Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

ισμηνη αυτο ειναι..αν και δε περασε η ωρα//1 γιαγια αγορασε 1 κιτρνο παντελονακι και της εβαλε ο παππυς κατι..και χαιρςται..

βαγκ τελεια φωτο

καλα μωρη..τους μπατσους;;εχουμε και γυναικες αστυνομικων!!! :arrow:

sorry αλλα δεν μιλουσα για τους αστυνομικους

για τους ποδοσφαιριστες ελεγα

χεχεχεχχεχεχχεεχ

αουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΛΕΚΑ!!!! :oops: ιιιιιιι!!!!!

αντι για καφε μηπως θα με βγαλεις στην παραλιακη να χαζευουμε πιπινια;;;

αν ειναι ετσι να ερθω!!! :lol::lol:

Μαρακι ετσι απλα σε αρεσε το ιμοσιον;;; εισαι και μονη...

ιιιιι!!!!!

τι λεμε και δε μας κλεινουν μεσα!!!

εγω, την ωρα που εβγαζα τα σκουπιδια... τι σκεφτηκα...

στην καταψυξη εχουμε μιση τουτρα παγωτο φραουλα-σοκολατα που μας εφερε προχθες η φιλη μου, που ειναι εγκυος και θα την παντρεψουμε, απο τα fregio!!! την ισιασα λιγακι!!! :oops: ισα να παρει την καουρα απο το τζατζικι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ετσι vag

βοηθαει και στην χωνεψη το παγωτο

θελω γλυκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

ποτε θα παμε καλε? λεγε?

θα εχει και καλοκαιρι παλι απο βδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως ν' αρχησετε να βλεπετε αθλητικα;;;

Στιβο και κολυμπι να προτειματε...

κατι ξερει η παλια!!!

αντε πια δεν εχει και greys anatomy σημερα...

την ΑΕΚ βαριεμαι να τη βλεπω...

σε λιγο ειπε θα ερθει και ο αντρας μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακουσα το αμαξι του αντρα μου...

Αλεκα θα το κανονισουμε για την αλλη βδομαδα. καλα να ειμαστε φυσικα.

αντε καλυνυχτα και προσεξτε τι θα πειτε και θα τα διαβασω αυριο...

εισαστε και στη σελ 69!!!

τυχαιο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλεεςςς!!!!!

Τι κανετε?εμεις χαμος πολλα τα νεα μας !βαφτιστηκαμε και αυριο επιστρεφουμε νησι!

Δεν εχω διαβασει τα νεα σας μπηκα για ενα γεια,εχω μπερδευτει πολυ με το νεο μαμμυ αλλα θα το μελετησω σπιτι.

Ηθελα πολυ να κανονισουμε και συναντηση αλλα δυστυχως δεν τα καταφερα θα σας α γραψω ολα αναλυτικα απο το σπιτι μας πλεον.

Σας φιλω ολες γλυκα και μην ξεχνατε...σας αγαπωωωωωωω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες, τι κανετε? Εχω χαθεί λογω δουλειας αλλά αι όποτε εβρισα ευαιρια να μπω ή δεν δούλευε το μαμμυ ή εγω δεν αταλαβαινα πως να γραψω :roll:

Ελπίζω να είστε ολες αλά αι ολα τα ζουζουνια μας.

Εγω επεστρεψα στη δουλεια αι την μπεμπουλα την κραταει η κοπελα που ειχα βρει, νομιζω τα πανε καλα. Η μικρη κανει λιγα βηματακια αλλα ειναι πολυ επιφυλακτικη. Εχουμε μαρτυρήσει ολο το καλοκαιρι που δεν τρωει αλλα ευτυχως τις τελευταιες 2-3 ημερες εφαγε καλυτερα. Συνεχιζουμε το θηλασμο με πάθος τις ωρες που ειμαι σπιτι αι το βραδι και εχει μαθει και ατεβάζει και μονη της το σουτιεν :-o

Φιλια πολλα σε ολες σας. Ελπίζω να βρω και αυριο πως να μπω στο μαμμυ..... Μαλλον εχουν καει πολλα εγκεφαλικα κυτταρα μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε δημητρακη και σοφη..καλογωτιστη η ...βαγια...ελπιζω ολα να πηγαν καλα..περιμενουμε λεπτομερειες,,

οι αλλες που βαφτισαν δεν θα δουμε καμια φωτο;;εμεις καλα..

δημητρα..που εισαι καλε;;τι εγινε με τις εξετασεις στην ιταλια;;;

εμεις δε ξερουμε τι θα κανυμε σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια..εμεισ ξυπνησαμε στισ 9....χθεσ τσακωθηκα πολυ ασχημα με την πρωην κολλητη μου δεν πηγαινε αλλο....καταλαβα πως ηταν τελειως μπαζο...χθες δεν ημουν και πολυ καλα πονουσε το κεφαλι και το στομαχι μου και ετσι την αρχισα κανονικα....μου εσπασε τα νευρα η κακομοιρα....για να καταλαβετε ενω ημουν η κολητη της για 11 χρονια οταν γεννησα μεχρι και σημερα δεν ειχε παρει ουτε μια μικρη καρφιτσα για το μωρο....δεν θελω δωρα απλα με πειραζει που λεει μεγαλες κουβεντες....υπαρχουν πολυ χειροτερα που μου εχει κανει αλλα αλλη στιγμη θα σας πω...δεν γινοταν αλλο δεν θελω φιλες που εκμεταλλευονται ολες κι ολα...και τον πρωην της τον χωρισε γιατι δεν της εδινε πολλα λεφτα....ενω ηταν παρα πολυυυυυυυυυυ καλο παιδι την ειχε στηριξει οταν οι γονεις της την ειοχαν διωξει απο το σπιτι πανω απο ενα χρονο και εμενε σε αυτον..τωρα που την πηραν στο σπιτι παλι χωρισε με το παιδι...δεν ξανα μιλαω ποτε ξανα μαζι της..ειναι μια κακομοιρα συμφεροντολογα... [-([-(%-([smilie=blob1.gif][smilie=boxing.gif][smilie=nono.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

εμεις ειμαστε πολυ αρρωστουλικα

δε λεει να πεσει ο πυρετουλης του Στελιου

μωλις περασει η επιδραση του ντεπον τσουπ παλι πυρετουλι

μαυρα γενέθλια θα κάνουν τα κακομοιρα :cry:

εχθες δικαιολογηθηκε η δασκαλα οτι ηταν για καποια ωρα μονη της - αργησε να ερθει και η αλλη και εκνευριστηκε λιγο ελπιζω να μην ξανασυμβει

σοφι μου να χαιρεστε το ονοματακι σου

περιμενουμε ολα τα νεα σου

δημητρακι μου σε καταλαβαινω - το φαι ειναι μεγαλο πραγμα ρε γμτ να τρωνε καλα και ηρεμα - μακαρι να στρωσει .οσο για το μαμμυ θελει ψαξιμο και φτιαξιμο απο σενα :shock::shock::shock::shock:

σουζαν μου θα φτιαξουν τα πραγματα με τη φιλη σου

μερικοι ανθρωποι πρεπει να περασουν αυτα που περνας για να σε καταλαβουν

ετσι κι εμενα η κολιτουλα μου

αλλα μην χαλας φιλιες που κρατανε τοσο χρονια

βεβαια εσυ την ξερεις καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

Σοφη ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, να εισαι καλα και καλοφωτιστη η μικρη!

φυσικα περιμενουμε λεπτομερειες!!! :YMHUG:

Μαρκερ περαστηκα ρε γμτ!!! μπορει να ειναι αυτη η ιωση που λενε πως κυκλοφορει που κραταει 2-3 μερες. [smilie=sad4.gif]

Δημητρα!!!!!! μποτζορνο!!!! κομε στάι???? μπενε???? καλα το εσκισα το ιταλικο, ε;;;;

περιμενουμε να μας πεις πως περασες οοοολο αυτο τον καιρο που μας λειπεις! [smilie=icon_flower.gif]

Σωσω ειπες χθες βραδυ να δειξεις ολα σου τα "αισθηματα";;; :lol: [smilie=icon_queen.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκερ μου περαστικα στα μικρουλια σου...μπα δεν νομιζω να τα ξανα βρουμε τσακωθηκαμε πολυ ασχημα για να καταλαβεις μου ειπε πως η ζωη μου ειναι μιζερη και ανουσια τωρα που εχω κανει οικογενεια ....Σοφιμπελ χρονια ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΗ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα βαγκ τωρα τα ειδα τα μικρα

ρε συ μοιαζουν πιο πολυ τωρα που μεγαλωσαν

καλα η νυφη κουκλααααααα

και το μαλακι κατι παει να κανει βλεπω :):ymparty:[smilie=tard.gif]:clap: μεγαλωνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα βαγκ τωρα τα ειδα τα μικρα

ρε συ μοιαζουν πιο πολυ τωρα που μεγαλωσαν

καλα η νυφη κουκλααααααα

και το μαλλακι κατι παει να κανει βλεπω :):ymparty:[smilie=tard.gif]:clap: μεγαλωνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε βρε συμπεθερα... ακομα κοκαλακι δε στεκεται στο κεφαλι της!!! ~x( ο γαμπρος θα εχει πιο πολλα μαλλια!!! :lol: να βγαλει και κανενα δοντι γιατι ετσι φαφουτα... στο ραφι θα μας μεινει!!! x_x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...