Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

Σοφακι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Καλοφώτιστο και το Λυδάκι..Περιμένουμε Λεπτομέρειες..

Μαρκατ με το καλο η Βαφτιση..είμαι σίγουρη οτι θα είσαι πανεμορφη τετρακις μανούλα! [smilie=love1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γειααααααααααα

σοφηηηηη χρονια πολλα και ευτυχισμενα.... να χαιρεσαι την οικογενεια σου...

βρε κοριτσια πως φτιαχνεις να μην τα βλεπω αναποδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσια να σας πω.δεν το επιδιωξαμε,αλλα ετυχε.εχει 2,3 ημερες που κοιμαμαι συνεχεια<ειχα 15 ημερες καθηστερηση>και λεει σημερα ο αντρας μου στην πεθερα μου<που ηρθε προχθες>να παρουμε ενα τεστ γιατι δεν μου αρεσει που κοιμαται συνεχεια.ξυπναω παμε στο διπλανο χωριο που εχει φαρμακειο κ ερχομαστε σπιτι,το κανω και αμεσως βγηκε η γραμμη για θετικο.φωναζω τον αντρα μου απο την τουαλετα <θελεις δευτερο μωρο? συνχαρητηρια η γυναικα σου ειναι εγκυος>λεει ο αντρας μου απο εξω <ναι σιγα!!!!>βγενω εξω του δεινω το τεστ κ αρχιζω και κλαιω.ε μετα αφου μιλησαμε υσηχασα ,το ειδα πιο θετικα.τωρα θα κατεβουμε θεσσαλονικη την κυριακη για δευτερα να παμε στο νοσοκομειο να με δουνε.θα σας πω απο εβδομαδα τι ειπε ο γιατρος.ρε κοριτσια το στηθος μου ειναι πολυ μαλακο,γιαυτο και δεν υποψιαστικα για εγκυμοσυνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε κοριτσιαααααααααααααα

και εμεις βρε γεωργια γκρινια και μουρμουρα δεν ξερω τι να πω ισως τα δοντια εχουν φουσκωσει τα πισω

νιουμαμα ωραια εμπειρια αντε με το καλο.... [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] το μπεμπακι σου....

βρε κοριτσια η νανα που ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο ειναι..σου μοιαζει... ;)

και γω βαριεμαι χαρα..και απο τη βαρεμαρα μου τρωω.. [smilie=icescream.gif] [smilie=happy1.gif][smilie=spam1.gif][smilie=spam4.gif] ..τι αλλο βρε κοριτσια;τι φαγατε σημερα;;εγω γεμιστα..

αυριο τι εχει το προγραμμα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω το προσωπο ειναι του παιδιου μου το εφτιαξα με προγραμμα...χαχαχαχαχα εμεις σημερα φαγαμε χοριατικα λουκανικα με πατετες....αυριο εχει ο θεος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εχει;;;ο θεος εννοω!!!εμεις παλι γεμιστα...α και να σας πω..μετα το γαμο κλεισαμε για βαρκελωνη 5 μερες..με το μωρο εννοειται..τωρα ψαχνουμε δωματια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω βαριέμαι... Και πολύ κιόλας.

Δε κοιμότανε έκανε εμετο..... μετά ήθελε να παίξει,μετά νυσταζε...πηρα και γω τη μανα μου αφου ειδα και αποειδα και της ειπα ξεματιασε το! Ε μετα απο 5 λεπτα κοιμηθηκε σαν να μην ηξερε τιποτα! :!::!::!::!:

Τρελάθηκα! Γενικα δεν επηρεαζομαι απο ματια κλπ αλλα ατο μου εκανε εντυπωση! :?:

Ειμαι πραγματικα ξεθεωμενηηηηηηη! Παω να ξαπλωσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον παιδακια..λεω να παω για νανι!!καλο βραδυ σε ολες..και αλεκα αν σε μιλανε στο φεις να απαντας :(( !!!

στον τοιχο βρε να μιλησω? μολις μπηκα ειδα ενα μηνυμα σου "αργησες" και μετα ησουν εξαφανισμενη.εκτος συνδεσης.

χθες προσπαθουσα να μπω εδω, με εμφανιζε συνδεδεμενη και οταν πηγαινα να γραψω ελεγε οτι πρεπει να συνδεθω πρωτα.... [smilie=angry5.gif] [smilie=banghead.gif]

τα ξαναγραφω γιατι μαλλον δεν το πηρε το μηνυμα (βαριεμε να ψαχνω)

σοφακι χρονια πολλα να σε χαιρομαστε .φιλακια πολλα πολλα

μαρκατ μου να χαιρεσαι τα διδυμοζουζουνακια σου. χρονια πολλα γερα και τυχερα να ειναι και καλοφωτιστα.

μαρκερ και τζουλια και εσεις να χαιρεστε τα μπιμπιρινια σας γερα, τυχερα και ηρεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια....Μαρκερ Μαρκατ και Τζουλιαξ να σας ζησουν τα παιδακια σας χρονια πολλα να ειναι παντα τυχερα και με υγεια... [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] :o):ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...σηκωθηκαμε 8α παρα..δε ξερω ακομα ακομα τι ειναι καλτερα..να ξυπναει στισ 6 για γαλα και να ξανα πεφτει η να κοιμαται σερι και να σηκωνεται νωρις...φακ!!

μαρκερ και τζουλια χρονια πολλα!!!να τα εκατοστησουν α ζουζουνια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...