Μετάβαση σε περιεχόμενο

σπερματεγχυση και πονος στην κοιλια????


Recommended Posts

καλησπερα την τριτη που μας περασε εκανα για δευτερη φορα σπερματεγχυση .απο εκεινη τη μερα μεχρι και σημερα εχω πονακια στην κοιλια σαν αυτα της περιοδου καθως και πονο στη μεση .την πρωτη φορα που ηταν και αποτυχημενη δεν πονουσα καθολου.μηπως ειχε καποια τα ιδια πονακια και τελικα πετυχε η σπερματεγχυση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω να σου ευχηθω τα καλυτερα και να σου πω οτι απο την ημερα της συλληψης του μικρου μου μεχρι και εναν μηνα μετα την καθυστερηση ειχα πονους περιοδου! Καλο μου ακουγετε. Ευχομαι τα καλυτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα σας.Συγχαρητήρια για την εξαιρετική βοήθεια που προσφέρετε.

Θέλω να ρωτήσω μετά από΄πόσο καιρό επιτρέπεται να κάνω 2η σαλπιγγογραφία?Έκανα την πρώτη τον Δεκέμβριο 2009 .

Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννυπ για να μην μπερδευομαστε- αν θες να ρωτησεις κατι ανοιξε καινουριο θεμα γιατι μπερδευει να γραφει ενας κα ινα μπαινουν κα ι2α ερωτηματα καλή μου. σε βρηκα πριν και σε ενα αλλο θεμα και αναγκαστηκα να ξαναγυρισω πισω για να καταλαβω σε ποια απευθυνομαι τελικα!

:)

Nikkol εννουσα μακαρι να ειναι το σπορακι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και απο μενα!!! :)

Μην βασανιζεις το μυαλο σου με "συμπτωματα",αν κρινω και απο μενα δεν ισχυουν ;) γιατι η καθε μου προσπαθεια ηταν διαφορετικη ;);) .

Στην σπερματεγχυση ειχα πονους περιοδου και δεν ειχα αποτελεσμα :(

Στην 1η προσπαθεια εξωσωματικης ειχα πρησμενο στηθος κ ελαχιστα πονακια και παλι δεν ειχα αποτελεσμα :(

Στην 2η προσπαθεια ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ...ουτε πρησμενο στηθος, ουτε πονους κ τα καταφερα.

Ευχομαι να "εγινε η δουλεια" κ να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!

Οσο για την σαλπιγγογραφια,αν θυμαμαι καλα,ο γιατρος μου ειχε πει οτι 1 αρκει...

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ και ΥΠΟΜΟΝΗ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!lolipop ποσο δικιο εχεις συνεχεια βασανιζω το μυαλο μου ...καθε μηνα νομιζω πως εχω συμπτωματα και στο τελος τζιφος ερχεται η ακατανομαστη!!! φαντασου τωρα που εκανα και σπερματεγχυση. δεν περνανε και οι μερες να δουμε τελικα αν εγινε το θαυμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anemos78 σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου.4η φορα εσεις ε? ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να ειναι και η τυχερη σας!!!η παναγιτσα να βοηθησει και να γινει το θαυμα και σε εμας. :) σχεδον μαζι περιμενουμε...οι ατιμες οι μερες δεν περνανε με τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις περιμενουμε την αλλη βδομαδα .κατα την τεταρτη με πεμπτη.δεν εχω και πολυ σταθερο κυκλο.δε θελω να κανω χοριακη θα περιμενω παραδοσιακα να περασουν οι μερες.ευχομαι την αλλη βδομαδα να γραψουμε κι εμεις στις ανακοινωσεις εγκυμοσυνης!!!Κατι μου λεει οτι εφτασε η ωρα να γινει κι αυτο...μακαρι Παναγιτσα μου μακαρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...