Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

και θα κανετε μονος του ρεσουζαν ο αντρας σου;;δε ξερω...

τζουλια...τετοια περιπετεια...

μαρκερ τα λες τελεια ωρες ωρες...

το σκηνικο με τις τουρτες..περιγραφη τελεια...

και μαλλον θελετε να πειτε ολες..να μας ζησε το μωρο,ε;; :P:P:P

ρε νανα..εκανε τιποτα καινουργιο ο ανθιμος;;μη με γραφεις... :twisted::twisted::o:o:shock::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

του ειπα να μην ερχεται κανεις στο σπιτι οταν λειπω.....αν τολμησει να ερθει η μανα του θα την αρχισω πολυυυυυυυυυυυυυ ασχημα...μου ειπε οτι μπορει να τον προσεχει...μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιι...αν δεν τα καταφερνει θα τον προσεχει η μαμα μου το μωρο....ααααααααα δεν σας ειπα θα βαλω κρυφα το αλλο μου κινητο στην πορτα κοντα για να δω αν θα ερθει κανεις σπιτι....χιχιχι ειμαι πολυ υπουλο ατομο οταν θελω.... :twisted::twisted: ακουω για γενεθλια και αγχωνομαι... :oops::(:o:shock::(:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε Σουζαν Μακγάιβερ!!! τον ξερεις ή ησουν πολυ μικρη και δεν τον εβλεπες;;;

να δεις που σε 2 βδομαδες, το πολυ, δε θα αντεξει ο αντρας σου το μπέιμπι σιτιγκ και θα γυρισεις στο σπιτι και στο γιοκα σου!

Σωσω ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι αγχωνεσαι σουζαν

κατι χειροτερο απο τα δικα μου δε νομιζω να συμβει

αφου την εβγαλα εγω καθαρη και δεν εκανα φονικο :lol:

νομιζω οτι θα τα καταφερεις :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκη μου, κι εσείς τώρα γυρίσατε;

Κέρδισε την παράσταση η κορούλα σου;

Μαρκάτ, κι εσύ βάφτισες τα μπουμπουκάκια σου;

Καλοφώτιστα να είναι!!!

Ο Άνθιμος επέστρεψε με 1 βαλίτσα δώρα!!!

Εμένα ούτε να με κλάσουν!!!

Σόφη... τα έπλυνε και τα σιδέρωσε όλα η γιαγιά!!!

Η άλλη γιαγιά μας γέμισε το ψυγείο πριν έρθουμε... πρώτη φορά το κάνει...

Συνεχίζει να είναι φαφούτης, αλλά... μασάει τα πάντα με φοβερή επιτυχία!!!

Έχει αρχίσει να βαριέται τα δικά του φαγητά και θέλει δικά μας...

Σήμερα λέω να του ξεκινήσω μοσχαράκι.

Ανεβαίνει καναπέδες, κατεβαίνει με την πισινή, χαιτεράει, στέλνει φιλάκια, κάνει το σκυλάκι, κάνει αγκαλίτσες, τα βήματα του είναι πιο σταθερά... αυτά θυμάμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ τον ξερω αν και δεν τον εβλεπα πολυ...αλλα επειδη τον ξερω για αυτο φοβαμαι μην ερθει η μανα του οταν λειπω...χιχιχι :twisted: θελει δεν θελει πρεπει να φροντισει το μωρο...αλλιως η μαμα μου εγω πρεπει να δουλεψω γιατι αλλιως δεν βγαινουμε οικονομικα καθως τον αντρα μου δεν τον θελουν να δουλευει στο ξενοδοχειο γιατι δεν μιλαει απο την κουραση του ευγενικα στους πελατες και ο πεθερος με τον θειο του ο οποιος θειος ειναι προεδρος των ξενοδοχων στα χανια...μου ειπαν να παω εγω γιατι εγω ειμαι πολυ ευγενικη με τους τουριστες και χαμογελαστη...Μαρκερ μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....παραμονη των γενεθλιων θα παμε με τους γονεις μου και τους γονεις του αντρα μου σε ταβερνα...θα σβησουμε και κερακια..και την ημερα των γενεθλιων θα κανω παρτυ μονο στα παιδακια στο σπιτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε σουζαν μια χαρα θα ειναι

εε το πολυ πολυ να σου καταστρεψουν το σπιτι :lol::lol::lol::lol:

σουπερ θα ειστε

ντον'τ γουορι μπι χαπι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου ετσι ειναι απο δω και περα - εμεις στο χε...μο

ααα καλα στα γεννεθλια μας φερανε κατι δωρα

τι να σας π

καλυτερα δεν θα μπορουσα να διαλεξω εγω!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκερ και εγω ετσι θελω να πιστευω πως θα ειναι μια χαρα... :D:D:D για τουρτα θα παρω μαλλον γουινι το αρκουδακι...του αρεσει παρα πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vag ο λεκες εφυγε ευτυχως (την ηθελα κ με κανονικα κομματια φραουλας κ μπανανας η ατιμη)

Marker οπως καταλαβες το ξενοδοχειο που δουλευει η suzan 8α μεινει αιωνιο μυστικο...

Καλε να ζησουν κ τα νεοφωτιστα της παρεας!!! :idea:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟ8ΥΡΑ ΝΕΥΡΙΚΗς ΚΡΙΣΗΣ

πασαλειβεται με το φαι , το οποιο φτανει μεχρι το αυτι , βλεφαρα , μαλλια , ποδια

Τον κουναω ''σχεδον '' παντα (η μανα μου την καταφερε αυτην την μλκια ''θε μου σχωρα με'' :o )

κ μολις τον αφηνω κλαιει (αλλα δεν τον ξανασηκωνω μεχρι να κοιμη8ει μονο του) -ιδεες κ προτασεις δεκτες ;) δεν προλαβαινω οχι να σιδερωσω αλλα ουτε να ... (το μαμμυ το προφταινω :mrgreen: )

Σαββατο μας εχουν καλεσει στο πρωτο μας παρτυ κ εχω τρελλα8ει απο την χαρα μου που 8α βρε8ει με νινακια.

Ολοκληρο παγκρατι ειχε 3 παιδοτοπους οπου κλεισανε κ εχει μεινει ο ενας (της Νενας χρονοπουλου-ασχετο) αλλα δεχονται απο 3 ετων κ πανω :twisted::evil::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κλεινουνε παιδοτοποι;;απο ποτε;;αληθεια το λες;;

τζουλια ακομα κουνας;;μη μου πεις...

ρε νανα ανεβαινει καναπε;;μπραβο!!!

το δικο μας.πισω εμειενε..χαχαχαχ...

σουζαν...τελικα πως λεγεται το ξενοδοχειο;;

εκανα 1 κεικ να παει ο λευτερης στου νιντζα που δουλευει..σε σουσι μπαρ..και εφαγα τον πατο που ξεκολησε..μιλαμε ολα τα λεφτα..

μαλλον καιρο εχω να φαω κεικ.. :oops::oops:

σουζαν εισαι σιγυορη οτι θα φατε ολο μαζι;;σε φοβαμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω το ξενοδοχειο λεγεται Χριστινα.....αν μεχρι τοτε η πεθερα δεν μου εχει κανει κατι κανω το φονικο ναι θα φαμε ολοι μαζι... :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου! Καλη εβδομάδα!

Εγω κομμάτια. Ερείπιο ψυχολογικό.

Ο Διονυσάκης μας έκανε νερά με τον ύπνο. Οκ λέω δόντια. Σα έχω ξαναγράψει ότι έκανε και τον προηγούμενο μήνα συνήλθε αλλα τώρα ξαναμανα τα ίδια. Μεσημέρι; Βράδυ κλάμα και να θέλει αγκαλιά για να κοιμηθεί.Μ¨ονο αγκαλιά και να είμαι όρθια παρακαλώ. 11 1/2 κιλα παιδί και 3 δισκοκοίλες η μεση μου αντε γεια. Με εμπλαστρα η δικιά σου χθες. Αυτο δε με νοιαζει αλλα δε μπορουσα να περπατησω και το πιο σημαντικο ουτε να εξυπηρετηθουμε εδω μέσα. Ποια αγκαλια; Ούτε να του αλλάξω πάνα δε μπορούσα.

Έρχεται και ο αντρας μου απο το ταξιδι χθες. Παμε για μπανιο. Μεχρι τις 8:00 το βραδυ στη θαλασσα. Δε κοιμηθηκε ουτε λεπτο. Να κουτουλαει αλλ δεν.... Λέω οκ θα κοιμηθει το βραδυ σα πουλακι.

Αμ δε......

Να εχει οργωσει ολο το σπιτι η ωρα 10 :30 και να μη ησυχάζει με τιποτα. Εντα΄ξει Διονυσάκη ώρα για υπνο. Τον βάζω στη κουνια ο πανικος! Κλάμματα της τρελής.( Προχθές να σας πω οτι είχε κάνει και εμετο.) Λέω στον πατερα του δεν αντεχω αλλο θα πεσω κατω θα λιποθυμισω να τον παρουμε στο κρεββατι. Ενταξει βρε Μαρακι μου λεει τι να κανουμε μωρακι ειναι. Οκ ερχεται και αρχιζει ενα πανυγηρι! Να μας τραβαει τα μαλλια να μας χτυπαει τα κεφαλια να χοροπηδαει! Εεε λεω αυτο δεν ειναι δοντια! Όπως είσαι στη κουνια! Η ωρα 12! ΠΟυ αυτο το παιδι κοιμοτανε απο τις 9 χωρις να διαμαρτυρεται....

Με το που τον βαζω κουνια αρχιζει να ουρλιάζει! Αρπαζω το βιβλιο και κοιταζω το σχεδιαγραμμα με τα χρονικα διαστηματα και αρχιζω να το εφαρμοζω. Πηγαινα συνεχεια μεσα του μιλαγα και του εβαζα τον φωτεινουλη διπλα του. Επίσης του δροσιζα το προσωπάκι του και του σκουπιζα τα δακρακια του του αντε ξανα αντε ξανα.

Να κλαιω με αναφιλητά ο ανδρεας να με εχει αγκαλια και εγω να σκεφτομαι το παιδι μεσα μονο και να βαλαντωνω στο κλαμα. Οταν πηγαινα απλωνε τα χερακια και ελεγε μαμα μαμα!

Τελικά κοιμηθηκε....ξαναξυπνησε στις 5 και ξανα τα ιδια για πολυ λιγο.

Δε κοιμηθηκα ολη νυχτα. Ηθελα να πεθανω. Ενιωθα τυψεις. Εσπασε το στομαχι μου εκανα εμετο τελικα.Εχασα 3 κιλα μεσα σε 2 μερες.

Το πρωι περιμενα πως και πως για να ξυπνησει! Με το που ανοιγει τα ματακια του ημουνα μεσα! Μου κανει ενα χαμογελο και ελιωσα! Δεν εχω λογια να σας περιγραψω τι ενιωσα! Ειναι η ζωη μου! Δε θελω να τον κανω να κλαιει....

Το θεμα ειναι οτι αφου ξυπνησε και ολα καλα επρεπε να παμε για εξεταση αιματος! Ολα μαζι του πεσανε του καημενουλη!

Του βαζω ουροσυλλεκτη ολα καλα με τη μια πηρα ουρα και πηγαμε στην μικροβιολογο. Αυτη ειναι μια σκυλα.Οπως σας το λεω αλλα τι να κανω; Δεν εχει πολυ κοσμο και ειναι πολυ καλη στα αποτελεσματα.

Με το που με βλέπει μονη μου λεει μονη εισαι δεν θα μπορεσουμε να του παρουμε αιμα πρεπει να ερθει και αλλος. Οκ λεω να ερθει ο αντρας μου. Ερχεται ο ανδρεας και μας βαζει να τον γραπωσουμε οπως πιάνουνε τους τρελλους! Χειροπόδαρα. Παναγια μου αλλο αυτό! Να να ουρλιαζει πάλι το παιδακι μου επειδη τον κραταγαμε ετσι παρα γιατι του επαιρνε αίμα η τρελή! Με το που τελειωνουμε μου λεει με κοφτη φωνη παρτον αγκαλια τωρα! Παναγια μου λεω τι ειν' τουτη! Φυγε αμεσως και μου του αναφερεις ποτε το θεμα ξανα! Κοιτιομαστε με τον ανδρεα! Ειχαμε μεινει......... Φυγε τωρα μου λεει να αλλαξει περιβαλλον! Τωρα!

Καλα λεω καλε! Και μας ξαναειπε να μην του το αναφερουμε! Λες και θα καταλαβει...... Ελα παναγια μου!

Ηξερα οτι ειναι ειναι τελειως νευροσπαστη αλλα δεν την ειχα δει προσωπικα. Δεν ειχα αλλη επιλογη...

Μεχρι που εμαθα πριν απο λιγο οτι ο αλλος παιδιατρος ,η ρεζερβα μας, παιρνει αιματακι με πεταλουδιτσα και αυτος ειναι μεσα στα μελια! Χαλια παλι εγω...

Κλαμαααααααααααααααααα!

Κοριτσια ειμαι χαλια!

Το καλο της υποθεσης. Εφαγε κοιμηθηκε σα πουλακι. Κουρασμενος βεβαια. Εξαντλημενος. Και για ολα φταιω εγω...................... [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε μαρακι..γιατι πουλακι μου φταις εσυ;;πας καλα;;;αλλο παλι και αυτο..μερικες φορες ειναι νευροσπαστα τα παιδακια..οχι απο αποψη αλλα κατι θελουνε..

δε σημαινει οτι φταις εσυ...μην ακουω χαζα..αλλα πολυ ταλαιπωρια πρεπει να ητανε..

λες και μενα να με σωσει καμι αυπνια της μικρης και κλαμα και τετοια;;μπας και χασω κανενα κιλο..ξερεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Σωσω! Μόλις διαβασα το μυνημα σου με επιασαν τα κλαμματα. Να σαι καλα. Νιώθω πολύ χαλια. Και που κοιμηθηκε τωρα το μεσημερι σαμπως κοιμηθηκα εγω; Εδω ξυπνητή ειμαι και βολοδέρνω μεσα στο σπιτι.

Εχουμε και επετειο με τον αντρουλη μου σημερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

coolare μαρακι μου !!! ακου φταις εσυ ... :shock:

Και εγω τραβαω ζορια αυτες τις μερες με τον μικρο κ πανω σε ολα χειροτερευει κ ο πε8ερος μου με το αλτσχαιμερ (μενουν 2 στενα παρακατω), κ ποιος 8α πλυρωσει την νυφη ? - η νυφη ! :roll:

ασχετο (silver cross ασημι καροτσι εχετε κ εσεις ? καλα ειδα ? :P )

πωπω τωρα που διαβασα την εξεταση , 8υμη8ηκα οτι εχουμε κ 1 εμβολιο να κανουμε οπου να ναι...

πακετο !

ποιο χρονογιαγραμμα λες ? παλι επεισοδια εχασα η ζαβη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki μου μην μου στεναχωριεσαι δεν φταις εσυ...απλα τα μωρα μας καμια φορα εχουν περισσοτερα νευρα και κλαινε περισσοτερο αυτο δεν σημαινει οτι δεν κανεις κατι καλα εσυ...ενα ποιηματακι για σενα μπας και καταφερω νιωσεις λιγο καλυτερα...

Αχ βρε Μαρακι μου γλυκεια,

ολα θα πανε μια χαρα,

κι ο Διονυσακης θα ηρεμησει

και το κλαμα θα σταματησει...

να σαι παντοτε καλα

κι απο μενα πολλα φιλια... :x@};-;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε μαρακι..χρονια σας πολλα....μη με διαψευσεις...και σου ειπα..εχω 1 εντυπωση οτι θα εισαι εσυ η πρωτη απο τις μανουλες που θα μεινει εγκυος..

η νιου μαμα ειναι νιου εντρι...οποτε..δε πολυ πιανει..με το μπαρδον φωτεινη..ξερεις πως πανε αυτα..

και μας μας πηραν αιμα αλλα δε καλεσαν μετα τη τενια μακρη να ξεπερασει το τσιμπημα ..ελεος..

καλε μη κλαις..μερα που ειναι..εχεις καιρο να κλαψεις για πιο σημαντικα πραγματα..μη το συζητας..δε θελω να ακουω και να διαβαζω χαζα...

αντε να συνελθουμε..τι μαγειρεψες καλε;;πως θα το γιρτασετε;; [smilie=love1.gif][smilie=love10.gif][smilie=whip2.gif][smilie=love8.gif]

γεια ο ρε σουζαν με τα σουξε σου!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαράκι έγραφα μια ωρα αυτα που ηθελα να σου πω και με πέταξε :twisted:

Τέλος πάντων..ήθελα απλά να σου πω οτι κάποιες μερες είναι πιο δυσκολες από άλλες..

Και η κούραση δεν είναι καλός σύμβουλος..

Πάρε βαθιες ανασες..πρόσεχε τον εαυτό σου και ανασυγκροτησου!

Πίστεψέ με υπάρχουν πολύ χειρότερες καταστάσεις...

Είμαστε τυχερές μανούλες γιατί έχουμε πάνω από όλα υγιή παιδιά..

Στο λέω γιατί ζω από κοντα την ιστορία μιας μανούλας που ταλαιπωρειται στο Παιδων απο τη μερα που γεννηθηκε το μωρακι της (2χρονων) και κάθε φορά που πάω να "πεσω" και να γκρινιάξω για την κουραση μου..σκέφτομαι εκεινη..

Όλα θα στρωσουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα καλωσόρισες!

Σοφακι κι εσυ το ίδιο..καλοφωτιστο το Λυδάκι και τα αγοράκια της Γιωργίας!

Η καλυψω που είναι βρε παιδιά?

Η Δομ?

Αλεκααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ,ΑΝΑΚΑΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ,ΚΛΑΙΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ..ΕΛΠΙΖΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ...ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μας

σας ευχαριστώ πολύ πολύ όλες για τις ευχές σας!!

Μαράκι μου Χρόνια σας Πολλά!!

μην αγχώνεσαι καλό μου, δε φταις εσύ για κάτι

μερικές φορές και αυτά δεν ξέρουν τι θέλουν..

πχ τα δικά μου χθες το απόγευμα τρελάθηκαν..

δεν ήξερα τι ήθελαν, τρελό κλάμα

αφού τα πήρα ενα ενα και βγήκα στο μπαλκόνι να τα ταϊσω..

και ο μικρός κοιμήθηκε 12μιση χθες βράδυ, ακούς Σόφη ομοιοπαθούσα και γω

τώρα τα δικά μας

ω ναι βαπτιστήκαμε το Σάββατο!

κορίτσια δεν μπορείτε να φανταστείτε κούραση..

τ' αγόρια δεν σταμάτησαν να κλαίνε

το χειλάκι τους ούτε ενα χαμόγελο δεν έσκασε, κατσούφηκα και τα δυο χαχα

εγώ απίστευτο άγχος, εντάξει και στα κορίτσια είχα αλλά όχι και τόσο..

δε θυμάμαι και πολλά για να πω την αλήθεια..

παρά μόνο οτι πάλευα να τα ξεντύσω και μετά να τα ξαναντύσω με τα βαπτιστηκά

ο ιδρώτας ποτάμι μιλάμε

ευτυχώς είχα κότσο τα μαλλιά

ο φωτογράφος έπαθε ένα ντελίριο (δεν ξέρω αν το γράφω καλά) μας έβγαλε ενα σωρό φωτογραφίες

ηταν και η εκκλησία απίστευτη, βυζαντινή

σε γενικές γραμμές όμορφα ηταν

μετα πήγαμε σ΄ενα πολύ ωραίο μαγαζί και φαγαμε και κόψαμε και τις τούρτες

Μαρκερ γέλασα με τα δικά σας, ομως τέλος καλό όλα καλά!!

επανέρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να' μαι πάλι

Σωσώκα να σου ζήσει το ανηψάκι!!

εμείς σήμερα το πρωί είχαμε εμβόλιο

εντωμεταξύ είχαμε κάμποσες μερούλες βήχα και παίρναμε αερολίν

τελικά δεν κάναμε εμβόλιο, ήπια βρογχίτιδα είπε ο γιατρός

κατά τα άλλα καλά

είμαστε 10100 ο μεγάλος και 10 κιλά ο μικρός και από 77 πόντους ο καθένας

αυτά απο τα αγόρια

η μικρή μου τώρα

χθες βράδυ 9 η ω΄ρα ανεβάζει 38 και 4 πυρετό, της δίνω αντιπυρετικό

και 1μιση η ώρα ξυπνά με λυγμούς έκαιγε ολόκληρη, 39 και μισό

την κάνω ντους, ηρεμεί

σήμερα το πρωί τα ίδια 38μιση

την πήρα και αυτή στο γιατρό, μόνο αντιπυρετικό μου είπε να δίνω μέχρι να πέσει ο πυρετός

αυτά τα ωραία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαράκι μου!!!

Δε σ' αναγνωρίζω!!!

Εσύ;

Η πιο γλυκιά μανούλα έχεις ανασφάλειες;

Για σε παρακαλώ!!!

Θέλω το παλιό Μαράκι τώρα!!!

Κι αυτή η Σωσώ δε μου κάνει μία περίληψη να ξέρω τι γίνεται εδώ μέσα...

Κι ο Ανθιμούλης έκανε τις αιματολογικές εξετάσεις πριν πάμε Ελλάδα.

Όλα ήταν τέλεια!!!

Ο σίδηρος ήταν 80.

Η γιατρός το φοβότανε πολύ, λόγω θηλασμού.

Ρε Τζούλια... κατάλαβα καλά;

Έπεσε όλη η τούρτα στο φόρεμα σου;

Πήγα και πήρα τα των γενεθλίων.

Με χρέωσε 30 ευρώ παραπάνω κι ευτυχώς το κατάλαβα!!!

Την τούρτα θα τη φτιάξω μόνη μου!

Ρε κορίτσια... η πεθερά όλο με πετάει σπόντες για να την κοιτάξω στα γεράματα...

Τι στο καλό... σε μένα βασίζεται;

Μόλις έκανε λάθος ο ντιλίβερι μπόι και μου ξύπνησε το μωρό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...