Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ ακόμα εδώ είμαι...Βλέπω τη σειρά!!Κάτι με έχει πιάσει βρε κοριτσάκια εδώ και 3 μέρες και δεν κοιμάμαι εύκολα...Ούτε μεσημέρια,ούτε βράδια!!!Εκεί που έκλεινα 10ωρα ύπνου και άλλες 2-3 ώρες μεσημέρι...Τώρα μεσημέρι δεν ξαπλώνω καθόλου και το βράδυ περιορίζομαι στο 8ωρο κι αν!!Περίεργο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!

Σημερα παω στον γιατρο να δω παλι το νινακι μου!!!! :):):):):):)

Αννουλα μου δεν ειναι παραξενο που δεν νυσταζεις το ιδιο πια! Καταρχην περασε το πρωτο τριμηνο που εχουμε υπνηλιες και δευτερον νομιζω πως κι εσυ οπως κι εγω και οπως και ολες μας αυτην την περιοδο δεν κουραζομαστε και οπως κουραζομασταν πιο παλια..... ;);););) Οποτε με 8 ωρες υπνου ειμαστε υπερπληρεις! :):)

:kiss::kiss::kiss::kiss: σε ολα τα κοριτσακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 έγραψε:

kalhmera ιωαννα μου αντε με το καλο να πας στον γιατρο σου να δεις το νινακι εγω περιμενω ακομα θα παω μεσα σεπτεμβριου

Καλημερα μπουγατσουλα!!!!Εχω πολυ χαρα που θα παω σημερα να δω το νινακι μου!! :silly: :silly: :silly: :silly: Ευτυχως περνανε οι μερες γρηγορα....θα ερθουν και τα μεσα του Σεπτεμβρη που θα πας και εσυ τοσο γρηγορα που δεν θα το καταλαβεις!!!!Αληθεια εχεις αισθανθει το νινακι σου ή ακομα;Εγω νομιζω πως το ενιωσα σαν φτερουγισμα μια φορα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!! :)

Τι κανετε?? Τελειο το νεο μας μαμμυ!!!! Πολυ μου αρεσε!!!

Δεν σας ειπα! Εκανα την Β επιπεδου στης 31 του μηνος και βγηκε

τελεια!! Ειμασταν τοτε 300γρ. και 21 εκατοστα!!! Αντρακλας!! :lol:

Ιωαννα με το καλο να δεις το νινακι σου! Περιμενουμε νεα σου!

Εγω σε ενα μηνα περιπου θα το δω ,μολις γυρισω Γερμανια.

Πωλινακι μου τι κανεις γλυκια μου?? Η κοιλαρα που εφτασε?? :lol:

Δεσποινακι αν καταλαβα καλα απο την επομενη Δευτερα θα ανεβεις ε?? Αχ αντε ωραια να πιουμε καφεδακι!! Στειλε κιν.

Φιλιω μου που εισαι εσυ??? Ποτε θα πιουμε καφε??

Ειρηνακι τελειο το βουναλακι και η κοιλιτσα! Και εμενα ετσι πεταγεται! Φαση εχει! Που θα πας ταξιδακι?? αν δεν εχεις παει ηδη δηλαδη! :) Εγω λιγο ζοριστικα με την μεση μου τοσες ωρες αλλα καναμε πολλες στασεις και περπατημα και αντεχοταν.

Αννουλα μου το ξενυχτας ε?? ειναι λογικο να μην νυσταζεις.Εισαι πιο ξεκουραστη τωρα.Εγω εδω που εχω και την μικρη και με λιγες ωρες υπνο ειμαι μια χαρα.

Ματινακι μου τι κανετε?? Μεχρι ποτε θα δουλευεις??

Βασια και Ρεβεκκακι μου :kiss::kiss::kiss:

Σταματαω γιατι εγραψα σεντονι και σας κουρασα! Ελειπα τοσες μερες ομως οποτε δικαιολογουμε ε? :P

Θα επανελθω αργοτερα! Φιλακια πολλα!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μας ελειψες τοσο που οχι σεντονακι σου συγχωρουμε αλλα ολοκληρο σετ κουβερλι παπλωματοθηκη κτλ.... :laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P Τελικα δεν εχει την αναμενομενη ζεστη αλλα σε σχεση με Γερμανια πρεπει να ειμαστε καλυτερα ε;Καλα να περνας στην πατριδα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!

Τι κανετε???

Σημερα πηγα πηρα τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις πηκτικοτητας.

Η μια τιμη ηταν ανεβασμενη και το αντι10 ηταν 71.

Ειρηνακι εσενα ποσο ειναι το αντι10 σου?

Λενακι μου τη Δευτερα θα ερθω και την Τριτη εχω ραντεβου στο γιατρο.Παλι με μενα θα ξεκινησει τη μερα του ο καημενος ο γιατρουλης μου.

Αννουλα μου και παλι κοιμομαστε πολλες ωρες (εγω περισσοτερες απο σενα),αν σκεφτεις οτι ολη μερα καθομαστε.Ποσο να κουραστεις αραχτη στον καναπε για να κοιμηθεις και πολυ?

Ιωαννα μου καλα να περασεις με το νινακι σου σημερα.Αχ σε μια βδομαδα θα δω κι εγω τη σκατουλα μου :woohoo:

Μπουγατσουλα μου περνουν οι μερες.Υπομονη... :kiss:

Που ειναι τα υπολοιπα κοριτσια?Κοιμαστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι αντε σε λιγες μερες θα δεις κι εσυ το νινακι σου!!!Αχ αντε να περασει ο καιρος βρε κοριτσια να τα εχουμε σπιτι μας!!!!Ανυπομονω.... :silly: :silly: :silly: :silly: παω κοριτσακια να κανω μπανακι σιγα σιγα γιατι ραντεβου εχω στις 5!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας είμαι από τις Φουσκοκοιλίτσες Ιουλίου...

Ήθελα να σας ρωτήσω εάν κάνατε εξέταση για κυστική ίνωση.

Ευχαριστώωωωωωωωω και καλή συνέχεια σε όλες!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!!!!

λενακι μας γλυκο τελειωσες και με την β επιπεδου μπραβο!!!

δεσποινακι οι εξετασεις που κανεις δεν ξερω τι ειναι αλλα ελπιζω να ειναι καλες οι τιμες!!!!

ιωαννα μου μουτς :kiss:

σαμανθα καλη συνεχεια με την εγκυμοσυνη σου δυχτηχως δεν ξερω να βοηθησω αλλα ευχομαι τα καλητερα!!!

τρεχω για να φτιαξω κατι χαρτια!

μολις μιλησα και με την γιατρο μου μου εδωσε κατι για τα νευρα ενα χαπι και μαγνησιο σε σκονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!Μολις γυρισα απο τον γιατρο :):):) Ειδαμε το νινακι μας ειναι 10 εκατοστα!!!Παλι ηταν ξυπνιο κι εκανε τουμπες ειδαμε παλαμιτσες και πατουσιτσες εχω ξετρελλαθει!!!!!!!! :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly:

Ρεββεκακι τι εννοεις χαπι για τα νευρα;;;Τα δικα σου η του μωρου;;; :P:P:P

Σαμανθα εγω την εκανα την εξεταση για την κυστικη ινωση και βγηκε οκ!Λιγο αιμα σου παιρνουν και στο ιασω οπου την εκανα εγω στοιχισε 50 ευρω.Με το καλο ευχομαι να ερθει το νινακι σου :):)

http://www.mammyland.com/components/com ... /smile.png :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

?Καλησπέρα από το τρελονήσι!Τι μου κάνετε?Εγώ χθες γύρισα από Αθήνα! Πήγα στους U2!Ήταν φοβερά, παρά την τρελή πολυκοσμία, είδα και τον αντρούλη μου! Πήγαμε για βέρες, βγήκαμε για φαί, ήταν τέλειο Σ/Κ αλλά πολύ λίγο ως συνήθως!

:(

Δέσποινα κι εγώ δεν έχω το πτυχίο μου ακόμα, χρωστάω την πτυχιακή μόνο, τα μαθήματα τα έχω περάσει και έχω κάνει και πρακτική (ΤΕΙ Δ.Επιχ/σεων είμαι εσύ?). Στο ίδιο καζάνι βράζουμε...ελπίζω τώρα που θα πάω να την παρουσιασώ να με δουν με την κοιλιά και να είναι επιεικείς ("Ναι είμαι έγκυος, βάλτε μου 10")..

Ρεββέκα κάτι τέτοια νευροπονάκια τα έχω κι εγώ, η γιόγκα δεν βοηθάει??

Βρε κορίτσια κι εγώ με τις αϋπνίες έχω ένα θέμα....ξυπνάω κάθε μέρα κατά τις 5:30....

Εντωμεταξύ άρπαξα κι ένα κρύωμα στο λεωφορείο για Κεφαλονιά (καταραμένα air condition!)...και ούτε ξεβουλωτικό μύτης δεν με αφήνει ο γιατρός (otrivin), η φωνή μου είναι πια βαριά και σεξυ...θα στείλω βιογραφικό στο love radio να με παρουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγανακτησα αλλα τα καταφερα κ συνδεθηκα κοριτσια!!!ολη μερα παλευω κ συνεχως με πεταει εξω........τι μου κανετε;;;;;;;;εγω μια χαρουλα κ καθε μερα η μικρη μου με ταραζει στις κλωτσιες,,,,καθε μερα κ πιο εντονα,,,,,κοριτσια επιτελους δροσιστηκαμε λιγακι,,,,,ευχομαι να μην ξανπιασουν οιζεστες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!εχω πολυ καιρο να μπω μια το φορουμ δεν λειτουργουσε, μια ο υπολογιστης μου δεν εμπαινε την αλλη ξεμεινα απο υπολογιστη αφηστε τα να πανε!εγω την αλλη εβδομαδα θα κανω την β επιπεδου!το μπεμπε με εχει τρελανει!σε σημειο που δεν με αφηνει να κοιμηθω!ειναι τζαναπετικο δεν ακουει την μαμα! :P ανυπομονω να το δω την αλλη εβδομαδα!ουφ ποτε θα ερθει η αλλη εβδομαδα?????????

ρεβεκα μου και εγω εχω τετοιους πονους και μαλιστα πολλες φορες ακομη και οταν καθομαι ποναει το γονατο στα καλα καθουμενα.βεβαια εγω ειμαι και λιγο περιπτωση ειχα προβλημα με την μεση απο πριν και τετοιου ειδους πονοι με πιανουν συχνα( γενικα μιλαω).

ιωαννα συγχαρητηρια!!!!!

δεσποινα γιατι εκανες εξετασεις πηκτικοτητας???και τι ειναι αυτο το αντι10?

:kiss::kiss::kiss::kiss: σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πεταξα εκει ενα χαπι για τα νευρα και δεν το εξηγησα χιχι,λοιπον ειναι απλα ενισχηση της βιταμινης β που βοηθαει στους νευροπονους,βιταμινη β δηλαδη!!!

ιωαννα μου μπραβο το νινακι σου μεγαλωσε!!!

georgiasamar τι κανεις σε χασαμε,ναι κατι τετοια πονακια πονους εχω και γω!!!

KALLI5 θα ανεβει η θερμοκρασια λενε λιγο!!!!σε ταραζει και σενα ε???μπραβο το ζωηρουλικο

aggeliki27 πηγες στην συναυλια εε??χαμος θα γινοταν,εμας ηταν εδω χτες αλλα δεν ειχα παρει εισητηριο!!!

η γιογκα βοηθαει βεβαια αλλα η δασκαλα μου πηγε για σεμηναρια 1 μηνα ινδια οποτε ξαναρχιζω στις 3 οκτωμβρη!!!

λενακι ελλαδιτσα!!!!!!!φιλακια πολλα

και σε σενα δεσποινακι πολλα!!!

τωρα θα αρχιζω να ψαχνω το ειρηνακι,που εισαι καλε????

φιλακια σε ολα τα κοιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!Τι μου κανετε;

Ρεββεκακι τωρα καταλαβα.... :laugh: :laugωh: :laugh: :laugh: πωπω εχω χαζεψει..... :P:P:P:P Ελπιζω να κανει δουλεια η βιταμινουλα και να περασει ο παλιοπονος :kiss::kiss::kiss::kiss:

georgiasamar αντε την αλλη εβδομαδα θα κανεις και εσυ την β επιπεδου :cheer::cheer::cheer: τι καλα!!!!!Ειναι τελειο παντως που το ακους συνεχεια!!!Σου δηλωνει την παρουσια του ;);) Εγω που δεν το ακουω ακομα νομιζω πως το εχει ο γιατρος μου στην οθονη του υπολογιστη και απλα παω καθε τοσο και το βλεπω :S:S:S:P:P:P

Καλλη ζωηρο το νινακι σου :):):):) Αχ εγω θελω ζεστη για το αλλο Σαββατο που εχω εναν γαμο και θα γινει εξω το τραπεζι...... :dry: μην κρυωσω η κακομοιρα η γκαστρουλα κι εγω!!

Αγγελικη εισαι απο τους τυχερους των u2!!!Τελεια ηταν ε;Αχ διαλεξατε και βερουλες!!!Οσο για το πτυχιο μην σκας....την εχεις την δουλεια εσυ στο love radio :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σε ενα μηνα μου ειπε να ξαναπαω ο γιατρος μου :angry::angry::angry: μαχαιρια στην καρδια μου εδωσε....αν και του το πα απ εξω απεξω....θα ερθω νωριτερα αν με πιασουν τα αγχη μου.... ;);););)

Α και για τα χαπια μου ανεβασε το σιδηρο σε δυο την ημερα μου εβαλε 2 μαγνησιο προληπτικα για συσπασεις και κραμπες και ενα ασβεστιο!

Ειρηνακι που χαθηκες;;;;;

:kiss::kiss::kiss::kiss: Σε ολες τις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!! ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!

ΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΛΕΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΝΤΡΟΠΑΛΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ :lol::lol::lol:

ioanna123456 ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΟΥΛΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΛΟ ΤΕΜΠΕΛΙΑΖΕΙ :lol: ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΕ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ :roll:

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια που ειστεεεε???ετοιμο το μαμμυ

δεσποινακι συναντηθηκες με το λενακι???

αντε μου λειψατε

ελενα μπραβο και συ κορουλααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ΄μαι κι εγω!!!

Επιτελους. Θα ηθελα να ευχαριστησω τη Λενα για την αμεση εξυπηρετηση, δεν αντεχα αλλο χωρις mammy, αρχισα να νιωθω σα καπνιστρια που δε μπορει να κανει τσιγαρο :lol:

Τι κανετε? Εχουμε καιρο να μιλησουμε :( Εγω τα ιδια εδω. Πηγα χτες στο γιατρο για τη μηνιαια επισκεψη και ηταν ολα καλα ευτυχως. Εκλεισα και για Β επιπεδου στις 15 Οκτωμβρη πρωτα ο Θεος.....

Αυτα για την ωρα. Τωρα που καταφερα να μπω, θα σας ζαλισω παλι :lol: Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,μου λείψατε!!!!!Τι μου κάνετε???Τα τικεράκια μας χάθηκαν??Πάει?? :( Εγώ σήμερα πήρα τηλ. για να κλείσω ραντεβού για Β επιπέδου,11 Οκτωβρίου!!Πως θα αντέξω μέχρι τότε να μην δω τον Δημητράκη μου??? :shock::shock: Πάλι καλά που είναι ζωηρό και το αισθάνομαι κάθε μέρα όλο και καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά μου λείψατε. Αυτές τις μέρες ήταν αδύνατο να μπω λόγω ανακαίνισης όπως όλες άλλωστε. Ελπίζω από δω και πέρα να πάει καλά και να μη "σέρνεται" πλέον το σάιτ. Καλορίζικο λοιπόν.

Την Πέμπτη που μας πέρασε έκανα τον β επιπέδου και ήταν όλα τέλεια!! είδαμε καρδούλα, τα νεφράκια μας, όλα τα ζωτικά όργανα, μετρήσαμε δαχτυλάκια, είδαμε αυτάκια, και είναι όλα τέλεια!! Αιματώνεται σωστά κατάπινε αμνιακό υγρό και πιπιλούσε το αριστερό της αντίχειρα!!! Το απολαύσαμε οικογενιακώς το μπεμπάκι μας μιας και πήγαμε και οι τρεις μαζί.Συν ότι το είδαμε και τρισδιάστατο!!! Ο πιο όμορφος υπέρηχος είναι αυτός και ειδικά όταν βεβαιώνεσαι ότι όλα είναι καλά!!! Το πήρα και σε dvd για να παίρνω τη δόση μου και στο σπίτι :P

Κάλλη μου και εμένα απ τον καιρό που την ένοιωσα κάθε μέρα κλωτσάει και πιο δυνατά!!ζωηρές κοράκλες θα κάνουμε :lol:

Γεωργία μου, bibibo, Αννούλα, και σε όσες θα κάνουν β επιπέδου καλή επιτυχία!!!!

Ρεββεκάκι άντε μήπως ηρεμήσεις λίγο με τα χάπια που σου έδωσε ο γιατρός.

Το Μαράκι (breeze) μάλλον δεν επέστρεψε ακόμη απ την Μανούλα.

Δεσποινάκι έφτασες στη Δράμα?

Κοριτσάκια μου σας φιλώ όλες γλυκά γλυκά να μου προσέχετε τις κοιλίτσες σας!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!

Επιτελους καταφερα να μπω κι εγω.

Δεν εχω διαβασει ακομα τα νεα σας.

Ελπιζω να ειναι ολα καλα.

Θα σας διαβασω και θα επανελθω για να απλωσω σεντονακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Benar ΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷 @Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵 @Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷 @Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷 @μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵 @Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵 @ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵 @nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵 @Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵 @Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷 @Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵 @katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷 @maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵 @Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵 @Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵
    • Καλημέρα κορίτσια παιζουν πολλά που δεν γνωρίζουμε είναι η αληθεια μπορεί να είναι ρίσκο να μπουν στην διαδικασία να το γυρίσουν πάντως κορίτσι μου έχεις χρόνο μπροστά σου ώστε να πάρει θέση ακόμα ντουμπες κάνουν μέσα 😊 Θα το δείτε σιγά σιγά στην πορεία 
    • Λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη κοριτσάκι μου. Ξέρω ότι τώρα ότι κ να σου πούμε δε θα βοηθήσει αλλά ο καιρός είναι γιατρός!! Δυστυχώς οι περισσότερες το έχουμε περάσει τουλάχιστον μια φορά. Προσωπικά θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος για εξετάσεις από τώρα. Οι γιατροί το θεωρούν τυχαίο γεγονός. Κρατα το σημαντικό ότι σύλληψη έγινε άρα είστε γόνιμοι κ πολύ απ ότι κατάλαβα αφού πιάσατε κατευθείαν κ όταν είσαι έτοιμη θα προσπαθήσετε ξανά κ θα έρθει το ουράνιο τόξο σας!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈❤️❤️
    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...