Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερούδια σε όλες!!! :laugh: :laugh: :laugh:

bibibo,εγώ καφέ δεν πίνω γενικά!!Ποτέ δεν ένιωσα την ανάγκη να πιω,έχω δοκιμάσει αλλά δεν μου κάνει ιδιαίτερη αίσθηση!Πίνω τσαγάκι που και που!Όσο αφορά τα χάπια,παίρνω 2 σίδηρο και 1 φολικό!

dat,με το καλό να δεχτείς τον αντρούλη σου!! :cheer:

Από ζώδια είμαι Ζυγός με ωροσκόπο μάλλον Καρκίνο (δεν είμαι σίγουρη) και ο άντρας μου Κριός με ωροσκόπο Καρκίνο!!!Το νινί θα βγει Υδροχοοάκι,θα τα πηγαίνει καλά με μένα λογικά,με τον μπαμπά του δεν ξέρω τι παίζει!!Αλήθεια η Δέσποινα που χάθηκε???Να την πάρω ένα τηλ.να ρωτήσω αν είναι όλα οκ??? :dry: Εσείς κορίτσια που δεν τα νιώθετε ακόμα τα νινάκια,μην αγχώνεστε!Θα τα νιώσετε σύντομα!!Δοκιμάστε αυτό που έκανα εγώ,ξαπλώστε με ίσια το κορμί,βάλτε το χεράκι χαμηλά στην κοιλιά και συγκεντρωθείτε!!Φάτε και λίγη σοκολάτα,βοηθάει!!Φιλιά σε όλες!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγνωμη και παλι, σας εχω πρηξει σημερα :blush:

Προσπαθω να βαλω τικερακι με τις εβδομαδες, τα καταφερνω μεχρι εκει που αλλαζουμε χρωμα στο φοντο, το βλεπω αλλα δε μου το εμφανιζει στο προφιλ μου........... Κατι λεει για ενα κωδικο, που ειναι ο κωδικος, οεο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο κατω απο το τικερακι εχει κατι κωδικους 2 η 3 ενας απο ολους θα ναι,πιαστον ολον καντον kopy και μετα paste στο επεξεργασια προφιλ σου!!!

τα προφιλ νομιζω τωρα ομως εχουν καποιο προβλημα και δεν ανοιγουν!!!

αν εχω κανει καποιο λαθος ας με διορθωσει καμια κοιλιτσα

αννουλα το δεσποινακι το πηρες??εχω το τηλ αλλα ειμαι κωνσταντινουπολη και θα την χρεωσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,μόλις πήρα την Δέσποινα!!Όλα καλά,απλά έχει κάποιο πρόβλημα και δεν φορτώνει το μάμμυ!!Θα προσπαθήσει να επανέλθει το γρηγορότερο!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλουμπιτσες μου τι μου κανετε?νταν καλως να δεχτεις το αντρακι σου!αννουλα κ συ αγορομανα?καλε θα μας πνιξουν τα τσουτσουνια χαχα!ρεβεκακι μου τα πονακια ειναι φυσιολογικα μην ανχωνεσαι..εγω κοριτσια ειναι 3 βραδια τωρα που για να κοιμηθω παει 3 κ 4 ηωρα.οχι λογω αυπνιας ευτυχως ειμαι υπναρου αλα λογω της μπεμπουλας.με ταραζει στις κλωτσιες κ με ποναει πολυ κ οταν γυρναω στο πλαι για να βολευτω εκει να δεις που την βρισκει τετοια δυναμη.κ ολη μερα ειναι ησυχη.το βραδυ ξεσαλωνει η ησκατουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι παλι!!!!!!!!!!!!

Βρε πολυλογουδες ποσες σελιδες γεμισατε??????????

Αχ με συγκινησατε βρε ατιμες με το ενδιαφερον σας.

Οπως ομως σας ειπε η Αννουλα,μου εσπασαν τα νευρα με την αργοπορια του μαμμυ αυτες τις μερες.(αν και μαλλον εφταιγε η συνδεση μου)

Βικυ μου κριμα ο γατουλης σας :(

Κι εγω οταν σκεφτομαι τη Λαιδυ,τρελαινομαι...

Αυτο ειναι το κακο με τα ζωακια μας.

Ελενη μου τι ομορφη κοιλιτσα ειναι αυτη!!!!!!!!!!!!

Ειμαστε στα ιδια κυβικα νομιζω!!!!!!! ;)

Ιωαννα μου καλο ειναι να μη φορεσεις τακουνια.

Ειρηνη ωραια και η δικη σου κοιλιτσα αλλα καπως διακριτικη η φωτο.

Περιμενουμε και μια πιο αποκαλυπτικη!!!!!!!!!

Κι εμενα κανει ετσι η κοιλια μου οταν κουνιεται ή τεντωνεται η μπεμπα.

Μη χασεις το ταξιδακι,ειναι ευκαιρια.Αργοτερα και να θελεις να πας,δε θα μπορεις.

Ρεββεκακι μου αυτα τα πετρωματα με πονακια μαλλον ειναι συσπασεις.Παιρνεις μαγνησιο?

Ντατ με το καλο να υποδεχθεις τον αντρουλη σου και κοιτα να τον απολαυσεις οσο περισσοτερο μπορεις!!!!!!!!!!

Χαιρομαι που ολα τα μπεμπακια μεγαλωνουν και ειναι μια χαρα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε δεσποινακι!!!!!αμα δεν δωσεις το παρον παθαινουμε στερηση!!!!

μαγνησιο περνω ενα την ημερα το οποιο ειναι με καλσιο μαζι!!λες να θελω κι αλλο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε δεσποινακι που εισαι?αντε κ μας τρομαξες.ρεβεκακι λιγο μαγνησιο δεν περνεις?εγω περνω 2 το πρωι κ 2 το βραδυ κ ενα σιδηρο που χει μεσα κ φολικο κ 2 ασβεστιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω πολλα περνεις!!!!

δεν ξερω δεν μου εχει δωσει τιποτα παραπανω!!!θα δουμε στις 17 που θα παω.

τωρα περνω 1 πολυβιταμινη 1 μαγνησιο με καλσιο στο ιδιο χαπι,κατι περισευματα φολικο οξυ που μου ειπε ας τα πιω μεχρι να τελειωσουν αλλα δεκα εχω,και ενα σιδηρο,αυτα μονο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.babyradio.gr/index.php?optio ... &Itemid=28

κοριτσια πειτε με τρελη αλλα εγω βαζω μουσικη παιδικη στην λυδια μου απο τωρα,εκτος απο τα κελτικα που της βαζω,αυτο ειναι ενας σταθμος στο νετ baby radio εχει πλακα και ωραια τραγουδακια για μωρακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

http://www.babyradio.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=57&Itemid=28

κοριτσια πειτε με τρελη αλλα εγω βαζω μουσικη παιδικη στην λυδια μου απο τωρα,εκτος απο τα κελτικα που της βαζω,αυτο ειναι ενας σταθμος στο νετ baby radio εχει πλακα και ωραια τραγουδακια για μωρακια!!!!

Μπράβο Ρεββεκάκι!!Καλά κάνεις!!Εγώ ακόμα δεν ξεθάρρεψα για κάτι τέτοιο!!Έχει λίγες μέρες που άρχισα να μιλάω στον Δημητράκη μου,ειδικά όταν κουνιέται!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

μπορεις να τους τραγουδας σε ακουει τωρα,εννοω νανουρισματα και τετοια,

βλεπω εχουμε και το ονοματακι ε??δημητρακης!!!

Μόνο όταν είμαι μόνη!!Ντρέπομαι αν με ακούει ο άντρας!! :blush::blush:

Ναι Δημητράκης όπως ο πεθερός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια και απο εμενα :):) . δεν ξερω πως τα καταφερνετε αλλα εγω με την μικρη δεν υπαρχει περιπτωση να τα καταφερνω να σας μιλαω καθε μερα. μονο απο τη δουλεια αλλα και εκει γινεται χαμος. λοιπον δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει με αυτα τα χαπια. εγω οπως και στην 1η εγκυμοσυνη δεν παιρνω τιποτα εκτος απο φολικο. εκανα ξανα εξετασεις αιματος και ο αιματοκριτης μου οπως και το ασβεστιο ειναι πολυ καλα, οποτε ο γιατρος μου ειπε να μην παιρνω τιποτα :huh:

τι να πω? παντως του εχω εμπιστοσυνη (ελπιζω οχι αδικα) :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!Δροσισε για τα καλα νομιζω!Χτες το βραδυ εδω ψιλοεβρεξε και λιγο! :cheer::cheer::cheer:

Αυτο με τα χαπια κοριτσια καταλαβα οτι ειναι θεμα γιατρου και εγκυμονουσας! παιρνω ενα σιδηρο και ενα φυλικο!

Δεσποινακι σε χασαμε και μας ελειψες!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Ρεββεκα καλα κανεις και βαζεις μουσικη στην Λυδια!Εχω διαβασει και ερευνες που λενε οτι βγαινουν πιο ηρεςμα μωρακια οταν κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης τους βαζουμε μουσικη! Παρεπιπτοντως το Λυδια ειναι ΤΕΛΕΙΟ ονομα ειναι στα τρια επικρατεστερα δικα μου Νεφελη Αρτεμης Λυδια!Δεν θα το παμε παραδοσιακα με τους παπουδες....ευτυχως τα βρισκουμε με τον αντρουλη μου σε αυτο!

Αννουλα κι εγω μιλαω στο νινακι μου οταν ειμαι μονη μου :cheer::cheer::cheer: δεν ειμαι σιγουρη οτι ακουει ακομα αλλα δεν πειραζει εγω χαιρομαι :silly: :silly: :silly: :silly: :P:P:P:P

Χρυσα και εγω συμφωνω μαζι σου!Εμπιστοσυνη στους γιατρους μας γιατι αλλιως με τοσα που ακουμε θα τρελλαθουμε! ;););)

Ελενα σε χασαμε λιγες μερες... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Μονο εγω ξυπνησα βρε κοριτσια;;;Καλημερα σε ολες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκια μου!!!! :kiss::kiss:

Κι εγω ξυπνησα....η μαλλον δεν κοιμηθηκα....ολο το βραδυ παθαινα κραμπες στις γαμπες μου κι εκλαιγα απο τον πονο... :(:( στις 8 ζητησε γαλα και η μικρη μου και σηκωθηκα!!!! :blink::blink: Πως θα την παλεψω σημερα που εχω και γαμο....δεν ξερω!!!!!! :S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ματα μου! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Γιατι κραμπες;;Μηπως περπατησες πολυ χτες ή μηπως φοραγες τακουνια;;Αν πονας ακομα κανε ενα πολυ ζεστο ποδολουτρο βαλε και σαπουνακι μεσα και κανε μασαζ στις γαμπουλες σου!Θα ηρεμησουν τα νευρα και οι μυς και θα νιωσεις καλυτερα!Οσο για τον γαμο...απεφυγε τουλαχιστον τα τακουνια ....αχ αυτες οι υποχρεωσεις με τσακιζουν!!!Περαστικουλια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια στα πιο γλυκα κοιλουμπακια!τι μου κανετε?εγω μια χαρουλα τωρα ξυπνησα με την μικρη μου,ο μπαμπας μας ειναι στη δουλεια.οσο γςα υποχρεωσεις αστα να πανε ματα μου κ μεις εχουμε βαφτιση το απογευμα.κ τα βαριεμαι αφανταστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια!!Έχω ξυπνήσει εδώ και μια ώρα (μάλλον με ξύπνησε η μαμά με το τηλεφωνημά της :angry: ) Αλλά τρέχω με τα σκυλιά και τα γατιά,τώρα τελείωσα με τις υποχρεώσεις!!!

Μάτα μου περαστικούλια!!Δες μήπως μπορείς να ξεκλέψεις καμιά ωρίτσα να κοιμηθείς μέχρι να πας στον γάμο!

Ιωάννα,όντως δρόσισε,κατά τις 5 έβγαλα μια πικέ κουβέρτα και σκεπάστηκα!!Αλλά καλά είναι,όπως μαρέσει,καλός καιρός αλλά δροσιά!!

Χρύσα,κι εγώ μόνο σίδηρο και φολλικό παίρνω!!Η κάθε γυναίκα έχει δικές της ανάγκες!!

Σήμερα ο καλός μου δουλεύει από τις 7 το πρωί μέχρι τη νύχτα 3 η ώρα...Όλη μέρα μοναχούλα μου θα είμαι.... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αννουλα!Απολαυασε το σπιτακι σου εχει και αυτο τα καλα του!!!!Εγω φευγω τωρα να παω επισκεψη στην πεθερα μου και τα ανιψακια μας και αν και τους συμπαθω ολους ιδιαιτερα σημερα προτιμουσα να αραξω στον καναπε μου και να τεμπελιασω!

Φιλακια και στις υπολοιπες υπναρουλες γκαστρουλες και καλη Κυριακη!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες!!!

ιωαννα μου καλημερα και μενα μου αρεσουν αυτα τα ονοματακια!!!!,οσο για την μουσικη το πιστευω και γω,αναλογως τι της βαζω κλωτσαει η καθετε ηρεμη!!!

αννουλα καλημερα και σε σενα,πολυ δουλευει το αντρακι σου!!!ποσο χρονων ειναι αληθεια??εισαστε και τα δυο μικρακια εε???

ματα μου ευτηχως :kiss: εχω ενα γαμο το δεκεμβρη μονο και θα ειναι γαμος εργοστασιαρχων οποτε πρεπει να ντυθω οχι και τοσο απλα,και θα χω και την κοιλαρα τουρλα!!!!ο γαμπρος μου λεει θα μου φερει ενα τσουβαλι απο πατατες να μπω μεσα και ειμαι ετοιμη:laugh: :laugh: :laugh:

καλλιτσα μου :kiss::kiss::kiss:

καλημερες σε ολες τις κοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ρεββέκα!!29 είναι ο καλός μου!Είναι καινούρια η εταιρία και ακόμα δεν έχει μπει ένα πρόγραμμα,οπότε τους τρέχουν από δω και από κει!!Ευτυχώς δεν έχει ορθοστασία και κάθεται,διαβάζει εφημερίδες και περιοδικά (είναι σε σε κάποιον τύπο).Μετά έρχεται και μου λέει όσα διάβασε!!χεχε!!Εγώ πάλι είχα έναν γάμο τον Ιούλιο που δεν φαινόταν ακόμα η κοιλίτσα και τώρα δεν έχω κάτι άλλο..Εκτός από Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά που θα είμαι σαν αυγό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!!

Τι κανετε?? Ποσο μου λειψατε!

Φτασαμε επιτελους χτες το απογευμα στην Καβαλα! Ταξιδι μιαμισης μερας εμεις το καναμε 4!! Μας χαλασε το αμαξι 2μισι η ωρα την νυχτα.Το φτιαξανε την επομενη μερα που θα εφευγε το πλοιο.Χασαμε βεβαια το πλοιο και πηραμε το επομενο που ηταν 2 μερες μετα! Διανυκτρευσαμε 2 μερες Γερμανια και μια Ιταλια! Δεν λεω, ωραια ηταν αλλα λιγακι ταλαιπωρια. Τωρα σπιτακι και ηδη απολαμβανει χαλαρωση και ηρεμια.

Δεν σας διαβασα ακομα.Ευχομαι να εισαστε ολες καλα!

Θα επανελθω το συντομοτερο!! Φιλακια πολλα σε ολες!

Δεσποινακι και φιλιω στειλτε τα τηλεφωνα σας να

κανονισουμε για καφεδακι!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...