Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα γκαστρουλιτσες μου!!!! :)

Τι κανετε?? Βολταρω συνεχεια και εν εχω χρονο να σας γραφω οσο συχνα θελω.Μπαινω ομως και διαβαζω τα νεακια σας.Επεξεργαζομαι λιγο και το νεο μαμμυ και ομολογω πως μου αρεσε πολυ.

Ρεββεκακι και εμενα τα ουλα μου ματωνουν καθε φορα στο πλυσιμο. [smilie=brushteeth.gif] Δεν κανω τιποτα ομως γιαυτο γιατι ξερω οτι σε λιγο καιρο θα περασει.

Ζωουλα μου ολοκληρος παιδαρος εγινε! Ακου 419γρ.!!! Φανταζομαι κλωτσιες που θα τρως!

Ελεναλντα μου υπομονη.Ολα για τα μπεμπακια οπως ειπες και εσυ! Και κοριτσακι/αγορακι!!!!! Ωραια τα πετυχες!!! :D:-bd

Ειρηνακι μου καλως ηρθες!!! Πως περασες??

Δεσποινακι σημερα θα δεις την κορουλα σου τι τελεια!! Περιμενουμε νεα σου με αγωνια!!

Πεμπτη πρωι σε βολευει για καφεδακι??? ~o) Φιλιω μου ελα και εσυ μαζι μας να παμε Δραμα! Μην τρεχουμε την Δεσποινουλα μας.

Ελενα ωραια απασχοληση τα παζλ.Καποτε ειχα φαει και εγω κολλημα με αυτα.Τελεια η ιδεα να τα βαλεις στο δωματιο του μωρου.

Ιωαννα μου και εγω συνεχεια την κοιλια μου κοιταω στον καθρεφτη!! :lol: Μου αρεσει να την βλεπω που μεγαλωνει μερα με την μερα!

Βασια μου και Ματινακι :x:x:x

Τα φιλια μου σε ολες!!!! Τα λεμε αργοτερα αν μπορεσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια κ απο μενα :D

αχ Μarielen κ εγω αρχισα να βαραινω κ ταχυκαρδιες καποιες φορες αλλα γενικα καλα.αφου ξυπναω το βραδι κ καθομαι ακινητη για να ακουσω τον μπεμπακο μου . Α τωρα που τους μιλαμε καταλαβαινουν τη φωνη μας; ηχους απο εξω;εγω ειμαι στην 23 εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λενακι φιλακι μαριελεν!!!! :-h

φιλακι μας ακουνε τα μπεμπακια μας και επιπλεον ανοιξαν τα ματακια τους και βλεπουν τα εσω μας!!!!!

τωρα καταλαβαινουν μουσικες και επιλεγουν τι τους αρεσει,πιο πολυ βεβαια η φωνουλα της μανουλας τους :D

επισης αρχιζουν να βηχουν και να εχουν λοξυγγα!!!! [smilie=wav.gif]

αυτα τα εχω διαβασει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Τι κάνετε? Εγώ έχω αρχίσει και πιάνομαι από την ξάπλα. Βλέπετε τις τελευταίες ημέρες είχα καλομάθει στις βολτίτσες και μου κακοφαίνεται. Εχω πιάσει τον υπολογιστή αγκαλιά και ψάχνω διάφορα πραγματάκια να περάσει η ώρα!!!!

Ελενάκι μου ωραία ιδέα τα παζλ δεν το είχα σκεφτεί. Θα στείλω τον αντρούλη μου να μου πάρει...

Δεσποινάκι δες την μπεμπέκα σου να μας πεις νέα....

Θα τα πούμε ξανά το απόγευμα κοιλίτσες!!! Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!επιτελους μπορω και γραφω και εγω στο φορουμ με ολες αυτες τις αλλαγες ειχα προβλημα με τον λογαριασμο μου και γι αυτο εχετε καιρο να με διαβασετε.τι μου κανετε;εγω σημερα δεν ειμαι και πολυ καλα!ξυπνησα με ανακατοσουρα και ζαλαδες, μου επεσε και η πιεση και δεν αισθανομαι ιδιαιτερα καλα :( ευτυχως ηρθε ο αντρουλης μου απο την δουλεια αμεσως να με περιποιηθει.μα τι γλυκας :x τον λατρευω!

χθεσ πηγα και για την β επιπεδου και επειδη ο μπεμπης κοιμοταν δεν ειδαμε και πολλα πραγματα θα ξαναπαμε την τεταρτη.ο γιατρος ειχε πολυ πλακα!μου λεει οτι δεν μπορει να τιποτα απο αυτα που πρεπει να μετρησει αλλα ενα πραμα φαινεται ξεκαθαρα η τσουτσου!!!!!!!! :lol: μεχρι και χθες δεν ειμασταν βεβαιοι για το φυλο αλλα μετα τον υπερηχο ειναι καρατσεκαρισμενο!!!!κοριτσια πως βαζουμε τικερακια με ολες αυτες τις αλλαγες μπερδευτηκα λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου!!!Τι κάνετε???Ακόμα δυσκολεύομαι να μπω στο νέο μάμμυ... :? Έχω να σας ανακοινώσω ότι την Πέμπτη 23/09 θα παντρευτούμε με τον καλό μου!!! [smilie=love7.gif] Θα βάλω φωτογραφίες να μας καμαρώσετε!! :D Και μεθαύριο θα πάω Θεσσαλονίκη να δω τους γονείς μου και κάποιους φίλους μου! :) Γενικά έχουμε λίγα τρεχάματα τον τελευταίο καιρό,λίγο το ταξίδι μου,λίγο ο γάμος,καταλαβαίνετε!! ;) Σας φιλώ όλες!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε αννουλα με το καλο!!!!!!και φυσηκα θελουμε φωτογραφιες!!!!καλο ταξιδακι να χεις,να περασεις καλα με την οικογενεια σου!!

georgiasamar τι κανεις!!!υπναρας ο μπεμπουλης σου!!! :D

ελεναλδα και μενα μου αρεσε η ιδεα του παζλ!!!λεω να παρω και γω!!!καλε πια μας κολλησε??? :?:

δεσποινακι που εισαι αντε ανυπομονω για τα νεακια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΛΕΠΩ ΣΑΣ ΚΩΛΗΣΑ ΠΑΖΛΟΜΑΝΙΑ :lol::lol::lol::lol:

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΝΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ :geek::D

annoula1987 ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!! [smilie=love8.gif][smilie=love2.gif][smilie=love5.gif]

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΝΥΠΟΜΩΝΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ [smilie=binkybaby.gif]

rebbeka Marielen Lenaki26 filaki ELENALDA ioanna [smilie=love4.gif]:x:-*

ΑΧ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γκαστρουλιτσες!!!!!!!!!

Τι κανετε?Εγω ειμαι πολυ χαρουμενη και ανακουφισμενη.

Σημερα καναμε τη Β'επιπεδου.Ολα ειναι τελεια!!!!!

Σιγουρεψαμε 100% το φυλο μας,η καρδουλα μας χτυπαει σαν τρελη,ολα τα οργανακια μας ειναι στη θεση τους.Το doppler και οι μητριαιες αρτηριες ειχαν φυσιολογικη ροη,οι ενεσουλες μαλλον εχουν αποτελεσμα.

Αχ κοριτσια ανοιγοκλεινε τα ματακια της.Μια σκετη γλυκα ηταν.

Και ειμαστε 563 ολοκληρα γραμμαρια.

Επομενο ραντεβου στις 1/10,ετσι για να μπει καλα ο μηνας.

Αν μπορεσω θα βαλω φωτο της.

Αννουλα μου η ωρα η καλη ψυχη μου.Να εχετε μια κοινη ζωη παραμυθενια και γλυκια σα ζαχαρη.

Καλο ταξιδι και να περασεις καλα στη Θεσ/νικη.

Ελεναλντα μου υπομονη κοριτσακι μου.Ησουν τυχερη που το βρηκατε,αλλιως ουτε να σκεφτω δε θελω τι θα μπορουσε να γινει.

Υπομονη και θα σου ερθει το ζευγαρακι!!!!!!!!!

Καλη η ιδεα με τα παζλ.Μαλλον θα την εφαρμοσω κι εγω.Καποτε ειχα κολλησει κι εγω με αυτα.Γεμισα ολους τους τοιχους του σπιτιου με παζλ,ωσπου τα βαρεθηκα και τα πεταξα.

Γεωργια ο παιδαρος υπναρας,ε?????

Ευκαιρια να τον ξαναδεις!!!!!!!!!!!!!

Η δικια μας σημερα εριξε πολλες κλωτσιες στο γιατρο :P

Ζωουλα κι εσενα ολοκληρος παιδαρος ειναι!!!!!!!!!

Παλι το εστρωσα το σεντονακι μου.

Α!Να ευχηθω καλη σχολικη χρονια στα μαθητουδια της παρεας!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε δεσποινακιιιιιι εσενα ξεπερασε το μισο κιλο φτου φτου!!!ολα υπεροχα ολα πανε καλα δοξα το θεο μπραβο ρε κοριτσι!!!!! [smilie=hello2.gif]

ελενα εσυ μας κολλησες παζλομανια [smilie=wav.gif]:?::?: καλα εκανες κατι να ασχολουμαστε ρε παιδι μου!!!

κιμονακιιιιιιιιι που χαθηκες βρεεε???σε ποιο θεμα σε βρησκουμε????κανα νεοοοο καλο!!!! :?::?:

καλη σχολικη χρονια σε ολα τα παιδακια και καλο κουραγιο στις μαμαδες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και πάλι κοριτσάκια μου!!

Τι ωραία νέα που διαβάζω!!! Δεσποινάκι μου να το χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!! Περάσατε το 1/2 κιλό; Μπράβο!! Να μου πεις εμείς που ήμαστε και 2 κοντεύουμε να πιάσουμε 450 το καθένα... Που να αντέξει ο τράχηλος!!

Αννούλα μου η ώρα η καλή ότι επιθυμείς να σου έρθει απλώχερα!!

Εχω στείλει τον αντρούλη μου να μου αγοράσει παζλ.... ελπίζω να διαλέξει κάτι ωραίο....

Θα σας πω τι μου έφερε αργότερα!!

Ασχετο.... από καούρες πως πάτε? Και αν έχετε πως τις αντιμετωπίζετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Μπαίνουμε στα νέα κόλπα σιγά σιγά βλέπω.

Άντε να συνηθίζουμε στα νέα δεδομένα.

THEODOSIADOU μαζί επιστρέψαμε… Εγώ πάω γιατρό την άλλη Τετάρτη.

Rebbeka τα πέρασα πάααρα πολύ όμορφα! Χόρτασα την ανιψιά μου – όλο μπορεί κανείς να την χορτάσει … και είδα και της φιλεναδο-κουμπάρες μου. Στο ταξίδι δε ταλαιπωρήθηκα μόνο που έχουν αρχίσει κάποιο πόνοι στην πλάτη μου και πιστεύω πως είναι από την πάθηση (αγκυλωποιητική σπονδυλαρθρίτιδα) που έχω. Θα δω πως θα πάει και αν συνεχίσει θα πάω στον ρευματολόγο μου να δούμε τι γίνεται.

Geozouli τι καλά που είδες το αντράκι σου! Εγώ θέλω μια εβδομάδα ακόμα … υπομονή!

ELENALDA δεν ήξερα πως θέλει τόσο προσοχή η περίδεση… έκανε και η ξαδέλφη μου και όλα πήγαν μια χαρά μην ανησυχείς. Σίγουρα είναι δύσκολο αλλά όπως είπες … προηγούνται τα παιδάκια σου!!!

Eelleennaa τι θα κάνω με την λίστα που δεν έχω κρατήσει αντίγραφο;;; πρέπει όλες μια μια να μου δώσετε τα στοιχεία.

ioanna123456 εμείς είμαστε στην υπομονή μέχρι τα ραντεβού μας. Τι να κάνουμε … θα περιμένουμε…

Marielen καλή αρχή στο σχολείο σας!!!

barbitsa ,Lenaki26, filaki, Kimon φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!

Georgiasamar και εγώ ψάχνομαι ακόμα… άντε να δω πως θα βάλω τικεράκι και την υπογραφή…

annoula1987 η ώρα η καλή!!!

THEODOSIADOU όλα καλά λοιπόν με το κοριτσάκι σου!!! Μπράβο!!! Άντε και στις υπόλοιπες!!!

ELENALDA οι καούρες μου έχουν μειωθεί αρκετά. Πλέον τις αντιμετωπίζω με τσίχλες και καραμέλες. Για δοκίμασε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κοριτσάκια μου για τις ευχούλες σας!! :D

Ειρηνάκι,όταν αποφασίσεις να ασχοληθείς με τη λίστα,δώσε σήμα να σου πούμε!! ;)

Δεσποινάκι,τυχερή που είδες το κοριτσάκι σου...Εγώ θα πάω 11/10 για Β επιπέδου...Έχω ακόμα...Ευτυχώς κλωτσάει ο Δημητράκης μου και δεν ανησυχώ!! [smilie=binkybaby.gif]

ΕLENALDA,υπομονή και όλα θα πάνε καλά!! [smilie=icon_thumright.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ωραία!!Λοιπόν εγώ θα κάνω το ποδαρικό στην λίστα!!! :mrgreen: ΠΗΤ 12/02/11,φύλο: Αγοράκι,όνομα: Δημήτρης,μαιευτήριο:Αττικό

Ελπίζω να μην ξέχασα κάτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia ΜΟΥ ΕΠΙΑΣΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΒΛΕΠΩ [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=blob5.gif]:x:x:-*

14/02/2011 ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΓΛΥΚΙΤΑΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ [smilie=angel13.gif]

THEODOSIADOU ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ!!! [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνακι χαιρομαι που περασες καλα!!!τι ομορφο να βλεπεις συγγενεις!!!ανυπομονω και γω να τους δω ξανα!!!

κοριτσακι ,Λυδια, 25.1,κων/πολη

[smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsiaaaaaaaa. :D .anoula h ora h kalh kopelia zeis thnkalyterh periodo ths zohs s ax kai mena dhmhtrh 8a lene to gio mou prota o 8eos .irene vale kai mena sth lista an thes pht 7 01 11 agori lhtw.oso gia ths kaoures pote den eixa kai genika solh thn egkumosunh den eixa oyte emetoys oyte zalades tipota to mono exo trelh syxnoouria se shmeio na fobamai na pio nero otan leipo apo to spiti ...koritsia exete pari polla kila? ego ta teleytaia xronia hmoun 57 kila ksafnika kseperasa to orio kai phga 62 kai apogasisa na kano diaita (kanonikh se diaitologo)meta apo 3mhnes pou etroga mprokola kai laxana ktl katafera na xaso 9 kai etsi phga 53.ekeinh th merra hmoun poli poli xaroumenh giati panta 2-3 kila parapano aptis files mou ta eixa,,ela nte omos pou thn allh mera ema8a pos eimai egyos (edo gelame) :lol::lol::lol: kai oxi tipota allo 8umamai pou elega sthn aderfi mou fetos 8a balo kayta sortsakia kormakia kollhta kai oti allo fantazeste..giati pou ksereis re aderfi toy xronou mporei na meino eguos.kai m lege h sister kala kala koita mh meineis fetos xaxa pou na ksera oti hmoun eidh enos mhnon.kai tora sto 8ema stamathsa th diata xoris na kano sosth diatrofh dhladh apo ta mprokola epesa sta soublakia [smilie=spam1.gif] .kai tora pou eimai 5 mhnon eimai 63.ti shmainei ayto pos phra ta kila ths diaitas piso h pos phra 10 kila asxeta apth diaita idou h aporia ,sygnomh an sas kourasa :-@ kai sas mperdepsa alla edo gia na ta leme eimaste..sas eyxaristo poli poli eguoules mou filakia polla pola [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!

Ειχαμε λογοδιαρροια χτες ε;;;; :P:P:P:P Δεν σας προλαβαινω!

Δεσποινακι μισο κιλο :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd ολοκληρος κοριτσαρος!!!!!Προσπαθησε να μας βαλεις φωτογραφιουλα :D τι ωραια νεα ειναι αυτα! :x:x:x:x

Αννουλα η ωρα η καλη κοπελα μου!Κοιτα να μην ανχωθεις και να το απολαυσεις γιατι ειναι μια μερα που θα την θυμασαι παντα!!!!

Ειρηνακι στο περιμενε εμεις να δουμε τα μωρακια μας :) Αντε περναν οι μερες παντως και ευτυχως περναν ευχαριστα [smilie=wav.gif]

barbitsa νομιζω πως τα κιλα τα πηρες επειδη εκοψες αποτομα την διαιτα!Τον τρελλανες κι εσυ τον μεταβολισμο σου βρε κοπελια!!!Απο τα μπροκολα στα σουβλακια τι να σου κανει ;););) Δεν πειραζει παντως ολες μαζι θα τα χασουμε μετα!

Ρεββεκακι αντε δυο και σημερα για την Παρασκευη!!! :D:D:D Δεν ειναι τα πιο ωραια ραντεβου μας αυτα;;;Οσο πιο πολυ το ακουω το Λυδια τοσο πιο πολυ το λιμπιζομαι :P:P:P:P Αληθεια για πειτε Ατρεμη Λυδια η Νεφελη;;;

Elenalda που μενεις αληθεια;;;

Georgiasamar geozoyli Elenaaa barbi :-*:-*:-*:-*

Ειρηνακι αν θες ξαναβαλε με κι εμενα στην λιστα :D:D 24-2 κοριτσακι Ιασω :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...