Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

κοριτσια παλι εγραφα και με πεταξε

αντε

ενι γουει

εγω εχω κανει κατι σουπερ :woohoo: - πηρα τις κουνουπιερες και τις εκανα μεγαλα μαξιλαρια και τους αρεσουν τρελλα πραπει να σας πω

μιλαμε πως τριβονται πανω τους δε λεγεται.

και εμενα μου αρεσει η μουνταμαρα σωσω

ρε βαγκ στειλε πμ το τηλ σου

πως και δεν το εχω το δικο σου να τα λεμε που και που

σωσω ουτε το δικο σου εχω με φαινεται ΧΑ ΧΑ

τικερακι πως αλλαζουν; οεο;;;; :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μην αλλαζετε τιποτα απο τικερ και απο αβαταρ..θα γινουν ολα οπως παλια..

εσυ μαρκερ γιατι δε θελεις το παλιο τικερ;;ξανα εισαι εγκυος;;αχαχ....

το τηλ μου ειναι..θα σε στειλω πμ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα νεα φωτο μολις παω σπιτι θα βαλω προσφατη

ε δεν μου αρεσει αυτο το πρασινο ανθρωπακι

ναι ε ναι το καταλαβατε ειναι εγκυος και εχω τετραδυμα και μολις γεννησω θα κλειστω επιτοπου στο Δαφνη!!!!!!

οχι καλε χαχα

θελω να προσθεσω κι εγω birthday countdown

εχω βρει καποια σουπερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε να δουμε .....μαμμυ ! καλο νομιζω!

εμεις ξυπνησαμε με μυξα :( κ η Μαρια μου με πονο στο λαιμο :(

εφτιαξα σουπα μοσχαρι με ριζακι κ λαχανικα για τις μικρες...αχ αμεσως με την αλλαγη του καιρου ,πολυ δροσια κ μαυριλα ,εαν ειναι ας βρεξη αλλιως ας βγει ο ηλιος ,δεν μπορω!!!!!

Τωρα κοιματε η μπουμπου μολις σηκοθει θα παμε βολτα ,δεν ξερω καπου γιατι με αυτον το καιρο μονο μια ωραια βολτουλα θα μου κανει την διαθεση καλη!

Σας ειπα ,το δωρο κουμπαρου το πηραμε...τηλεσκοποιο 350 ευρο.για αρχαριος που ειναι μας ειπαν ειναι το καταληλο! εχει τρελαθει απο την χαρα του...

κ ενα τελευταιο..η μπουμπου ,χτυπαει συνεχεια!!!!!!!στο κεφαλι...εχω τρελαθει κ πολυ κλαμα λεμε...παναει η ψυχη μου κ αυτη εκει δεν κολονει προσπαθει να φυγει κ παλι χτυπιμα :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα αλεκα 234..δε πειραζει που χτυπαει..θα μεγαλωσει..αρκει να μην ειναι τιοτα σοβαρο..εγω παλι δεν αγχωνομια πολυ..οταν πεφτι..και τα χειροτρα πεσηματα τα κανει οταν νυσταζει..που ειναι σε αποσυνθεση!

εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε????εμεις μια χαρα σε κανα μηνα σκεφτομαι να ξεκινησω δουλεια στο ξενοδοχειο τα απογευματα και το μωρο θα το εχει ο αντρας μου...ωραιο το νεο μαμμυ..αλλα τα θεμτα πρεπει να τα βρισκω καθε φορα απο το φορουμ????επειδη τωρα τελευταια εσπαγαν τα νυχια μου εκανα ονυχοπλαστικη μονη μου και τωρα καμαρωνω τα νεα μου νυχια...χιχιχιχιχιιχιχιχιχιιχιχι τελικα τα γενεθλια θα τα κανω σπιτι αλλα δεεν ξερω αν θα φτιαξω εγω την τουρτα η θα την παρω ετοιμη...μπορει να αλλαξουμε σπιτι...μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!

σας ευχαριστωωωωω!!!!

ολα καλα χτες με την βαφτιση, ο στεφανος εκλαιγε παρα παρα πολυ απο την αρχη, αφου με το ζορι κρατιομουν να τον παρω να φυγουμε, αλλα ολα καλα οπως τα ειχα υπολογιση. αλλα πολυ τρεξιμο, και κουραση.

καλυψω-μαρακι-ντομ καλοφωτιστα να ειναι με μια καλη τυχη. δεν βαφτισε αλλη;

φωτογραφιες θα βαλω οταν της παρω....

σουζανιτα με το καλο να ξεκινησεις δουλεια, και αφου θα στον κραταει ο αντρας σου μια χαρα,

ισμηνηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

φιλακια σε ολες θα τα πουμε μεταααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νεοφωτιστος μπεμπακο μου

μπραβο σας κουκλα μου

σας το ειπα οτι γουσταρω βαφτισεις με πολυ φωνη και κλαμα εεεεεεε!!!!!!!

καλα τωρα ειναι ΑΓΙΑ - πριν αφηστε το (πολλες φορες κανει καλο να τα μαλωνεις- τα εβαλα ενα λεπτο τιμωρια -ας πουμε- στην κουνια- και καμια αγκαλια - εμαααα ειχαν κολλησει στη φουστα μου)

εφαγε και μια ας πουμε στον κωλο ο νικος γιατι ηθελε να φαει ενα μολυβι και δεν τον αφηνα και ουρλιαζζε μιλαμε χειροτερα και να τον σφαζαμε

και τωρα το απογευμα φαγανε 250γρ κρεμμα , μισο αυγο , λιγο ανανα και απο μισο μπισκοτο. αν και η δασκαλα ειπε οτι φαγανε καλα . μαλλον νυστικα θα ηταν χα χα

μωλις πηγε η ψυχη μου στη κουλουρη - γυρισα να τα δω γιατι υπηρχε ηρεμια και δεν ηταν πουθενα - ανοιξαν μπαλκονοπορτα -σιτα και πηγαν στο μπαλκονι ......!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας

καλε τι γινεται;

που ειστε ολες;

νυσταζω σημερα πολυ πολυ πολυ

και βαριεμαι πολυ πολυ πολυ

εχω γεννεθλια σας το ειπα;;; :laugh:

27 σημερα αντε αλλη μια χρονια παει περασε

τα μωρα καλυτερα σημερα αρκετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααα!!!!!!!!!!!!

δεν μπορω να το συνηθησω ειναι περιεργο το μαμυ...

καλε ποια ειναι εγκυος;

πως θα το κανω να μου ερχεται στο email μου;

που ειστε ολες καλε; εχω μπερδευτη βοηθειααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε λαθος ποστ θα διαβασες..ποια ειναι εγκυος;;;εισαι καλα;;

αφου αλλου διαβαζω και αλλου γραφω χαχαχαχαχα

δεν μπορω να το συνηθησω το μαμυ... τωρα πιστευω να γραφω στο σωστο ποστ χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

η προηγουμενη πλατφορμα μου αρεσε καλυτερα , πολυ μικροσκοπικα ειναι τα γραμματα εδω και δεν διαχωριζονται καλα μεταξυ τους οι απαντησεις

εμεις τι να σας πω

αφηστε

κρυωσανε - μαλλον εμεις φταιμε ρε γμτ μου - εκανε κρυο μια μερα και τα βγαλαμε με τα ζιπουνακια για τον παιδικο και μαλλον την αρπαξανε

εγω ημουν πτωμα ουτε να τα κοιμισω δεν αντεχα το βραδυ

ηπιαν το γαλα κοιμηθηκαν και καθε 10 λεπτα ο Νικος ξυπναγε απο την μπουκωμενη μυτη :?

μετα απο το κλαμα του Νικου ξυπνησε ο Στελιος και δεν κοιμοταν με τιποτα - τι τον παρατησα στο κρεββατι του να κλαιει - τι τον πηρα στο κρεββατι μας τιποτα

τελικα αφησα τον αντρα μου να τους κοιμησει και τους 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γειαααααααααα!

Καλό είναι.Θα συνηθίσουμε!

Εγω εχω τοσα να σας πω...

Απο που να ξεκινησω?

Μαράκι (μαρκερ) καλημερα. Δεν κρυωσανε τα μωρα. Δεν ειναι ευκολο αυτο. Δεν εχουνε αναγκη. Ιωσουλα ειναι.Ειναι λογω παιδικου. Ο παιδικος ειναι ολιγον..... ατομικη βομβα να το πω?Πυρηνικο εργαστασιο?χαχαχα! Γενικα θα κάνετε αντισώματα για πολλούς αιώνες... θα εχετε και περισσευμα! Φθινόπωρο ειναι...Φανταζεσαι! Περαστικουλια σας λοιπον!

Τα δικα μου νεα μετα.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχω χαθει μεσα στο μαμμυ! :shock:

Δεν μου πολυ αρεσει ...θα το μαθουμε κ αυτο...μαλλον...

Η μπουμπου εχει ακομα μπουκομα κ βαζουμε ορο στην μυτουλα κ ουρλιαζει ,δεν το θελει ντιπ!!!

Σε ολα τα νεο-βαφτισμενα μωρακια τις ευχες μου κ την αγαπη μου ,παντα να εχουν υγεια κ χαρα στην ζωη τους :)

Εσεις βγαλατε ακρη εδω μεσα ? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε καλεεεεεεεεεε

ανοιξε το μαμυ....

μαρκερ και αλεκα 1 περαστικα σας.....

αλεκα εγω εχω μπερδευτει παρα πολυ, πιστευω θα συνηθησουμε... και ευχαριστω για της ευχες..

στην δουλεια, μου ειπε ο διευθηντης οτι ...για απολυση τον νοεμβρη μπορει να γινει, γιατι πιο πριν με καλυπτη ο νομος, και δεν γινεται.. του ζητησα να μου δωσει αδεια ανεφ αποδοχων, αλλα δεν θελει, και μεχρι τοτε δεν ξερω τη θα κανουμε με τον στεφανο...δυσκολα πολυ δυσκολα...τεσπα θα δουμε

που ειστε ολες καλεεεεεεεε

τα εγραψα ευχομαι να ειναι στο σωστο ποστ..... χαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααα σου ζουζανιτα επιτελους ενας ανθρωπος...χαχαχαχα

τοση ωρα μονη μου ειμαι...χαχαχαχα

αντε με το καλο σου ευχομαι να ερθουν τα πραγματα οπως τα θες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια και απο μενα...

απο ο,τι βλεπω το δικο μου αβαταρ δεν εχει επανελθει..ευχομαι να το δω γιατι δεν θελω να το αλλαξω..

εγω ολα καλα αν σκεφτειτε οτι δεν προλαβαινω να κανω κιχ!!!ο χρονος μου χαλια αλλα η μερα πολυ γεματη!!ειδικα η δουλεια αψογα...ο μικρος περπαταει παρα πολυ καλα αλλα εγω παταω το απολυτο τρεξιμο πισω του!!!

καλο φαινεται το μαμυ..ολα θεμα συνηθειας ειναι.. :);)

αυριο κατεβαινω Αθηνα γυναικολογο για εξετασουλα γενικη...και βολτιτσα...

Μαρια περαστικα στα αγορακια σου..υπουλη εποχη..και φυσικα ο παιδικος που λεει και το Μαρακι μεγα προβλημα..

Χαρααααα!!!!

Σουζανιτα καλη στεγαστικη ανανεωση χαχχαχαχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλααααααααα παρουσα........

υπομονη με το τρεξιμο χαχαχαχα

αντε ευκαιρια ειναι αυριο που θα ερθεις αθηνα για μια γρηγορη συναντηση χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...