Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια ομορφα με τις ομορφες κοιλιτσες και τις τεραστιες πχ μαριελεν :laugh:

εχθες εγραψα κατι αλλα τελικα δεν το βλεπω πουθενα!!!!

ειρηνακι ποσο μακρια ειναι οι γονεις σου???με αμαξι θα πας???

καλλιτσα ειχα ευχηθει να τους χαιρεσε,απλα χαθηκε το μυνημα!!!

εγω την αλλη βδομαδα λεω να παω θασο παλι!!!ειναι καμποσες ωριτσες,μακαρι να κανει καλο καιρο!!

εδω εχθες το βραδυ φανταστητε σκεπαστηκα με παπλωματακι τοσο πολυ κρυωνα!!!θελω το καλοκαιρι μου πισω!!!!

βικουλινι τι ωραια αντε να περασετε καλα τι ωραια να κανεις εκδρομουλες!!!

dat καλως να δεχτεις τον αντρουλη σου!!!

stk κανε υπομονη και θα ερθει και η δικια σου η στιγμη!!

μπιμπιμπο ελπιζω να εισαι καλητερα!!!λιγο ξυλακι στο ποπουδακι δεν θα σου εκανε κακο :laugh: γιογκα καλη μου για να σε ηρεμη!!!

γεια σου χελωνιτσα :kiss::kiss:

και φιλακια σε ολα τα κοριτσια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοιλουμπίτσες!!!!!!!!!

δύο μέρες τώρα προσπαθούσα να μπω αλλά δεν..

είμαι στην δουλειά! :ohmy::ohmy: ήρθα χθες για 3 μέρες μόνο για να πάρω την κανονική μου άδεια, μη τη χάσω. ο μπέμπης μάλλον έχει ξενερώσει, δεν του αρέσει, γιατί όσο είμαι στην δουλειά δεν τον ακούω καθόλου. Το απόγευμα που είμαι σπίτι ξεκινάει και κουνιέται! :laugh: :laugh:

Ειρηνούλα καλά θα κάνεις που θα πας κοριτσάκι μου στους γονείς σου, να ξεσκάσεις λίγο!!

Ρεββέκα μου κι άλλες διακοπούλες?? Ωραία!!!!!

Λενάκι με το καλό να έρθεις στην πατρίδα. Σίγουρα εδώ έχει πιο καλό καιρό, αλλά το καλοκαιράκι φεύγει σιγά-σιγά..

Βικουλίνι, καλές διακοπές!!! Τέλεια η Χαλκιδική!!!!

μπιμπιμπό γιόγκα που λέει και η Ρεββέκα.. λέω να αρχίσω κι εγώ για να ηρεμώ γιατί έχω κάτι νευράκια τελευταία..

stk σε ποια εβδομάδα είσαι? κι εγώ είχα αγχωθεί γιατί άργησα να το ακούσω σε σχέση με τα υπόλοιπα κορίτσια. Το άκουσα πριν 10 μέρες περίπου. Θα κλωτσήσει και το δικό σου! Απλά άλλα είναι πιο ήσυχα και άλλα πιο ζουζουνιάρικα!! :laugh: :laugh: μην ανησυχείς!!

Κι εγώ θα φύγω για άλλο ένα τριημεράκι!! :P:P Το Σάββατο έχουμε ένα γάμο στο Λεωνίδιο και θα κάτσουμε τρεις μερούλες και θα γυρίσουμε την Τρίτη.. τώρα βέβαια έτσι όπως είναι ο καιρός δεν ξέρω αν θα κάνουμε κανένα μπανάκι :( αλλά όπως και να έχει καλά θα περάσουμε!!! :laugh: :laugh:

Σας φιλώ να κάνω και λίγη δουλείτσα.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!

Δυο μέρες προσπαθούσα να μπω αλλά δεν... Και χθες το βράδυ που έγραψα άφαντα!! Από ότι διαβάζω όμως οι περισσότερες μου ετοιμάζεστε να την κάνετε Σ-Κ και 3ημεράκια!! Μπράβο σας βρε μόνο εγώ θα κάτσω εδώ στην παλιοΑθήνα να πήξω!! Τι να κάνω όμως υπομονή θα κάτσω με τους άντρες μου να διαβάζω πως περνάτε!!

Γεια σας τώρα πάω να ντερλικώσω κάτι σνιτσελάκια που έφτιαξε η μανούλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και απο εμένα απο ότι βλεπω όλες καλα είμαστε , και εγώ προσπαθώ να τα καταλάβω μερικές φορές νιώθω κάτι να με γαργαλάει μέσα στην κοιλιά πιστεύω πως είναι τα παιδάκια μου.. Πότε θα έρθει εκείνη η στιγμή που θα τα νιώθω πιο έντονα ? Εγώ έχω ραντεβού για Β επιπέδου στις 13/9.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζωουλα ελεναλδα φανικο :kiss::kiss::kiss:

κοριτσια εσεις που νιωθετε το μπεμπακι σας το νιωθετε πολυ χαμηλα??

εγω χαμηλα συνεχεια σταματημο δεν εχει μιλαμε για κλωτσιες,απλα σκαιυτομε τοσο χαμηλα???μα ποτε θα ανεβει λιγο πανω??μου πιεζει τα παντα εκει κατω και ποναω.

εγω β επιπεδου εχω 17.9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεβεκακι μου εγω το νιωθω στο υψος του αφαλου κ που κ που μου ριχνει κ καμια χαμηλα.τωρα αυτη τη στιγμη με κλωτσαει ψηλα.χαχα καταλαβε οτι λεω για εκεινην!.εγω β επιπεδου εχω 22.9!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, μου λείψατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Προσπαθούσα να μπω και να γράψω αλλά τίποτα δεν κατάφερα... :( Χαίρομαι που μου είστε καλά όλες!!!Κορίτσια από χθες το βράδυ,νιώθω αρκετά συχνά και έντονα το νινί μου και το χαίρομαι!!!! :woohoo: Αύριο επιτέλους θα το καμαρώσω και στον υπέρηχο!!!Σας χαιρετώ!Φιλάκιαααααα!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!Επιτελους εστρωσε το μαμμυ γιατι ειχα απηυδησει πια!Χτες εφαγα μια κουραση ολη μερα!Το πρωι πηγα για ψωνια εχω εναν γαμο βλεπετε στις 18 και χρειαζομουν φορεμα!Βρε κοριτσια τακουνι κανει να βαλω για καμια ωρα τουλαχιστον που ειναι η τελετη;

Επισης πηγα στα mothercare και πηρα δυο φορμουλες και ενα τζινακι!!!! :):):):) Να ειναι καλα ο ανθρωπος που σκεφτηκε να βγαλει τα ρουχα εγκυμοσυνης!!!!!Ποσο ανετα ειναι δεν το πιστευω!!! ;)

Εγω το μωρακι μου το ενιωσα αλλη μια φορα προχτες και απο τοτε ησυχια παλι!!!Ανυπομονω να το ακοω συνεχεια :silly: :silly: :silly: :silly:

:kiss::kiss::kiss::kiss: σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!!!

Χελωνίτσα μου ΝΑΙ έχουμε ΑΓΟΡΑΡΟ!!!

ΜΑΝΙΑΤΟ-ΚΡΗΤΙΚΑΡΟ!!!

Καλώς ήλθες κοριτσάκι και καλό χειμώνα με ένα μπεμπέ γρήγορα!!!!!

Σας παραθέτω φωτό επιτέλους.

Δε σας κάνω αποκαλυπτήρια κάτω από το φόρεμα γιατί αυτό που θα δείτε είναι κοιλιά αρκούδας και όχι γυναίκας :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη μου η κοιλιτσα σου ειναι τελεια!!!!Ακου εκει αρκουδας.....πρεπει να βαλω την δικη μου μου φαινεται να δεις να παρεις κουραγιο και ειμαι μονο 15 εβδομαδων :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: εχω και κιλακια οποτε εχω και στομαχακι και φαινομαι σαν 6 μηνων :laugh: :laugh: :laugh: !Δεν το συζητω για το στηθος θα τρομαξεις :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κουκλίτσα μου!!

Σήμερα το πρωί έκανε πόση ώρα περίπατο το παιδί μου!!!

Το ξανασκέφτηκα και τελικά δε το γλυτώνετε το σοκ της κοιλιάς μου…

Να μη σας δείξω το βουναλάκι μας;;;

Κορίτσια κάνουν και εσάς το ίδιο;;;

Ή είναι πέτρωμα και συσπάσεις και εγώ χαίρομαι τσάμπα πως χουφτώνω κεφαλάκι και κωλαράκι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε φαίνεται και πολύ καλά …

Αν προσέξετε στην δεξιά μεριά όπως κοιτάτε θα δείτε το βουναλάκι μας.

Για να δούμε μήπως μπει το βιντεάκι … ίσως φαίνεται καλύτερα.

Καλό το ταξίδι που κανόνισα όμως 1ον ο γιατρός μου αύξησε το μαγνήσιο από 2 σε 4 και αυτό με ανησυχεί λίγο και 2ον χάνω το ραντεβού που είχα για τις 09/09 και πάω κατευθείαν στο Β επιπέδου στις 22/09 :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν φαινεται το βιντεακι αλλα στην φωτογραφια ξεχωριζει μια χαρα το βουναλακι! :):):):)

Μην ανησυχεις αδικα αφου σου το επετρεψε ο γιατρος το ταξιδι ολα καλα!Οσο για το μαγνησιο ισως να το ανεβαζε ετσι κι αλλιως και απλα να συνεπεσε με το ταξιδι σου!Οσο για το ραντεβου αν σε πιασει ανυπομονησια παρε τον γιατρο και πες του ερχομαι για υπερηχο τι θα σου πει;;;Δεν λενε οχι σε εγκυους ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να είναι έτσι γιατί δε ξέρω με έχει πιάσει κάτι από εχθές.

Από την μια θέλω πάρα πολύ να πάω και από την άλλη φοβάμαι.

Και όλο αυτό γίνεται για την ανιψούλα μου και μόνο!!!

Τους γονείς μου τους είδα αλλά αυτό το κοριτσάκι έχω να το δω από τον Νοέμβριο!

Οπότε καταλαβαίνετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα μια χαρα θα ειναι Ειρηνακι και θα το δεις!!!Θα ευχαριστηθεις και την ανιψουλα σου θα περασεις ομορφα και θα δεις πως τσαμπα ανησυχουσες!!!!!Καλα να περασεις!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλουμπιτσες!!!!

ειρηνακι μου γλυκο τι κοιλιτσα...μμμμ κοιλαρα ειναι αυτη???το βουναλακι φαινετε,βρε μην ανυσηχεις!!!και φαινετε ψηλα οποτε ακομα απορω εμενα γιατι ειναι τοσο χαμηλα το μωρο??πιο χαμηλα δεν γινετε!!!!να ανυσηχισω εγω τωρα η οχι???

εμενα με αφηνει να ταξιδεψω απλα μαλλον δεν θα παω ειναι πολλα τα λεφτα βενζινες, συνορα, ουφ εχουμε πολλα εξοδα αυτο το μηνα και μαλλον θα παω αλεξανδρουπολη τελος του μηνα!!!

κοριτσια εδω κοιμαμαι με παπλωματακι κρυωνω δεν θελω να κρυωνω θελω ζεστη!!!!

εχθες πηγαμε να δουμε κουνιες καροτσακια και τετοια και βρηκα ενα που μου αρεσει πολυ!!!ειναι 3 σε 1 και εχει μονο 300 ευρω,απο το καροτσι βγαινει το πανω μερος που ειναι σαν κρεβατακι και γινετε καθισμα για το αμαξι,και απο κατω απο αυτο ειναι κανονικο καροτσι για λιγο πιο μεγαλο μωρακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

καλημέρα κοριτσάκια!!!

Χελωνίτσα μου ΝΑΙ έχουμε ΑΓΟΡΑΡΟ!!!

ΜΑΝΙΑΤΟ-ΚΡΗΤΙΚΑΡΟ!!!

Καλώς ήλθες κοριτσάκι και καλό χειμώνα με ένα μπεμπέ γρήγορα!!!!!

Σας παραθέτω φωτό επιτέλους.

Δε σας κάνω αποκαλυπτήρια κάτω από το φόρεμα γιατί αυτό που θα δείτε είναι κοιλιά αρκούδας και όχι γυναίκας :woohoo:

2DSC00472.JPG

ααααμαν ειδα την ρεβεκκα που λεει ωραια κοιλιτσα και λεω κατσε να δω ΕΒΑΛΑΝ κοιλιτσες!!! (ρεββεκακι μηπως εχεις δει τον Ονουρ εκει περα???? Αν ναι δωστου το τηλεφωνο μου...νταξ? ) :woohoo:

Τι καλη τι καλη!!!! Με το καλο ο μπεμπακος!!!

φιλια Ρηνακι...

φιλια σε ολες!!!

καλημερα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιρηνακι τι ωραια κοιλιτσα και τι ωραιο χρωμα φορεματος!!!

Κι εγω 4 χαπακια μαγνησιου παιρνω ανα 6 ωρες :dry:

Rebbeka νομιζω οτι ειναι καλη τιμη για το καροτσακι να το παρεις. Καλα να περασεις Αλεξανδρουπολη

Εγω ειμαι στη 17η κι ακομα δε με κλωτσισε, ευτυχως που το νιωθω να κουνιεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...