Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσαρες!!!

Τετοια εξαρτηση δεν την περιμενα ομολογω...2 μερες προσπαθω να μπω.

Εδω εμεις τρεξιμο!χαμος!Αυριο φευγουμε το απογευμα!Μπηκαμε στην τελικη ευθεια για την βαφτιση!

Λοιπον αν προλαβω τα λεμε αυριο αλλιως θα τα πουμε απο Αθηνα,ευτυχως η πεθερα μου εχει Ιντερνετ .

Τα φιλια μου σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κουκλίτσες!!!

Νομίζω οτι μετά την αναβάθμιση, το μάμμυ, σέρνεται πολύ περισσότερο!!!

Τεσπά...

Αλεκάκο μόνο τη μία φωτό είδα και είναι κουκλίτσα η καροτένια μας!!!

Δεν ήξερα οτι γιόρταζε και η Ισμήνη...

Χρόνια πολλά Ισμήνη μου!!!

Ήταν των 40 παρθένων...

Δε σας λέω τι δούλεμα έφαγα στη δουλειά...

Σωσώ τις πήρα τις φωτό!

Κουκλάκια όλα!!!

Και ο μικρούλης της Θούλης...

Η δικιά σου φαίνεται πολύ τσαούσο, πάντως!!!

Σοφάκι, καλό ταξίδι!!!

Σου εύχομαι να περάσεις τέλεια!!!

Άντε, το ΣΚ των βαφτίσεων πλησιάζει!!!

Θα περιμένουμε φωτό!!!

Όχι σαν τις Χρυσούλας τις φωτό... χαχαχα!!!

Ναι, Χρυσούλα... ήταν μπηχτή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσια μου

καλε ποτε μπηκατε χθες;

εγω μεχρι τις 11:30 το προσπαθησα και τιποτα

οποτε το αφησα

αχ αχ αχ αχ αχ αχ

δεν μπορουσα να πω και πονο μου

πρωτη μερα παιδικος εχθες και ηταν ενα ΔΡΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

το προγραμμα τους αλαλουμ

δεν καταφεραν να το κρατησουν καθολου

ο Στελιοςδεν εφαγε φρουτο καθολου αλλα ηπιε 120γρ γαλα το μεσημερι αλαλουν κυριου

2 ταισαν το Στελιο ακι το εφαγε ολο ειπε

το Νικο 3 τον ταισαν και το εφαγε ολο

εκλαιγαν και ουρλιαζαν

μου ειπανε οτι εκαναν τα παντα

τους ειπα περιπου τι πρεπει να κανουν και μου ειπαν οτι τα εκαναν

η δασκαλα μου ειπε οτι ειναι απο τα πιο δυσκολα παιδια που εχει συναντησει και πολυ εχουν πολυ νευρο

τα πηραμε απο εκει σε κατασταση ισοπεδοτικη

ο Νικος κοιμηθηκε στην αγκαλια μου με το που τον πηρα

και σημερα ΤΡΕΛΛΑ

εκλαιγαν απο την ωρα που τους αφησα κατω

στην αλλαξιερα κοπανιοταν με ρωταγαν μηπως εχει καποιο προβλημα και του εχει κακοφανει

και τους λεω

ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ!!!!!!!

ειναι πολυ περιεγρα παιδακια

τα επαιξε απο την 2η μερα χα χα

τωρα ο Νικος καθεται με την ιδιοκτητρια και παιζει με τα βαμμενα νυχια της , τον περνει μαζι οπου παει και ο >Στελιος την καταβρισκει σε ενα ρηλαξ που εχουν

αλλα αποφασισα να τους πηγαινω εγω το φαι για λογο αλλεργιων στο παιδικο φαι βαζουν μονο πατατα-καροτο - κολοκυθι και εναλλαξ κοτοπουλο - μοσχαρι και ψαρι οποτε λεω καλυτερα να τρωνε το φαγακι του σπιτιου

ΜΑμαδες που τα εχετε ηδη στειλει αχ πειτε μου τι στο καλο να κανω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!! Μην φρικαρεις Μαρκερ!!!!!! ειναι πολυ μικρουλια ακομα...το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να ηρεμισεις κ να αφησεις το χρονο να κανει την δουλεια τουτο ξερω δεν ειναι ευκολο!

Φαντασου οτι εγω πηγα την μεγαλη μου 2 χρονων παιδικο κ χρειαστικε 1 μηνα για να προσαρμοστη στην καινουργια ρουτηνα της!κλαμα,κλαμα,κλαμα!!!

εχω δει κ τριμηνη προσπαθεια απο αλλο κοριτσακι κ φρικαρα !

Ομως νομιζω οτι απλα πρεπει να μαθουνε την καινουργια φαση κ μολις νιωσουνε ασφαλεια κ το περιβαλλον γνωριμο θα δεις...θα ειναι τα πιο καλα παιδακια του παιδικου :) τα μικρα λενε,μαθαινουνε γρηγορα !

σε καταλαβαινω νιωθεις κ εσυ ανασφαλεια που ειναι μακρια σου ...ολα θα αλλαξουνε :cheer: θα τα καταφερουνε θα δεις...μαζι με τις δασκαλες εκει θα βρειτε κ ενα κοινο τροπο κ τα μικρα θα ειναι ευτυχισμενα κ θα περνανε καλα στο σχολειο τους ;)

Μηπως ειναι απο τα πρωτα της σειρας μας που ξεκινησαν παιδικο? αντε οταν θα παμε εμεις ,θα εχετε παλιωση εσεις :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι Αλεκα μου γιατι εαν βγαινουμε απο το προγραμμα ακομα και στο σπιτι εστω 30λεπτα γινεται χαμος κυριου

οποτε φαντασου εκει

ημουν με το γραμμα του νομου στο προγραμμα ουτε λεπτο δεν του αργουσα ή τουςς ταιζα νωριτερα στο φαι οποτε καταλαβαινεις

αααα!!!

πρωτος ειναι ουσιαστικα ο Ανθιμουλης μας που εφυγε απο το σπιτακι του

οσο για παιδικο παιδικο

ΝΑΙ!!!!

μπορω να πω οτι την κατέχω την πρωτιά χα χα

μακαρι αλεκα μου να ειναι ετσι τα πραγματα και να φτιαξουν

θελει λες τοσο καιρό εεεε

για το φαι τι λες;;

να τους πηγαινω δικο μου;

ελεγα για αυτο το μηνα τουλαχιστον μεχρι να αρχισουμε να τρωμε φαι σπιτιου να τους πηγαινω εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιο καλα να τους εχεις δικο σου φαγητο...ε,το φαγακι της μαμας ειναι παντα πιο νοστημο , :P

ΑΥτο με το προγραμμα το εχω κ εγω!κ στον παιδικο υπαρχει...οποτε θα μαθουνε μια χαρα! λιγο τους εχει ερθει μαγαλη αλλαγη αλλα που θα παει...σιγσ σιγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΑΚΕΚΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ

αλλα γενικα απο οτι καταλαβα ακολουθουν το προγραμμα που τις βολευει αυτες στον παιδικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα τηλ και μου ειπαν οτι ολα ειναι μια χαρα και παιζουν με τα αλλα παιδακια

ειδικα ο Νικος , εφαγαν την φρουτοκρεμμα τους και παμε για τα υπολοιπα

αντε να δουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ρε φιλεναδες..πωπω μου εσπασε τα νευρα το μαμμυ 2 μερες!!!!μου λειψατε πολυ!!!

ειμαι στο γραφειο..δε δουλευω κανονικα σημερα κ ειχα κανονισει να κανω νυχια το πρωι κ μετα να βολταρω..εκατσε στραβη κ μολις εφτιαξα τα νυχια ηρθα δουλεια..κ αυριο παλι ολη μερα μονη μου θα ειμαι..το μπος κατεβηκε εσπευσμενα κρητη..

χτες εβαψα ριζα.το μονο που δεν εχω κανει ειναι να παρω ενα σουτιεν που να κουμπωνει χαμηλα στη μεση γτ θα φαινεται απο το φορεμα..πρεπει να παω!!!!!

μαρη σωσω φανταζομαι τι σοκ θα επαθε κ κακομοιρα που ηρθε να σου φτιαξει τα ποδια!!!ειδε την πατουσα κ σκεφτηκε που να μπλεκω τωρα εγω εδω!~!!!εδω θελει να μπει ταμπελα εργοταξιο!!!κ στα αφησε ετσι!!!!

εγω παντως ειχα να τα κανω 2 χρονια σε κοπελα κ ομολογω οτι με ανανεωσε...ειμαι ψωνακι κατα βαθος!!!!!!

νανα κ ισμηνη να σας χαιρομαστε κοπελαρες μου,να ειστε παντα γερες κ ευτυχισμενες διπλα στους αντρες κ τα παιδακια σας!!!!

μαρκερ ειναι λογικο να βγουν τα παιδια εκτος προγραμματος...θα δεις ποσο γρηγορα θα προσαρμοστουν ομως..δε θυμασαι κ ο δον???μια χαρα τα πηγε,θα στα θυμησει η φροσω...οσο για το φαγακι..της μαμακας ειναι παντα καλυτερο...

κοροτσια εχω θεμα..η μικρη ενω τρωει φρουτοκρεμα,μεσημεριανο κ γιαουρτι εκοψε τελειως το γαλα..η μητρια μου σηκωνει τα χερια ψηλα!!!ηπιε 5.30 το πρωι μισο μπουκαλι νερο!!!το γαλα της το πεταξε στο κεφαλι!!!

τι λετε να εχει??να παρω τη γιατρο??μηπως απλα το βαρεθηκε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραψα ενα σωρο πραγματα και δεν τα πηρε!

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

Τελείωσε η αναβαθμιση?Αν οχι σας συγχωρω...Αν ναι ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ!

Λοιπον!Συμπεθερα σε πηρα τηλ σημερα!Ηθελα να σου πω οτι επλυνα και λαδοπανα και πετσετες!Σουπερ!Μοσχοβολανε!Με προδερμ!χιχιχιχιχι!

Τα σιδερωσα κολαριστα τα διπλωσα ομορφα και τους εβαλα και κορδελιτσα γαλαζια!χαχαχαχαχαχα!Θα τα παω στο μαγαζι να τα βαλουμε στο κουτι και αυριο θα παω με τα μωρακια(Διονυσης-Μπαμπουλης) να τα παρουμε ολα!

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τις πετσετες αν θες αστες.Εγω εχω στεγνωτηριο και εγιναν αφρατες και μυρωδατες,σαν να ειναι του κουτιου.Αλλα εξω στο μπαλκονι μπορει να γινουνε σκληρες.Τα λαδοπανα ομως πλυνε τα.Μωρε στο κορμακι της θα ακουμπησουνε.Εσωρουχακια εναι στην ουσια!Ασε που θα ειναι πιο μαλακα και πιο ομορφα! :silly: Στεγνωνουνε στο πι και φι!

Επλυνα και σιδερωσα και το φορεμα μου για να το φρεσκαρω.Το σιδερωσα και το κρεμασα!Τα παπουτσακια απο κατω λες και θα παω για νυφη!χαχαχαχαχαχαχχααχχα!

Γουσταρω!

Το Σαββατο τελικα νυχακια(τα 9 χαχαχαχα),και μαλλι το πρωι της κυριακης.

Εσυ συμπεθερα πως θα τα κανει?Τα υπολοιπα κοριτσακια?Ντομ που εισαι καλη μου?

Αν εχω χρονο θα τραβηξω φωτο επιτοπου και θα τη περασω να τη δειτε!χαχαχα!

υγ.Αν ξανα δε παρει το μηνυμα πολυ φοβαμαι οτι δε θα ξαναμπω στο φορουμ....Αρχιζω και ξενερωνω γενικως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαναμπηκα γιατι το πηρε το μηνυμα...χαχααχαχα

Το μαλλι το σκουρυνα!Τις αφελειες τις μεγαλωνω και θα τα εχω πιασμενα προστα πλεξουδακι γαλλικο σαν στεκουλα.Αν εχει καλο καιρο τα αλλα θα ειναι κατω σπαστα αν οχι θα τα μαζεψουμε πανω...Καναμε δοκιμαστικο θα ειναι πολυ ωραια!Τα μαλλια τα εκανα καστανα με λιγες ανταυγειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερουλα εχω ξεχασει το κιν σπιτι...

λες να τα πλυνω,ε??κ εγω μωρε αυτο σκεφτομουν,τουλαχιστον τα λαδοπανα θελω να ειναι καθαρα!!!!

εχω την εξης απορια:το σκουφακι κ το καπελακι που η μικρη θα τα πεταξει στα 5 δευτερολεπτα ειναι αναγκη να τα φορεσει????τσαμπα θα πανε,θα τσαντιστει ακομα περισσοτερο κ ποιος την ακουει!!!!!

αφου σκεφτομουν το σαββατο που θα παμε να παραλαβουμε τις μπομπο να αγορασω ενα στεφανακι...θα το δεχτει ο παππας ομως??ειναι πολυ αυστηρα τα πραγματα γτ ειναι μοναστηρι..ουτε στολισμο δεν θα κανουμε!!

λοιπον:νυχια εκανα γαλλικο τζελ βιολογικο τα χερια,ειναι πολυ ωραια ομολογουμενως!!!κ τα ποδια(κ τα 10 νυχια!!!!χαχα)γαλλικο παλι αλλα οχι τζελ.

το φορεμα ειναι μακρυ χρυσαφι προς μπεζ με γηινα χρωματα κ το παπουτσι ειναι μπεζ/καφε οποτε θα με βαψει με γηινα χρωματα,απλα γτ ειναι πρωι..

αλλα μου ειπε οτι το μακιγιαζ θα παρει καμια ωρα!!!!!γτ το δυσκολο ειναι να πετυχει τη βαση...

μαλλι θα ισιωσω..το εχω κοψει καρε κ εχω κανει ανταυγειες..θα μου τα πιασει κ με τσιμπιδακια τα μπροστινα για να μην πεφτουν στο προσωπο.

ειμαι σιγουρη οτι θα εισαι μια κουκλα συμπεθερα!!!κ ο μικρος θα ειναι κ αυτος μια γλυκα...

σας το ειπα?εχω πολυ αγχος!!!ουτε στο γαμο μου δεν εκανα ετσι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου γεια σας!

καλέ και μένα μου λείψατε..

Χρόνια Πολλά στην Νανούκα και στην Ισμήνη για την ονομαστική εορτή τους!

οτι επιθυμείτε κορίτσια!!

εμεις είμαστε καλά..

αυτό που λες με το γάλα Καλυψώ, μου το έκανε και ο μικρός 2 συνεχόμενες μέρες..

επινε 20μλ και το πέταγε..

δε ξέρω ηταν χορτάτος και δεν πείναγε.. τι να πω

δεν αγχώθηκα..

ισως φάση, κλασικά...

αύριο πάω για φόρεμα και παπούτσια επιτέλους

μόνο αυτά μου έμειναν..

θα κάνω και ανταύγειες, 1η φορά

ετσι για μια αλλαγή, δεν εχω βάψει ποτέ μαλλι σας το' πα?..

θα κάνω και νύχια..

Σωσω καλό ταξίδι, οι φωτο σούπερ

κουκλάκια όλα τα μωράκια!

τα δικά μου τώρα κοιμούνται όλα εκτός απο τη μεγάλη

πάω να ξαπλώσω και εγω λίγο στον καναπέ..

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκατ μου απο οτι θυμαμαι εχεις πολυ ωραιο φυσικο χρωμα..γτ πουλακι μου να το χαλασεις με ανταυγειες???αν τα βαψεις μια φορα μετα το φυσικο σου δεν θα ειναι ποτε πια το ιδιο!!!!!

απλα τη γνωμη μου σου λεω..το εχω δει απο εμενα...το φυσικο μου ηταν καστανο ανοιχτο κ ελαμπε!!!!αρχισα τις μαλακισμενες βαφες κ τωρα εχει γινει καστανο σκουρο κ δε μπορει να μεινει χωρις βαφη!!!!

καλα ψωνια..

λες να περναει κ η μικρη φαση με το γαλα?ακομα δεν ανησυχω..ειμαι χαλαρη..ο μπαμπας της με εχει πρηξει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααα

επιτελους ξανα μαζι.....

εμεις ολα ετοιμα και εγω χτες πηγα για ριζα και χτενισμα... ολα ετοιμα για την κυριακη.

στη δουλεια σκατα...ο διευθυντης τα πηρε γιατι το ειπα πρωτα στον προεδρο και μου τα ανερεσαι ολα, δεν θελει να μου κανει εστω εικονικη απολυση, λεει αν θελω μονο να παρετιθω. τεσπα και αλλα μου ειπε, τα νευρα μου δεν ξερω τι να κανω...

καλυψω ολα τα παιδακια απο οτι ξερω κατα καιρους σταματουν για λιγο η το φαγητο η το γαλα, μην ανχωνεσαι, αλλα και εγω πιστευω οτι πρεπει να παρεις την παιδιατρο... γιατι το καθε παιδακι ειναι διαφορετικο....

μαρκατ μετα να μας βαλεις φωτο να δουμε το μαλλι...

μαρακι μεγεια το μαλλι...

φιλακια τα λεμε μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΕΓΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΜΑ ΔΙΚΗ ΜΑς ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑΟ ΣΑς ΡΩΤΗΣΩ ΔΕ ΜΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΦΡΟΥΤΚΡΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΣΕΙς ΤΙ ΑΛΛΛΟ ΤΟΥς ΔΙΝΕΤΕ ΑΥΓΟ ΨΑΡΙ ΑΡΧΙΣΑΡΤΕ

ΟΛΟ ΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ . ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΨΩΜΑΚΙ ΔΙΝΕΤΕ ΤΙς ΤΡΟΦΡΕς ΤΙς ΑΛΕΘΕΤΕ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κουκλίτσες μου;

Κούλα καλώς όρισες!!!

Κατ' αρχάς... μη γράφεις με κεφαλαία γιατί διαβάζονται πολύ δύσκολα...

Το πρωί τυ δίνω γάλα, μετά φρούτα, μετά το φαγάκι, το απογευματάκι γάλα, μετά γιαουρτάκι και το βράδυ γάλα.

Μεσημεριανό μόνο κοτόπουλο δίνω εγώ.

Οι άλλες μανούλες θα σου δώσουνε καλύτερες συμβουλές.

Σε λίγο θα μπει η Σωσώ και θα σου ζητήσει συστάσεις!!!

Να είσαι προετοιμασμένη παρακαλώ!!!

χαχαχα!!!

Εγώ το ξαναείπα!!!

Τη βάφτιση του γιου μου τη χάρηκα πολύ πολύ περισσότερο από το γάμο μου!!!

Είχα κι αυτήν την περιφάνεια στη φάτσα μου...

Δε σας το 'πα...

Αύριο γιορτάζουμε!!!

Η πρώτη γιορτούλα του Ανθιμούλη μου!!!

Δε θα κάνω πολλά πραγματάκια γιατί έχουμε και το ταξίδι...

Θα έρθουν πεθερικά, κουνιάδοι και οι κουμπάροι μας.

Θα ψήσουμε σουβλάκια και σιεφταλιές.

Θα κάνω κανά 2 σαλάτες και κανά 2 ορεκτικά...

Έφτιαξα και 1 πανακότα.

Κοπιάστε!!!

Σας αφήνω...

Πάω για μπανάκι και να φτιάξω τα νύχια των ποδιών...

Τι να κάνω η καημένη... δεν έχω βάφτιση για να πάω να μου τα φτιάξουν...

χαχαχα!!!

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααα!!!

Χαραααα!!!!χαθηκαμεε!!!!δεν εχω καταλαβει με τη δουλεια τι παιχτηκε..

κοριτσια πολυ ωραιες οι ετοιμασες για τις βαφτισεις σας!!!!ολα θα πανε τελεια!!!!και εσεις κουκλαρες!!!!

Μαρια τα παιδια θα στρωσουν στον παιδικο σιγα σγα..θελουν το χρονο τους και ειναι λογικο..καθε μερα θα ειναι και καλυτερα...

Σωσω αψογες οι φωτο σας με τα διδυμακια της Βαγκ!!!ειναι κουκλακια και τα τρια!!!

Νανουκα δε σχολιαζω καν το υπονοουμενο σου :P:P :laugh: :laugh:

Κουλα εγω δεν τα αλεθω ολα παντα...δεν ειναι και το πιο αντιπροσωπευτικο παιδι για να σου πω γιατι ειναι φαγανο πολυ..ψωμι του δινω ελαχιστο και μονο οταν τρωμε εμεις και αυτος ειναι φαγωμενος για να εχει την ψευδαισθηση οτι τρωει απο το δικο μας και για τον ευνοητο λογο της ηρεμιας βεβαια αυτην την ιερη στιγμη ;);) :laugh: :laugh: κρεμα δεν εφαγε ποτε ..γιαουρτι και φρουτα αρκετα!!!ψαρι και αυγο εχω ξεκινησει απο τον Ιουλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα σημαντικη η πρωτη γιορτη..μου αρεσουν οι ονομαστικες γιορτες!!!

αυριο οι επισημες ευχες μας!!!

αντε κα σε λιγοτερο απο μηνα τα κοινα γενεθλια μας!!!!

ειστε καλοφαγαδες Νανα και μου αρεσετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουλα κουλαρα με τη κορακλα σου...το σωσα!!!

τι κανεις;;τι επιχειρηδση;;ποτε γεννηθηλε το παιδι;;οταν λες δε τρωει τι εννοειες;;που μενεις;;

καλωσηρθες..

φτασαμε σαντορινη..ολα καλα..παντως δυσκολευουν οι μετακινησεις οσο μεγαλωνει το παιδι ...και για να το λεω εγω..ισχυει..

θελει να ειναι συνεχεια κατω,.να κουνιεται..πηγαμε και πληρωσαμε καφε αθλιο το ημρεροβιγλι και δε κατσαμε πολυ ..η μικρη δρακουλιασε..

4,5 ευρω και 2,5 το νερο και 8,5 η βασφλα..

θα μου πειτε βαφλα ηθελε ο κωλος σου;;ε τι νξα κανω..3 ατομα ειμασταν..

σαββ βραδυ ειναι η βαφτιση..

παιδια θελω βοηθεια..

μπορει καποιος υπευθηνα να μου πει ποιος βσφτιζει αυτη τη κυριακη περα απο τη χαρα;;

χαρα θα σε τηλ για να μου πεις τι εγινε..

εμενα μια τρωει το φρουτο μια οχι..

ξεκινησαμε και τα μπισκοτακια..

δεν υπαρχει περιπτωση να τρωμε και να μη θελει..

κοτριτσια φωτο απο βαφτιστικα..

σοφια καλο ταξιδι..

μαρκερ μη τρελαινεσαι με ταπ αιδια..

θα στρωσουν..ο θοδωρης προσαρμοστηκε σε 2 μερες τοπολυ..αλλα ο ντος ντοςε ηταν και καλο παιδιακι..χαχαχαχα...

επαιζε μονο του..ερτρωγε οτι ωρα και ναναι,..

η αδερφη μου μπηκε στο προγγραμμαα με τουσ παιδικους..και την πηρανε σε 1 δημοσιο και πηγε να τους συνενε και μονο που δε σφσαχτηκανε..με τα ωραρια το φαγητο κτλ..

οποτε θα παει δσε αλλον και θα πλερω..μαλακια!!

ασχετο αλλα το ειπα..

αλεκα 234 καλα ψωνια!

καλυψω τι κανεις καλε;;;

δε πειραζει που δε τρωνε ρε παιδια..φαση θα ειναι..δε χρειαζεται α τρωνε και συνεχεια!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι σε καταλαβαινω με το καβουρδιστηρι.Κι εγω το πρωι έγραφα ένα ολοκληρο κατεβατο,το υποβάλω,φευγω γιατι εκλαιγε ο μπεμπης και αφου ξαναμπαινω μετα απο 2 ωρες βλέπω ότι δεν το πήρε!Τα νευρα μου!

Πολύ τρέξιμο!Αύριο φεύγω,το Σάββατο βαφτίζεται και ο δικός μου γιος κυρά Σωσω,στο λέω υπεύθυνα αυτό,και θα καθησουμε και μια βδομαδουλα εκεί,οπότε δε θα τα λεμε για μια εβδομαδα :(

Πολύ άγχος κορίτσια,πολλή κούραση,αν δεν πάει 5-6 του μήνα δε θα ξεαγχωθω.Σαν το γαμο...καλα λέτε...

Καλα θα με δουλευετε με αυτο αλλα σημερα 6.30 το πρωι πήγα στο λιμανι-Πειραιας-να παραλαβω απο πλοιο τα διακοσμητικα που παρηγγηλα απο το Ηρακλειο Κρητης,απο κεινη την ιστοσελιδα που μου αρεσε.Σωσω με το Φαιστός ήρθαν τα πράγματα :P

Κούλα καλωσήρθες!Κυριακή κι εσύ;Συνονόματες;

Σωσω...θηλυκέ μου Ζαμπούνη...

Λατρεία...σκατά ο διευθυντής...κουμάντο μηπως κανει ο Πρόεδρος όμως;Η είναι διακοσμητικό στοιχείο όπως στους περισσότερους οργανισμούς;

Νανούκα να σου ζήσει ο Ανθιμούλης!

Χρυσούλα,Μαρκάτ,Μάρκερ,Βαγκ,Σουζανιτα πού είσαι;,Αλέκες,Φωτεινή,Ισμήνη,Καλυψώ τι είναι βιολογικό τζελ; το έχασα τελειως σε αυτο το σημείο

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

αντε φουλ ετοιμασιες

να δω τωρα χρονιαρικα πως θα τα βαφτίσετεεεεεε!!!!!!

καλα τουλαχιστοντο βιντεο θα ειναι σουπερ - απο αυτα που γουσταρω πολυ με τα μωρα που ουρλιαζουν πολυ χα χα

τωρα στα δικα μου

τι να σας πω και τι να αφησω

για να καταλαβαιτε την απογευματινη μας κατασταση - επεστρεψαν σχεδον οι δολοφονικες μου τασεις χα χα

μιλαμε τετοιο πραγμα

αλλο πραγμα σας λεω

το μεσημερι κοιμηθηκαν με τα χιλια ζορια

15 λεπτα ο Νικος και 20 ο Στελιος

πειναγανε στο φουλ και φαγανε 250γρ κρεμα σε χρονο 7 λεπτων (λετε να τα αφηνουν αταιστα;;;;)παντως ολο λεει το φαι το φαγανε

και μετα απο εκει και περα ξεκιναει το μαρτυριο , τι μαρτυριο;;;;-γολγοθας , τι γολγοθας , βασανιστήριο.

δεν μπορουσα να κουνισω ρουπι - καλημενα στο βρακι μου που λενε- οχι σε λενε - αλλα σε πραξη σας λεω

δεν μπορουσα ουτε να κουνηθω απο διπλαμ τους

ουρλιαζανε και κλαιγανε να τα παρω αγκαλια , το φαι κοντεψε να καει

αφου τα αφηνα να κλαινε και τρεχουν απο πισω μου μπας και κανω καμια δουλεια

μιλανε

ο Στελιος απο τα πολλα φιλια και γλυψιματα που μου εκανε κοκκινισε

μιλανε ΚΟΛΗΜΕΝΑ

αλλο πραγμα σας λεω

αλλο!!!

τι να πω μακαρι αυριο να ειναι καλυτερα!!

Χρυσουλιτσα μου εσεις καλα;;;; Μακαρι να στρωσουν - μακαρι - εγω ειμαι πολυ απογοητευμενη - τινα πω

ο Στελακος καθετε μοναχος του σε ενα ρηλαξ και δεν θελει να κανει τιποτα λεει η δασκαλα του

ουτε να παιξει ουτε τιποτα

Χρονια πολλα σου Ανθιμουλη μας

θα τα πουμε και αυριο βεβαια

Μαρακι μου οσο για το γαλα τι να πω μαλλον φαση ειναι γιατι κι εμενα ο Νικος 2 μερες επεφτε για υπνο κοπανιωντας οτι εβρισκε και μονο με 30γρ γαλα και μετα του εδινα το υπολοιπο οταν κοιμοταν πολυ. ελπιζω να περασει γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...