Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα ομορφιες [smilie=wave.gif]

ζωουλα μου τι κανεις???μας ελειψες.

χρυσα μου και γω ποση ωρα εκανα να βαλω τικερακι :D

ιωαννα δοκιμασες να ξαπλωσεις τεντωμενη και να βαλεις το χερι σου χαμηλα αλλα να περιμενεις και λιγο,εγω την σκουνταω καμια φορα και κουνιετε,βεβαια κουνιετε ολη μερα :D

δεσποινακι λενακι???συναντηθηκατε??το ριξατε εξω???δεσποινακι αυριο εχεις την β επιπεδου??

εγω την παρασκευη εχω την β επιπεδου!!!και ανυπομονω!!!!

εχτες η κουνιαδα μου με γεμισε πραγματα για το μωρο και αρχισα να ονειρευομαι το δωματιακη του!!!τον αλλο μηνα ερχετε και η μανουλα μου για λιγο,τι καλα θα χω παρειτσα!!!!

κοριτσια σημερα ξυπνησα το πρωι και ηταν τα δοντια μου μες το αιμα,περιτο να πω οτι κατασκιαχτηκα :-ss θα παω οδοντιατρο δεν ξερω τι να κανω!!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ρεββεκα!Τι ωραια θα ξαναερθει η μανουλα σου!!!! :) Αχ το δωματιακι του μωρου........δεν μπορω ακομα να το πιστεψω!!!Ποτε λες να αρχισεις να το φιαχνεις;

Να πας στον οδοντιατρο να σου κανει καθαρισμο!Μην μας πιασει και κανας πονοδοντος.....κι εγω θα κανονισω αυτην την βδομαδα!Οσο για το νινακι δεν το καταλαβαινω και αναποδα να με κρεμασεις....δυο φορες το εχω αισθανθει και απο τοτε ησυχια........ :roll: δεν ανησυχω παντως θα γινει και αυτο απλως ανυπομονω! :D:D:D

Α και μια ανοητη και ασημαντη ερωτησουλα κοριτσια.... :) Ο αφαλος της καθεμιας σας εχει πεταχτει καθολου προς τα εξω;;;;Εμενα ειναι πολυ μεσα και νομιζω πως οσο φουσκωνω μπαινει ακομα πιο μεσα :lol::lol::lol::lol: μαλλον επειδη εχω κιλακια!!Παντως δεν τον βλεπω να εμφανιζεται!!!

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο αφαλος μου εχει παρει φορα προς τα εξω οσο τεντωνει η κοιλια!!!ηταν πολυ μεσα παντα!!!

μωρε εχω κανει καθαρισμο πριν την εγκυμοσυνη,δεν εχω ιχνος πετρας,η ντοκτορ μου ειχε πει λογο των ορμονων συμβαινει αυτο,αλλα οσο να ναι ξερω γω μην μου πεσει και κανα δοντι! :mrgreen:

το δωματιακη λεω να αρχισω να το φτιαχνω τον αλλο μηνα που θα ερθει και η μανιτσα μου!!!

ο αντρουλης μου μου λεει να φτιαξω και την βαλιτσα μου τον αλλο μηνα!!!χαχαχχα φοβαται επειδη του εχουν πει για εφταμηνιτικα,θελει να ειναι ετοιμος!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ REBBEKA ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΑΤΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΣΜΕΝΑ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΒΟΥΡΤΣΙΖΩ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ :D

ioanna123456 ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ [smilie=dontknow.gif] ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΧΑ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΩΝΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ [smilie=binkybaby.gif]

ΕΜΕΝΑ Ο ΑΦΑΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ Η ΤΡΙΠΟΥΛΑ :lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα τι κανετε!!εχω να μπω καιρο αρχικα δεν ειχα ιντερνετ κ μετα δε μπορουσα να μπω. Πως πατε ολα καλα;κ εγω προχωραω εχω κανει κ β επιπεδου το αγορακι μου καλα ειναι κ ψηλο το ατιμουλι! :lol:

η κοιλια φαινεται κανονικα πλεον καταλαβαινω κανονικα το νινι να φτερουγιζει υπεροχη αισθηση :D:D

Ρεββεκα Δεσποινα Λενακι Ματα Ιωαννα κ σε ολες πολλα φιλια

Λενακι εισαι Καβαλα; Δεσποινα Δραμα;Συναντηθηκατε;κ εγω θελω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου καλημερα,και συ το χεις το θεμα με τα δοντακια ε??τα βουρτσιζω δυνατα και γω,το ηξερα απο πριν για ουλιτιδα πρεπει να βουρτσιζουμε δυνατα να φευγει το σκοτωμενο αιμα,κανα διαλυμα να κανω πλυσεις μηπως μου δωσει ο γιατρος ξερω γω,εχω και ευαισθητα δοντια,τα περισσοτερα ειναι πορσελανες!!! :mrgreen:

φιλακι τι κανεις καιρο εχω να σε δω μεσα!!!χαιρομαι ετσι να ακουω για τις β επιπεδου και ολα να πηγαινουν καλα!!!οντως η αισθηση του μωρου ειναι απιστευτη!!!εγω οταν νιωθω μονη, επειδη ειμαι ολη μερα μονη, εχω το μικρακι μου που κλωτσαει και ειναι σαν να μου λεει ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο μενα :)

Καλη σχολικη χρονια σε ολα τα παιδακια και ειδικα στα νηπιοπρωτακια :D Τι κανετε? Πως περασατε σαββατοκυριακο? Εγω τα ιδια, Προσπαθω να συνηθησω το νεο mammy, που θα μου παει, θα τα καταφερω....Φιλακια

@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου Καλημερουδια!!!!! :P:P:P

Μου λειψατε πολυ!!!!Ευχομαι οοοοοολες να ειστε καλα!!!

Δεν μπορουσα να μπω με τιποτα και σημερα εχω καμια ωρα προσπαθω......

Και μαλλον θα μου παρει μερες να συντονιστω...... :oops::oops: Ειμαι και ασχετη....

Να ρωτησω :κωδικο πως θα αλλαξω;;;παω στο προφιλ και δε μου το αλλαζει!!! :x:x

Καλα να μην πω για τα τικερακια που μεχρι να τα ξαναβαλω θα εχω γεννησει σιγουρα!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΤΑ ΜΟΥ!!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΓΙΑ ΚΩΔΙΚΟ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ>ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΠΡΟΦΙΛ>ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΠΑΤΑΣ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΟΘΩΝΗ ΤΟ ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΜΕΛΟΥΣ>ΠΡΟΦΙΛ>ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ>ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΜΑΡΚΑΡΕΙΣ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑΚΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΒΒCODE

ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το Φιλακι :):):):) θα το συνηθισεις και το καινουριο mammy ειναι πιο ωραιο!!!

Ωστε ματωνουν τα ουλα στην εγκυμοσυνη........ :roll::roll::roll: ακομα δεν μου συνεβη αυτο ομως εχω μονιμως μια μεταλλικη γευση στο στομα και για αυτο τα βουρτσιζω συνεχεια και φευγει για λιγη ωρα!Και αυτο συμπτωμα της εγκυμοσυνης ειναι μου ειπαν! :mrgreen::mrgreen: Παω για φαι....εχω κανει γεμιστα μπιφτεκακια και μου τρεχουν τα σαλια!!!! :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες!!!!!!!

Τι μου κανετε?

Εγω καλα.

Ηρθαμε εχθες Δραμα και ανυπομονω να ερθει η αυριανη μερα να δω τη σκατουλα μου!!!!!

Τα ουλα μου κι εμενα ματωνουν και οσον αφορα την τουαλετα απολαμβανω τη δυσκιολοτητα σε ολο της το μεγαλειο.

Τα δικα σας νεακια??

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματα μου και μπιμπιμπο θα τα καταφερετε ωραιο ειναι το νεο μαμμυ,μια συνηθεια ειναι ολα!!!φιλακια πολλα!!! :x

ειρηνακι επεστρεψες πες μας ολα τα νεακια σου

δεσποινακι τυχερουλα αντε αυριο θα δεις το μικρακι σου,πως ειναι η δραμα?βροχερη??τι κανεις εσυ για τα ουλα σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!

Σήμερα είχα πάει το πρωί και έκανα την Β-επιπέδου και είδα το αντράκι μου!!!!!!!!!! :):):)

έχει μεγαλώσει, είναι 419 γρ. και είναι καταπληκτικός ο υπέρηχος πρέπει να σας πω. Τα βλέπεις όλα τόσο καθαρά!!!! Τολμώ να πω ότι μου μοιάζει!!!!! Εντάξει, έχει πάρει και την μυτούλα του άντρα μου :lol::lol::lol: Η γιατρός τα είδε όλα μια χαρά, μου είπε μόνο να παρακολουθώ την πίεσή μου που και που. Είμαι πολύ χαρούμενη :D:D

ρεββεκάκι κι εμένα ματώνανε τα ούλα μου και ακόμα ματώνουν.. πριν ένα μήνα περίπου πήγα και έκανα ένα καθαρισμό, αλλά συνεχίζω και ματώνω.. είναι από τις ορμόνες! Τον Δεκέμβρη μου είπε ο οδοντίατρος να πάω να ξανακάνω καθαρισμό! α και να βάζω στοματικό διάλυμα.. αλλά εγώ το αμελώ..

α κορίτσια εμένα ο αφαλός μου ήταν πάντα έξω και τώρα που έχω φουσκώσει έχει πεταχτεί πολύ έξω!!! αφού όταν φοράω κολλητό μπλουζάκι διαγράφεται :lol::lol:

Δεσποινάκι σε καταλαβαίνω με την δυσκοιλιότητα, εγώ παίρνω κάθε μέρα σιρόπι dufalac και τρώω γιαουρτάκια activia και πάλι δυσκολεύομαι!

ιωάννα, Φιλάκι, μάτα, Έλενα, Μπιμπιμπό, Ειρηνούλα και σε όλες τις υπόλοιπες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας βρε κορίτσια....

Λίγο οι αλλαγές στο forum, λίγο οι ταλαιπωρίες οι δικές μου σας έχασα πάλι αλλά σας ξαναβρήκα!!

Πήγα λοιπόν που λέτε την Παρασκευή να κάνω μία πρώϊμη Β' επιπέδου (λόγω της μείωσης) και ενώ τα μπεμπάκια μου είναι μια χαρά και μάλιστα ένα αγοράκι και ένα κοριτσάκι... ο τράχηλός μου τα έχει παίξει εντελώς. Χαλαρός μέχρι εκεί που δεν πάει άλλο. Από την τρομάρα και την ανησυχία του γιατρού ούτε που θυμάμαι πόσο ήταν. Το μόνο που θυμάμαι ήταν η λέξη ΠΕΡΙΔΕΣΗ.... Και έτσι περάσαμε ένα υπέροχο Σ-Κ στο Μητέρα όπου κάναμε την περίδεση του τραχήλου και από εδώ και πέρα θα περάσω τουλάχιστον τις επόμενες 12 εβδομάδες ξάπλα στο κρεβάτι μου άντε στον καναπέ μου!!! Η μοναδική έξοδος από το σπίτι, όπως δήλωσε ο γιατρός, θα είναι η επίσκεψη στο ιατρείο...!!!!! Ανοιξε η καρδούλα μου και ειδικά έτσι όπως είχα πάρει φόρα και έκανα τις βολτίτσες μου μου κόπηκαν τα φτερά. Τι να κάνω όμως υπομονή.... τα μπεμπέκια μου προηγούνται......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELENALDA ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΡΟΗΓΟΥΝΤΑΙ!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΟΛΥΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΡΩΙ -ΑΠΟΓΕΥΜΑ) ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΣ ΠΑΖΛ ΕΧΩ ΕΙΔΗ ΦΤΙΑΞΕΙ 3 ΤΩΝ 1000 ΚΩΜΜΑΤΙΩΝ :shock: . ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ANNE GEDDES ΚΑΙ ΑΠΕΙΚΟΝΙΖΟΥΝ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!! ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!

geozouli ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ !!! [smilie=angel13.gif]

IreneValadia ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΣ? ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜYLAND ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!! [smilie=love10.gif]

THEODOSIADOU ΜΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελεναλδα μου υπομονη καλη μου εδω θα σου κανουμε εμεις παρειτσα!!!τωρα θα χειμωνιασει οποτε θα ειναι διαφορετικα!!!δοξα το θεο τα μπεμπακια σου να ναι καλα!!!

ζωουλα μου πωπωπωπω :o μισο κιλο αγοραρος καλεεεε!!!!

θελω και γω να το δω δεν μπορω να περιμενωωωωωω!!!!!!!δεσποινακι να μας πεις νεα και βαλτε καμια φωτο να δουμε τα μπεμπακια σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsopoula kalhspera...shmera phga me th mellousa nona tou morou mou sto monastiraki gia boltitsa kai eniosa kai go ayth th metalikh geysh sto stoma mou kai eipa na fao kati na fugei nomiza pos einai etsi alla apo oti katalaba apo thn egumosunh 8anai..oso gia ton afalo mou palia htan poli mesa tora de thelei kai poli na bgei ekso kai na arxisei na eksexei .h alitheia einai oti me anatrixiazei ligo o afalos mou kai den nomizo na mai h monh.epishs exo paratirhsei oti ka8e fora pou pernao apo to ka8reyth blepo th koilia mou xoris na to kano epithdes (palia vevaia epeidh eimai fan tou ka8reyth eblepa to prosopo mou aparaititos ka8e fora)to kanete kai seis ayto??? as rotiso kai kai akoma to b epipedou den to xo kanei akoma einai yperixos san ayton pou kanoume ka8e mhna?stoixizei kai aytos ta idia emena mou pernoyn saranta pente gia yperixo. filakia polla!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbitsa καλησπέρα. Ο Β-επιπέδου είναι εξειδικευμένος υπέρηχος, δεν είναι όπως αυτόν που κάνουμε κάθε μήνα. Είναι τρισδιάστατος και βλέπει ο γιατρός τα πάντα, από το πρόσωπο, τα χέρια, πόδια, καρδιά,σπονδυλική στήλη, τα πάντα! Εγώ τον έκανα σε ιδιωτικό διαγνωστικό και μου στοίχισε 110 ευρώ.

Ελενάλντα μου σημασία έχει ότι είναι καλά τα μπεμπάκια σου!!! Σίγουρα είναι κουραστικό να είσαι συνέχεια στο κρεβάτι, αλλά θα περάσει ο καιρός.. κι εμείς θα σου κάνουμε παρεούλα!! :-*:-*

τι κρίμα που δεν μπορώ να σας βάλω να δείτε φατσούλα του μπέμπη... όχι επειδή είναι δικό μου αλλά είναι κουκλάκι!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!

Ειρηνακι μας ελειψες!!!!Περιμενουμε τα νεακια σου :-*:-*:-*:-*

Ζωουλα 419 γραμμαρια :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: ολοκληρος αντρας!!!! Αλλα να σου μιαζει κιολας :lol::lol::lol: εχουμε ξεφυγει [smilie=wav.gif]

Elenalda υπομονη κοπελα μου!Να χαιρεσαι που το ειδατε εγκαιρως και προλαβατε να κανετε την περιδεση!Ολα καλα θα πανε απο εδω και περα απλα θα απολαυσεις λιγο τις περιποιησεις του αντρουλη σου!Θα εχεις και πολλες δυναμεις για μετα που θα εχεις τα μωρακια σου στην αγκαλια σου! :-*:-*:-*:-*:-*

Brbitsa κι εγω ολο την κοιλια μου κοιταω στον καθρεφτη :lol::lol::lol::lol: και την χαιδευω συνεχεια!Το κανουμε ολες μαλλον ;););)

Δεσποινακι σημερα το μεγαλο ραντεβου με το νινι :):):) περιμενουμε νεακια σου :-*:-*:-*:-*

Αχ εγω σε 20 μερες παλι ραντεβου....λεω να το αντεξω ομως γιατι δεν θελω να γινω υποχονδρια και να τρεχω καθε βδομαδα για υπερηχους!!!!

Την καλημερα μου σε ολες!!!Να προσεχετε τις κοιλιτσες σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες καλημέρα!!! :x:x Τι κάνετε? Εγώ βαραίνω και πάω άρχισαν τα δύσκολα, το βράδυ ζορίζομαι να βολευτώ. Βολεύομαι μόνο με μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια. Όσο για τη μπουμπού κλωτσάει συνεχώς πότε ψηλά πότε χαμηλά. Αρχίζω να αισθάνομαι σαν γουρουνίτσα!!! :@)

Χθες άνοιξαν και τα σχολεία και η μικρή μου πήγε νηπιαγωγείο. Σήμερα ξύπνησε απ τα χαράματα να πάει μες την τρελή χαρά. Τουλάχιστον για λίγες ωρίτσες μπορώ και κάνω τις δουλίτσες μου με την ησυχία μου. Αν και μου λείπει πολύ!!!

Δεσποινάκι σήμερα θα δεις τη μπουμπού σου. Περιμένουμε νεάκια σου.

Έλενακι μια γλυκιά καλημέρα και σε σένα :x

Elenalda υπομονή κορίτσι μου όλα θα πάνε καλά. Το αποτέλεσμα θα σε αποζημιώσει.

Ιωάννα μου υπομονή σε λίγο που θα το νιώθεις να κλωτσάει δεν θα νιώθεις την ανάγκη να κάνεις συχνά υπέρηχο. Θα σου θυμίζει συνέχεια πως είναι μια χαρά, κλοτσώντας την κοιλίτσα σου.

Ειρινάκι καλώς μας ήρθες :x

Φιλιά πολλά πολλά κοιλουμπίτσες μου!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...