Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αμαν ρε συ μαρκερ!!! βαλθηκες να μας τρελανεις;;;;; και οι ορμονες μας ακομα ειναι σαν τρελες!!

ωρες ωρες μου'ρχεται να ... να... τη μικρη! ξυπνησε τον αλλον με τις !@#$%πιπιλες που πετουσε, εχεσε, την αλλαξα και τωρα κοιμαται και ο αλλος ειναι ολο νευρα και φωναζει!!! Γυναικες..... απο μικρες στα κολπα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!κι αλλη ανορεξικη στην παρεα!

Μην ανησυχεις...απλα ζηλευω!Το παχουλουλα μου αρεσε!

κοιτα κοιτα πώς λυσσαξανε οσες δεν ξερανε για το νονο!Και για το παιδι μου τιποτα! :lol::lol::lol::lol:

πσσσσστ εσεις δεν εχετε φωτο να στειλετε ρεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;

που δεν ξερω ουτε τις φατσες σας;;;;;;;;;;;;;;;;

Νανουκα στα ελληνικα μου εγραψες το μειλ σου :lol::lol::lol::lol::lol:

βαγκ θελω φωτο τη γαμπα σου :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα να δεις κι εκει πιτσιρικα φαινεσαι

οποτε οπως λεει η τζουλια ρετους κανεις σιγουρα χα χα χα

πες τα βαγκ μου να ξεθυμανεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαθιαρω και συ φαινεσαι φωτεινη...σα το μαρακι... :oops::oops::oops:

παιδια σε λιγο θα παμε στην οφθαλμιατρο..θυμαστε που ηταν να κανουμε επεμβαση τοτε με τις τσιμπλες;;εδω και πολυ καιρο δεν εχει ξανα παρουσιαστει..αλλα αφου το κλεισαμε το ραντεβου θα παμε..80 ευρω θα χασουεμ..η 60..δε πειραζει..μπορει και να εφυγε εντελως..μακαρι για να αποφυγουμε την επεμβαση!! [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια υπηρχε ενα σαιτ οταν τα εψαχνα προ εγκυμοσυνης που εβγαζε ενα διαγραμμα για το εαν θα κανεις αγορι ή κοριτσι βασει ημερων της περιοδου

ποιο στο καλο ειναι αυτο και το ψαχνουμε με μια μελλουσα

μακαρι σωσωκα μου περιμενουμε αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολοι σχεδον.ο μπαμπας του και οι παππουδες του.η μια του η θεια του αντρα μου η αδερφη.βασικα και εγω αχω σπαστο.ναι αυτο το μαλλι μας το ζηλευουν πολλοι χαχαχαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχχαα! Ειναι τελειο! [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] Σου ταιριάζει Σωσω!

Ακου αγαθιάρω... σε λίγο θα το πιστέψω κιόλας! αχχαχαχαχαχαχαχαχ! [smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif]

Νιουμαμα όντως μικροφέρνεις! Φτου φτου! αλλα ετσι κι αλλιως μικρουλα είσαι!

Εσυ βρε Σωσω ποσο εισαι? [smilie=laughing7.gif]

Μακαρι να αποφυγετε την επεμβαση!

Λοιπον... οπως σας εχω πει και γνωριζετε οι πιο πολλες εχουμε γενεθλια [smilie=occasion15.gif] τη κυριακη! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Ελεγα να κανουμε ενα μινι παρτακυ αλλα προεκυψε βαπτιση εκεινη τη μερα. Τι να κανω?

Μπαααα το παρτακυ! Ψηνομαι τρελα! [smilie=occasion14.gif]

Θα κανω τζιζ κεηκ για τουρτα! Θα το στολιζω πλακα θα χει!

Μπαλονακια θα χω....

Φαγακια θα χω... τυπου μακαρονοσαλατες και σαλατες και τιποτα καναπεδακια κοκ.

Μπορει να κανω ταρτα με τυρια και λαχανικα... θα δω.

Λεω να παρω κόλλες Α3 και να τις ζωγραφισω με μαρκαδόρους.Παιδικες ζωγραφιες και να τις κάνω σουβερ. Πλακα θα χει! Φυσικα πιτακια-ποτηρακια μιας χρησης... χαχαχχαχαχαχαχα! Αφου ειναι παιδικο παρτυ ! Τι να μου φύγει ο κώλος? [smilie=pottytrain2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και φυσικα αφου ειπα ουφ.... κοιμηθηκε και αυτος... στο 5λεπτο ξυπνησε η μικρη!!! τωρα την εχω κατω αγκαλια για να μην κοπαναει τα παιχνιδια και τον ξαναξυπνησει!

Ντομ τη θες αποτριχωμενη τη γαμπα;;; θες τωρινη ή last year... που ελεγε και η διαφημηση;;; :lol::lol:

θα σου κανω ενα ποτ πουρι οταν εχω ωρα. να με εχεις και αμφας (και αν δε φας... :lol: ) και προφιλ και απ'ολα!!! :lol::lol::lol:

Ντομ εγω δε θα σχολιασω το νονο. ο αντρας μου ειναι καλυτερος ;) . ο γιος σου ειναι ΙΔΙΟΣ! με σενα. το φουστανι καλο. αλλα δε θα κταλαβαινα οτι ειναι τοσο ακριβο, αλλα εγω δεν ειμαι το μετρο, διοτι, οπως ξαναπα, ειμαι ντιπ ασχετη με μοδα... και το μακιγιαζ καλα το καταφερες!!! ευγε!!!

Σωσω καλα αποτελεσματα...

και δε μου ειπατε... τα μωρα τα παιρνουν αιμα απο τη φλεβα;;; γιατι εγω θυμαμαι στο ΠΙΚΠΑ (...) με επαιρναν απο το δαχτυλο...

Μαρακι εχεις μια μανια με το ξεκωλο ιμοσιον;;; :lol::lol: καλες ετοιμασιες βρε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη τι πλασμα ειναι αυτο; Κουκλι! Να σας ζησει! Αντε με το καλο και το 2ο! [smilie=toothy9.gif]

Ε τωρα ζηλεψα και θα βαλω και γω μια του Διονυση! χιχιχιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε μαρακι μας θυμη ψφωβωγ καλοκαιριψ ...

συγχρονωσ γραφει κιν γγψ η μικρη... ηβγ

τι καθαρα νερα!!! και ο Διονυσακης ./ηβ ωβνην ... οπως ειπε η Μαριαννα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε σας περιμένω όλους Ζακυνθο το άλλο καλοκαίρι! :P:P:P:P:P:P:P Ειδατε τι θαλασσες εχουμε!

Σωστα τα λεει η Μαριάννα! χαχαχαχαχαχαχχαχα! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ, θελω τη περιβόητη γαμπα που έχεις περιγραψει τοσες φορες!Οπως θες,με τριχες ή χωρις.Ανφας θα φαω μην ανησυχεις δε μου κοβεται η ορεξη με μια γυμνασμενη γαμπα.Το μακιγιαζ ηταν απο κομμωτρια εκει που το κατεχει...σιγα μην βαφομουν μονη μου τοσο καλα.

Για το φορεμα...ο αντρας μου μου την ειπε,οτι το χρωμα δεν ταιριαζε στη φαση που ειμαι με τα κιλα αυτα,με παχαινε κλπ κλπ.Οχι που δε θα μιλαγε :evil:

Αλεκα σου εποτρεπω να βρισεις...που ελεγες...

Παω να ταισω...μοσχαρακι με πατατα και αστρακι και κρεμμυδακι χωρις λαχανικα γιατι παλι διαρροια εχει αυτος,τα χει σκατωσει ολα,γαμω τα πλυσιματα μου γαμω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες γεια σας...

το ξερ οτι χαθηκα αλλα περασα πολυ ασχημη κ πολυ κουραστικη εβδομαδα.δε σας εχω διαβασει κ δεν εχω ασχοληθει ακομα καθολου με το νεο μαμμυ αλλα ευελπιστω την πεμπτη που εχω ρεπο να το φτιαξω..

θα σας τα πω πολυ συντομα...

η μαμα μου μετακομιζει με τις μικρες σε νεο σπιτι κ τρεχουμε με το πακεταρισμα κ το κουβαλημα...ειναι πολυ καλυτερο το νεο διαμερισμα κ στα λεφτα σχεδον τα ιδια οποτε αξιζει ο κοπος..το αλλο σκο εχουμε μετακομιση...

με την πεθερα ειχαμε μια συζητηση κ με εφερε στο αμην αλλα δεν εχω αλλη επιλογη οποτε συνεχιζει να κραταει τη μικρη..κ με τον αντρα μου τσακωνομασταν καθε μερα για το θεμα αυτο γτ με πιεζε να σταματησω τη δουλεια αλλα ευτυχως καταλαβε οτι δε μας παιρνει οποτε συνεχιζουμε ετσι..

η ξαδερφη μου που μενει στον 1ο οροφο της πολυκατοικιας μου βαρεσε μπιελα..καθε βραδυ εβριζε,φωναζε,πεταγε πραγματα απο το μπαλκονι..καθε βραδυ ολη η γειτονια στο ποδι...καθε βραδυ αστυνομιες κ 100 κ τελικα της καναμε εισαγωγη στο δαφνι...με συμπτωματα σχιζοφρενειας...αφηστε τα!!!!

μαζι με αυτα ειχαμε κ δουλεια στο γραφειο κ ετρεχα σαν το βεγγο....

αυτα!!!!ελπιζω να παει κ να μην ξαναρθει...

η αγγελικη ειναι 77εκ κ πηρε μονο 6οογρ σε 1,5 μηνα,ειναι 9850γρ..πολυ καλη..καναμε εμβολιο μηνιγγιτιδας..η γιατρος ειπε οτι περπατησε πολυ νωρις κ για αυτο θα χτυπαει συνεχεια..εχει ηδη 3 καρουμπαλα γτ κοπαναει στις γωνιες των τοιχων!!!!επισης θα ειναι λεει πολυ εξυπνη,πολυ καλη μαθητρια κ πολυ πεισματαρα!!!ελα,δεν το ειχα καταλαβει!!!!ξεκινησαμε αυγο κ την πεμπτη θα φαει κ ψαρι.

μου ειπε να κοψω το γαλα πολυ νωρις το βραδυ κ να της δινω χαμομηλι..οποτε καθε βραδυ περιπου στις 3 με 4 εχουμε ξενυχτι μεχρι να αποφασισει να κοιμηθει χωρις φαι..αποψε ξυπνησε ευτυχως 6ηωρα για γαλα..

αυτα τα νεα..χτες ειχα κ επετειο γαμου 2 χρονια,περασαμε καλα,λουλουδια,γλυκα κ τα σχετικα..

μαρακι κ εσεις ειχατε νομιζω επετειο...να τα εκατοστησετε!!!!

ολες οι υπολοιπες ευχομαι να ειστε καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalupso τετοιο πακετο εφαγες ρε ? :o

Παναγια μου ...

Marker ενα 8α σου πώ , άν έκανε πολύ συχνη επαφή ειναί Κορίτσι (εγγυηση)

αν ειχε 3-4 μερες να κανει τοτε Αγορι ! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω τα εχω ξεχασει τζουλια μου αυτα τοτε τα εψαχνα πολυ

μαλλον κοριτσια οπως το υπολογισαμε

ρε συ καλυψω πω πω τι παθατε βρε παιδι μου

ειδες ολα μαζι ρε γμτ συμβαινουν

σιγα μην εχει σχιζοφρενεια - ελα μωρε κατι θα της εχει συμβει της κοπελας

οσο για την μετακομιση ειναι μανικι τρελλο τουλαχιστον ειναι ποιο κοντα σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πρωτοσχολιασω μου λετε?

καλυψω μου τι να πω .... κουραγιο και υπομονη κοριτσι μου.

ντομ πες αμεσως τηλεφωνο για να τον βρισω τον...... σου.εγω νομιζω οτι νοιωθει ανασφαλεια για σενα και ετσι σε μειωνει ο αχαιρευτος αντε για να μη πω και αλλα

σωσω για πρωτο παπουτσακι αν περπαταει μονο του το παιδακι θελει κατι σταθερο. καλο ειναι να πιανει και το αστραγαλο για να μην γυρισει κατι σε μποτακι κοντο και φυσικα οχι υφασματινο.

εμενα καλε η δικια μου με το ζορυ φοραει 18 , ειναι ελαφροποδαρη ως ξωτικο που ειναι χεχεχχεχε

μαρκερ παλι σκατα η υποθεση,προσπαθησε (οσο ειναι εφικτο) να χαλαρωσεις γιατι ... κλαφτα αλλιως τα νευρα σου, οχι πως εχεις αδικο αλλα......

μαρκατ περαστικουλια στην μικρη σου

στις υπολοιπες φιλακια

αρχισαμε το διαβασμα δειλα δειλα

byeeeeeeeeeeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ μου κ τα 2 σπιτια ειναι αρκετα κοντα μας οποτε δεν θα εχουμε θεμα..

απλα το θεμα ειναι οτι για να μην πανε χαμενα καποια επιπλα που δε χωρανε τωρα στο καινουργιο θα τα δωσουμε η θα πρεπει να τα χωσουμε στην αποθηκη μας..βασικα μια βιβλιοθηκη παιδικη απο νεοσετ σε χρωματακι γαλαζιο περισσευει κ λεμε να την παρουμε εμεις για το παιδικο κ να διωξουμε 2 βιβλιοθηκες σε χρωμα ξυλο ανοιχτο που εχουμε ηδη στο δωματιο.αλλα το παιδικο ειναι τωρα ολο ροζ..λεω να βαλω μια ταπετσαρια σε γαλαζιες αποχρωσεις στον εναν τοιχο μονο για να ταιριαξει καλυτερα...

τι λετε εσεις ?ειναι καλος συνδιασμος γαλαζιο με ροζ η να μην μπω στον κοπο???

οσο για την ξαδερφη μου απο τις λιγες γνωσεις ψυχολογιας που εχω εβγαλα το συμπερασμα για σχιζοφρενεια ...ξαφνικα αρχισε να φοβαται οτι ολοι θελουν το κακο της,οτι την κυνηγανε για να την σκοτωσουν,οτι θελουν να την κλεψουν..δεν ετρωγε γιατι ελεγε οτι θελουν να τη δηλητηριασουν...

τετοια πραγματα...

αφου στο ιδρυμα που ειναι τωρα λεει οτι την βιασαν....

ειναι μια κατασταση που θα τη βασανιζει μια ζωη..θα παιρνει χαπια για παντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

καλυψω τι να πω κριμα, για την ξαδερφη σου... δεν εχω λογια. τεσπα, ειναι κατι που σε ενα κοντινο μου προσωπο, εχουν αρχισει αυτα τα συμπτωματα, και δεν μπορω να κανω κατι.. σε ψυχιατρο που ρωτησα πως μπορω να βοηθησω,μου ειπε μονο με αν το αποφασιση το ιδιο το ατομο να παει σε γιατρο θα βοηθηθει τωρα που ειναι νωρις, αλλιως να περιμενω να παθει κριση, και να παμε κατευθειαν στο τρελαδικο :(:(:(:( παντως λυπαμαι πολυ.

το γαλαζιο και το ροζ για μενα ειναι ενας πολυ ωραιος συνδιασμος, και εχεις και ετοιμο το δωματιο για το δευτερο χαχαχαχαχαχα.και για την επετειο σας να ζησετε και να ευτυχισεται, να χαιρεστε την αγγελικουλα @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

για τα δικα μου τωρα.. στη δουλεια με πιεσε ο διευθυντης να παραιτηθω μονο. και να μην μου κανει απολυση εικονικη, δεν μπορω να καταλαβω γιατι αυτη η αντιμετωπιση. που να του ζητουσα κανονικη απολυση τη θα γινοταν, τεσπα. θα παω αυριο κατα τις εντεκα να παραιτηθω, θα προσπαθησω για τελευταια φορα να μιλησω στον προεδρο, μπας και καταλαβει οτι ειναι παραιτηση, και οχι απολυση, μηπως και μπω στο ταμειο ανεργιας, γιατι αλλιως κλαψτα χαραλαμπε... δεν ξερω τι θα κανω,εχω τρελαθει, πηγαινα για καλυτερα και βρεθηκα χωρισ δουλεια, κοντευω να σκασω... βεβαια γραφτηκα και ως αντιπροσωπος της oriflame θα προσπαθησω, τι θα προσπαθησω θα στροσω το κ@@λο μου κατω να τα καταφερω, μηπως και βγαλω κανενα χρτζιλικι απο κει,και θα φτιαξω και μια ιστιοσελιδα της oriflame που οποιος μπαινει και κανει αγορες απο εκει θα παιρνω ποσοστα, αν πιασει αυτο θα ειναι καλα θελω να πιστευω, γιατι τιποτα δεν μου παει καλα μεχρι στιγμης...μην σας πρειζω και εσας. αυταααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aσε τι μαλακιες χαρα...θα σε σπασω το κεφαλι..καλα θα μιλησουμε και το βραδυ...μη διανοηθεις και παραιτηθεις..τηνδερφη σου κοροιδευες που παραιτηθηκε και τωρα κανες τα ιδια..ελεος!!!

καλυψω δε μαρεσει ο συνδυασμος ροζ μπλε..

30 ειμαι εγω..

ντομ..τι λεει ρε;;τι εγινε η μασκαρα;;χαχαχαχ

εμες πηγαμε γιατρο..

περιμεναμε αρετη ωρα..

δωσαμε 80! :-?:-?:-?

αλλα οκ..ειναι επειδη ειναι διευθηντρια..και μετα λει δωρεαν υγεια..και ολα αυτα στα απογευματινα ιατρεια δημοσιου νοσοκ..τεσπα..

την εριξε 3 φορες κολλυρια..μπηκαμε νγηκαμε..φαινεται μαλλον οτι υποχωρησε..χωρι να ειναι σιγουρο αυτο..αν μεχρι 1 ετουε συνεχισει ετσι λιγοκα τη..πηδηξαμε..

μακαιρι να μη ξανα τσιμπλιασει..

εφαγα 1 ινδοκαρυδο!ασχετο!σε λιγο ετοιμαζομαι να σφαξω καρπουζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροζ με γαλάζιο δεν 8α το φανταζόμουν ποτε ... :?

Σωσω λύσσαξες με τα καρπούζια , κοπελια σε λίγο 8α κατουρεις κουκουτσια , ημαρτον ! :lol:

πωπωω τρελλαινομαι για ινδοκαρυδο ...

ηρ8ε κ η πε8ερα κ εφυγε. το καλοκαιρι ειχα χασει κατι σκουλαρηκια

και η ατακα της χρονιας -Βρηκα κατι σκουλαρηκια σου , αλλα δεν στα εφερα επειδη δεν μου αρεσανε , ε , κ στο κατω κατω αμα τα 8ελεις του χρονου ελα στο χωριο να τα παρεις !!! :mrgreen:

δεν 8ελετε να ξερετε ποση ειναι η πιεση μου !!! :oops::evil::o[smilie=argue.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...