Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

γιατι καλε στο ράφι αφου την καπαρωσαμε εμεις

και το λόγω μας τον κρατάμε :lol:

καλυτερα που δεν βγαει δοντακια νωρις

εμενα ετσι ελεγε η γιαγια μου

θα βγουν πιο γερα και θα κρατησουν ππιο πολύ!!!!

εχω 800 σοφιες σημερα

αχ κοριτσια το μικρο το αφην ουν αταιστο ρε γμτ μου

το ξερω ειναι περιεργος και θελει πολλα παιχνιδια ο Νικος αλλα αυτη τη βδομαδα δεν τον προσπαθουν καθολου [smilie=icon_pale.gif] [smilie=fart.gif]

ετσι μου ερχεται να σταματησω τη δουλεια και να κατσω με τα παιδακια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α τετοια σε ειπε...ε σιχτιρισε την...μετα απο τοσα ζρονια αυτο καταλαβε...;;;

εμενα απο το πρωι...θα το πεταξω μιλαμε....τι να πω..πολυ κλαμα..και κλαιει και ασχημα... :oops::oops::oops:

βαγκ γιατι ν ΜΗ ΔΕ ΤΑ πω τα συναισθηματα μου;;σ;ς ειπΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΗ ΒΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΔΟΥΛΕΙΑ;;;;;;;;;φιανεται αλλωστε!!! :geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω μου μου ειπε κι αλλα πραγματα χειροτερα....για αυτο δεν ξανα μιλαω μαζι της..το μονο που λυπαμαι ειναι που καταλαβα τι ανθρωπος ειναι μετα απο τοσα χρονια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Σωσω αν πας τωρα στη δουλεια και εχεις νευρα, νταρτς θα παιζεις με τις συριγγες στους πισινους των ασθενων!!!

οσο για το κλαμα... πιο ασχημα απο τη Μαριαννα δε νομιζω... κανει ενα ρρρρρρρ..... σαν τις ζουλου! στο τυπμανο χτυπαει!!!

καλε μπηκε μονο του το παλιο μου αβαταρ! ευτυχως, γιατι βαριομουν να προσπαθω για καινουριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε!!!!!!!!!!!!!!!!! Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! :YMHUG: Τι ωραίαααα νεααααααα! Με το καλό! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη! Πόσο είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσε γιατι μπερδευτικα... :-?

new mamma ποτε κι ολλας;;; ο καθαρος αερας;;; αντε με το καλο!!! :ymapplause:

Σουζαν η φωτο ειναι καπου στην 68 σελ. μη με μαλωνεις...

Σωσω ΝΤΑΡΤΣ ειπα οχι βαρτσ! 8-} νταρτς ειναι αυτο το παιχνιδι με τα βελακια που τα πετας στο σημαδι στον τοιχο και προσπαθεις να βρεις κεντρο. καταλαβες.... ;;; #:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου!

σας γράφω στα γρήγορα..

Καταρχήν Χρόνια Πολλά στη Σόφη και καλοφώτιστη η Λυδία σου!!

Νιουμαμα συγχαρητήρια!!!

με το καλό το μωράκι σου, να εχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!

εμεις καλά!

ετοιμαζόμαστε..

έφτιαξα ενα μαλλί, τέλειες οι ανταύγειες!

πήρα και φόρεμα καλούτσικο, θα το δείτε, και τέλειες γόβες!!

σήμερα το απόγευμα έχω νύχια και κάτι τελευταία στην αγορά..

σας φιλώ

θα ευχηθώ στη Μάρκερ και στη Τζούλια απο σήμερα γιατί απο βδομάδα θα μπορέσω να ξαναμπώ

Κορίτσια μου να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας!!

να τα εκατοστήσουν, να' ναι γερά και δυνατά!!

αντε συγκινήθηκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ γελάω πολυ με αυτο πρες παπιε βρε σωσω

βρε κοπελια ιντερνετ δεν έχεις;

αντε κανε ενα γκουκλαρισμα και δες;;;

ποια μιλάει χα χα χα :lol::lol::lol::lol:

πάντως κατι γαλικο θα είναι!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ πραγματικα κουκλια να νινακια σου.... επισης τον ηθοποιο που λες τον λενε Δημητρη βλαχο και οχι βαγγελη χαχαχαχαχαχα....Ντομ ειδα τις φωτο που μου εστειλες απλα ειστε υπεροχη και εσυ και ο γιοκας σου...κοριτσια και εγω οπως και η Αλεκα ειμαι ερωτευμενη με τον Λεανδρο απο την Πατυ...χιχιχι ειναι κουκλος μου θυμιζει και καποιον χιχιχιχι :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι μαρκατ μου να τα χαιρομαστε

κι εγω λογικα αυριο δεν θα μπω

κι εσυ νεοφωτιστοι να ειναι οι παιδαροι σου και παντα γεροι και δυνατοι

ΤΖΟΥΛΙΑ συνγεννούμενη @ συνγενεθλιαζουμενη και συννοσοκομειούμενη να τον χαιρεσαι κι εσυ τον γιοκα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρόνια πολλά στη Σόφη! Να σας ζήσει και η Λυδία.

Μάρκερ περαστικά. Τα έχουν αυτά οι παιδικοί σταθμοί δυστυχώς.

Κι εγώ αναμένω από βδομάδα να ξεκινήσουμε την τριπλέτα των ιώσεων x_xx_x [smilie=confused2.gif] .

Με το καλό και η νιουμαμμυ το δεύτερο!

Γέννησε μια φίλη μου και την ώρα των συσπάσεων έπαθε ρήξη μήτρας :? .

Παραλίγο να χάσει και το μωρό. Μετά από 4 ώρες χειρουργείο είναι καλά αλλά δεν ξέρει ακόμα τί έγινε με τη μήτρα της και αν θα μπορέσει να ξανακάνει παιδιά.

Είναι χάλια η καημένη και πονάει πολύ.

Γέννησε στο Αττικό και πέσαν επάνω της 5 πανεπιστημιακοί γιατροί.

Λέει ότι αν είχε γεννήσει σε ιδιωτικό δεν ξέρει τί θα μπορούσε να είχε συμβεί.

Άσχετο αυτό [smilie=icon_cherry.gif] αρέσει στο δον.

Μόνο η βαγκ μου απάντησε τί μπορεί να εννοεί ο δον με τον βαγγέλη βλάκο.

Λάθος βαγκ [smilie=sign12.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααααααααααααααα τωρα το ειδα newmama

μπραβο γιουπι γιουπι

με το καλο

αντε μια καλη και ηρεμη εγκυμοσυνη με ενα μικρο και ηρεμο παιδακι

μουτσ μουτσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με ποιον γιατρο γένναγε φροσο μου

γιατι ειναι ενας μα@@@@ας εκει χοντρος που γενησε και η κουμπαρα μου και κατι παρομοιο επαθε

και εαν δεις ενα θεματακι με το αττικο που εχει ανοιχτει θα το διαβασεις

μηπως ειναι ο ιδιος βρε παιδι μου

τι να πω

καλα να ειναι η γυναικα και να χαιρεται το παιδακι της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα γεμιστα...

σοδγ χρονια πολλα!!να σε χαιρομαστε!!! [smilie=happy1.gif] [smilie=icescream.gif]

νιου μαμα..ειδες τι κανει η εξοχη;;;αχαχαχ!!!ολα καλα να πανε..και μεις περιμενουμε να γεννησει η αδερφη του λευτερη..

απο μερα σε μερα..μεχρι τη κυριακη που κλεινει 40 βδομαδων..και μετα..προκληση..

πρες παπιε η καλυψω το ειπε..και μαλιστα το εσαπασε η αγελικουλα..

αλλα δε καταλαβα τι εσπασε..

παιδια πολυ γκρινι σημερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόφηηηη χρόνια πολλά κούκλα! Να είσαι πάντα καλά και συ και η οικογενεια σου! Καλοφώτιστη η Λυδία σου! Της εύχομαι όλα τα καλά του κόσμου!

Νιουμάμα πες μας το στόρυ! Πως το έμαθες, πως το ανακοίνωσες κλπ!

Σουζανακι μη κολλάς ψυχή μου. Το ξέρω στεναχωρέθηκες αλλά μουβ ον! Είσαι μικρούλα και τα παίρνεις λίγο πιο βαριά αλλα δεν αξίζει! Δεν αξίζει να είναι δίπλα σου! Για καλό γίνονται όλα.

Πες βρε συμπεθέρα στη Σωσω τι είναι το πρες παπιέ! Έχει λυσσάξει η κοπέλα! χαχαχαχα! :lol:

Φρόσω εύχομαι να πάνε όλα καλά για τη φίλη σου! Είχε ξανακάνει μωρό; Έκανε ρήξη προηγούμενη τομή ή είναι το πρώτο; ¨οπως και να χει είναι τρομέρό! Και πάλι περαστικά εύχομαι!

Μαρκερ! Περαστικά σας! Με το θέμα της άλλης που φωναζε... Τι να πω! Δε θέλω να σε τσιτώσω, δε δικαιολογειται με τιποτα! Ξερω τώρα εισαι σε αναμενα καρβουνα..... Γμτ! Παρακολουθείστε το και δειτε τι θα κανετε! Ετσι κι αλλιως ιδιωτικος ειναι. Εννοω δεν ειναι δημοσιος να χασεις καποια θεση.

Τι αλλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki_1978 εχεις απολυτο δικιο... γινονται για καλο ολα...αλλα πλεον εχω μεινει με λιγες φιλες λετε να μαι τοσο κακια????πειτε μου σας παρακαλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Ευτυχώς με τον άντρα μου έχουμε πολύ καλή επικοινωνία σαν ζευγάρι και η απόφαση για το δεύτερο μωράκι, πάρθηκε επειτα από πολλή συζήτηση και ανάλυση της υπάρχουσας και ενδεχόμενης μελλοντικής μας κατάστασης. Οπότε είμαι χαρούμενη που ξέρω ότι αυτό το μωράκι το θέλουμε εμείς οι δυο πάρα πολύ (όσο και να αγχωνόμαστε). Απλά, ξέρεις... Ίσως είναι και οι ορμόνες... απλά θα ήθελα ένα πιο υποστηρικτικό περιβάλλον, ειδικά όταν γνωρίζουν τι έχω περάσει. Τελοσπαντων, είμαι με κομμένη ανάσα μεχρι την Τρίτη 🙏🙏  Θα περιμένω και τα δικά σου νέα, θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού να δεις το μικρουλι σου και εσύ την Τρίτη 🙏  Σε άλλα νέα, η μπέμπα σήμερα είπε πρώτη φορά μπαμπά, πολλές φορές κιόλας και συγκινήθηκα τόσο πολύ... Αχχχ τι ευτυχία που προσφέρουν αυτά τα μικρά πλάσματα, ξεχνάς αμέσως όλη την κούραση. Κάντε κουράγιο αγαπημένες μου, σε μερικούς μήνες θα έρθουν τα θαυματακια μας,και τότε ούτε που θα θυμόμαστε τις δύσκολες αυτές στιγμές του άγχους και του φόβου ♥️♥️  
    • Να μην αγχώνεσαι καθόλου!!! Έτοιμη είναι όταν αισθανθεί σίγουρη θα περπατήσει κ μόνη της!!!😍😍😍 Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!
    • Ευτυχώς που δεν κόλλησαν τα μικρά, άντε να φύγει το μικρόβιο πλήρως να ηρεμήσεις και εσύ! Η μικρή μου καλά, μεγαλώνουμε! Τώρα έγινε 15 μηνών και είναι στη φάση που στέκετεται μόνη της και κάνει βήματα αλλά θέλει να κρατιέται! Ο παιδίατρος μου είπε να μην ανησυχώ, απλά είναι θέμα αυτοπεποίθησης! Δο΄ξα το Θεό, είναι γερή και όλα καλά! 
    • Κορίτσια θέλω τη βοήθεια σας, εάν έχει περάσει κάποια κάτι παρόμοιο! Έκανα την υστεροσκόπηση 28 Μαΐου πήρα πρώτη φορά στη ζωή μου αντισυλληπτικα για αυτό το μήνα για την εξέταση! Μετά την επέμβαση είχα αίμα για 4 μερες ! Καθάρισα εντελώς στη βδομάδα! Και τώρα στις 13 Ιουνίου πήρα το τελευταίο χαπι από τα αντισυλληπτικα και αναμένω περίοδο! Αλλά έχει τώρα τη τελευταία εβδομάδα που έχω συνεχώς στο σκούπισμα καφέ εκκρίσεις! Λογικά θα μου έρθει περιοδος μέχρι τη Πέμπτη που θα κλείσω 7 μέρες από το τελευταίο χαπι ?  
    • Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Τα μικρά είναι μια χαρά πάλι καλά…!!! Δεν κόλλησε κανεις.. (Μάλλον μικρόβιο είναι) Εσένα το λουλουδάκι σου τι κάνει;;; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...