Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

ολα τα υπολοιπα εκτος απο το δικο σου παιδι χεχεχε

καλυψω, ντομ,χαρα, μαρακι βαπτιζουν αυτο το σ/κ

της σοφης δεν θυμαμαι αυτο ή το αλλο?

ντομ που βαπτιζεται?

αγελαστη ηταν γενικως,παρολο που ειναι χαζοχαρουμενο. τρομαγμενη με τον κοσμο και ειδικα με τα φωτα του φωτογραφου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα

αντε πρωτη ανοιγω σημερα

αυπνη ολη νυχτα

ξυπναγανε με κλαματα και θελανε να κοιμηθουν αγκαλια δεν εκανες να τα ακουμπησεις στο κρεββατι - κλαμα

και σημερα το πρωι ο Στελιος με το που τον πηρε η δασκαλα αρχισε τα ουρλιαχτα

γαλα δεν θελουν το πρωι - τι πραγμα και αυτο;;;

αντε καλη μερα να εχουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

και μεις ξυπνιοι απο τις 7 και

/./πολυ χαλια βραδυ..κλαμα πολυ..

δεν ηθελε στο παρκο..πρωτη φορα την πηρα να κοιμηθει μαζι μου..πρωτη φορα σας λεω..

κανενα 3ωρο..μετα στο παρκο..

τι να πω..παμε βολτα με τα παιδια που βαφτιζουν..εδω φυσαει πολυ..δεν την κοβω για μπανιιο..

και το καλυτερο;;θελει μονιμως πιπιλα;;μα ειναι δυνατον;;10 μηνων θα την ξεκινησουμε;;απιστευτο..

ως τωρα μονο στον υπνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!!

και το εννοω αυτη τη φορα!!!!

κατ' αρχην να με χαιρεστε εμενα και τον αντρα μου γιατι σημερα εχουμε επετειο γαμου!!!! 4 χρονια!!!!

κατα τα αλλα εχω παθει στερηση που δε μπορω να μπαινω αλλα εχουμε εβδομαδα εκπαιδευσης!! "εξ'απο δω" βδομαδα που λενε και στο στρατο!

ακολουθουμε τη μεθοδο του βιβλιου "Κοιμησου παιδι μου".

και ναι!!!!! εχει κι ολλας αποτελεσματα!!!!!

χθες, τριτο βραδυ, και η Μαριαννα δε γκρινιαξε πανω απο 2-3 λεπτα οταν την εβαλα στο κρεβατι, την αλλαξαμε και δωματιο και ειναι μονη της, και κοιμηθηκε σερι 12ωρες!!!! 21:00-09:10!!! μονο 1 φορα καπου τη νυχτα γκρινιαξε για λιγοτερο απο 1λεπτο!!! και χθες, τη μερα, κοιμηθηκε 2χ25΄ μετα τα φρουτα και 25΄ το μεσημερι!!!

ο Σπυρος, πιο δυσκολη περιπτωση, κοιμηθηκε 2 βραδυα, μετα απο μονο 20-30 λεπτα γκρινιας, στα οποια εμπαινα στο δωματιο του ανα τακτα διαστηματα, μεχρι τις 8 με μια διακοπη περιπου 45΄το βραδυ. τη μερα ακομη δεν κοιμηθηκε και ειναι κομματια το μωρο. κουτουλαει και τον παιρνει ο υπνος στο πατωμα, αλλα τον σηκωνω. που θα παει θα μαθει. επισης απο το ζορι εμαθα να λεει μαμααααα και μπαμπαααα!!

κοριτσια δε λεω, ωρες ωρες στεναχωριεμαι που κλαινε, κυριως ο Σπυρος, αλλα δεν πηγαινε αλλο! ασε που βλεπουμε τρομερη διαφορα προς το καλυτερο! ελπιζω ως το τελος της βδομαδας να κοιμουνται σαν πουλακια!!!

πολλες ευχες σε οσες βαφτησαν ή θα βαφτησουν, σε οσα παιδακια θα εχουν γεννεθλια ...

ελπιζω σιγα σιγα να μπορω να μπαινω, γιατι μεταφεραμε και το ρουτερ, να μην ειναι στο δωματιο τησ Μαριαννας.

Φιλακια σε ολες,

απο μια μανα που επιτελους ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βαγκ ερωτηξη;;;

στο ιδιο δωματειο τους εχεις και γκρινιαζουν;;

γιατι εμενα εαν κανει και γκρινιαξει λιγο ο ενας - ο αλλος δεν μπορει να κλεισει ματι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gyrisame απο το καφε..αυτη συνεχιζει γκρινια..

μαρκερ μη μιλαω εγω..απλα κανω παραπαονα γιατι εχω ησυχο παιδι και μου κακοφαινεται..τι να πουν αυτες,οπως εσυ που εχουν 2-3-4 ;;;απαπαπα....

βαγκ μακαρι ρερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου....χαθηκα γιατι ειχα πολλες δουλειες στο σπιτι...και μετα οταν ηθελα να μπω δεν μπορουσα...ο γιοκας μου οταν του τραγουδαω χαρωπατα δυο μου χερια τα χτυπω τα χτυπαει κατευθειαν...πλεον δεν καθεται πουθενα θελει να κουνιεται συνεχεια...εχει αρχισει και το μπουσουλημα κατω...αχχχχχχχχ χθες εχασα 40 χρονια απο την ζωη μου..ο αντρας μου εβαλε το καροτσι στο ασανσερ για να το παρω εγω...το μωρο το αφησα κατω να μπουσουλησει και εγω πηγα να παρω το καροτσι απο το ασανσερ κανει ενα μπαμ η πορτα και κλεινει απο τον αερα και κλειστικα εξω απο το σπιτι...επαθα σοκ πηγα στην γειτονισσα διπλα κλαιγοντας και πηρα τον αντρα μου να ερθει γρηγορα πισω ..ευτυχως ηταν με την μηχανη..αφου σκεφτηκα να πηδηξω απο το ενα μπαλκονι στο αλλο αλλα δεν μπορουσα γιατι ειχε αρκετα μεγαλη αποσταση....δυο λεπτα που περιμενα πηγα να πεθανω...ηρθε μου ανοιξε και ολα καλα...ακομα το σκεφτομαι και με πιανει μια τρομαρα και κλαιω...συγνωμη αν σας κουρασα αλλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti lες ρε σουζαν;;τετοιο πανικο;;πωπωπ!!!τελος καλα,ολα καλα..

εννοειται μαρκερ..σιγα να μη σκασω..θα τα λεω μαι ζωη..οι υπολοιπες..;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Νανουκα να χαιρεσαι το παιδακι σου, μονο κοτοπουλο τρωει για μεσημεριανο; ΣΩΣΩ δε τρωει φαγακι εννοω το μοσχαρι το αηδιαζει και το κοτοπουλο με το ζορι, οσο για την φρουτοκρεμα με το ζορι επισης ενω τα ετρωγε ολα με τις ζεστες αρχισανε αυτα .ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ασε μας πεσανε ολα μαζι :silly: εχω τρελαθει χαχαχα Κυριακη δε με λενε Κουλα μου αρεσει σαν ψευδωνυμο Δωρα με λενε .κοριτσια τα χετε βαφτισει ολες τα παιδακιας σας; Εμεις τωρα τρεχουμε καμια ιδεα θα ειναι και ο θρησκευτικος μαζι :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα μια ωρα κ δεν το πηρε...φακ!!!

κουλα καλως ορισες!!!εμεις βαφτιζουμε την κυριακη.μαζι με μαρακι,μπεμπακο,ντομ κ ισως σοφη..δε θυμαμαι καλα...

ακους σωσω????για να σε ενημερωσω σωστα!!!

που λες κουλα..χαχα τι καλο ψευδωνυμο!!!κ εμaς τωρα μια βδομαδα δεν πινει γαλα..χωρις λογο..τα αλλα τα τσακιζει..

πηρα παιδατρο..η ειναι φαση κ θα περασει η θα ειναι μονιμη αρνηση του γαλακτος!!!!να της δωσω γαλα με κορν φλεικς η με ψωμακι σε μπολ,οπωσδηποτε οχι με μπιμπερο...κ να ξεκινησω αν θελω εβαπορε..αλλα η αγγελικη εχει αλλεργια στο γαλα..

κ αν παθει καμια κριση πριν τη βαφτιση κ δεν κοιμηθουμε ολο το βραδυ?????οποτε απο δευτερα θα γινει η αλλαγη κ ο θεος βοηθος!!!

γενικα εχουμε ολοι αγχωθει πολυ με τη βαφτιση κ εχουμε ολοι την εντυπωση οτι η αγγελικη θα τα δωσει ολα!!!!!

χαρα πολυ μακακας ο μπος...μηπως να τον παρεις παλι με το καλο?ειναι κριμα να χασεις το ταμειο...

σωσω αρχισε να κανει νερα η μικρη με τα ταξιδια,ε??ελα μωρε ειναι πολυ καλο παιδακι.....η μαρθουλα μας!!!!

αλεκα πολυ καλη η φωτο,,ειναι μοντελακι η μικρη!!!

σουζαν εγω θα ειχα πηδηξει απο το διπλανο μπαλκονι,δεν επαιζε κατι αλλο!!!!παλι καλα που εγιναν ολα τοσο γρηγορα κ ο μικρος δεν καταλαβε τπτ..

μαρκερ..ολα φυσιολογικα μου ακουγονται...

γυρισε ο κοσμος τους τα πανω κατω!!!μην εχουμε απαιτησεις,μωρα ειναι ακομα!!!!

υπομονη,τοση εχεις κανει!!!!!κ μην σε πιασει παλι το δολοφονικο ενστικτο!!!!!!!!

παρε βαθιες ανασες!!!!

θα συνηθισουν!!!!

ντομ ολα ετοιμα??????

μαρακι αν δεν τα πουμε...καλοφωτιστος ο γαμπρος μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααααα

κοριτσια εκατσα για λιγο, κανουμε δουλιτσες, και ηρθα κρυφα απο τον πετρο αν με δει θα φωναζει, που εγω καθομαι και αυτος καθαριζει, χιχιχιχιχι

μαγειρευω φακες.

στη δουλεια ο προεδρος καλα μου τα ειπε, ο διεθυντης τα πηρε γιατι πηγα στον προεδρο, και δεν τα ειπα σαυτον, αν δεν μου απαντηση αυτη τη βδομαδα θα παω παλι στον προεδρο να δω τι γινεται, εγω χωρις ταμειο φυσικα δεν μπορω να σταματησω τη δουλεια. και φυσικα αν με κανει και παω το μπεμπακο στον παιδικο, που δεν θελω,χιχιχιχι

θα συνεχισω να δουλευω αλλα ουτε σαββατα θα πηγαινω, ουτε αργιες, και θα φευγω στην ωρα μου, που τοσα χρονια δουλευα σαν χαμαλι χωρις να πληρονομαι.

δεν ξερω τωρα αν σκεφτομαι σωστα αλλα εχω θυμωσει παρα παρα πολυ.τεσπα

μαρια με τον καλο τον πηρα και αυτος με πηρε με την αναποδη χαχαχαχαχα

σας αφηνω τωρα παω να συνεχισω της δουλιτσες μου.....

ααααα !!!!!! ερχεται η αδερφουλα μου.... γιουπιιιιιιιι

φιλακιααααα

χρυσουλαααααααααα μουτσσσσσσσσσσσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω πρωτη φορα στη ζωη μου τρομαξα τοσο πολυ...Καλυψω δεν γινοταν να πηδηξω γιατι ηταν τεραστια η αποσταση ημουν ετοιμη να πηδηξω αλλα η γειτονισσα ειπε να μην το κανω γιατι θα σκοτωθω....μενω στον τριτο οροφο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα!!!

Νανουκα να χαιρεστε τον Ανθιμο σας!!!!Να ειναι παντα γερός και ευτυχισμενος!!!

Μαρια κολλησαν ετσι πανω σου αφου σε αποχωριζονται ολη μερα...εγω στο ξαναλεω ολα το χρονο τους χρειαζονται!!!

Σουζαν αυτη ητρομαρα που περιγραφεις ειναι οντως πολυ ασχημη..τελος καλο ολα καλα!!!

Αλεκα η Χριστινα ειναι μουρλια!!!

Χαρα μη σκας με τη δουλεια...οταν δε φερονται σωστα οι ερδοδοτες χανουν..ιδιως τη φιλοτιμια των υπαλληλων!!

καλυψω εγω νομιζω οτι η Αγγελικη θα την κατευχαριστηθει τη βαφτιση της και μη σου πω οτι θα εναι και πιο ηρεμη απο αλλες φορες!!!

Βαγκ πολυ καλο αν εχετε αποτελεσματα και φυσικα ευχομαι να κρατησουν και μετα να βοηθησεις και εμας!!χαχαχα!!!

εμεις ευτυχως (μαλλον λογω της δροσιας του καιρου)κοιμομαστε μια χαρα!!αντε να ξυπναει μια φορα για πολυ λίγο αλλα ξανακοιμαται αμεσως ειτε με λιγο γαλατακι ειτε χωρις!!τον βαζω και περπαταει αρκετα να εξοικειωνεται και μερα με τη μερα βελτιωνεται πολυ!!απο Δευτερα παω κανονικο ωραριο , απογευματινο για μαθημα 3-8 καθε μερα οποτε μπαινουμε σε μια σειρα!!

Κοριτσια με το καλο τα βαφτισια των παιδιων σας!!!να περασετε υπεροχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ καλυψω...γισα την ενημερωση των βαφτισεων..ολα καλα θα πανε..σας εμπιστευομαι..το ονομα του κομματιου αλλαζει και γινετα...γκολουμ..ενημερωτικα..δε παταει καθολου στα γονατα..με σηκωμενα ποδια μπουσουλαει..

νανα που εισαι;;επεσε δουλει;α;;

τσακισα μετα τα μακαρονια και καιμακι παγωτο..τα εχω ισοπεδωσει ολα..

ελενη που εισαι καλε;;

καλα το δωρα το εκανες κουλα;;καλο νουμερο εισαι και συ..

χαχα..αλλα δεν απαντησε σε ολα..ηλικια,περιοχη και ποτε ειναι γεννημενο το παιδι δου..

καλες δουλειες στη σχολη..

παιδια ευτηχως κοιμηθηκε 1,5 ωρα και γω μια..

χρυσουλα πως παει η δουλεια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαστε και μεις!

Συμπεθερα ευχαριστω πολυ!Και σεις με το καλο!Ολα θα ειναι τελεια! :P

Κουλα γεια σου!!!καλως ορισες!Εγω βαπτιζω τωρα τη κυριακη!Με το καλο να ερθει η σειρα σας!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Νανουκα να χαιρεστε τον Ανθιμούλη!Το μαναράκι μου!Η πρωτη του γιορτουλα μωρε!χεχεχεχεχε!Ευχομαι τα καλυτερα!ΝΑ ειναι παντα ευτυχισμενος! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

ΚΑλα σωσω ακομη κατω ειμαι απο τα γελια!Ακου εκει ΓΚΟΛΟΥΜ!!!!χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχα!Ετοιμη ειναι να περπατησει η μικρη σου!Αστερι!

ΚΑι μενα ετσι μπουσουλαει πολλες φορες και σηκωνει και το ενα ποδι ψηλα!Ασκησεις εδαφους!χαχαχα

ΚΟριτσακια μου μπηκα να σας πω ενα γρηγορο γεια.ΘΑ ξαναμπω σιγουρα αλλα καταλαβαινετε γινεται χαμος!

Ολα τα μωρακια που βαπτιζονται αυριο-μεθαυριο με το καλο να γινουνε Χριστιανακια!Μπλουμ! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστω πολυ ΣΩΣΩηταν να γεννησω 23 οκτωβρη αλλα βιαστκε ο μπεμπακος και γεννησα 29 σεπτεμβρη να τωρατο μεσημερι μου φαγου εμτε 5 κουταλιτσες κοτοπουλο και προξενησε μονος του εμετο ΣΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ τι να κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε συ δωρα..εβαλε τα χερια του;;ποτε δεν ετρωγε η αυτες τις μερες;;τα τρωει ολα τα αλλα;;γαλα πινει;;γιαουρτι;;καλε που μενεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααααααα

Αχ κοριτσια ξεκινησα δουλεια και τα χω δει όλα..

Τα παιδια τα μεταφερω και τα 2 με το τρενο στη μαμα μου καθε μερα..θα μας μαθει όλος ο ΟΣΕ πάλι..

Άντε να ξεκινησει σχολειο ο μικρος τουλάχιστον να εχω μονο τη μικρη..

Πολλά βαφτίσια αυτο το ΣΚ..

Να είστε όλες χαλαρές και να περασετε τέλεια!

Νανα να το χαιρεσαι το αγορακι σου!

Ευχαριστω και για τις ευχες σας..εμενα μου το θυμισε η Αλέκα οτι γιορτάζω!

Σωσωκα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μαμμυ δεν παει αλλο μου εχει κανει τα νευρα ....

Βαφτησια ακουω κ εχω μια χαρα !!!! Μανουλες να τα καμαροσετε κ να μην βουρκοσετε πολυ κ χαλασει κ το μακιγιαζ (εγω στην πρωτη μου,δακρυσα ),εχει κατι το μαγικο το μυστηριο αυτο,ισως επειδη αφορα το μωρο μας ,μας κανει ετσι ,ετοιμες να μας παρουν τα ζουμια

Κουλα γεια σου κ απο εμενα :) μηπως να βαζεις περισσοτερη πατατα κ καροτο στο φαγιτο ,εαν τα κανεις πολτο μιαζει πιο πολυ με κρεμα ...βρε μηπως δεν τρωει το αλεσμενο ,αιδιαζει?μπορει να ειναι φαση!

Σωσω τι λεει η Σαντορινη?δεν εχω παει ποτε...ηλιοβασιλεμα ειδες?

Μαρκερ τα δυδυμακια σου πως τα πανε?νωρις ειναι ,αλλα σε εχω στο νου μου...

παω να ετοιμαζω την μεγαλη για υπνο κ επανερχομαι ,εαν ειναι κανεις εδω!

)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Αλεκα1!!!

Ισμηνη καλη αρχη και φυσικα κουραγιο...

οταν ξεκινησει ο Ορεστης σχολειο σιγουρα θα ειναι ευκολοτερα τα πραγματα μονο με τη μικρη..

Σωσω η δικη μου η δουλεια καλα..δε σας εχω πει αλλα ενας μαθητης μου μπηκε Νομικη 3ος!!!φετος ειναι πιο πολλες οι ωρες αλλα μου φαινεται οτι, παροτι το παιδι εχει περισσοτερες αναγκες ,ειναι πο ευκολα τα πραγματα..εχει σταθεροποιηθει και το προγραμμα του και μου φαινονται πιο οργανωμενα τα ζητηματα :):)

Δωρα πολυ πιθανο να αποτελει και ολο αυτο μια φαση..μπορει να ενοχλειται απο τα δοντια..και εμενα στις αρχες Αυγουστου μεσημεριανο σχεδον δεν το ακουμπουσε..περασε ομως... ;);)

οσο και αν προσπαθησα να τον κρατησω πιο αργα σημερα δεν τα καταφερα...κοιμηθηκε 9.15..ηταν φυσκο..τον ξεθεωσα σε περπατημα και παιχνιδι και μετα τον πηγαμε και βολτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα γεια σου! φιλολογος εισαι?μπραβο για τον μαθητη σου!

τωρα σε ντρεπομαι ,ορθογραφια μηδεν :blush: εχω να γραψω κ κατι χρονια ...αφου λεω μολις παει η Μαρια μου σχολειο να κανω παλι την Α δημοτικου απο την αρχη :blink:

Περπατατε εσεις? εμας η μπουμπου προσπαθει ολοι μερα κ χτυπαει συνεχεια το κεφαλακι της κ εχω φρικαρει πολυ,αλλα δεν το βαζει κατω θελει να φυγει αλλα που να παει ....κ νευριαζει κ τσιριζει!

Τωρα κοιματε απο τις 9.30 με την μεγαλη ακομα προσπαθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela..ρτι κανετε;;;αλεκα 234 σαντορινη ειναι..οκ..δε σκοτωμνομαι κιολας..ειναι η δευτερη φορα που παω φετος..πηγα και τον ιουνη αλλη 1 δοση..ηλιοβασιλεμα..μμμμμ..δεν ειμαι εγω γι αυτα..αλλα πηγα το ειδα..δεν ξερω αν θα ηταν το ιδιο αν ημασταν με τον λευτερη χωρις τουριστακια,τη γιαγιασ να τρωει σπορια,μωρα να τρεχουν,κινεζακια να φωτογραφιζονται,αγγλακια να τρωνε σανροτιτσ και ελληνακια να φωναζουνε μαμα,κοιτα..

εμεις καλα..κλαμα συνεχιζει να εχει..ευτηχωςς κοιμηθηκε στο παρκο..ελπιζω να ειναι καλο το βραδυ..

μπραβο για το μαθητη σου χρυσουλα..

ισμηνη χαρα στο κουραγιο σου..οσε με 2 παιδια;πωπωπ..

πωσ σου φανηκε που ξανα γυρισες στη δουλεια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον η μικρη σου θελει το σπιτι της!Μηπως κουραστηκε απο τα πολλα ταξιδακια ? μηπως θελει το κρεβατακι της κ την ηρεμια της :P

την εχεις ξετρελανει στην βολτα ε???????

Καλα κανετε!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...