Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

συμπεθερα μου

το μονο μου προβλημα ειναι οτι δεν εχω 2ο δωματιο ρε γμτ μου

και οποτε ξυπναει ο ενας ή κλαει ξυπναει και ο αλλος

δεν ξερω κατα ποσο μπορω να το εφαρμοσω και με τα 2 στο ιδιο δωματιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:oops::oops: σωσωκα δεν εχω παρει ακομα τισ επισημες φωτο . Αυτες ειναι απο τον ξαδερφο του άντρα μου σαν δωρο (ο οποιος ειναι κ κα8ηγητης φωτογραφιας που λεγαμε). :mrgreen:

να στον στειλω ? δεν ειναι ακριβος ... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ, στο βιβλιο γραφει οτι απλα ειναι ευκολοτερο να το εφαρμοσεις σε ξεχωριστα δωματια...

αν εισαι τοσο χαλια, οσο ημουν και εγω, προτεινω να το δοκιμασεις, εστω και στο ιδιο δωματιο. εχεις κατι να χασεις;;; ασε που και στο διπλανο δωματιο που ειναι η Μαριαννα, οταν εβαζε τις φωνες ο Σπυρος να εισαι σιγουρη πως τον ακουγε, οπως και ολοι οι γειτονες!

καλε δεν μπορω να βαλω φωτο στο αβαταρ. πρεπει πρωτα να τη βαλω σε αλμπουμ φωτογραφιων στο προφιλ μου;;; ασε που προσπαθησα να κανω αλμπουμ αλλα πηρε μονο 1 φωτο απο την παλια μας μηχανη...

αντε να δω πως θα βαλω και τικερακι....

!@#$% την τεχνολογια μου !@#$

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ μπερδεμα το μαμμυ...αντι να προχωρανε οι σελιδες μπροστα πανε πισω..παλι στην νο1 γραφω!!!!

σωσω κ εμενα μου εμφανιστηκε το θεμα σημερα εχει γενεθλια η σωσω απο τις μανουλες...εχει γινει μπαχαλο κ δεν βγαινουν τα ποστ μας με σειρα αλλα αχταρμας!!!!

τα νεα μας...η μικρη δεν χειροτερεψε..απλα εκανε 2 μερες βηχα..προς το παρον δεν εχει κατι..μακαρι γτ παρασκευη εχουμε παιδιατρο..εντωμεταξυ 2 βραδια ξυπναει κ κλαιει με αναφιλητα αλλα δεν δεχεται ουτε πιπιλα ουτε αγκαλια ουτε καθεται στην κουνια..ουρλιαζει για λιγο κ μετα ξεραινεται στον υπνο!!

δε σας ειπα:η πεθερα μου δεν την γλιτωνει,θα τον κανω τον φονο..

1ον πηγε τη μικρη στις κουνιες 2 φορες την ιδια μερα που της ειπα να μην την βγαλει λογω βηχα γτ κ καλα δεν ειχε φτερνιστει καθολου...κ το εμαθα τυχαια γτ την ειδαν το πρωι κ γτ το απογευμα γυρισα νωριτερα..απαραδεκτη!!!

2ον βρηκα σπασμενα γυαλια στο συρταρι της μικρης..της εδωσε ενα πρες παπιε για να παιξει,προφανως το εσπασε κ επειδη δεν βλεπει κοντα δεν ειδε που πηγαν τα γυαλια...ξεχασε λεει να μας το πει μετα..τι να της πεις τωρα!!!!!!βρηκα γυαλια στο πατωμα κ εψαχνα να δω τι εσπασε!!!κ με το που τα ειδα στο συρταρι αφινιασα!!!ειπα στον αντρα μου τι εγινε κ εκεινος δε θεωρησε οτι ειναι τοσο σπουδαιο!!!!!

κ μετα που την πηρε τηλ του ειπε οτι μπροστα μου της το εδωσε να παιξει κ μετα δεν το ξαναειδε..κοινως με κατηγορησε κ απο πανω..

την περιμενα το πρωι για να γινει σοου αλλα βρηκε τη μαμα μου στη λαικη κ ηρθανε μαζι οποτε απο τακτ δεν ειπα κατι.

δεν της αφησα εντωμεταξυ κλειδια για να μη βγαλει τη μικρη κ με πηρε τηλ να μου πει οτι δεν εχει κλειδια..το ξερω της λεω,τα εχω παρει μαζι..ε τι μου λεει,να μην παμε κουνιες που εχει τοσο ωραια μερα??

σε λιγο σχολαω..θα παω σπιτι κ θα γινει ο 3ος παγκοσμιος...αυτη τη φορα δε θα της την χαρισω..αν ετρωγε το μωρο γυαλι?????ουτε να το σκεφτομαι δε μπορω!!!

ετσι μου ερχεται να παρατησω τη δουλεια κ να κατσω σπιτι..αλλα τα εχουμε αναγκη τα λεφτα...

τι να κανω?????δεν ξερω..η γυναικα ειναι επικινδυνη..

μην ξανακουσω τη λεξη πεθερα γτ θα γινω τρελη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μια μαλακια εκανα και κατευθειαν πεσατε να με φατε...τωρα ειδα οτι δεν εχει αυτες τις μερες η Σωσω γενεθλια....μου εμφανισε το ποστ στα προσφατα κι νομιζα πως αυτες τις μερες ειχε....συγνωμη παντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουζανιτα αστα αυτα η Σωσω σε εβαλε να της ευχηθεις!Να αρχισουν παλι ολοι να της λενε τι φοβερη φιλη ειναι κι ετσι...Θα σε φαμε ρε...ναι θα σε φαμε...εγω το μεγαλυτερο κομματι που ειμαι και φαγανη!

Καλυψω:

ΠΕΘΕΡΑ ΠΕΘΕΡΑ ΠΕΘΕΡΑ ΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Λατρειααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σουζαν....δε σε θιξαμε καλο μου..κουλ...ολα καλα..στο σπιτι καλυτερα τα πραγματα;;

τι λες ρε καλυψω;;τεοτια η πεθερα;;ππωπ...ελα κανε 1 συζητηση και θα στρωσουν..μην της φωναξεις πολυ..

τι ειναι πρες παπιε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε καλυψω μην σκας ολα θα φτιαξουν....δεν βλεπεις εμενα που τα εχω κανει ολα μπαχαλο... :D:D:D:D

οντως τη ειναι το πρες παπιε;

ντομμμμ παρουσααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε μη ξανα μιλας βρε κοπελα μου αν ετσι αποφασισιες...τελος..αντε και πολυ αξια της εδωσες...η καλυψω της τα λεει 1 χερακι και αυτη το βιολι της αλλωστε... :!:

εμεις πηγαμε βολτα..πηγαμε κια ρωτησα σε 1 γυμναστηριο..ετσι πληροφοριακα..

αλλα ακυρο..δε μαρεσε :?::?::?:

μετα πηγαμε σε 1 φιλη..ρε παιδια ολο κατι θελω να σας ρωτησω και ολο ξεχναω..

που α μου παει ομως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα κι εγώ...

Παιδιά κατασυγχίστικα σήμερα..

Πήγα να κουρεψω το μικρό γιατι δεν έβλεπε πια και της είπα να του τα κόψει λίγο..

Η ηλίθια του τα έκοψε πολύ κι έσκασα :evil:

Βέβαια η αλήθεια είναι οτι είχαν μακρυνει πολύ και μερικές φορες τον πέρναγαν για κοριτσακι :shock:

Σε κανα 2 μηνες θα επανελθουν..θα δυναμωσουν κιολας..λέω εγω τωρα για να παριγοριέμαι.. :(

Περιμένω να φουσκώσουν τα ψωμακια μου να τα ψήσω..

Πολύ κουρασμένη αισθάνομαι..κι ακομα δεν ξεκίνησα καλά καλα τη δουλειά..

Άσχετο αλλα το κουκακι το γάλα ειναι απο το Κιλκίς..όχι απο Κρητη..

Κι εγω μικρες παραγωγες προτιμώ..τον μικρο τον ειχα ξεκινησει με Κερκυρας..τωρα παιρνω Κουκακι ή της Αμερικάνικης Γεωργικής σχολής..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Είδες Ισμήνη;δεν το ξερα!Θα κανε λαθος η ξαδερφουλα μου που μου το ειπε.Ποπο δηλαδη και τις 3 μαρκες που ειπα, είναι καλες τελικά;!Σε ποια σουπερ μαρκετ τις βρισκεις;Στα μεγαλα,Σκλαβενιτη,Βασιλοπουλο λες να τις βρω;

Μαρακι;;;Μη μου πεις οτι βαριεσαι ακομα!

Λατρεια;Παρουσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ησυχα εδω γιατι αν θυμωσω θα βαλω την κορη μου να σας κανει ντα

την μαλωνα που δεν κοιμοταν και εκλαιγε, ενω κουτουλουσε, μολις πηγαινα γελουσε , οταν εφευγα πετουσε την πιπιλα για να της την δωσω και οταν της εκανα με το χερι οτι θα της δωσω ξυλαρακι μου λεει ντα, κανει και αναλογα το χερι της και γελαει. ηθελα να γελασω και να την καρυδωσω συγχονως. μας δουλευει κανονικοτατα απο τωρα το ξωτικο. ~x(

και εγω κουκακι δινω στον δημητρη και αν δεν μας πει ο doc για τριτης γενιας γαλοσκονη, αυτο θα δωσω και στην σκατου.

σωσω εγω noodles με κασιους τρωω. μιαμ μιαμ

προσκυνω χεχεχε [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα κοριτσαρες.

παω να δω grey's anatomy και μετα νανακια, αν δεν με παρει ο υπνος στον καναπε.

φιλακια σε ολες και ολα τα μωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ξαναμανα γραψιμο

και

κοριτσια μου καλημερα

τι να σας λεω σουπερ καταστασεις

σημερα απο τις 6:15 ξυπνια

δεν μπορω να καταλαβω πως αντεχουν τοσες ωρες ξυπνια

μονο με 8 ωρες το βραδυ , μιση ωρα το πρωι και αλλη μιση ωρα το μεσημερι

εγω τα νευρα τσαντιλια

πλεον δεν μπορω να τα νανουρισω - ΒΑΡΕΘΗΚΑ κουνημα πανω κατω πανω κατω

ακομα τρομερο μπουκωμα και μαλιστα αρχισαν και βραχναδα

θα τα παμε στο γιατρο το απογευμα - αν και μας ειπε εαν δεν εχουν πυρετο θα περασει

αλλα ξερω γω

αντε μου καλημερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα και απο μας..σηκωθηκαμε 8 αλλα επαιζε μεχρι τις 9. :shock:

και σε λιγο θα παμε σουπερ..

αλεκα φρονιμα με το ξωτικο,ε;;;;; :(:(

μαρκερ περαστικαααα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω αυτα διπλα στη εικονα μας με τα τικ τα πρασινα τι ειναι; ξέρεις;

ευχαριστω για τα περαστικα

αν και απο οτι ειπε με μια μικρη περιγραφη που του εκανα του γιατρου ειναι οτι βγαζουν καποιο πισω δοντακι και εχουμε τοση μυξα γιατι δεν δικαιολογειται αλλιως

μπορει τι να πω! :cry:

γαλα τελικα αποφασισαμε τι θα δωσουμε κοριτσια;;;;

με κανα 2 που το συζητησα μου ειπαν να παρω γαλα που το βρισκω ευκολα

πχ ολυμπος

αλλα και το κουκακι που κοιταξα και το γεωργικης σχολης καλο φαινεται

εχω αγχωθει τωρα με την αλλαγη γιατι εχουμε που εχουμε ολα τα αλλα θα εχουμε και την αλλαγη του γαλατος χεσε μεσα πολυχρονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...