Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ζαχαρενια εγινε!!!θα στο στειλω πμ :laugh: :laugh:

εγω γιατι περνω μονο ενα μαγνησιο??

μπιμπιμπο μου ευχαριστω αλλα εχω ακομα ενα μηνα για να παω αλεξανδρουπολη,θελω να φαω χορτα ρε παιδια εδω δεν εχουν!!!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ που εισαι κοριτσακι μου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες μου!!!!! :kiss::kiss:

Ειρηνη μου ομορφη η κοιλιτσα σου!!!! :kiss::kiss: Και η δικη μου κανει βουναλακια και πονανε λιγακι!!! :silly: :silly:

Ρεββεκα μου χαμηλα ειναι τα μωρακια βρε, μην αγχωνεσαι!!!!Στη μητρα μεγαλωνουν, δε μεγαλωνουν στο στομαχι!!!!! ;):P Η τιμη για το καροτσι ειναι πολυ καλη!!! ;)

Βιβιβο μου εγω εχω παρει ρουχα κι απο τα benetton και οι τιμες τους ειναι καλες!!! ;)

Βικουλα θα ερθεις Κοζανη;;;; :dry: Πατριωτακι εισαι βρε;;;; ;):P

Λενακι μου εφτασες Πατριδα;;;Καλως ορισατε!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Πολλα φιλακια σε οοοοοολες!!!! :kiss::kiss::kiss:

Κοριτσια εγω ακομα εχω προβλημα.....κολαει ωρες ωρες και το προφιλ μου δεν μπορω να το δω..... :(:( Εσεις μπορειτε;;;; :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοιλουμπίτσες!!!

Ειρήνη μου λαχταριστή η κοιλουμπίτσα σου!!!!!!!!! :laugh: :laugh: κι εμένα κάπως έτσι είναι! ολόκληρο Μανιατοκρητίκαρο έχουμε μέσα :P:P

Ρεββεκάκι κι εγώ συνήθως χαμηλά το νιώθω. Τώρα 2 μέρες έχω αρχίσει να το νιώθω και λίγο πιο ψηλά! Σε ένα μήνα καλύτερα που θα φύγεις. όλοι θα έχουν μαζευτεί σπίτια τους και εσύ θα κάνεις διακοπές και θα ζηλεύουν! ;)

Κορίτσια είμαι στην δουλειά και νυστάζω.. δεν παλεύεται το πρωινό ξύπνημα!! Αντε από αύριο θα ξυπνάω ότι ώρα θέλω :woohoo: :woohoo:

Αλήθεια που είναι η Δέσποινα οεο???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χθες καναμε τη μινι β'επιπεδου και ολα ηταν μια χαρα!!!! :silly: :silly: Ο μπεμπουλης μου ειναι 310gr!!! :P:P

Κλεισαμε ραντεβου για την κανονικη 16/9 Θεσ/νικη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματα μου ζωουλα :kiss::kiss:

αχ πρεπει και γω να παρω ρουχαλακια για χειμωνα δεν εχω τιποτα που να μου κανει!!!

ζωουλα μην φανταστεις δεν θα παω για διακοπουλες μονο ενα διημερο για την βιζα και να παρω τιποτα ελληνικα προιοντα!!!πχ φετααααααα,χορτααααα!!!

δυσκολα εγκυμοσυνη και δουλεια!!!αντε να ξεκουραστεις!!

εγω παλι θα παω στο εργαστηριο του αντρα μου απο δω και περα να φτιαξω κανα κεραμικο να περναει η ωρα!!!

ματα μου 310?? :woohoo: :woohoo: πωπω το νινακι σου ο παιδαρος ηθελα να πω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάτα μου 310 γρ!!!!!!! :woohoo: :woohoo: βρε πως μεγαλώνουν έτσι!!!! μπράβο όλα καλά!!!! Τυχερούλα θα τον ξαναδείς στις 16!!!! Εγώ έχω ραντεβού στις8/9 με την γιατρό και 13/9 για Β-επιπέδου.. ανυπομονώ!!!!!

Στην δουλειά δεν ήρθα για πολύ, για τρεις μέρες μόνο για να πάρω την κανονική μου άδεια.. από αύριο κάθομαι πάλι!!!!! :whistle::whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω γιατί δεν παίρνω καθόλου μαγνήσιο , θα το ρωτήσω . Σήμερα είδα τα μωράκια μου η κόρη είναι 306γρ και ο γιος 323γρ ο γιατρός είναι ευχαριστημένος και στις 13/9 εχω ραντεβού για Β επιπέδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!

Τι μου κανετε????

Εγω ειμαι καλα αν και ειχα κατι πονακια τις τελευταιες μερες και ο γιατρος μου αυξησε το μαγνησιο απο 2 σε 3 αμπουλες την ημερα...

Ο μικρος οσο παει και κλοτσαει πιο δυνατα!!! :laugh: :laugh:

mata πατριωτακια ειμαστε!!! οι γονεις μου ειναι και οι 2 απο την Μεταμορφωση Κοζανης και ολο μου το σοι ειναι εκει... εγω μεγαλωσα Θεσ/νικη και τωρα μενω Αθηνα... Μενεις μεσα στην Κοζανη??? αν ναι τοτε θα ξερεις το μαγαζι Avanzo... το εχει η ξαδερφη μου η Ποπη.. :):)

να κανονισουμε να βρεθουμε αν θες οταν ερθω... :):)

Ουτε και εγω μπορω να μπω στο προφιλ μου... κολαει ακομα το σαιτ...

Αντε σημερα και 2 ακομα και φευγω!!! :woohoo: :woohoo:

Σε ολα τα κοριτσακια πολλα πολλα φιλια!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα βικουλινι!!!

κοριτσια να ρωτησω εσας που ξερετε πως ειναι οι συσπασεις!!!

στη κοιλια μου κατω χαμηλα πετρωνει με πιανει εκεινη την στιγμη για δευτερολεπτα ενας πονος σαν σφηξιμο και δεν μπορω να κουνηθω και μετα περναει,αραγε ειναι συσπασεις αυτο η το μωρο??

να παρω την γιατρο να της το πω μηπως χρειαζομαι μαγνησιο κιαλλο??

αχ και τωρα νιωθω σαν να μου κλωτσαει το ουροποιητικο μου συστημα η μικρη,μιλαμε για τοσο χαμηλα μεχρι την ουριθρα νιωθω την κλωτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka μου δεν ξερω πως ειναι οι συσπασεις αλλα τα πονακια που εχω εγω ειναι χαμηλα, ειτε λιγο δεξια ή λιγο αριστερα και ειναι σαν τσιμπηματα-τραβηγματα... παντως δεν ειναι σαν τους πονους περιοδου και δεν πετρωνει η κοιλια μου...

για να μην αγχωνεσε παρε τηλ τον γιατρο σου καλυτερρα... και εγω προχτες βραδυ τον πηρα για μην το εχω αγχος... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!

ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΑ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ :):):)

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ!!! ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΣΤΕ 160 ΓΡ. ΚΑΙ 12 ΕΚΑΤΟΣΤΑ!!! :woohoo:

ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΠΡΟΥΜΙΤΑ ΜΕ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ :P

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΖΩΗΡΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΩ ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΠΡΙΝ ΠΑΩ :laugh: ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΦΥΛΟ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΠΟΛΥ :blush:

Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 4 ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια.

Σήμερα όλο το απόγευμα μαγειρεύω γιατί αύριο έρχεται ο καλός μου μετά από 2 μήνες, ε να μην τον περιποιηθώ λιγάκι? ¨Εφτιαξα κείκ και παστίτσιο και φασόλια χάντρες για εμένα για να μην φάω παστίτσιο. Προχτες ήρθε ο διαιτολόγος μου και ξεκίνησα διατροφή γιατί έχω πάρει πολλά κιλά, μπας και δεν πάρω περισσότερα από εδώ και πέρα. Δεν ξέρω κορίτσια πάντως εγώ και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη πήρα πολλά κιλά και τώρα το ίδιο. Και να φανταστείτε δεν τρώω καθόλου γλυκά και τηγανητά και φαγητό τρώω μόνο μια φορά την ημέρα! Τι να πω, ελπίζω να έχει αποτέλεσμα ο διαιτολόγος!

Ρεμπέκα και εγώ παίρνω μόνο ένα μαγνήσιο την ημέρα, ένα σίδηρο και 2 φολλικό οξύ. Ασβέστιο δεν μου έχει δώσει καθόλου, αρκεί να πίνω 2 ποτήρια γάλα την ημέρα. Εσύ παίρνεις ασβεστιο?

Χαίρομαι που είστε όλες καλά, φιλιά σε όλες!

Ειρήνη όποτε μπορέσεις βάλε στην λίστα και τα δικά μου δίδυμα αγοράκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!Πριν λίγο γύρισα από τον γιατρό!!Επιβεβαιώσαμε ότι κουβαλάω έναν άντρα στην κοιλιά μου!!!Ειρηνάκι,βάλε στην λίστα την αγορίνα μου ότι είναι σίγουρο πια και θα γεννήσω στο Αττικό!Πήρα 300 γραμμάρια και προς το παρόν όλα καλά μου είπε!Ούτε μαγνήσιο μου'δωσε και είπε ότι το παιδί έχει πολύ καλή ανάπτυξη!!Πάντως δυο μέρες τώρα έχει ζωηρέψει!!Νόμιζα ότι είναι η ιδέα μου αλλά δεν είναι,κλωτσάει κανονικότατα και δίνει το παρόν κάθε μέρα!! :woohoo: Σας αφήνω γιατί νυστάζω πολύ!!!Φιλάκια σε όλες!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σας κοριτσια :)

Βλεπω αρκετα κοριτσια που νιωθουν κανονικες κλωτσιες κι ανησυχω γιατι εγω το μονο που εχω αρχισει να νιωθω ειναι το νινακι να κουνιεται αλλα πολλη λιγο, βεβαια η ειδικευομενη στο νοσοκομειο που ειχα παει τη Τεταρτη μου ειπε οτι ηταν πολλη καλα και εκανε και κωλοτουμπες..... :unsure: Ξεχασα, ειμαι στη 17η και απο κιλα ειμαι 60.... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κουκλιτσες μου!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Κι ελεγα βρε bibibo μου, δεν θα αγχωθεις και σημερα για κατι......... :P:P Κι εμενα δε με κλωτσαει παντα, τις κλωτσιες της καταλαβαινεις κι αναλογα με τη θεση που εχει το μωρο!!! Η Αντωνια μου ηταν πιο ζωηρη και με κλωτσουσε συνεχεια!!! ;)

Ρεββεκα μου δε νομιζω πως αυτο ειναι συσπασεις....κι εγω το νοιωθω, αλλα αν θες να εισαι σιγουρη παρε και τη γιατρο σου!!!Εγω παιρνω 2 σιδηρο, 1 ασβεστιο κι 1 μαγνησιο (αναβραζον=2 χαπια)!!!

Βικη χθες το βραδυ ημουν στο χωριο σου!!!! :woohoo: :woohoo: Και θα παω και παλι την Κυριακη, παντρευεται μια φιλη μου!!! ;) Το ξερω το Αβατζο βρε! Αν εχεις internet Κοζανη θα τα πουμε!!! :kiss::kiss:

Ελενα μου ειναι και ντροπαλουλι το μωρακι σου....η μηπως ειναι μια σεμνη μικρουλα!!! :P:P Με το καλο να δειτε και το φυλο!!! :kiss:

dat γλυκια μου, με το καλο να δεχτεις τον αντρουλη σου!!!!!ΕΕΕΕΕ!!!!και φαει και λιιιιιγο παστιτσιο δε θα σκασουμε κιολας!!!! ;):kiss:

Μπραβο βρε Αννα - Αγορομανα μονο 300γρ!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mata μου, τι να κανω? Κληρονομικο χαρισμα ειναι το αγχος, το πηρα απο τη μαμα. Μπορει να ειναι και λογω ζωδιου Καρκινος με ωροσκοπο Ζυγο, καταλαβαινεις λοιπον τι γινεται μ΄ενα παιδι Τοξοτη με ωροσκοπο Ιχθυ και αντρα Υδροχοο με ωροσκοπο Ζυγο...... Μαχη :lol::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!Τι κανετε;

Χτες πηγα σινεμα kαι ειδα το step up 3d πολυ ωραιο να το δειτε! :)

Βρε bibibo εσυ και τα ανχη σου!!!!Αφου το ειδες το μωρακι σου και ειναι καλα μην ανησθχεις :):):):)

Ματα καλημερουδια :):)

Αννουλα με το καλο ο γιοκας!!! :):):):) Καλα βρε θηριο μονο 300 γραμμαρια;;; :blink::blink::blink::blink: Πωπω εχω βαλει 2 κιλα θα με κραξει ο γιατρος μου!!!!!

dat μου με το καλο να δεχτεις τον αντρουλη σου!!!Φανταζομαι την χαρα σου!!!! :):):):)

Αχ αντε να περασουν οι μερες να ερθει η Δευτερα να δω παλι το μωρακι μου!!!Μου ελειψε!!!!Παλι καλα που ο γιατρος μου με βλεπει καθε 15 μερες!!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Καλο Σαββατοκυριακο σε ολες κοριτσια!!!Καλα να περασετε :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια στρουμπουλα!!!

dat καλως να ερθει το αντρακι σου!!!πινεις 2 φολικο οξυ???αυτο ξερω μονο τους πρωτους μηνες για το νευρικο συστημα του μωρου.

ασβεστιο ειναι το καλσιο??εχω μπερδευτει!!!

αννουλα να κι αλλη αγορομανα!!!στα κιλα μαζι παμε!!!

ματα μου θα περιμενω μεχρι της 17 που θα παω γιατρο,αλωστε ενταξη δεν νιωθω και τοσο πονο!!!

μπιμπιμπο πωπωπωπω καλε τι συνδοιασμος ζωδιων ειναι αυτος???απαπαπαπα!!!

μερικες γυναικες το νιωθουν στο τελος του 5ου γιαυτο μην ανυσηχεις!!!

αχ ιωαννα μου ποσο μου εχει λειψει το θεατρο και το σινεμα!!!!!!!θελω πολυυυυυυ να παω!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

βρε ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ που εισαι κοριτσακι μου??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις γκαστρούλες!

Σήμερα κορίτσια πετάω, έρχεται ο αντρούλης μου, ο πατέρας των παιδιών μου!!! Τι καλά, είμαι πολύ χαρούμενη! Και η κόρη μου τον περιμένει πώς και πώς. Μας έλειψε πολύ και στις δύο. Πάντως το πρωί που μίλησα μαζί του πετάει και αυτός, έχει πάει από τα χαράματα στο λιμάνι και περιμένει το καράβι το οποίο θα το πάρει το μεσημέρι και θα είναι γύρω στις 6 σπίτι!!

Μάτα και Ιωάννα σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Να είστε καλά!

Μπιμπιμπό πάντως και εγώ που την Δευτέρα μπαίνω στην 17η εβδομάδα δεν έχω νιώσει ακόμα τίποτα και να φανταστείς εμένα είναι δύο νινάκια. ¨Ομως όλα πάνε καλά και δεν αγχώνομαι καθόλου γιατί στον υπέρηχο κουνιούνται πάρα πολύ απλώς εγώ δεν τα νοιώθα ακόμα! Σε λίγο καιρό θα τα νιώσω και εγώ όπως και εσύ, μην τρελαίνεσαι!

Φιλιά σε όλες σας και να έχετε μια πολύ όμορφη μέρα, (εγώ πάντως θα έχω σίγουρα!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεμπέκα, καλημέρα ναι το ασβέστιο είναι το κάλσιο. Εσύ παίρνεις? Φολλικό οξύ ένα παίρνεις? Πάντως από ό,τι κατάλαβα ο κάθε γιατρός έχει το δικό του σύστημα για αυτό καλό είναι αν εμπιστευόμαστε τον γιατρό μας να μην αγχωνόμαστε για το τί κάνουν οι άλλες εγκυμονούσες. Νομίζω ότι το καλύτερο είναι να ρωτάμε τον γιατρό μας. Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

mata ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :) ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ? :woohoo:

bibibo ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ 17 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΑΝΥΠΟΜΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΛΩΤΣΙΤΣΑ :P

dat ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΣΟΥ :lol:

ioanna123456 ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΤΕΚΝΑΚΙΑ!!! Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΚΑΛΑΜΑΤΑ.

ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ 2 ΣΙΔΗΡΟ 1 ΑΣΒΕΣΤΙΟ 3 ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΚΑΙ 1/2 ΜΙΣΟ ΦΟΛΛΙΚΟ ΟΞΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo έγραψε:

Να σας ξαναρωτησω και κατι αλλο? Καφε πινετε? Εστω και ντεκαφεινε?

Εγω παιρνω 2 σιδηρο 2 φολικο οξυ 4 μαγνησιο και 1 ασβεστιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...