Μετάβαση σε περιεχόμενο

SERPAFAR ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΑ?


Recommended Posts

κοριτσια εχω μια απορια.ο γυναικολογοσ μου εδωσε στον αντρα μου εκτοσ απο βιταμινεσ eviol,βιταμινη C,indelecta σκονακια,του εδωσε και μισο χαπι την ημερα serpafar και εγω τον ρωτησα αν ειναι ορμονεσ κια μου λεει οχι.αυτο το παιρνουν και οι γυναικεσ αλλα και οι αντρεσ για καλυτερη ποιοτητα σπερματοσ.εγω φοβαμαι να το παρει και δεν το το εχω δωσει καθολου.οτι ειναι να γινει στην κινητικοτητα ασ γινει και με τισ βιταμινεσ.εχετε ακουσει ποτε κατι τετοιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωτη φορα το ακουω να δωσει γυναικολογος στον αντρα σερπαφαρ :blink:

Καταρχας δεν ειναι της αρμοδιοτητας του.Ο καταλληλος γιατρος για την ποιοτητα σπερματος ειναι ο ανδρολογος-σεξολογος.

Μηπως να επισκεφτειτε εναν ειδικο γιατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχαμε παει και σε ουρολογο πριν 5 μηνεσ περιπου και του ειχε δωσει τισ ιδιεσ βιταμινεσ με αυτεσ αλλα φυσικα οχι σερπαφαρ.αυτοσ μασ ειπε τωρα οτι στην γυναικα κανουν ωαρια και στον αντρα ειναι καλο για τισ ανωμαλιεσ του σπερματοσ.οπωσ και να χει παντωσ δεν προκειτε να τα πιει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θα του κανει κακο να τα παρει. θα βοηθησουν στη θεραπεια σε συνδυασμό με τα υπολοιπα. σαφως και θα βοηθησουν στις ανωμαλες μορφες, γιατι δεν πρεπει μονο να βελτιωθει η κινητικοτητα αλλα κια η μορφολογια του σπερματος. τι να το κανεις ενα σπερμα με καλη κινητικοτητα και ποσοτητα αν εχει ανωμαλιες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντωσ βρε κοριτσια και στο ιντερνετ που κοιταξα μονο για γυναικεσ λεει μεσα για το θεμα των ωαριων για αντρεσ δεν λεει πουθενα.και επειδη ειναι ορμονεσ φοβαμαι να τισ παρει γιατι εχω ακουσει οτι οι ορμονεσ στουσ ανδρεσ προκαλουν καρκινο του προστατη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα serpafar κάνουν και για άντρες βελτιώνουν τις ανωμαλίες του σπέρματος. Εμένα τα έπερνε ο άντρας μου.... Έτσι κι αλλιώς δεν είναι πολύ δυνατά... Αλλλά γενικώς αυτό που έχω παρατηρήσει επειδή έχω κάνει μια εξωσωματική, ότι όλα τα χάπια ή ενέσεις που χρησιμοποίησα στις οδηγίες τους λέγανε ότι κάνουν και για άντρες και ρώτησα το γιατρό μου και μου είπε ότι τα δίνουν και στους άνδρες βελτιώνουν κατά πολύ το σπέρμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμασ μασ ειπε να παιρνει μισο καθε μερα.εσενα ο αντρασ σου ποσο επερνε?για ποσο καιρο?ειμαι πολυ μπερδεμενη.ειχαν τιποτα παρενεργειεσ στον αντρα σου?βελτιωθηκε τελικα το σπερμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλίνι μου γεια σου και πάλι,

Και στον άντρα μου είχε δώσει ο γιατρός της εξωσωματικής (ξέρεις ποιός) χάπια που έπαιρνα εγώ όταν προετοιμαζόμουν για σπερματέγχηση- δεν ήταν serpafar - αλλά δεν θυμάμαι τι ήταν. Να σου πω την αλήθεια και εγώ του είπα να μην τα πάρει. Έτσι κι άλλιώς στην εξωσωματική δεν παίζει και τόσο ρόλο πλέον το σπέρμα...εκτός από τις περιπτώσεις που το σπέρμα είναι πολύ χάλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα δεν τα εχει παρει και απο οτι βλεπω δεν θα τα παρει αφου οπωσ λεει και μο γιατροσ με την μικρογονοιμοποιηση και ακινητα να ειναι ολα απλωσ να εχουν κεφαλι και ουρα και οχι ανωμαλεσ μορφεσ τοτε δεν υπαρχει θεμα σπερματοσ.εμεισ με την κατατμιση σπερματοσ δεν ειδαμε ανωμαλεσ μορφεσ.το προβλημα ειναι μονο τησ κινητικοτητσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...