Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

Ρε Σωσώ... τι ανιψάκι;

Μη μου πεις οτι γέννησε η Θούλη;

Καλέ, πότε πρόλαβε;

Ρε κορίτσια... ξέρετε αν μπορώ την εμφάνιση των μηνυμάτων;

Αυτό που στην 1η σελίδα εμφανίζεται το τελευταίο μήνυμα, μου σπάει τα νεύρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε παιδια ...εχω βαλει 00 φορες το λινη για να το βλεπετε ισια...ελεος!!χχαχα..νανα η αδερφη του λευτερη..

μαεκατ ενταξει με το φουστανι;;;ολα καλα;;

ντομ επεσε η ομαδα ..;;;ι συμβαινει;;

καλα και συ ρε νανα..το μαρακι η πιο γλυκια μανουλα;;το εχεσες πια..χαχαχα...γεια σου ρε μαρια..τελικα δε μας ειπες πως γιρτασες την επετειος;

παιδια χθες ειδα τιβι και ειχε 1 υφλη που γννηθηκε ετσι και εναν αλλον που εχασε το φως του στα 28..και παντρευτηκαν και εκαναν και 2 παιδια..και δε τα εχουν δει ποτε..απιστευτο.δε μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου!!

εμεις πηγαμε για καφε και γυρισαμε@@

και ..πινουμε απο το καμλαμαμκι...και γαμω τα κατορθωματα,ε;;χααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι δεν ειναι ολες οι μερες ιδιες ουτε για εμας ποσο μαλλον για τα μωρα...

ελπιζω να ηταν κατι προσωρινο...δεν υπαρχει λογος να κατηγορεις τον εαυτο σου...

ολες δεν αντιμετωπιζουμε ανα καιρους προβληματα με τα παιδια??

πανω από ολα ηρεμησε.. :x

Γεωργια και σε εσας περαστικα!!!! ;);)

Σωσω να σας ζησει το ανιψακι!!!παντα γερό!!!! και μην απαξιωνεις το καλαμακι ..ειναι καλο!!!!ο δικος μου δεν μπορει :lol::lol:

Νανουκα προσεχε...γιατι εχεις δωσει δειγματα πολυ καλα πηγαινοντας Κυπρο και διεκδικεις ευκολα τον τιτλο ..... :!:

και εμες εχουμε αιματολογικες την αλλη εβδομαδα..για να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δικός μου πρέπει να έχει το στίγμα.

σήμερα μαγείρεψα μοσχαράκι για το μικρό μου.

ελπίζω να του αρέσει.

αν και το έχω σχεδόν σίγουρο!

χαχαχα!!!

πάω να κάνω νάνι και θα τα πούμε αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με κανατε και γελασα! Εσκασε το χειλακι μου λίγο!

Σας ευχαριστω..........

Νανα καλωσορισες! :P:P:P:P:P

Μαρκατ να σου ζήσουνε! Φανταζομαι περηφανη μανουλα τι ωραια που θα τα περασατε!

Αντε και γω περιμενω να βγουνε οι φωτο να σας στειλω! Ανυπομονω!

Το καλο ομως δε σας στο πα!( ακους σωσω; #1) Εχει και η Καλυψω επέτειο! [smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif] χαχαχα! Αληθεια που ειναι αυτο το κοριτσι; Να ζησετε βρε τρελα! Να ειστε παντα καλα!

Εγω ειπα στον χασμπαντ να παει να φερει πιτογυρα να το καψουμε! Ειμαι και σε γονιμες μέρες!( ακούς σωσω; #2) χεχεχε! Αλλα δε νομιζω να μου κατσει... οχι για σεξ αλλα για μωρο... :lol:

Πηγαμε βολτιτσα με το μαναρακι μου το απογευμα. Ολα καλα. Ητανε λιγο νυσταγμενος αλλα οκ. Απο την εξαντληση που ειχε κοιμηθηκε για μεσημερι απο τις 2:30 μεχρι τις 6:00! Εγω δε κοιμηθηκα ο βλακας γιατι ελεγα θα ξυπνησει μωρε και θα ξυπνησει μωρε και ολο κλαματα ακουγα και αυτο το καημενουλι κοιμοτανε του καλου καιρου...

Μηπως ειναι καιρος να παω να αγορασω τη ρομπα που δενει πισω; :think::think::think::think:

Ασχετο .... Τζουλια και συ διαιτολογος δεν εισαι;

Ξανα ασχετο... Ναι εχουμε το σιλβερ κρος.Πολυ ελαφρυ! το ευχαριστηθήκαμε!

Μαρκερ..... δεν εχω λογια! χαχαχαχχα! Φανταζομαι πανικος...Αλλαααααααααα για τα διδυμακια η μαμα και ο μπαμπας επι ποδος!χιχχιχι!Αντε να ρθουμε να σας δουμε καμια βολτιτσα απο κοντα!

Σωσω να σας ζησει το ανηψι!!!!!!!!! :P:P

Λοιπον παω τωρα...... τα λεμε η μετα ή αυριο! ;););););););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα εχεις δικιο και συ και ολες σας.....

Ημουνα και μονη ελειπε ο ανδρεας............ Και αυτο το σκατουλι οργιασε! Ολα καλα.. Ειμαι λιγο καλυτερα.

Απλα ητανε δυσκολη η χθεσινη νυχτα. Ενιωθα ανικανη. Δεν ηξερα τι ηθελε. Ή μαλλον ηξερα. Ήθελε να παιξει... Στις 12 το βραδυ. Δε ξερει απο ωαρια η ψυχη μου. Ειναι νινακι ακομη. Παρεουλα ηθελε. Και γω.... τελοσπάντων τωρα. Παλι θα με παρουνε τα ζουμια. Α ρε ατιμες ορμονες. Και δεν ειμαι εγκυος! Που να μουνα κιολας!

Βαγκ που εισαι? Πως παει ο υπνος σας?

Τα υπολοιπα κοριτσια? Φροσω, αλεκες,ντομ,χαρα,τζουλια κλπ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι το νου σου στα ωαρια χαχαχααααααα.

Έλα μωρέ έτσι κάνουν όλα μην ανησυχείς. Εμάς τα έκανε ο δον αυτά στις πρώτες μας διακοπές 10 μηνών.

Όλο το βράδυ ξύπναγε και αναβόσβηνε το φως. Δεν κοιμότανε καθόλου και ξύπναγε και στις 6!

Περνούσαν κάτι πάπιες απέξω κάθε πρωί και τις άκουγε και φώναζε παπαπαππαααα.

Και εννοείται πώς δεν μπορούσαμε να τον αφήσουμε να κλάψει γιατί θα ξεσήκωνε όλο το ξενοδοχείο.

Πάντως κρίμα που το άφησες μόνο του να κλαίει. Ας καθόσουν κι εσύ εκεί δεν θα άλλαζε κάτι.

Μάρκατ περαστικά στα παιδάκια σου. Κι εγώ τη βάτιση των διδύμων στο βίντεο την είδα. Ντύσε, γδύσε, έκανε και ο Χριστόφορος κακά στο χέρι μου πριν μπει στην κολυμπήθρα, έτρεχα να τον καθαρίσω.

Τζούλια και μάρκερ επεισοδιακά τα πρώτα γενέθλια. Πώς τα καταφέρατε έτσι;

Σωσώ να σας ζήσει ο ανηψιός.

Αθηνά συγκινήθηκα πολύ με τον μπαμπά σου. Οι καημένοι θα τους λείπει πολύ ο μικρός.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να ζησετε!!!παντα ευτυχισμενοι!!!!

και Στην Καλυψω οι πιο θερμες ευχες μας!!να ειναι παντα καλα !!!

ο δικος μου αντρας το απογευμα που ημουν δουλεια μαγειρεψε χοιρινο με σελινο γα αυριο και φασολακια γα μεθαυριο!!!!φανταστικα!!!! [smilie=blob3.gif]

Φροσω χθες στο παιδικο παρτυ που πηγα , τυχαια ηρθε η κουβεντα στο "κοιμησου παιδι μου"..

μια συναδελφος με διδυμα κατα λεξη ανεφερε οτι ηταν ο,τι χειροτερο μπορεσε να κανει και ευτυχως , κατα τη γνωμη της , που το καταλαβε εγκαιρως..τουλαχιστον δυο ομως αλλες νεες μαμαδες το υποστηριξαν δριμυτατα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επανέρχομαι....

Σήμερα ο δον πήγε πρώτη μέρα στον παιδικό. Εντάξει έριξε πολύυυυυυυ κλάμα αλλά αυτή τη φορά ήμουν ψυχραιμότατη γεια σου του λέω θα σε πάρω το μεσημέρι και έφυγα.

Όταν τον πήρα ήταν χαρούμενος. Ήρθε στο σπίτι και λύσαξε κυριολεκτικά.

Δεν κοιμόταν για μεσημέρι και άρχισε να μου λέει για τον παιδικό.

Κάθεται με ένα κοριτσάκι την Μαριεύα (έχει λέει πολλά κορίτσια) η οποία φορούσε ένα καφέ φόρεμα και καφέ παπούτσια και ένα βρακάκι ροζ με τον τουίτη κίτρινο. Καλά του λέω που το ξέρεις; Έσκυψα μου λέει κα΄τω από το θρανίο και το είδα :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o.

Κι αρχίζει να γελάει και να χορεύει :shock::?:o:twisted: .

Αλέεεεεεεκαααααα εσύ που έχεις γιο γκομενιάρη τί να του πω του δον τώρα; Να τον μαλώσω;

Κι εσείς καλέ που έχετε κορίτσια μην τους φοράτε μίνι μέχρι τα αυτιά. Καιροφυλαχτούν πολλοί δον εκεί έξω.

Με τα πολλά τελικά είχε και ζέστη τον πήγα στο copa copana και κάτσαμε μέχρι το βραδάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και σας καληνυχτιζω...δυο κατσαρολες γεματες βρηκα...να φανω αχαριστη??????

χαχχαχαχαχ!!!!συγγνωμη Σωσω!!!!

Φροσω απαιχτος ο δον φυσικα...για μια ακομη φορα.....αν ειχα κοριτσακι και καθοταν διπλα του θα του φορουσα συνεχεια μινι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα εχεις δικιο και συ και ολες σας.....

Ημουνα και μονη ελειπε ο ανδρεας............ Και αυτο το σκατουλι οργιασε! Ολα καλα.. Ειμαι λιγο καλυτερα.

Απλα ητανε δυσκολη η χθεσινη νυχτα. Ενιωθα ανικανη. Δεν ηξερα τι ηθελε. Ή μαλλον ηξερα. Ήθελε να παιξει... Στις 12 το βραδυ. Δε ξερει απο ωαρια η ψυχη μου. Ειναι νινακι ακομη. Παρεουλα ηθελε. Και γω.... τελοσπάντων τωρα. Παλι θα με παρουνε τα ζουμια. Α ρε ατιμες ορμονες. Και δεν ειμαι εγκυος! Που να μουνα κιολας!

Βαγκ που εισαι? Πως παει ο υπνος σας?

Τα υπολοιπα κοριτσια? Φροσω, αλεκες,ντομ,χαρα,τζουλια κλπ?

Και για να μην παρεξηγηθώ για πριν γιάυτό έγραψα το νου σου στα ωάρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε Χρυσούλα δεν είναι άπαιχτος είναι [smilie=bootyshake.gif] παιδο.

Για το βιβλίο εγώ τη γνώμη μου την έχω πει. Ο καθείς ότι θέλει πράττει ;)

Διαβάστε κι αυτό http://www.babiesinmind.co.za/crying-it-out. Είναι πολύ καλό πραγματικά αξίζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωαρια....νατο νατο..ερχεται μαρακι...ρε συ ισμηνη.κανενα νεο με τη δουλεια του αντρα σου;;ευχαριστω για τις εχες κοριτσια...

τωρα εχει σειρα...το μαρακι..γνωστο..εκτος και να μας την κανει η ντομ!!!

η καλυψω τρεχει και δε φτανει παιδια..η μικρη περπαταει και κουτουλαει παντου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια εγω εφαγα κατι ωμα λυκανοπιτακια.!!!ωμα αληθεια..εννοω δε μαρεσει να τα πολυ ψηνω..και μολις μαλακωσουν τα τρωω..να φανταστειτε οτι το λουκανικο κατα τμηματα ητνα κρυο..και μου χουν κατσει..τσιμεντο!!!λετε με 2 παγωτο να στρωσουν ολα;;; :o:o:o [smilie=headbang.gif] κια αυτο εννοειται οτι ειναι το αγαπημενο μου..μακραν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki μου ναι και εγω , μόνο που κουράστηκα μετα απο 11 χρονια στον χωρο , το μόνο καλο στα ινστιτουτα κ ηταν που γνωρισα τον αντρουλι μου (αυτος συνεχιζει εγω εχω κλεισει !)

Καλα σκυλι το silver cross μου την σπαει που δεν εχει χωρο για τον καφε αλλα κατα τα άλλα με σταματανε στο δρόμο. παναλαφρο , ασε που το σηκωνω μαζι με το μωρο γιατι μετα το ασανσερ εχει κ 7 τελευταια σκαλια!!! :x

Επεισοδιακα γενεθλια , Νανουκα μολισ ειδε τον gummy στην τουρτα πηγε τα τον πιασει (η μιση τουρτα στο χερι του) και μολις του ειπα - μηηη , τα εριξε στο φορεμα μου ! :mrgreen:

Νανουκα κ εγω το χω προσεξει αυτο μετην πε8ερα ακου σποντα ''δε σας γραφω τα οικοπεδα γιατι αμα τα πουλησετε ποιος 8α με κοιταξει εμενα (80 ετων) :evil: κ η μανα μου μου τα εγραψε ολα (57 χρονων) μην τυχον κ τα χασει λεει τα μυαλα να εχω κατι.

δηλαδη να εισαι ξυπολητος πριγκηψ ! τι ωραιο , να χεις 1 γιο 45 χρονων κ να τον κανεις να 8ελει να σε ''ξεφορτω8ει'' για να δει ασπρη μερα ... κ εγω τα παιρνω γιατι ο αντρας μου δουλευει 9-9 σαν τον σκυλο ... πω πωωω συγχιστηκα ! :-w

8α τα πουμε αυριο παλι (-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια να σας ρωτησω.σκεφτομαι να παρω παπα η μικρη..τι προτεινετε;;τι πηρατε εσεις για τα παιδια σας;;λεω να τησ φορεσω τιποτα γιατι χειμωνιαζει..αλλοι λενε σπορτεξ και αλλοι ξερετε..τα αλλα παπα..σα βαφτιστικα που ειναι..δε ξερω πως τα λενε..

εμεις δεν εχουμε περιουσιες οποτε...δε με νοιαζει... [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ,κουκλες :D

Διαβασα οτι μπορεσα..,μια χαρα σας βλεπω ;)

Τα γενεθλεια αρχισαν κ καθε χρονο θα ειναι κ πιο τρελα για ολους :lol:

Εγω ειμαι μια χαρα..εκανα γενικο ,πετεξα καναπεδες κ κρεβατια εξω στην αυλη κ επλινα τοιχους ..πηρα κ μια πολυ καλη κυρια κ με βοηθησε ...αλλαξα κουρτινες κ μαζεψα καλοκαιρινα ,κ εβαλα τα χειμωνιατικα ρουχα !

Ειναι η μαμα μου εδω κ απο αυριο αρχιζουμαι προετοιμασιες βαπτηση! γλυκα αλοννησιοτικα κ γλυκοβαζακια!

Χρονια Πολλα στα νινακια σας που εγιναν 1 :D

Καλοφωτιστα τα νεο βαπτισμενα !!!

Στην φρεσκογκαστουλα μας ..με το καλο το μωρακι σας :D

Αυτα....λοιπον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου,σας ευχαριστω για τις ευχες.νανουκα δεν το επιδιωξαμε,αλλα ετυχε.θελαμε να κανουμε δευτερο,θα ξεκινουσαμε τις προσπαθεις σε 4 με 5 μηνες αλλα ηρθε πιο νωρις απο οτι το περιμεναμε.καλοδεχουμενο.σημερα θα παμε ελευθερουπολη στο κεντρο υγειας για να ρωτησουμε για γιατρους για τις εξετασεις κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζουνίτσες μου!!!

Το μαναράκι μου ήθελε το κρεβατάκι του... κοιμάται σαν πουλάκι!!!

φτου φτου φτου!!!

Χρυσούλα ήταν καλό το βράδυ σας; ;)

Τον αποζημείωσες τον άνθρωπο για τα 2 φαγητά;

Σωσώ δεν είναι απαραίτητο να της πάρεις βαφτιστικά παπούτσια.

Έχει πιο κάζουαλ που δεν είναι αθλητικά...

Κοριτσάκι έχεις... άπειρες επιλογές!!!

Τζούλια, διάβασε τι είπε χθες η δικιά μου...

Πήγα να σου περιποιηθώ τον κήπο και με είδε η γειτόνισσα σου!

Άρχισε να μου λέει μπράβο που σου φροντίζω τον κήπο... και πόσο τυχερή είσαι που έχεις έναν τόσο όμορφο κήπο χωρίς να κουράζεσαι... η δική της η πεθερά ποτέ δεν την βοήθησε... αλλά τώρα μόνο εκείνη την τρέχει στους γιατρούς...

Εν τω μεταξύ, η γειτόνισσα μου έχει πει οτι η πεθερά της την αγαπάει πάρα πολύ και οτι την έχει καλύτερα από το γιο της...

Τι να πιστέψω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aloxa

οπως καταλαβατε δεν προλαβα να μπω εχθες το απογευμα

τι να [πω βρε κοριτσια

εχω αρχισει πραγματικα να πιστευω οτι πρεπει αν παω να με δει κανας γιατρος

τα νευρα μου κροσια απο την παρασκευη ειναι

μιλαμε δεν αντεχω δευτερολεπτο να ακουω φωνες και κλαματα με πιανει ταχυπαλμια

και μην σας περιγραψω τι γινεται στο σπιτι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o

συγνωμη δικαιολογειτε;;;; ολοι μου λεγανε θα περπατησουν και θα τα κυνηγας

τι να πω

αυτα περπατησαν και κηνυγανε εμενα

ο Στελιος ολο το απογευμα απο την στιγμη που ξυπνησαν εκλαιγε -με οδυρμους μιλαμε να τον εχω αγγαλια - να μην τον αφηνω καθολου και οταν εκανα λιγο να τον ακουμπησω στο πατωμα γινοταν της κολασεως

λεω κατσε ρε κερατα κατω και κλαιγε να δω για ποσο

ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ!!!!!

πηγαινα να παρω το Νικολακι αγκαλια και ουρλιαζε πιο πολυ

τον εβαλα τιμωρια στο κρεββατι του να κατσει να ηρεμισει - ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!

ουτε να μαγειρεψω προλαβα ουτε τιποτα

ημουν μαι τους στο πατωμα να με ακουμπανε και να με βλεπουν :-o#-o@-) [smilie=confused2.gif] [smilie=cwm21.gif]

μιλαμε ουτε να φανε δεν καθοντοντουσαν - ουτε τιποτα

μονο να καθομαστε μαζι

σαλαψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ σας πριζω βρε κοριτσια μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

καλεεεεε εγω εχω χασει πολλα επεισοδια!

Σωσω γραψε ρε στη Νανουκα μια περιληψη, να καταλαβω κι εγω!

Πεσανε τα γενεθλια σας οι βαφτισεις μαζι και τα χω κανει αχταρμα στο μυαλο μου!

Καταρχην συγχαρητηρια και καλη εγκυμοσυνη στη Φωτεινη!

Ζηλευωωωωωωωωωωωωωω να μην το ομολογησω; :lol:

Μαρκατ καλοφωτιστοι!Σοφη καλοφωτιστη!Τζουλια χρονια σας πολλα!Μαρκερ χρονια σας πολλα!

Αυτος κοιμηθηκε απο τις 9.30μ.μ. ως τις 9.00πμ!!! κι αυτο λεγεται ευχαριστω το Θεο για τη χθεσινη τυχη μου!!!!Κατι παρομοιο εκανε παραπροχτες,προχτες σκατα!

Α!Εβγαλε δοντακι πανω επιτελους!!!Και τα τριζει τωρα!

Αυριο θα ρθει η παιδιατρος..εχω περιεργεια για υψος βαρος,απο 4 Ιουλιου εχει να ρθει!

Φροσω τις ελαβες;Γιατι το gmail μαλακιζεται τωρα τελευταια

Πολυ σουξε ο Νονος...λυσσαξατε λυσσαρες!Για οσες ρωτατε:Αυτος ειναι ελευθερος,εσεις ειστε παντρεμενες!

Μαρακι χαιρομαι που εισαι καλυτερα!Μαρκερ τωρα τρελαινεσαι εσυ!Καλα τι γινεται;Φτιαχνει η μια χαλαει η αλλη;

Λατρειααααααααααα :YMHUG::x:-*

Σωσωκα κατι περαστικα διαβασα τι εγινε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...σηκωθηκαμε 8.και τωρα ξανα κοιμαται..πηγαμε λαικη..

ρε νανα να την παρω αθλητικα η μοκασινια;;

δε ξερω και πως τα λενε..

αλλα καταλαβατε..

ρε μαρκερ τι να πω..μηπως να πηγαινες 1 βολτα ;;;ε κανενα γιατρουδακο;;κανενα ψυχολογο;;σε κανενα συμβουλο;;;δε ξερω..γιατι κατι δε παει καλα..καπου το χανετε νομιζω..με το μπαρδον δλδ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Ξεχασα να σου απαντησω βρε Σωσω...

Εννοεις εκτος απο τα βαφτιστικα;αυτα δεν τα παιρνει ο Νονος;Τελοσπαντων,ασε τα βαφτιστικα για φιγουρα,μοκασινια δηλ.αλλα να ειναι καλα για περπατημα πες του νονου,να μη γλιστρανε και παρε αθλητικα για το περπατημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Μαρια....

Υπομονη βρε κοπέλα μου. Ολα τα παιδάκια έτσι κάνουνε. ΜΙα ετσι μια αλλιως. Εσυ επι δυο. Ειναι και αγορακια που ειναι απο τη φυση τους λιγο πιο ατακτουλικα. Ξεσηκωνουνε το ενα το αλλο. Εμενα παντως οταν βλεπει να κλαινε αλλα παιδακια γελαει ξακαρδιζεται. Θυμασαι που οταν φωναζανε ή γκρινιάζανε τα δικα σου εκλαιγε ο δικος μου τοτε? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα! Τι γελιο!

Σωσωκα παρε καλυτερα τυπου μουγερ, κροκοντιλινο.. Τα αθλητικα δεν εχουνε καθολου καμαρα μεσα. Ή κανενα ολ σταρακι που εχει λιγο καμαρα. Αλλα για πρωτα βηματα μουγερ δαγκωτο.

Εμεις εχουμε γεμισει παπουτσια. ΠΟλυ τρεντυ. χαχαχχα! Εχουμε και κατι μποτακια χειμωνιατικα μουρλια!

Του τα φοραω τωρα παντως και τα φχαριστιομαστε. Βγαινουμε συνεχεια, τα φοραει λιγο στο σπιτι που χαζοπερπαταει, χαμος!

Παρολο που κοιμηθηκαμε καλυτερα νυσταζω πολυ.

Απο σεξ τζιφος [smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif] . Ξεραθηκαμε απο τη κοιυραση.. [smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif] Βαρυναμε και απο τα σουβλακια! αχαχχαχαχαα! [smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif]

Παω να του φτιαξω τη κρεμουλα τα λεμε μετα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
    • Προσωπικά να μην κάνεις άλλη χοριακη, να πας για υπέρηχο.  Αχ δεν μπορώ να θυμηθώ το ψευδώνυμο της φίλη μου να την έκανα ταγκ. Είναι στο θέμα εξωσωματικη 2022 Έκανε χοριακες είχε κάτι παρόμοιο με εσένα κραταει την κορούλα της στην αγκαλιά της. Και η μικρή μας είναι σχεδόν 2 Χρ     
    • Σοφία μ με το καλο το μωρακι σ! Ναι εγω κανω συσπάσεις απο 19 εβδ περίπου κ παίρνω μαγνήσιο. Ελα στην ομαδα που σ ειπε η @Tonakiv ειμαστε αρκετά κορίτσια εκει
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...