Μετάβαση σε περιεχόμενο

επιλόχειος κατάθλιψη


eleniF.

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 173
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ααααααααααααα δεν θελω τετοιες φατσουλες!!!!!

θελω γελακια και χαρουλες :P:P:P:P:P:P

αααα και ξεχασα να σου πω

πολυ ωραι φωτο εβαλες εισαι μια κουκλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααα δεν θελω τετοιες φατσουλες!!!!!

θελω γελακια και χαρουλες :P:P:P:P:P:P

αααα και ξεχασα να σου πω

πολυ ωραι φωτο εβαλες εισαι μια κουκλα!!!

συμφωνω... ;):wave:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι λίγο καλύτερα σήμερα αν κ ο φόβος παραμονεύει....

Αύριο,πρώτα ο Θεός,θα έρθουν τα παιδάκια μου κ η μαμά μου.Εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να συνεχίσουν έτσι...Κι αυτό το πισωγύρισμα να είναι το τελευταίο....Την καλημέρα μου σε όλες:

an-n,ΑΝΔΡΙΑΝΑ,ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ,geo-r-gia,mama eva,pebii,στα κορίτσια από το ''στεκι μας'',κ όποια άλλη ξεχνάω(συγνώμη γι'αυτό)!

:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι λίγο καλύτερα σήμερα αν κ ο φόβος παραμονεύει....

Αύριο,πρώτα ο Θεός,θα έρθουν τα παιδάκια μου κ η μαμά μου.Εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να συνεχίσουν έτσι...Κι αυτό το πισωγύρισμα να είναι το τελευταίο....Την καλημέρα μου σε όλες:

an-n,ΑΝΔΡΙΑΝΑ,ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ,geo-r-gia,mama eva,pebii,στα κορίτσια από το ''στεκι μας'',κ όποια άλλη ξεχνάω(συγνώμη γι'αυτό)!

:):):)

μπραβο κοριτσι μου ετσι να σκεφτεσαι θετικα , ολα καλα θα πανε , εχε το στο μυαλο σου ..Και μεις εδω ειμαστε αν χρειαστεις να πεις οτι σε βασανιζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη μου ολα καλα θα πανε

εχεις δικιο ετσι οπως εχουν γινει πλεον τα μωρα ειναι να φοβομαστε :lol::lol: (πλακα κανω)

αντε καλως να τα δεχτεις τα ζουζουνακια σου και αν ειναι και η μαμα σου μαζι θα ειναι πολυ χρησιμο γιατι θα εχεις και βοηθεια και θα μπορεις να ασχοληθεις με τα μπουμπουκια σου πιο καλα(παιχνιδακια,τραγουδακια,αγκαλιτσες)

περιμενω νεα σου κοριτσακι ναι????

φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου καλώς να τα δεχτείς τα παιδάκια σου.Μην πολυσκέφτεσαι τι θα γίνει όταν θα έρθουν τα παιδιά στο σπίτι,όλα θα κυλίσουν σε φυσιολογικούς ρυθμούς.Συνήθως όταν τα σκεφτόμαστε τα πραγματα πολύ η φαντασία μας, τα μεγαλοποιεί και αγχωνόμαστε χωρίς να υπάρχει λόγος.Είναι λίγο σαν το ανεκδότο με τον γρύλλο. :P Πες και στη μαμά σου αν μπορεί να καθήσει για λίγες μέρες μαζί σου αν αυτό σε βοηθάει.Μην προσπαθείς να τα κάνεις όλα τέλεια.Ούτε μπορούμε κάθε στιγμή να είμαστε ανεβασμένοι.Έχουμε και τις καλές και τις κακές στιγμές μας.Πρέπει να μαθουμε να ζούμε με αυτές.Είμαστε άνθρωποι δεν είμαστε μηχανές.Λοιπόν όλα θα πάνε μια χαρά,θα το δεις και θα με θυμηθείς.Εξάλλου θα ξεκινήσει και η μικρή σου τον παιδικό και θα είσαι λίγο πιο χαλαρή. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σας ημέρα!Σήμερα,πρώτα ο θεός,έρχονται τα παιδάκια μου!Όπως σας είπα εχω λίγο άγχος...κι επιπλέον σκέφτομαι:θα με θέλει η μικρή?θα με γνωρίζει?Γιατί,όταν είχα πάει το προηγούμενο σαβ-κο έκανε σαν να μην με γνωριζε κ έψαχνε να βρει την μαμά μου ή την αδερφή μου όσο εγώ την είχα αγκαλιά...

Θα δούμε.... :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ καλε ελενη τι μου θυμησες τωρα!!!!!

το ιδιο σκευτομουν κι εγω οταν ημουν με την καταθλιψη

ελεγα και ξαναελεγα οτι δεν με θελει το μωρο κ.α τετοια

οταν ο σπυρος ομως με ειδε χαλαρη και ηρεμη δεν ξεκολλαγε απο την αγκαλια μου

η μανουλα ειναι παντα η μανουλα τους αυτο δεν αλλαζει με τιποτα!!!

ολα καλα θα ειναι

καλως να δεχτεις τα παιδακια σου

φιλακια πολλα

αληθεια που μενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθήνα μένω,Καματερό,εσύ?

Αχ!μακάρι να εχεις δίκιο κ να νιώσει την ηρεμία μου (όταν έρθει αυτή με το καλό) κ να είμαστε καλά!Η μεγάλη πάντως έχει καταλάβει πολλα κ όλο με ρωτάει αν είμαι καλά,αν κλαίω....Πρέπει να αλλάξω γιατί είναι κρίμα να τραυματιζω έτσι την ψυχούλα της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνα μενω κι εγω στην νεα περαμο(προς κορινθο)

σκευτομουν να περναμε καμια μερα τα ζουζουνια και να τα πηγαιναμε βολτιτσα

αχ σιγουρα θα ηρεμισεις

μην σκευτεσαι τωρα θα ερθουν και τι θα κανω!!!

ασε να κυλισουν ολα ηρεμα και φυσικα,σιγουρα θα σου εχουν λειψει τα παιδακια σου,δειχτους το,θα καταλαβουν οτι η μανουλα ειναι καλα και τα αγαπαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

Ελενιτσα ευχομαι να σου εδωσαν απεραντη χαρα τα παιδακια σου !Εστω κ καθυστερημενα καλως τα δεχτηκες ! Ολα θα πανε καλα σκεψου θετικα !! Ισως βαριεσαι που στο λεω συνεχεια και να σου φαινεται μονοτονο ομως πιστεψε το κ θα γινει ..Ειμαι σιγουρη ;)

η μπεμπουλης ειχε ωραια ιδεα για βολτιτσα , μακαρι να ημουν και γω κοντα να βολταρουμε τα τεκνα μας ..Ωραια θα ηταν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενη μου????εχω καιρο να γραψω εδω..εμεις τα λεμε σε προσωπικο επιπεδο γι'αυτο.περιμενω πως κ πως να μου πεις πως πηγε με τα μωρακια σου.ευχομαι κ πιστευω να πηγαν ολα καλα!

χαιρομαι πολυ που βλεπω κοριτσια εδω με αμειωτο το ενδιαφερον τους.περιμενουμε νεα σου!!!!!!!!σε φιλω γλυκα γλυκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη????

αχ χαιρομαι που δεν σε βλεπω εδω γιατι αυτο σημαινει οτι εισαι με τα παιδακια σου!!!

ευχομαι να περνατε καλα

οποτε μπορεις πες μας τα νεα σου

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μπήκα στα πεταχτά...Ήρθαν τα μικρά μου,χάρηκα που τα είδα,πελάγωσα στην αρχή,ακόμη ζορίζομαι αλλά λέω να το παλέψω.Αύριο θα δω κ τον ψυχίατρο μήπως χρειάζεται αλλαγή στα χάπια.Ειλικρινά,σας ευχαριστώ πάρα πολύ που με σκέφτεστε!!!!!κ θέλετε να μαθαίνετε νεα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ , ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ , ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΙΣΤΑΖΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ.!!!

ΔΕ ΗΞΕΡΑ ΑΝ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ!

ΔΕ ΘΑ ΠΟΛΥΛΟΓΗΣΩ!!!Η ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΒΙΩΝΕΙ ΑΛΛΙΩΣ!

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ,ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!

ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!!!

ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΚΡΑΤΗΣΑ...ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ...ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΓΟΝΕΙΣ ,ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΩΡΑ , ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΙΚΟΣΙ ΧΡΟΝΩΝ Κ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ...ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ Κ ΦΡΟΝΤΙΔΑ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ Η ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ Η ΑΝΑΣΦΑΛΗΣ, ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ! ΑΥΤΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι τωρα ειδα το θεμα!

συντοπιτισσα,δε ξερω πως να σου μιλησω,ως μια μανα που σε συμμεριζεται κ σε κατανοει η ως φαρμακοποιος.σε πληροφορω οτι απο αφορητη ψυχολογικη πιεση κατα τη διαρκεια των σπουδων περασα και εγω πολυ πολυ ασχημα,κ με τη βοηθεια του ΘΕΟΥ ολα ξεπεραστηκαν ανελπιστα!μονη μου δεν μπορουσα,το αφησα απολυτως σε Εκεινον κ με υπομονη εφυγαν ολα!θα αφησεις ολες σου τις αγωνιες κ τα αγχη στο Θεο,ειτε αφορα τα παιδια σου ειτε οτιδηποτε αλλο,σκεπτομενη οτι εμεις ειμαστε πολυ λιγες για να τα κανουμε ολα σωστα.καμια μανα οσο καλη κ αν ειναι δε μπορει να επιτυχει οτι η σκεπη του Θεου!οπως ειπε η αννα ,πιστη!!!!

ως φαρμακοποιος σου λεω να μην αγωνιας.οι θεραπειες πλεον εχουν ασημαντες εως μηδενικες παρενεργειες,ιδιως μετα τις 2 εβδομαδες.εμπιστευσου τη θεραπεια σου,μη βαζεις στο μυαλο σου οτι αν συνεχιζουν οι αρνητικες σκεψεις δεν ειναι αποτελεσματικη η θεραπεια,καθε αλλο,η καλη αγωγη φαινεται σε βαθος χρονου.μονο υπομονη κ πιστη,δυσκολες λεξεις αλλα θαυματουργες.

τελος,δε χρειαζεται να σου πω τις εμπειριες απο την επαφη με κοσμο στο φαρμακειο.ειναι συνηθες φαινομενο η αγωγη τετοιου ειδους μετα τη λοχεια.η πιο σωστη κινηση που εκανες,οτι καταλαβες εγκαιρα οτι χρειαζεσαι δεκανικι.κ μη ξεχνας οταν θα πεταξεις το δεκανικι (αγωγη)θα εχεις διπλα σου εναν καλο αντρουλη,2 αστερακια κ στο μονο που θα αφηνεις την ελπιδα σου θαναι ο Θεος,θα απελευθερωθεις στο υποσχομαι!!!

τωρα υπαρχει ενα μαυρο πεπλο που σε σκεπαζει κ ειναι σα να μη μπορεις να το διωξεις το πουστικο,ε?

συντομα,θα φυγει απο πανω σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...