Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

καλημερα

σας το ειπα;;;;;

το ξαναλεω

δεν μου αρεσει η πλατμφορμα καθολου καθολου καθολου

εμεις γενικα καλα

τρωμε αρκετα παραπανω αλλα κιλα γιοκ βρε κοριτσια

δεν λεμε να παρουμε

Χρυσουλα μου μπραβο σας σουπερ ειστε

εμενα παλι μου λεει ο γιατρος οτι αμα τρωνε - δεν πειραζει να μην περνουν πολυ βαρος

αλλα τρωμε εχει ανοιξει αρκετα η ορεξη μας

αα στον παιδικο με κλαματα παμε - οταν καταλαβαινουν οτι θα τα αφησουμε στις δασκαλες κλαινε

να ανυσηχω;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σωσω συμφωνω

αυτο το αναποδο ειναι τελειως ....

δεν μπορω να καταοπιστω στο τι εχει γινει βρε παιδι μου

ασε που βαριεμαι να διαβαζω αναποδα γιατι μπερδευομαι στο τι εχει υποθει πριν με το μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααααααααααααααα

εγω σκατα ο διευθηντης μου παει κοντρα, δεν ξερω τη να κανω, σημερα μου ηρθε να τα παρατησω ολα και να φυγω.... με το ζορι κρατηθηκα, βγηκα στο μπαλκονι να κανω τσιγαρο για να μην βαλω τα κλαμματα... :oops::oops::oops::oops::oops:

ντομ πο εισαι ρεεεεεεεεεε!!!!!!1111111111111111

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ...ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ...

τιποτα δεν καταλαβαινω...την εικονα μου προσπαθω να την αλλαξω γιατι τη βγαζει θαμπη...αλλα αντ¨αλλων...αχ τι θα κανω...πανω που συνηθισα το παλιο στυλ τωρα σε αυτο δε καταλαβαινω τιποτα.

Μου αρεσει που μου ειπες ρε Σωσω οτι ειναι ωραιο σαν το φεισμπουκ, λες και εχω για να ξερω,μη χεσω και το φεισμπουκ σας...

Λατρεια με φωναξες;;;;;

Σουζανιτα δεν εχω λαβει τιποτα γαμωτο..ηρθα και χτες βραδυ βλέπεις, ελειπα για τα βαφτισια.Αχου κι εσυ την εστειλες ε;παει η μασκαρα παει...

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και νορμαλ να ηταν ντομ παλι θα μπερδευοσουνα..τεοτοιος κακος ανθρωπος που εισαι.... :evil:

εμεις το απογ λεμε να παμε χερσονησο 1 βολτα..σε λιγο θα φαμε 1 ισπανικο φαγητο ου εφτιαξε η αδερφη μου..καλυψω δεν το ξερεις..αν ηταν κατι αλλο ομως...θα σχολιαζες κιολας..

ελα ρε μαρκερ..δε πειραζει..ποσο καιρο πανε στο παιδικο;;ισως θελουν παραπανω χρονο να προσαρμοστουν..

:geek:

χαρα..υπομονη..ολα θα γινουν καλο μου!!δε προλαβα να σε παρω και τηλ.. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ειπα οτι ποναει το δοντι μου;;;φακ!!

σουζαν επιτηδες τ κανει... :idea:

ξερεις τωρα πως πανε αυτα...δεν ηρθε ποτε..ελειπα..καο ο λογος ριναι οτι τελικα δεν της αρεσε το χρωμα και δε μπορει να στο πε..δε τη ξερω νομιζεις;;τοσα χρονια... :?:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου , έχω χάσει πολλά επεισόδια , έκει που σας διάβαζα κά8ε μέρα τώρα δεν μπορώ να συνη8ισω καθόλου το νέο mammy κ ειδικά το foroum , έχω σπαστεί πολύ ! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

και μένα μου σπάει τα νεύρα αυτό το ανάποδο, ελπίζω να διορθωθεί 8-)

εμεις ετοιμαζόμαστε..

σήμερα τα κούρεψα και τα 4

αύριο εχω σειρά εγώ

σας είπα, ακόμη δεν εχω βρει φόρεμα χαχα

ελπίζω αύριο που θα ξαναπάω.. :?

σήμερα είχαμε αγιασμό

η μεγάλη στα προνήπια και η μικρή στον παιδικό

αντε να ηρεμώ λίγο τα πρωινά..

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας είπα οτι εκτός απο τα βαπτίσια μας το Σάββατο έχουμε και γενέθλια!! :)

αχ τα παιδάκια μου γίνονται ενός..

ακόμα δεν το πιστεύω..

πως περνάει ο καιρός..

καλά σήμερα που τα κούρεψα φαίνονται αντράκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai markat μου

εγω το θυμαμαι με εσενα και την τζουλιζ εχουμε την ιδια μερα γεννεθλια

οντως πεφτει πολυ ομορφη μερα η βαφτιση σας

ολα θα ειναι τελεια

ουουουουου θα κοψετε και τουρτιτσα μαζι :lol::lol::D:D:D

μπραβο σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela re markat...γινονται ενος ετους;;;απιστευτο;;σαββ βαφτιζονται;;και γιατ τα κουρεψες καλε;;και αντε να βρεις φορεμα;;τι περμενεις;;εστειλα μην στη λενα και την ρωτησα αν θα μειενει το αναποδο..οταν μου ΠΑΝΤΗΣΕΙ θα σας πω..

τζουλια δεν εχω λογια για το φωτογραφο σου!! :roll::roll::shock::lol:

παιδια σας ειπα οτι καθε μερα φοραω τΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ;;να δειτε που στο τελος θα μου μεινει συνηθεια και θα κθυκλοφορω μονο με 7 ποντα!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααααααααααααααα

βρε κοριτσια να ρωτησω;

ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΕΛΕΓΧΟΥ, ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ;

δεν μπορω με το καινουριο μαμυ, ποτε θα το συνηθησουμε;

ντομμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!! αλεκαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 γεωργιααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!::!::!::!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello κουκλες

αχ πηγαμε και μεις σημερα στον αγιασμο και στο τσαφ το σωσαμε το κλαμα. δεν θελει να με αποχωριστει. εμ ολο το καλοκαιρι αυτοκολλητοι ειμασταν...

αυριο να δω τι θα γινει που θα μπουν και στις ταξεις

ειναι με δυο φιλους στην ιδια ταξη. την λουκια για να μην ξεχνιομαστε και ενα αλλο αγορακι

και κωλοφαρδος γιατι η δασκαλα του μενει στην πολυκατοικια μας και την γνωριζει. βεβαια ως δασκαλα δεν ξερουμε πως θα ειναι, αλλα τουλαχιστον ειναι(κρινοντας πως του μιλαει οταν τον βλεπει) πολυ γλυκια στην ομιλια.

ηρθε με αποσπαση απο αλλου.

μαρκατ που θα ειναι τελεια ολα μαζι?

μαρκερ και τα δικα σου το σαβ βατο χρονιζουν?

χαρα δυσκολο αυτο, το εχω βιωσει στην ...eurobank

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα και πως το αντιμετωπισες στην γιουρομπανκ; εγω δεν ξερω τι να κανω!!!!

αφου ξερει την δασκαλα, πιστευω οτι θα συνηθηση γρηγορα...

παω να φαω κατι και ερχομαι παλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια εβαλα σχετικο θεμα οως θα τα βλεπετε...σωστα..ακολουθηστε τις οδηγιες..

αντε ρε συ αλεκα..πωπω..το καημερι..δε πειραζει..

χαα τι εφαγες στα γρηγορα;;γιατι εγω ολο γρηγορα τα τρωω!! :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ξανα...

απαρτια βλεπω...

ποτε εφτασαν να χρονισουν κιολας τα παιδια ..απιστευτο..

το αναποδο ειναι οντως κακο..γενικα το νεο μαμυ θυμιζει παρεντς...εν παση περπτωσει ολα θεμα συνηθειας ειναι :shock::shock: μαγειρευω για αυριο :? προτιμω να κατσω τωρα λιγο περισσοτερο και να εχω ολο το πρωι για το παιδι..

Αλεκα ειναι τοις πασι γνωστα τα τερτιπια της eurobank :mrgreen: ωστε ετσι ο μικρος..κλασικο αγορι, κολλημενος με τη μαμα :lol: εγω ανυπομονω να παει σχολειο ο μικρος :lol:

Γεωργια καλα που θα πανε οι μικρες σχολειο φετος..θελουν και τα αγορια κοπο!!!

παντως νομιζω οτι τωρα ειναιη περιοδος που τα μικρα αποδεικνυουν τς δυνατοτητες τους...εκτος και ειναι αλμα αναπτυξης...που ειναι η Καλυψω να μας τα πει καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου ρε Σωσω! Το έφτιαξα!Τώρα μάλιστα! Μιλάμε είχα πάθει σύγχυση! Και δε θέλω και πολύ εγώ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλέκα τι μουρίτσα είναι αυτη! Μπανάκι μανάκι! χαχαχαχαχα! Χθες σόρυ εξαφανιστηκα στο φεισμπουκ γιατι με καλουσε το καθηκουν! Ουαααααααααααααα!

Η κουμπαρα μου σημερα άρχισε τη διαδικασια για την εκτρωση. Θα είναι χημικη. Δηλαδη θα πάρει κα΄ποια χάπια και υπόθετα κολπικα και ετσι θα έχει αιμορραγια και θα χασει το μωρακι :cry:

Την ωρα που επινε τα χαπια στο ιατρειο εκλαιγε... Της ειπε οτι υπαρχει ενα 5% να μη πετυχει οποτε μετα θα κανουνε κανονικη αποξεση! Εν τω μεταξυ το μαλλι θα παει 350 Εουρος φιλικη τιμη.... :shock:

Μου λεει εκει που ητανε χαλια φανταζεσαι να μη πιασει και να χρειαστει να παω και νοσοκομειο;Θα παει κανα διχιλιαρο συνολικα! Αχ τι να πω! Εγω επειδη ξερω τη κατασταση τους θα το κραταγα! Δεν ητανε τοσο χαλια ρε γαμωτο!Ενταξει θα ητανε λιγο στριμοκωλα αλλα ειναι ζωουλα ρε π...η! Εγω λεω μεγαλη κουβεντα τωρα αλλα ειμαι πολυ χαλια! Δεν θα ηθελα ποτε να βρεθω σ'αυτη τη θεση! Τεσπα.....

Και μεις χρονιζουμε την αλλη Κυριακη!Χεχεχεεχεχεχεχεχεχεχε!Τρελαίνομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λόγω οικονομικου..Ειναι σε φαση που αγοραζουνε σπιτι και γεννησε πριν απο 7 1/2 μήνες το μωρο της. Τους πεσανε ολα μαζι. Επρεπε να προσεχουνε ομως. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε παιδακια ..και γω την πεφτω!! :YMHUG:

αν και εχω πιει κανα 2-3 ~o)

ρε νανα...1 θρεντ ανοιξες και το καναμε καρουλι το θεμα..ποσο καιρο και ακομα να τελειωσει!! :o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...