Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια :x Πως είστε σήμερα. Εγώ μπήκα στο σχολικό πρόγραμμα αναγκαστικά. Πρωινό ξύπνημα στις 7 να πάω τη μικρή στο νηπιαγωγείο και μετά επιστροφή σπίτι και κάνω δουλίτσες με την ησυχία μου. Το τι δουλειές κάνω δε λέγεται τώρα που είναι η μικρή σχολείο. Κακά τα ψέμματα όταν έχεις τα ζουζούνια στα πόδια σου δεν μπορείς να κάνεις και πολλές δουλίτσες.

Δεσποινάκι κορίτσαρος μεγάλος θα βγει!!! και εμένα τόσο ήταν στη β επιπέδου η τσούπρα μου. Τέλεια που ήταν όλα καλά!!!

Αννούλα η ώρα η καλή κούκλα μου. Να ζήσετε ευτυχισμένοι και με το καλό το μωρουλίνι σας!! :x

Ειρηνάκι ξαναβάλε και εμένα στη λίστα ΠΗΤ 10-1 αν και λόγω καισαρικής μέχρι 2-1 θα έχω γεννήσει και έχω κοριτσάκι.

Και στα υπόλοιπα κοριτσάκια που δεν προλαβαίνω να σχολιάσω πολλά πολλά φιλάκια!!!! [smilie=love4.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδια γκαστρουλες!σημερα το απογευμα θα ξαναπαω για την β επιπεδου!να σας πως χαιρομαι που την δευτερα ο γιατρος δεν ειδε και πολλα γιατι σημερα θα ξαναδω τον μπεμπακο μου!!!!βρε κοριτσια πειτε μου πως βαζετε τα τικερακια;;;;; :shock: εχω μπερδευτει λιγακι

ειρηνη βαλε με για 31/1 παιδαρος στο πανεπηστιαμιακο νοσοκομειο αλεξανδρουπολης!

barbitsa μηπως κανεις παρασπονδιες με το φαγητο μετα την διαιτα;γιατι πολλα κιλακια μου φαινονται.εγω επειδη κανει και ο αντρας μου διαιτα ακολουθω πανω κατω το ιδιο μενου και εχω παρει 4,5 κιλακια και ειμαι στην 20η εβδομαδα.ο διαιτολογος μαλιστα επειδη ειμαι εγγυος εχει φροντισει το διαιτολογιο να εχει απο ολα και οταν θελω κατι επιπλεον φυσικα το τρωω.αλλα με μετρο παντα γιατι εχω προβλημα με την μεση μου.

ioanna, theodosiadou, marielen, rebeka,ellenalda και σε ολες τις αλλες που ξεχνω φιλακια πολλα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!!!! :x:x:x

Αννουλα μου με το καλο γλυκια μου να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!! :ymapplause::ymapplause:

Ελεναλντα υπομονη γλυκια μου ξεκουρασου κιολας γιατι μετα με δυο μωρακια εχεις πολυ δουλεια!!!!Ειδες που σου τα λεγα πως θα εχεις και κοριτσακι!!!!ΤΕΛΕΙΑ!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif]

Δεσποινακι μου μπραβο η κουκλιτσα σου μεγαλωσε!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif] Εγω αυριο θα παω για β'επιπεδου!!!!

Ειρηνουλα δεν προλαβες να γυρισεις και πρεπει να στρωθεις στη δουλεια!!!! Εγω θα γεννησω με καισαρικη 5/1/11 τον Γιωργακη σε ιδιωτικη κλινικη στην Κοζανη!!!

Ρεββεκα, Λενακι, Φιλιω, Μαριαλενα, Ιωαννα, Ελενα, Ζωουλα, Γιωργια, bibibo και οοοοοολες τις γκαστρουλες σας στελνω την αγαπη μου και πολλα πολλα φιλακια!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκοκοιλιτσες!!!!!!!!!!

Τι κανετε???

Κι εγω πρωινη πρωινη σημερα.Με βλεπεις Ματινακι?Με ματιαξες... :P

Ελενη μου με μετρο οι δουλιτσες.Μπορει η μικρη να λειπει στο νηπιαγωγειο αλλα εχεις μια ακομα μικρουλα στην κοιλιτσα.

Παλι πιασατε το θεμα με τα κιλακια?Κι εγω +10 ειμαι.Εχθες ο γιατρος μου με κατσαδιασε λιγακι αλλα μαλλον το πηρε αποφαση οτι ειναι στο DNA να παιρνω κιλακια.

barbitsa κι εγω σταματησα τη διαιτα οταν εμεινα εγκυος και τωρα τα εχω βαλει ολα τα χαμενα κιλακια.

Γεωργια καλη επιτυχια με τη Β'επιπεδου σημερα.Απολαυσε το γιο!!!!!!!!!!

Ειρηνακι βαλε με κι εμενα στη λιστουλα.

25-30/12,κοριτσακι,Δραμα/color]

Ξεχασα να σχολιασω κατι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους καταφερα να μπω ;) κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε ?

φουσκωνουν οι κοιλιτσες ?παω να διαβασω ολα αυτα που εχετε γραψει και επανερχομαι.

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

THEODOSIADOU ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 11 !!! [smilie=crybaby2.gif] :oops::shock:

ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΤΑΣΗ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΚΙΛΑΚΙΑ... :cry:

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΜΕΣΩΣ :D

mata ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ [smilie=love7.gif]

IreneValadia ΠΗΡΕ ΧΡΩΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ [smilie=wav.gif] ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ.

Marielen ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η THEODOSIADOU ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΟΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!

georgiasamar ΤΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΟΥ!!! ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ 4/10/10 ΘΑ ΕΙΜΑΙ 21 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ? [smilie=blob5.gif]

ioanna123456 ΒREEZE Elenalda barbitsa rebbeka ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε σήμερα? Εγώ έχω ξυπνήσει λίγο στραβά γιατί όλη μέρα στο κρεβάτι έχω αρχίσει και δυσκολεύομαι να κοιμηθώ το βράδυ.....

Ioanna μου Αθήνα μένω και συγκεκριμένα Φιλαδέλφεια... Εσύ;;;;

Λοιπόν κοριτσάκια με ρέγουλα οι δουλίτσες πρέπει να ήμαστε χαλαρές....

Οσον αφορά το θέμα κιλών εγώ αν έχω κατορθώσει και έχω πάρει μόνο 2 κιλάκια. Παρόλ' αυτά ο γιατρός μου είπε να προσέχω τώρα που δεν θα κινούμαι και για να μην τα πάρω απότομα αλλά και να προσέχω ζαχαρο-πιέσεις και τέτοια.... Οπότε η μανούλα μου, η οποία έχει κατοικοεδρεύσει σπίτι και έχει αναλάβει τα πάντα (δόλια μάνα τι τραβάς και εσύ...) καθώς ο αντρούλης δουλεύει όλη την ημέρα, έχει αναλάβει και την διατροφή μου και με προσέχει πολύ.

Αυτά τα πρωϊνά μας νέα.... Φιλάκια πολλά πολλά σε όλες τις κοιλίτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφιες μου [smilie=toothy4.gif]

μαλλον θα γραψω σεντονακι και γω!!!!ολα τα κοριτσια εδω ειναι :D:D

ελεναλδα εβαλες μονο 2 κιλακια μπραβο και εγω το ιδιο!!!!αλλα εσυ που θα καθεσε προσεχε,αν και χεις την μανουλα τυχερουλα μου!!! :!:

ελενα γειιιιαααα σουυυ :x

BREEZE τι κανεις χαθηκες,πως παει η κοιλιτσα μας??? :?:

δεσποινακι 10 κιλακια???πως τα καταφερατε βρε κοριτσοπουλα???

georgiasamar θα ερθω αλεξανδρουπολη τελος του μηνα με αρχες οκτωμβρη!!!!αν μεχρι τοτε δεν μου το απαγορευση η ντοκτορ!!!αντε να μας πεις και τα νεακια σου σημερα!!!

μαριελεν μπορει να σηκωνεσε 7 αλλα ειναι μια ανασα το νηπειο για σενα τωρα που εισαι εγκυουλα!!!

ιωαννα μου το νεφελη ειναι πολυ ωραια αλλα και το λυδια το καλητερο :D:D:D

barbitsa!!!αχ με αυτα τα σουβλακια τι μου εκανες!!!και δεν εχουμε εδω!!!δεν αντεχω θελω σουβλααααακι!!!! =p~ κοιτα να τα κοψεις λιγο αυτα και να φας κανα μπροκολακι παλι!!!

φιλακια και καλημερες σε ολες τις κοιλιτσες :-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σε ολες τις κοιλιτσες τι κανετε; αχ ειμαι χαρουμενη πηγα νοσοκομειο κ μου δωσε 1 μηνα αδεια απο δουλεια θα ξεκουραζομαστε κ αλλο με τον μπεμπουλη μου εχει να πεσει υπνος :D

μονο τα παιδακια μου στο σχολειο σκεφτομαι θα τα πεθυμησω!!Αλλα γ αυτα θα γλιτωσουν λιγο γιατι τους εβαζα πολλα χχχ ;)

οσο για κιλακια πηρα 2 με 2.5 κ μολις μπηκα στον 6ο καλα ειναι νομιζω.

Ειρηνη βαλε με λιστα πητ 15/1 Καβαλα αγορακι

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ MAMMY :( ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΠΟΤΑ :oops: ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΤΙΚΕΡΑΚΙ .

ΚΑΛΕ ΣΑΣ ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΠΟΛΥ

ΡΕΒΒΕΚΑΚΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΕΧΕΙ ΖΩΗΡΕΨΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ .ΜΟΛΙΣ ΞΑΠΛΩΣΩ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ :lol:

ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΣ ?ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ .ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ :D

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΙΩ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εγω!!!!!!!!

Δεν ξερω τι να κανω απο τη βαρεμαρα μου.

ΕΙναι σπαστικο να μην εχεις τι να κανεις...

Ελενα 11 βρε θηριο?Μπραβο μας.Μια χαρα τα καταφερνουμε απο τωρα.Να δω που θα φτασουμε...

Ρεββεκακι μου ασε,ουτε ξερω πως τα πηρα... :cry:

Η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο οικογενειακο μας.Η μαμα μου πηρε 20 κιλα σε μενα.

ELENALDA λιγη υπομονη θα κανεις και θα περασει ο καιρος και τοτε θα εχεις αγκαλιτσα το ζευγαρακι και θα κανετε πολλες πολλες βολτες.

Μαρακι θα το συνηθισεις και το καινουριο μαμμυ.Κι εμενα ακομη λιγο με δυσκολευει.

Η δικια μου ολη μερα δε σταματιεται και ειδικα 12-2 το βραδυ εχει τιμητικη της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μου τι ωραια ποσο ζηλευωωωωωωωω!!!!βγαλτε φωτο να σας δουμε!!!βγαλτε τις κοιλιτσες σας!!!!πιειτε και ενα χυμουλη ελληνικοτατο για μενα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα [smilie=director.gif] κοριτσια!!!!

καθε μεσημερι βλεπω στον αλφα το δεστε τους!!!μονο αυτο το καναλι πιανω,λοιπον εχθες δειξανε μια σοκολατοπιτα διαιτης!!!χωρις ζαχαρη και βουτυρο αλλα με μελι σοκολατα υγειας χαμηλα λιπαρα γαλατακι και ελαιολαδο εε και κατι αλλα !!!παω να την φτιαξω και θα σας πω αν ειναι καλη την συνταγη!!!!

οσο για μεσημεριανο φακοριζο!!!εσεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσιαααα!!!!!!!!!!!!

έχετε γράψει πολλά και δεν θυμάμαι να τα σχολιάσω όλα :roll::roll:

Αννούλα η ώρα η καλή!!!!!!!!!! εύχομαι να είσαστε πάντα ευτυχισμένοι και περιμένουμε να δούμε φωτό!!!!!!! :D:D

Δεσποινούλα είδες κι εσύ την κορούλα σου ε?? Δεν είναι τέλειος αυτός ο υπέρηχος?? Εγώ συγκινήθηκα πολύ που είδα έτσι καθαρά την φατσούλα του!!! :):)

κορίτσια εγώ έχω πάρει 4 κιλά και είμαι 21η εβδομάδα. Δεν θέλω να πάρω πάνω από 10 γιατί είχα πάρει και πριν 2-3 κιλάκια..

Ρεββέκα κι εμένα μου άρεσε πολύ αυτή η σοκολατόπιτα στο Δέστε τους και λέω να την φτιάξω κι εγώ. Είναι κι έυκολη! Την έχεις σημειώσει την συνταγή? Εγώ δεν την σημείωσα και έλεγα να ψάξω να την βρω στο ιντερνετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις Ρεββεκα μου μοσχαρακι με κριθαρακι!!! Φακοριζο δεν εχω φαει ποτε!!!!

Εγω κοριτσια ειχα παρει κιλακια πριν μεινω εγκυος και δε με παιρνει να παρω πολλα....παω σε διατροφολογο απο την αρχη σχεδον και πηρα λιγοτερο απο 1 κιλο!!!Μακαρι να αντεξω μεχρι το τελος!!!! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματα τι ωραιο το μοσχαρακι κριθαρακι!!!!μου βαζεις ιδεες!!!οσο για το φακοριζο οταν το κανεις με ριζακι κραταει πιο πολυ το σιδηρο,πρεπει να το φας με λεμονι και οχι ξυδι,διοτι ενισχυεις το σιδηρο,και οχι φετα μαζι επειδη το ασβεστιο ειναι πιο δυνατο απο τον σιδηρο και ετσι χανεις την βιταμινη.

ζωουλα την εχω την συνταγη οποτε θες στην δινω,παω τωρα να την φτιαξω να δουμε τι λεει και απο γευση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Ρεββεκάκι στείλτη μου γιατί ψάχνω τόση ώρα αλλά δεν την βρίσκω!! :(:(

Μόλις έφαγα κι εγώ μπιφτεκάκια με ρυζάκι και ένα κομματάκι σοκολατόπιτα θα το ετρωγα ευχαρίστως.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοκολατοπιτα διαιτης

500γρ σοκολατα υγειας

250γρ γαλα χαμηλων λιπαρων

3 αυγα

1 βανιλια

μπεικιν παουντερ

120γρ αλευρι

100γρ ανθομελο,εγω εβαλα κανονικο μελακι

45 λεπτα σε 200 βαθμους

μεσα σε μπεν μαρι βαζεις το γαλα και την σοκολατα ανακατευεις ωσπου να λιωσει

μετα μεσα ριχνεις ελαιολαδο,μελι,βανιλια,μπεικιν,τα αυγα χτυπημενα,και μετα το αλευρι,τα ανακατευεις ολα καλα να δεσουν,δεν θα γινει σφιχτη ζυμη αλλα ουτε πολυ νερουλη,εμενα χρειαστηκε πολυ λιγο αλευρι παραπανω.

τωρα ψηνετε σε λιγο θα ανακοινωσω γευση 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ Ρεββέκα μου!!! περιμένω εντυπώσεις και πάω κι εγώ να πάρω κάτι υλικά που μου λείπουν να την φτιάξω!!!!! ααα το αλεύρι είναι το κόκκινο που φουσκώνει μόνο του.

Καλή επιτυχία!!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!

Ειχα να μπω 10 μερες και γινανε πολλες αλλαγες!! Ειμαι Θεσσαλονικη τωρα και πριν Χαλκιδικη αλλα ο καιρος μας τα χαλασε... :cry: όλο βροχη, συννειφια και κρυο!!Τουλαχιστον δροσιστικαμε μετα τις ζεστες του Αυγουστου!!!

Ειρηνακι βαλε με και μενα στην λιστα παλι... ΠΗΤ 06/02/11, αγορι(Νικος), ΙΑΣΩ

Πηγα και στα Λητω εδω στην Θεσσαλονικη και τρελαθηκα... ηθελα να τα αγορασω ολα!!!!!!! :D Τελικα αρκεστηκα σαν αρχη να παρω καλτσακια, σκουφακια και γαντακια!!!!

Δεσποινακι μου τι κανεις??? Ανεβηκες Δραμα απο οτι διαβασα... φιλακια πολλα μικρη μου!!!

Ματα αυριο ερχομαι Κοζανη!!!!!!!!! Στα πατρια εδαφη!! Θα μεινω μεχρι Κυριακη... αν θες να τα πουμε στειλε π.μ.!

Σε ολα ολα τα κοριτσια πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βικουλινι!!!!!!

ζωουλα απιστευτη η σοκολατοπιτα!!!!!!!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] εχει μια γλυκοπικρη γευση λογο της σοκολατας υγειας ειναι πολυ ωραια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!ΡΕΜΠΕΚΑ μου δεν με βρισκεις σε κανενα θεμα θα ρωταω απλα για τις τυχερουτσικες κοιλιτσες μεχρι να ερθει και η δικη μου ωρα!!!Φατε καλα εχετε δικαιολογια τωρα και μετα ...φερμουαρ!!!Σας φιλω οοοολες!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...