Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια..

Έχω δουλειά αλλά είπα να πω μια καλημέρα..

Χρυσούλα είμαι σίγουρη οτι θα φτιάξει η κατάσταση..αφού σου μαγείρεψε κιολας..δώσε τόπο στην οργη..

Μαρία περαστικά στα αγοράκια ...νωρίς ξεκινησατε τις ιωσούλες γμτ!

Όσο για τον παιδικό, είναι απαραδεκτες που φωναζαν για την αντιβίωση..

Μια φορά την ωρα που εφευγα, άκουσα κι εγω μια δασκάλα να ουρλιάζει σ'ενα παιδακι το οποίο έκλαιγε με λυγμούς..δεν με είχε δει και πήγα και κάθισα εξω απο το παραθυρο και την κοιταζα επίμονα μέχρι που γύρισε...

Παιδία δεν της είπα τίποτα..μου είπε καλήμερα κι εγω μόνο την κοίταξα κι έφυγα..

Το βλεμμα μου πρέπει να ηταν δολοφονικο :twisted:

Δεν έχει σχεση αν ειναι ιδιωτικός ή δημόσιος ο σταθμός..χάνουν κι αυτες την ψυχραιμία τους αλλα υποτιθεται οτι αυτη είναι η δουλειά τους..τι να πω..

Πάντως μην το αφήσεις ασχολίαστο..είναι πολύ μωρα τα παιδακια σου και δεν μπορούν ακομα να σου περιγραψουν πώς περνανε στο σχολειο..

Καλημέρα και φιλιά σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ Χρυσουλα μου τουλαχιστον εσενα εκανε και μπιφτεκια

εμενα που το παιζει ολη την ωρα κουρασμενος :evil:

οσο για τον παιδικο ναι ιδιωτικος ειναι

δεν ξερω πολλα γιατι δεν μιλησαμε με τον αντρα μου πολυ

αλλα μου ειπε οτι ακουγονταν πολυ εκνευρισμενη και μιλαγε αρκετα εντονα ωστε να ακουγεται σαν να φωναζει δυνατα

Ισμηνη μου δεν φωναξε για την αντιβιωση

απο οτι καταλαβα εκλαιγαν πολλα παιδακια μαζι και εκνευριστηκε

αλλα κι εγω αυτο λεω δουλεια της ειναι να παραμενει ψυχραιμη

ε οχι και να τους φωναζει

τωρα ξερεται κανω και σινιρμους (δεν ξερω πως γραφεται Χρυσουλα διόρθωσε ;) )

το πρωι που δεν θελουν τα παιδια να πανε στην αγγαλια τους και τετοια

με πιανει κολουμπρα........ :evil: οσο το σκεφτομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια οχι και κουρασμενος ο δικος μου με 15 ωρες μαθημα την εβδομαδα...

οταν δεν ειχα παιδι δουλευα 45-50 ωρες φροντιστηριακα μαθηματα οχι σχολειου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ημαρτον

μου εβγαζε οτι ειναι κλειδωμενο και ψαχνομουν

Πες τα Χρυσουλα μου

αντε μην αρχισω κι εγω γιατι τα περνω τωρα

μπας περιπτωση

ελπιζω ολα να πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον... εγραφα το πρωι, και με πεταξε.... !@#$%

Μαρκερ ακομα δεν ξεκινησατε αρχισαν τα γλεντια;;; γμτ!!! περαστηκα σας και καλη παραπανω ακομα υπομονη...

οσο για τις φωνες της βρεφονηπιοκομου... σιγουρα φωναζουν. και δουλεια τους να ειναι. δεν τις δικαιολογω, αλλα βαζω τον εαυτο μου στη θεση τους... αν ειχα καμια δεκαρια μικρα να κλαινε και να γκρινιαζουν θα ειχα λαλησει!!! εδω με 2 και...

οσο για την περιβοητη πια μεθοδο, σηριαλ εγινε...

δεν μπορω να συγκρινω το Σπυρο ουτε με τη Μαριαννα, ποσο μαλλον με το Δον, ή τον Αλεξ ή Το Διονυση...

δεν ειναι μονο οτι ξυπνουσαν 4-5 φορες καθε βραδυ και οκ, με το που πηγαινα και εβαζα πιπιλα ή τα χάιδευα ή τα ταϊζαμε ή τα παιρναμε στο κρεβατι και κοιμοταν. το να ειναι ξυπνητα 1-2 ωρες το καθενα ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ χωρις να μπορουν να κοιμηθουν, ειναι διαταραχη υπνου και χρειαζεται αντιμετωπιση.

και βεβαια δε συγκρινω εμενα και τον αντρα μου με κανενα αλλο ζευγαρι. δεν γινοτασν αλλο να μαλωνουμε χωρις λογο στις 2ή3ή4 τη νυχτα, να πηγαινει άυπνος στην υπηρεσια ή να γυρναει απο νυχτερινο και να μην κοιμαται ήήή... τοσα αλλα...

επρεπε επιγοντως να γινουμε μια φυσιολογικη οικογενεια!

και δε νομιζω οτι κλαιγανε και τελικα καταλαβαν οτι δε θα βρουν ανταποκριση κλπ...

η Μαριαννα, ναι, εκλαψε 30' την πρωτη μερα 5΄τη δευτερη και μετα κοιμηθηκε χωρις γκρινια. αλλα ήρεμη. το πρωι που ισως να μη νυσταζε πολυ, καθοταν και επαιζε ησυχα με τις πιπιλες και το αρκουδακι της. φωναξε οταν εκανε κακα και την πηρα να την αλλαξω.

ο Σπυρος δεν εκλαιγε. φωναζε. ουτε δακρυ ειδα στα ματια του τοσες μερες. ηθελε να γινει το δικο του. δηλ δε στεναχωριοταν, νευριαζε.

ο καθε γονιος, ξαναλεω, βλεπει και πρατει αναλογα. εγω ειμαι σιγουρη οτι δεν εκανα κατι που θα μπορουσε να τα βλαψει. δεν τα κλειδωσα, οπως αυτη που γνωρισε η Φροσω στο παρτυ!

και επιδη νιωθω πως απολογουμαι χωρις να χρειαζεται, το κοβω εδω.

και μη νομιζετε πως νευριασα ή παρεξιγηθηκα. δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος.

ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχιζω...

μαλλον η ΜΑριαννα θα βγαλει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το πρωτο δοντι!!!

χθες ολλη μερα γκρινιαζε, με τα χερια στο στομα και σαλια. πολλα σαλια!!!

αντε, να ηρεμισει και η κοπελια μας!

δε θυμαμαι αν σας το ειπα, αλλα ειμαι τοσο χαρουμενη που θα το ξαναπω!

το Σαββατο θα ερθει η μαμα μου και αφου κοιμηθουν τα μωρα, θα βγουμε για ποτο με τον αντρα μου!!!! μονοι μας!!!!!! :-bd[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANTE μπραβο να και ενα καλο εδω μεσα

τουλαχιστον καποιος θα διασκεδασει

μολις πριν λιγο εχει μια ταση αλλο πραγμα

μου ηρθε εμμετος - δεν τα εβγαλα αλλα αφησα τους ανθρωπου σιξυλους κι εφυγα

ηπια ενα ντεπον και με ηπιε το ριμαδι

ακομα να συνελθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον...katrxhn..perastika sth marker...δε μπορω να κρινω τη βρεφονηπιοκομο γιατι δεν ημουν μπροστα!!ευτυχως:: :roll:

σωθηκε η κυριουλα!!! :shock::shock::shock:

μπιφτεκια χρυσουλα.;;ε;;εγω ειμαι μαζι σου παντωε..ασε που κερναω ~o) και μαλιστα πολλους..και τι δε θα δινα!!!

βαγκ χαιρομαι που ειστε κια κοιμαστε καλα..και οσον αφορα το σαββ...σουπερ!!

οχι το παιδι δεν το πηγα οδοντιατρο..ουτε καν το σκεφτηκα..

ο πατερας...

μου εκανε 2 σφραγιδματα...και πολυ πιθανον και απονευρωση..και εξαγωγη καποια στιμη..

που εισαι κυρια μασελα;;; :mrgreen:

γυναικολογικα..ξεκιναω αντισυλληπτικα..

βεηκε και κυστη τη οωθηκη..απαγορευσε σεξ και πολλα σηκωματα τη μικρη..

τιποτε απο τα 2 δεν κανω σε υπερβολη!! [-(

τελικα φροσω σε καλυψα με τα ιμοτικον;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα το βρηκα το βρηκα εφτιαξα το μαμμυ αναποδα οπως και το προηγουμενο αντε να συνεννοούμαστε

ευτυχως ειμαι πολυ καλυτερα

μια υπνηλια νιωθω αλλα καλα

μαλλον η αφαγια ηταν

αλλα λιγο που το εψαξα πρεπει να ηταν ιλιγγος στομαχικος που δημιουργειτε απο το αυτι (το νιωθω 2 μερες βουλωμενο λογω της ιγμορίτιδας)

ρε συ γιατι οχι σεξ - οχι σηκωματα σε θαλλασες και ακτές;;;;;;

ενε καταλαβα τι κυστη ειναι αυτη που σου βρήκε χρυσουλι μου;;;;;

φαφούτικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααα

μαρια περαστικα...

και εγω αυτο φοβομουν στον παιδικο μην μου τον μαλωνουν και δεν μπορει να μου το πει..με τη σκεψη και μονο τσαντιζομαι...

βαγκμαν μπραβο που θα βγειτε οι δυο σας.. καλο ειναι να εχουμε και λιγο χρονο για μας.... και μεγεια το καινουριο δοντακι...

παω να ξαπλωσω οσο, προλαβω τωρα που κοιμαται ο στεφανος, γιατι το απογευμα θα εχουμε τρεξιμο..θελει να του κραταω τα χερια, και να περπαταει..εχω αρχισει να μην αισθανομαι τη μεση μου!!!!

τα λεμε μετα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ δεν με κάλυψες με το ιμοσιον.

Το γκευ το καταλαβαίνω αλλά τα δεινοσαυράκια που τα είδες; :geek:

Μάρκερ αχ αυτοί οι παιδικοί. Αναγκαίο κακό...

Τη Δευτέρα ο δον ξεκινάει σε δημόσιο παιδικό. Έχω την εντύπωση ότι θα είναι καλύτερα από πέρισυ.

Τουλάχιστον θα μου λένε την αλήθεια, έφαγε δεν έφαγε, έπαιξε, μάλωσε, έβρισε οτιδήποτε.

Πέρισυ στο τετράδιο του όλα τέλεια μου τα παρουσιάζανε.

Έτρωγε κάθε μέρα όλο το φαγητό (πολλές φορές στο σπίτι έψαχνε να φάει), πήγαινε τουαλέτα (πολλές φορές έβρισκα το βρακάκι του κατουρημένο σε σακούλα), έπαιζε μια χαρά με τα παιδάκια (πολλές φορές έβλεπα πάνω του δαγκωματιές και μελανιές).

Τί να πω, ο Θεός βοηθός.

Πάντως πήγαινε μια μέρα ότι και καλά κάτι ξέχασες να βάλεις στην τσάντα τους για να ελέγξεις. Μου το είχε πει η Ισμήνη και το έκανα κι εγώ. Και μου ράγισε η καρδιά [smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε φρωσο εισαι που δυνατη!!! εγω δεν ξερω αν το αντεχα...

εχω ακουση πολλα με τους ιδιωτικους παιδικους για την αντιμετωπιση των παιδιων....

γεωργια δεν καταλαβα απο που εμφανιστικε ξαφνικα η κυστη;

καλε η νανουκα που ειναι; :?::?::?::?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Νανούκα είναι Ελλάδα. Ήρθε να δει τους δικούς της.

Ερώτηση: Τί εννοεί ο ποιητής δον;

Μαμά θέλω να μου βάλεις τον βαγγέλη βλάκο. [smilie=dontknow.gif]

Πάρτε κι ένα πισωκολλητό [smilie=sex.gif]:oops:[smilie=toothy9.gif]:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΗ ΟΛΕ..... ΑΡΗ ΟΛΕ.... ΑΡΗ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ.....

ΑΡΗ ΟΛΕ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!!!!

για οσες δεν εβλεπαν, ΑΡΗΣ - Ρεαλ Μαδριτης 1-0!!!!!

[smilie=wav.gif]

καλα μπηκα βραδυ και λειπετε;;;;

εσχος!!!!

τωρα αν ρωτησετε γιατι μπηκα τετοια ωρα...

αυριο ερχετε στη ΔΕΘ ο Σαμαρας και εβγαλαν μετρα (ασφαλειας οχι μεζουρα) και επρεπε να παει ο αντρας μου στο τμημα να αλλαξει τις υπηρεσιες. τετοια ωρα!!! [smilie=boxing.gif] αντε να τους τηλεφωναει και ολους να τους λεει οτι αλλαξαν οι υπηρεσιες τους. χάλια!!! και αυτοι αφου ηξεραν οτι ερχεται ο τυπος, τωρα θυμηθηκαν να βγαλουν μετρα! γιδια! εχει κανενα ιμοσιον γιδι;;; θα ψαξω...

κατα τα αλλα, απο τα νευρα μου τσακισα ενα πιτα σουβλακι απ' ολα χωρις κρεμμυδι με τζατζικι!!! ενω ειπα στον αντρα μου με χτυπητη!!! ποσα νευρα ειχε που πηγαινε στη δουλεια, που δε σκεφτηκε οτι ποτε δεν τρωω σαντουιτσ με τζατζικι!!! αλλα δε μου' κατσε στο λαιμο, να πω την αληθεια... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεε τώρα ζηλεύω Βαγκ! Θέλω και πιτούλααααααααααααααααααα! Ουαααααααααααααααα! :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Ειμαι χόουμ αλόουν. Ο αντρας ταξίδι! Και δεν έχω κανέναν να στείλω να μου πάρει! Ουααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα! [smilie=bootyshake.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε μαρακι... το τελευταιο ιμοσιον... δεν το καταλαβα.... :-?

Φροσω... Βαγγελη ΒλαΧο... ξερω εναν ηθοποιο... ωραιο πιπινι... αλλα δε νομιζω να εννοει αυτον ο Δον...

αντε να σας βαλω και μια φωτο, του προηγουμενου μηνα, την οποια προσπαθω να βαλω αβαταρ αλλα τιποτα... :-\

αντε και παω να πλυνω μπουκαλια....IMG_0706.JPG[/attachment:31bn411e]

και ελεγα που εισαι βρε Σωσω...

μηπως παρακουσες τις εντολες του γιατρου.... ;)

post-8953-13873934982577_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α χουυυυυυυυ! Τα διδυμακια μας! Μωρε τι φατσονια τρελα ειναι αυτα! Τελεια φωτο!χιχι!

Ενα κωλος ειναι το εικονιδιο!αχχαχαχαχαχα! Το εβαλα πριν γιατι μου αρεσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως μεγαλωσαν μωρε τα ζουζουνακια.φτου φτου vag μου.

ποτε θα πιουμε καφε?

αχ και εγω τσακισα μια πιτα πανσετα με ρωσικη και φρεσκες πατατουλες

τωρα θελω γλυκο αλλα δεν εχουμε τιποτα σνιφ σνιφ

ισμηνη αυτο τωρα.... εγω θα το λεγα-γαμωτο δεν περασαμε τις 12:00- εισαι για ενα τριο πισωκωλυτο? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια ειμαι ερωτευμενη

το απογευμα ειμασταν βολτουλα εξω και ξαφνικα σταματουν την κυκλοφορια αστυνομικοι για να περασει το λεωφορειο της αθλετικο μαδριτης(καπως ετσι λεγεται)

ειχε δυο "μωρα" πισω πισω..... αχχχχχχχχχ για "ξεπουπουλισμα" χεχχεχεχεχεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισμηνη αυτο ειναι..αν και δε περασε η ωρα//1 γιαγια αγορασε 1 κιτρνο παντελονακι και της εβαλε ο παππυς κατι..και χαιρςται..

βαγκ τελεια φωτο

καλα μωρη..τους μπατσους;;εχουμε και γυναικες αστυνομικων!!! :arrow:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
    • Προσωπικά να μην κάνεις άλλη χοριακη, να πας για υπέρηχο.  Αχ δεν μπορώ να θυμηθώ το ψευδώνυμο της φίλη μου να την έκανα ταγκ. Είναι στο θέμα εξωσωματικη 2022 Έκανε χοριακες είχε κάτι παρόμοιο με εσένα κραταει την κορούλα της στην αγκαλιά της. Και η μικρή μας είναι σχεδόν 2 Χρ     
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...