποτε δεν ενοχλισ!!!.........

Σε ευχαριστώ βρε Νίνα αλλά δεν μπορώ να μιλάω στο τηλ. (κινητό)πολύ γιατί για να πιάσει σήμα πρέπει να βγώ στο μπαλκόνι και απο το μπαλκόνι με βλέπει ο διευθυντής χαχα οπότε καταλαβαίνεις... και ήδη μίλησα με τον ιδιωτικό μου ψυχολόγο (τον αντρούλη μου)

Νίνα μου πολλά περίμενα να ακούσω...(και ήμουν και προετοιμασμένη,άλλωστε 4 μήνες τώρα το είχα συνηθίσει) αλλά από έναν άνθρωπο που είναι στο διπλανό γραφείο και συνεργαζόμαστε άμεσα κάθε μέρα όλη μέρα αυτό δεν περίμενα να το ακούσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υελιζ...κατσε τορα κατο πισ ενα καφεδακι..ιρεμισε...και αστο να παι!!!...στο καλο!!!

αντε ..τα ερτι γριγορα και ο οκτομβι και ολα τα πανε καλα!!!..με ποσο ιμερομενι ισε εσι ..τα μενισ απο προτι...επαφι ..ελεφτερι!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Καλημεριζω και φιλακια σας χαριζω!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Καλημερα γλυκο μου γλειφιτζουρι... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ,

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΕΡΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...

ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ 4.75 Η ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΕ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΥΠΕΡΒΑΙΝΕΙ ΤΟ 1!!ΟΤΑΝ ΜΙΛΗΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ (ΕΝΤΕΛΩΣ ΒΛΑΚΑΣ ) ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΑΠΟ 10 ΚΑΙ ΠΑΝΩ .. ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΛΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΠΟΒΟΛΗ!!!

ΕΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΗΚΕ ΤΟΣΟ , ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!!!!!

ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...