Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

ΣΩΣΩ έγραψε:

μαλιστα..για να πουν και οι αλλες οι ..κοκονες..αλλα που ειναι;;ρε παιδια..θα το κλεισουμε το μαγαζι;;

¨Ελα σωσώ. Μεσημέρι κοτόπουλ, ψάρι και μοσχάρο δίνω.

Δεν το αλλάζω. Ούτε η παιδίατρος μου είπε κάτι και τους αρέσει και πολύ.

Από γεύσεις και φαγητά όμως δοκιμάζουν τα πάντα.

δες και το προηγούμενο μήνυμα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γειαααα!!!!

μην τοκλεισετε τωρα που μπηκα εγω...

Φροσω εμενα αδερφος γιορταζει!!!!χαχχααχα!!!!

Σωσωκα και εμεις περιορσμενα τα φγαητα αλλα του δινω και λιγο απο εμας..

Φροσω εγω του εχω δωσει δυο πατατες τηγανητες να δοκιμασει και τις δυο φορες την εφτυσε...δε μου εμοιασε..μπορω να φαω χωραφια ολοκληρα...

Νανουκα και σε εμενα συνεβη να ποναω ξαφνικα μετα τους πρωτους μηνες μετα τον τοκετο!!!!

Χαραααα τι κανει ο μπεμπακος???

Αλεκαα αντε καιρος ηταν να επανερθεις :P:P

Ισμηνηηηη???ποτε πας δουλιτσα???

Καλυψω οταν τα παιδια μας θα κοιμουνται σερι το βραδυ δεν θα το πιστευουμε..εναι κοντα η ωρα ...

Ντομ παω λιγο στα παλια...αψογο το μακιγιαζ ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε τη γατα...δε ξερω ποιος φτιαει ομως..η γατα η ο αλεξ!!

σημερα πηγα να καψω το..σπιτι..

εβαλα στο μικροκυματων απο τη καταψυξη 1 πιτσακι..και θεωρησα σωστο οτι κανενα 3 λεπτο ειναι 1 χαρα να ζεσταθει καθοτι απο τη καταψυξη..και δε παιρνω μυρωδια και ταιζω τη μικρη..και τελειωνυν οι περιστροφες..και παω να ανοιξω το φουρνο και βγαινουν κανοι μαυριοι.ντουμανια σα το σπιτι..το πιτσακι λιωμενο και μαυρο..

βηκα λιγο με τη μικρη στο μαλκονι..ανοιξα απο παντου..αλλα π.ες..

τιποτα..μυριζει καμενο το σπτι..εψησα αλλο μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε φιλεναδα φτιαχνεις μεχρι και γλυκο καρπουζι και δεν μπορεις να ζεστανεις ενα πιτσακι????

και στην τελικη τι το ηθελες το πιτσακι???δε χορτασες χθες βραδυ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vagman έγραψε:

αυριο θα παρει ο αντρας μου το βιβλιο "κοιμησου παιδι μου". μου το προτεινε μια κοπελα απο δω. το εγραψε λεει ενας γαλλος που για 11μηνες παλευαν με τη γυναικα του να κοιμησουν τα παιδια τους. μαλωναν και κοντεψαν να χωρησουν. εκανε μεθοδο που σε 7μερες κοιμουνται μεσημερι-βραδυ μονα τους στα κρεβαυτια τους!!! η κοπελα αυτη τωρα το κανει και ηδη απο την 3η μερα βλεπει αποτελεσμα!!! εχει, λεει 96% επιτυχια. ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ 4%.... ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΩ ΑΠ'ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ!!! το εχει μηπως διαβασει καμια;;;

το πραγματικο κειμενο της βαγκ

αυριο θα παρει ο αντρας μου το βιβλιο "κοιμησου γονιε μου". μου το προτεινε μια κοπελα που της ειχα φαει το γκομενο παλια. το εγραψε λεει ενας μαυρος που για 11χρονια καθαριζε τζαμια επειδη το προτιμουσε από το να ξενυχτα με τη γυναικα του που προσπαθουσε να κοιμησει τα παιδια τους. Αυτή τον εδερνε από το ξενυχτι και κοντεψε να τον σκοτωσει. εκανε μεθοδο που σε 70χρονια κοιμουνται πρωι μεσημερι-απογευμα βραδυ μονα τους ή με γκομενους !!! η κοπελα αυτη τωρα λεει να αυτοκτονησει αφου ηδη απο την 3η δεκαετια βλεπει αποτελεσμα!!! εχει, λεει 6% επιτυχια. ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ 94%.... ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΩ με τον αντρα μου!!! το εχει μηπως κανει καμια παραθυρατο;;;

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΛΕΚΑΡΑ -ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!-,ΣΤΗΝ ΑΛΕΚΑ1,ΣΤΟΝ ΔΟΝ,ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΣΩΣΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΩΝ 10 ΜΗΝΩΝ!ΤΙ ΠΙΠΙΝΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΜΑΝΑ ΜΟΥ!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ντομ...τι κατεβασες νυχτιατικο;;;

πολυ καλα τα λες...

αλλα κατι πινεις..

αληθεια κοιμαται η βαγια;;

καλε τι να με φτασει;;;τρελη εισαι;;επειδη εσυ χορταινεις με αερα θα ξεροσταλιασω εγω;;χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι κανετε????

Πως τα περνατε?

Αλεκα μου χρονια σου πολλα και απο εδω!!!

Ρε Γεωργια τελικα δεν ηρθες Θεσσαλονικη?Κ αν ηρθες γιατι δεν πηρες? Εχθες το θυμηθηκα!

Για τον υπνο η δικια μου κοιμαται μονο στο καροτσι ή επανω μας....

Νομιζω οτι θα περιμενω να μεγαλωσει, να μπορω να συννενοηθω για να της πω "τωρα θα πας στο κρεβατακι σου κ θα ερθει και η μανουλα να σε καληνυχτισει"! Σε κανενα χρονο δηλαδη!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι ρε ευη;;ηρθα αλλα δε προλαβα..να κλασω!!!πες κανενα νεο!!αντε ρε σοφη..και λες ψοφια πραγματα...

φροσω θενκς για την απαντηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Γεωργια χρονια πολλα και στην μπουμπουκα σου!!!!

Τι νεο? Την προηγουμενη σελιδα που διαβασα λιγο να σας πω οτι εμας η παιδιατρος ειπε οτι ας τρωμε και καμια τηγανητη πατατα , δεν πειραζει! Εχουμε ρημαξει το ψωμι, αρχισαμε τρωμε και λιγη φετα, τωρα μολις κλεισει τον 11ο θα αρχισουμε ψαρι,

το αυγο ουτε να το δει και εχω αρχισει και οργανωνω τα γενεθλια μας!!! Για μενα τουρτα δεν θα κανω....Μονο για την μικρη!

Ψιλοπερπαταμε, για την ακριβεια στηριζεται μονη της ορθια για 10-15 δευτερολεπτα και κανει ενα βημα και πεφτει!!!Οταν πιανεται απο επιπλα ομως αλλωνιζει!

Εχουμε 6 δοντια με κενα αναμεσα τα επανω....σαν τον Φιλιπιδη θα γινει το παιδακι μου.....

Αρρωστοι οικογενειακως ειμασταν και η μικρη ακομα βηχα εχει κ για πρωτη φορα πηρε αερολιν σιροπακι το οποιο το σταματαμε αυριο αν και δεν εχει περασει ο βηχας...

Ο αντρας μου ακομα δεν βρηκε δουλεια, εγω παω κανονικα...Αυτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καβουρδιστηρι το μαμυ που λεει κ η ντομ..απο χτες παλευω κ τωρα καταφερα να μπω..

χρονια πολλα στις αλεκες,στον δον κ στην μικρη μαρθουλα...να ειστε ολοι καλα κ να ομορφαινετε τον κοσμο..

ντον εγραψες παλι..

βαγκ κ χρυσουλα εγω εχω απλα παψει να ελπιζω οτι θα κοιμηθω ξανα!!!

σοφη σοβαρα κοιμηθηκε ηδη η μικρη????

σωσω μωρη θα το καψεις το παιδι!!!ακου εκει κατεψυγμενο πιτσακι!!!κ σε ειχα για τρομερη μαγειρισσα..γτ δεν εκανες δικη σου ζημη,ε???

ευη που εισαι καλε εσυ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο νατρας σου ειναι ανεργος;;αο ποτε;;δε το ηξερα..δε ξερω αν το ηξεραν τα κοριτσια..

σας εστειλα φωτο απο τη συναντηση διδυμων και κομματιου!!

αυγο στο φρουτο μεσα;;

παιδια εμεις δε θελουμε το φρουτο..και το φαγητο της το αλεθω αλλα οχι πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε γεωργια σας το ειχα πει! Απο τελη Μαρτιου...Ασε!

Το αυγο μετα το φρουτο ρε οχι μεσα...Τι με τυρι δοκιμασα, με ψωμι τιποτα!!!!Κ μαλιστα βαζει κ το χερι της να σκουπισει και την γλωσσα της! Τοσο χαλια!

Η δικια μου ποτε κοιμαται στις 9 , ποτε στις 12!!!!! Αυτη τη στιγμη παντως κοιμαται!!!

Παω να την πεσω και εγω!!!! Θα μπω και αυριο να τα πουμε! Φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα σωσω μονο τις πρωτες 8 σελιδες εχω διαβασει..μου κολλαει συνεχεια το μαμμυ..

εκανα ελαχιστο σεξ αν θες να ξερεις..κ εννοειται με προφυλαξεις!!δε θα το αντεξω τωρα ενα δευτερο τυραννακι...

την κυριακη βαφτιζομαστε!!!εχει να γινει της τρελης!!!η αγγελικη θα αρπαξει τον παππα απο τα γενια αν παει να τη βουτηξει μεσα στο νερο..

να σας ρωτησω..τις πετσετες κ τα λαδοπανα τα πλενω η τα παω στην εκκλησια ετσι απο τα ναυλον???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας

πωπω απο χθες εχω ενα στομαχοπονο αλλο πραγμα

τι να πω κοριτσια δεν ξερω τι να κανω με αυτο το μικρο

δεν μπορειτε να φανταστειτε τι εγινε χθες

δεν θελει με τιποτα να κοιμηθει

το μεσημερι που πηγα να τον κοιμισω χτυπιωοταν στην αγκαλια - κοπανιοταν - ουρλιαζε , λεω κατι θα εχει

τι αλοιφη - τι ντεπον τι λιγο γαλα με τα πολλα κοιμηθηκε λιγο μετα απο 45 λεπτα κουνημα και ουλιαχτου

το βραδυ μια απο τα ιδια

δεν ηπιε ουτε μια γουλια γαλα

τον κοιμισα νυστικο γιατι με το που εβλεπε το μπουκαλι το πεταγε απο τα χερια μου ενω φαινοταν οτι πειναγε

ανα μια ωρα τον σηκωνα να πιει γαλα και τελικα τον καταφερα στις 12 να πιει 250γρ

μετα σηκωθηκε 2 φορες με ουρλιαχτα και στις 6 ξυπνησε γιατι πηναγε

ηπιε 30γρ γαλα και 10γρ νερο και με τα χιλια ζορια κοιμηθηκε

ηθελε να μαας χαιρεταει

γυρναγε χαιρεταγε τον μπαμπα του μετα εμενα γελαγε και αμα καταλαβαινε οτι θα τον ταισεις ουρλιαζε λες και το εσφαζες

τα πηρα με τον αντρα μου τσακωθηκαμε - τον ρωτησα τι εκανε η μανα του με τα παιδια το πρωι;

μα δεν δικαιολογειτε

πρωτη φορα το κανει αυτο και ειναι και η πρωτη φορα που μενουν μονα τους τα παιδια με την πεθερα μου και τον πεθερο μου

λετε να μου κανει κονξες γιατι τον αφηνω τωρα ;

δεν ξερω τι να φανταστω

μα ο Νικος επεινε μονοκοπανια 300-350γρ γαλα το βραδυ και 200 το πρωι και τώρα γουλια και ετσι;

κανει λες και δεν θελει να τον ακουμπάμε

αχ θα τρελαθω!!!!!

ετσι μου ερχεται να παρετηθω

δλδ στο παιδικο τι θα κάνει που θα ειναι και με τελείως αγνώστους;;;;

σας μουρλανα παλι

καλυψω μου κι εγω ηθελα να τα πλυνω πρωτα αλλα μου ειπαν οτι τα πας ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε μαρκερ τι τραβατε ολοι οικογενειακως,κ εσυ με τον αντρα σου κ τα μικρα..

κ εμας απο χτες ακριβως τα ιδια με το γαλα...να μη θελει με τπτ να το πιει κ να το σπρωχνει κ να μου το πεταει στα μουτρα!!!!

τελικα ηπιε 50μλ το βραδυ κ μετα δεν κοιμοταν με τπτ..ηθελε να παιξουμε...κοιμηθηκε με τα πολλα στις 11 κ ξυπνησε στις 4.30.

αντε λεω, να την ταισω..παλι 50μλ ηπιε κ το πεταξε..την εβαλα για νανι κ σηκωθηκε το πρωι στις 9.

φρουτοκρεμα δεν τρωμε πια,μονο λιγακι φρουτο κομμενο σε κομματια..

το μεσημεριανο δεν το πολυθελει..

το γιαουρτακι δεν το τρωει ολο..

δεν παραπονιεμαι βεβαια,ειναι μπουτου κ δεν εχει αναγκη.

αυτο που θελω να σου πω ειναι πως ειναι γενικο το κακο!!!

δεν φταινε απαραιτητα τα πεθερικα σου!!!

στο βραφειο νεκρα...δεν παταει ανθρωπος..

αυριο εχω απογευμα κομμωτρια,βαφη ριζα κ θα δουμε τι χτενισμα θα κανουμε για τη βαφτιση..

πεμπτη πρωι νυχια...

χαχα πλησιαζει η μεγαλη μερα κ θα γινει χαμος!!!απο τωρα εχω αγχωθει....

σημερα μολις σχολασω θα παω τη μικρη στους δικους μου μεχρι παρασκευη..δεν γινεται αλλιως,εχω να κανω τοσα πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεδωωωωω!!!!

από ο,τι καταλαβα πρεπει να ξαναγινουμε φιλες για να μας εμφανιζει τα ονοματα στο on line :(:(:(

τραγικες διαφορες δε βλεπω...

λοιπόν ????τι κανετε???

Φροσω τι κανουν τα αγορακια σου????

και μια ερωτηση που ηθελα να σου κανω...πότε εδωσες στον Αλεξ φρεσκο γαλα??/μπορει να σε εχω ξαναρωτησει αλλα δεν θυμαμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα μικρά μόλις κοιμήθηκαν.

Δεν θυμάμαι να σου πω την αλήθεια.

Σίγουρα πάντως μετά τον χρόνο και λάιτ το πράσινο γιατί ήταν χοντρούλης.

Το σύστημα παρόλο την αναβάθμιση εξακολουθεί να σέρνεται. :(

Το δικό σου τί κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμενα κοιμαται..επεσε ξερος :lol::lol:

θα του αρχισω το φρεσκο μολις χρονσει..βαρεθηκα τη σκονη..μαλλον και εγω πρασινο γιατι τα εχει τα κιλακια του...

ευτυχως τωρα που δροσισε κοιμαται ωραιοτατα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μαλλον θα του δωσω Λαμιας αν το εχεις ακουσει γιατι ειναι περισσοτερο τοπικο...ελπιζω να μην εχει προβλημα..

σκεφτομαι που αυτος ξυπναει και το βραδυ , τι θα κανω με το ζεσταμα εκεινη την ωρα...

:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...