Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσια!!

Μπήκα να πω ένα γεια γιατί το σύστημα σέρνεται σήμερα και δεν εχω διαβασει τίποτα από το μυθιστόρημα που έχετε γράψει σήμερα!!! Θα διαβάσω αύριο και θα επανέλθω!!!

Καλό βράδυ σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!!!!!

Τι κανετε κουκλιτσες μου??

Γεματη η μερα σημερα και τωρα βρηκα χρονο να σας γραψω παρολο

που εχω το μαμμυ ανοιχτο ολη μερα σχεδον.

Το μαμμυ αργει σημερα γιατι γινοντε αλλαγες στην πλατφορμα! Αυριο νομιζω θα εχουμε ενα ολοκαινουριο μαμμυ!!! Ανυπομονω!!!

Μαριελεν δεν επιτρεπεται να παρεις κατι για το εντερακι??

Φανταζομαι πως εχεις γινει.Και η μαμα μου το ιδιο παθαινει.

Υπομονη!

Εμο μου εεε Αννουλα εθελα να πω :lol: απο τις ορμονες ειναι

ολα αυτα που νιωθεις.Τα εχω περασει πολλες φορες.Αυριο θα εισαι πολυ καλυτερα. :kiss::kiss:

Βικουλινι μου κριμα μωρε το γατακι.Οσο και να τα αντιπαθω δεν παυει να ειναι ψυχουλες...Και εννοειται δεν μας πριζεις.Εδω ειμαστε να λεμε τα εσωψυχα μας η μια στην αλλη.

Ζωουλα μου μανικι ειναι οι αιμοροιδες.Εκανα μετα την γεννα απο το πολυ καθησιο τον πρωτο καιρο με τον θηλασμο και υπεφερα.Ευτυχως παρολο που ειμαι δυσκοιλια δεν ξαναεμφανιστικαν απο τοτε.Υπομονη και ντουζακι τοπικα με κρυο νερο οπως ειπε και η Μαριελεν.

Νυσταζω και δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα.Θα σας γραψω αυριο παλι!

Καλο βραδυ να εχουμε και φιλακια σε ολες! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσακια :)

Τι κανετε? Πως περασατε σαββατοκυριακο? Εγω χαλαρα, οπως καααθε Κυριακη στο χωριο :dry: Εχω βαρεθει τα ιδια και τα ιδια καθε Κυριακη...

Μπηκαμε αισιως στη 17η βδομαδα :cheer: και νινακι δεν καταλαβα καλα καλα, αλλα δεν ανησυχω γιατι το ειδα και ηταν μια χαρα παιδακι :P

Χρονια πολλα στους Αλεξανδρους και τις Αλεξανδρες, να χαιρομαι την αδερφουλα μου και τη γιαγιακα μου. Κατι διαβασα για αιμοραιδες, εγω γενικα δεν εχω προβλημα δυσκοιλιοτητας ομως οταν εκανα την κορη μου εκανα καισαρικη και οταν πηγα στο σπιτι μου μετα απο πεντε μερες οταν ενεργηθηκα(συγνωμη κιολας πρωι πρωι) παρολο που δε ζοριστηκα, μου ειχε βγει μια μεγαλουτσικη.... Εφυγε απο μονη της. Οταν ειχα μεινει εγκυος τη δευτερη φορα που ειχα την αποβολη, ο γιατρος μου ειχε δωσει χαπι σιδηρου αυτο μου προκαλεσε δυσκοιλιοτητα(μαρτυριο) και τοτε ξαναεβγαλα.... Μετα την αποβολη μου φυγανε ολα :unsure:

Ευτυχως μεχρι στιγμης ειμαι τακτικοτατη καθε πρωι, φτου φτου μη με ματιασω.....

Αυτα τα νεα μου, περιμενω πως πως να νιωσω επιτελους το παιδακι μου :lol: και να παω για την Β επιπεδου :) Φιλακια πολλα σε ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

Ξενυχτησα χτες πηγαμε για ενα ποτο και σημερα ειμαι πτωμα!!!!!

Μπραβο bibibo μου ετσι να σε ακουω θελω!!!!Δεν ειναι πολυ καλυτερα τωρα που εδιωξες τα ανχη σου και απολαμβανεις την εγκυμοσυνη;;;; ;)

Μαριελεν σε καταλαβαινω ,με το εντερο εγω εχω σπαστικη κολιτιδα!Υπομονη..... :kiss:

Ζωουλα τις περισσοτερες φορες οι αιμοροιδες πανε σετ με την δυσκοιλιοτητα!Κανε δροσερα ντουσακια και προσπαθησε να φορας ανετα ρουχα να μην ζεστενεται παρα πολυ η περιοχη γιατι η ζεστη επιδεινωνει την κατασταση!Και η θαλασσα αν εχεις την δυνατοτητα κανει πολυ καλο! ;);)

Μαρακι μου τι κανεις;Ευβοια απο που εισαι; :kiss::kiss:

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες!!!!!!!! :):):):kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα έστω και καθυστερημένα...

Τα κατάφερα και έκαψα τον υπολογιστή στο γραφείο ... χιχι

Ελπίζω αύριο να έρθουν να μου το φτιάξουν και να κάνουν και μια αναβάθμιση.

Σημερα δε δουλεύει και το μαμυ ... σερνώμαστε γενικώς ...

Φιλάκια σε όλες!!!

Αααα ... προσπαθώ να μπω στην υπογραφή μου αλλά λόγω τις αναβάθμισης του μαμυ δε με βάζει να κάνω τις αλλαγές μας...

Λίγο υπομονή ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας!! Σήμερα δυστυχώς πάλι τα ίδια είμαι με το έντερο..αλλά που θα πάει θα φτάξει η κατάσταση..

Σήμερα ξύπνησα από τις 7 για να ξυπνήσω τον αντρούλη να πάει για δουλειά και δεν μπορούσα να κοιμηθώ μετά. Τώρα έφαγα το παστίτσιο μου και είμαι έτοιμη για ύπνο :blink::blink: Πάω να την πέσω.. Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου επιτελους καταφερα να μπω.μαρτυριο ολο με πεταγε.σημερα γιορταζει το αντρακι μου κ ο αδελφουλης μου,να τους χαιρομαι.χαχα.Σημερα πηγαμε κ Στην γιατρο μου κ ειδαμε την κοριτσαρα μας!εχει παει 246 γρ το πουλακι μου κ μας ειπε οτι ειναι κ ψηλη.αφηστε κοριτσια που με χε ταραξει στις κουτουλιες.κ με ποναει το κεφαλακι της...βρε φιλεναδες μου σημερα ειμαι στην 18η βδομαδα επομενως ςε ποιο μηνα μπαινω αυριο?εγω λεω στον 5ο κ η κουμπαρα μου επειμενει οτι 5 μηνων γινομαι τελος σεπτεμβρη.αλα εγω ξερω οτι καθε 31 αλλαζω μηνα.επομενως ποσο ειμαι?για πειτε την γνωμη σας.α κλεισαμε κ ραντεβου για β επιπεδου στις 22 σεπτεμβρη κ επειδη ειχα αυξαμενη χοριακη 2.1 μου πε να κανω κ τριπλεξ καρδιας εμβρυου στο ωνασειο κ ετσι εκλεισα ραντεβου στις 28 σεμπτεβρη.ευτυχως αυτο το καλυβει το ικα!!παλι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!Είμαι καλύτερα σήμερα...ευτυχώς!!! :laugh:

KALLI5,κλείνεις τον 4ο και μπαίνεις στον 5ο!! ;)

geozouli,περαστικούλια με το εντεράκι!!! :kiss:

IreneValadia,πως τα κατάφερες και έκαψες τον υπολογιστή???? :P

ioanna123456,αντέχεις ακόμα τα ξενύχτια???? :blink:

Να χαίρεστε όποιον έχετε και γιορτάζει!!! :woohoo:

Φιλάκιααααα!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ομορφα και γω δεν μπορουσα να μπω !!!

λογικο λογο της αναβαθμισεις που κανει το λενακι!!!!

κοριτσια πεστε μου κατι νιωθετε την κοιλια σας να ξεχειλωνει σαν να νομιζετε οτι θα σκιστει??ειδικα στα πλαινα τα σωσιβια που λεμε εκει δεν ειχα καθολου κρεας!!δεν αντεχω νομιζω οτι θα σκασει σαν μπαλονι!!!δεν εχω λοιπος πανω μου λετε γιαυτο??μηπως απο την γυμναστικη οι μυες μου δεν ξερω τι να κανω ουτε να περπατησω δεν μπορω μονο καθισιο και ξαπλα!!!

αννουλα εσυ που εισαι αδυνατουλα ετσι νιωθεις???

αλλιτσα μου μπραβο η κορακλα σου!!!ετσι που τα λες σε 2 βδομαδες περιπου κλεινεις τον 5ο και μπαινεις εκτο!!

εισαι στον 5ο τωρα!!!

ιωαννα μου ποτακι εεε??δεν πιστευω να ηπιες????

ζωουλα ειρηνακι μπιμπιμπο δεσποινακι λενακι σε ολες τις κοριτσαρες

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφουλες!!!!

Τι απαισια ζεστη ειναι αυτη??????????? Εχω να την νιωσω αυτην την αηδια απο περσι που εμενα ακομα Θεσσαλονικη!! ειναι ζεστη με υγρασια μαζι και αυτο που νιωθεις οτι κολλας απο πανω μεχρι κατω ειναι μπλιαχ!!! ουτε χρονο στην αθηνα και ξεσυνηθισα.... :):)

Προσπαθησα και το πρωι να μπω αλλα δεν με εβαζε με τιποτα!!! και τωρα 10 ωρες να αλλαξει μια σελιδα... ελπιζω οταν τελιωσουν τα μαστωρεματα να ειναι καλυτερο το σαιτ.. :):)

KALLI να τους χαιρεσαι!!! και αντρα και αδερφο!!! :)

Αννουλα βλεπω σημερα καλυτερα εισαι!!! μην ανησυχεις παντως... εγω εκει που γελαω σε δευτερολεπτα μπορει να κλαιω... ασε!! πολυ κλαμα και εχω και εγω τις μερες μου!!! για ολα φταινε οι ορμονες!!

Σας αφηνω γιατι εχω λιωσει απο την ζεστη που βγαζει ο υπολογιστης...πω πω πολυ ιδρωτας λεμε... :P

Φιλακια πολλα σε ολες σας!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka,ναι κι εγώ το νιώθω αυτό που λες,αλλά από πολύ χαμηλά στην κοιλιά μέχρι τον αφαλό!Πολύ δυσάρεστη αίσθηση!! :unsure: Εγώ ανακουφίζομαι με μια ενυδατική κρέμα ή βαζελίνη!Μάλλον τεντώνει το δέρμα για αυτό νιώθουμε έτσι!

Όσο για την KALLI5,αφού έχει ΠΗΤ 31/01,αύριο μπαίνει στον 5ο μήνα!Με περνάει 2 εβδομάδες περίπου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!

Τι κανετε?

Τωρα καταφερα να μπω! Παλευα να σημαζεψω σημερα.Αυριο απογευμα φευγουμε επιτελους!!! Αντε να νιωσουμε και εμεις λιγο ζεστη στο πετσι μας.Ειμαστε στους 12 βαθμους αυτην την ωρα με τρελο αερα και πολυ βροχη.Απαισιος καιρος!!

Χτες βραδυ δεν εκλεισα ματι ουτε ενα λεπτο.Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο.Εκανε και η μικρη ανησυχο υπνο και ημουν ολη την ωρα πανω απο την κουνια της.

Ρεββεκακι το νιωθω και εγω αυτο και πολυ συχνα μαλιστα.Δεν μπορω να κουνηθω ωρες ωρες.Πασαλιβομαι με λαδακι και κανω λιγο μασαζακι στην κοιλια και καααααπως ηρεμω.Μην φανταστεις και πολυ.Τεντωνει το δερμα γιαυτο σημβαινει.

Βασια μου να τους χαιρεσαι!! σε τρελενει η μικρη ε?? Και εμενα

ειναι πολυ κινητικος! Α! Μολις πας 19 συν 1 θα εχεις κλεισει τον 5 και θα μπαινεις στον 6! Τελεια ε?? Περναει ο καιρος! :)

Κοριτσακια μου σας αφηνω γιατι ειμαι πτωμα.Αν προλαβω θα μπω αυριο.

Αλλιως σας αποχαιρετω απο τωρα και θα τα πουμε απο Ελλαδα μαλλον την Πεμπτη! :)

Δεσποινακι και Φιλιω στειλτε μου σε πμ τα τηλεφωνα σας να κανονισουμε για καφεδακι!!!

Φιλακια πολλα σε ολες!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααα!Τι μου κάνετε???Εγώ βαριέμαι (και κατουριέμαι συνάμα καθώς έχω πιεί το Νείλο απο τη ζέστη..οργή και κατάρα στον Αρναούτογλου που είπε οτι θα κατέβει η θερμοκρασία!)

Να χαίρεστε αυτόυς που γιορτάζουν!

Εγώ δεν έχω κανένα τραγικό νέο...χάζευα στο έγκριτο κανάλι του σταρ ότι η Λάσπα γέννησε ενώ είχε πάρει μόνο 8 κιλά στην εγκυμοσύνη μπλά μπλα μπλα....και δηλώνω επισήμως ότι πήρα μισο κιλό και δεν γουστάρω καθόλου, κι εμένα ξεντώνεται η κοιλιά μου και επίσης δεν γουστάρω καθόλου....θα πάρω κι εγώ μόνο 8 κιλά...το αποφάσισα...αχ όντως κατουριέμαι..πάω..σας φιλώωωωωωωωωωωωωωω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ειχα απολυτο δικαΙο τελικα με το ποσο ειμαι.αυτη η κουμπαρα μου τα χει πεξει....οσο για κιλακι πηρα μολις 700 γραμαρια κοριτσια.ουτε καν κιλο.αλα προσεχω μεχΡι 9 κιλα πρεπει να παρω λογω το οτι εχω ηδη κιλα επανω μου.ευτυχως που εχανα τοσο καιρο κ δεν επερνα γραμαριο.καληνυχτα κοριτσακια καλο ταξιδι λενακι μου!φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ .

ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΠΗΓΑ ΜΕΣΩ ΛΑΜΙΑΣ .ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ .ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ?

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ :):)

ΚΑΛΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 2 :)

ΛΕΝΑΚΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΡΘΗΤΕ ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΕΙΤΕ ΚΑΙΛΙΓΟ :lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Καλημέρα στις γλυκές γκαστρούλες!!!!Τι μου κάνετε?

Σήμερα ήπιαμε το καφεδάκι μας τηλεφωνικώς με το Μαράκι (ΒΡΕΕΖΕ) και πολύ το ευχαριστήθηκα!!!

Αύριο πουρνό πουρνό πάω για τις καθηερωμένες μηνιαίες εξετάσεις αίματος-ούρων και αυτή τη φορά θα κάνω και ζάχαρο μετά 2 ώρες από γεύμα, είναι κάτι σαν την καμπύλη ζαχάρου μόνο που αντί γλυκόζης θα φάω ένα τοστάκι και θα πιω μια πορτοκαλάδα και θα μου πάρουν αίμα μετά από 2 ώρες, που σημαίνει για δύο ώρες θα πρέπει να παραμείνω καθιστή να περιμένω μέχρι να μου πάρουν αίμα :S θα πάρω και κάνα βιβλίο μαζί για να περάσει η ώρα.

Κάλλη μου πολύχρονοι οι εορτάζοντες σου!!!

Αγγελική μου και εγώ κατουριέμαι συνέχεια :blush: και ειδικά το βράδυ που πέφτω για ύπνο. Πολύ σπαστικό!!!

Λενάκι μου καλό σας ταξίδι με το καλό στην πατρίδα.

Είπα να σας βάλω και εγώ φώτο με την κοιλουμπάρα μου. Μη τρομάξετε όμως εγώ σας προηδοποίησα :whistle::P

Φιλάκια σε όλες!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σας γκαστρουλες μου :)

Παρα πολλη χαιρομαι που επιτελους μπορω να μπω, δυο μερες παιδευομουνα :blink: Πως εισαστε? Ολα καλα? Εδω στη Πατρα δροσισε για τα καλα ευτυχως γιατι δεν αντεχα αλλη ζεστη!

Καλο μηνα να εχουμε, καλη σχολικη χρονια στα παιδακια μας και μεγαλη υπομονη σε μας ευχομαι γι' αυτο το χειμωνα :)

Να σας πω τι επαθα εγω χτες το απογευμα κι ετρεχα στο νοσοκομειο βραδιατικα? Δυο μερες συνεχομενα με ποναγε η μεση μου, δεν εδωσα σημασια, ομως ντες το απογευμα με ποναγε και η κοιλια μου γυρω απο τον αφαλο καπως σα σφαχτες να το πω, πρωτη φορα το εχω νοιωσει αυτο....

Εκανα υπομονη ολο το απογευμα γιατι ειχαμε επισκεψεις και δε μιλησα, ουτε στον αντρα μου ειπα τιποτα....

Το βραδυ ομως γυρω στις 10 κι αφου δεν ειχαν σταματησει οι πονοι ανησυχησα. Ευτυχως που ειχε βραδινη βαρδια η αδερουλα μου η οποια οταν την πηρα τηλ με καθησυχασε :) Παω στο νοσοκομειο και με περιμενε στη πορτα το πουλακι μου, παμε στον υπερηχο και ευτυχως ηταν ολα καλα. Αυτος ο πονος που ενιωθα ηταν απολυτος φυιολογικος μου ειπαν γιατι μπαινω στον 5ο και μεγαλωνει η μητρα, μεγαλωνει και το μωρο συν οτι εχω μια γεννα με καισαρικη οποτε και ραμματα στη μητρα.

Το περιεργο ηταν οτι πηγα στο νοσοκομειο με πρησμενα τα ματια απ' το κλαμα κι οταν εφυγα δεν ειχα καθολου πονους, μαλιστα μου εκανε πλακα ο αντρας μου, λεγοντας μου οτι πονουσα γιατι δε τον ειχα αφησει να χαιδεψει καθολου τη κοιλιτσα μου :):P

Να μη σας πω η μανουλα μου τι μου εσουρε μετα :lol:

Αααχ να γεννηθει το παιδακι μου και θα φαω πολλη ξυλο :woohoo:

Φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσαρες μου!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Κι εγω παιδευομαι τοσες μερες κι ακομα καποια πραγματα δε μου τα βγαζει..... :(:(

Ελπιζω οοοοοολες να ειστε καλα!!!!

Εγω σημερα εχω επετειο γαμου με τον αντρουλη μου ;) κι επισης ραντεβου με τον πριγκιπα μου για ενα μινι β' επιπεδου!!!!!! :P:P

Μαριαλενα μου φιλακια στην κοιλιτσα σου!!! :kiss::kiss:

Bibibo μεχρι να γεννησεις παντως, μπορει να σε δειρουμε κι εμεις..... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες – καλημέρες!

Εχθές κάτι έγραψα αλλά εξαφανίστηκε!

Άντε κοριτσάκια να μαζευόμαστε σιγά σιγά.

Δε σας είπα τα νέα.

Πολύ πιθανόν να πάω ένα ταξιδάκι μέχρι τους γονείς μου!!

Θα δω επιτέλους την ανιψιά μου!!!!!!!

Φοβάμαι λίγο το ταξίδι αλλά είναι ευκαιρία και λέω να μη την χάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μata μου σας επιτρεπω να με σαπισετε στο ξυλο, ελευθερα :):):P

Ειρηνακι τετοιες ευκαριες δε τις χανουν, τρεχα γρηγορα στους γονεις. λιγα χαδακια παραπανω δε κανουν κακο ;) Φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους εφτιαξε το μαμυ.τι πραγμα κ αυτο να αργει ετσι να ανοιξει μια σελιδα.αγανακυησα 2 μερες!καλα μου εισαστε ολες!μπιμπιμπο για ηρεμησε λιγακι.πολυ ανχος εχεις κ δυστυχως το νιωθω κ το μωρακι ςου.πολυ στρες κ δε κανει καλο.ειναι καιρος να χαρεις πια!.ειρηνουλα μου μην φοβασαι το ταξιδι.αν στο επιτρεπει ο γιατρος σου να πας να δεις την μανουλα Σου!ματα μου να τα εκατοστησετε Σας ευχομαι οτι καλυτερο κ με το καλο το πριγκιπακι σας!εγω κοριτσια σημερα επιτελους θα παω να φτιαξω μαλλι.η ριζα εχει φτασει στο αυτι.παλι καλα που κανω μονο ανταυγιες κ καθολου βαφη.απλα τωρα πηρα το οκ απο την γιατρο μου.οσο για το ζουζουνι μου με τρελενει στις κλωτσιες κ χθες κλωτσησε κ το μπαμπα μας κ την αδελφουλα μας!περιτο να σας πω η μικρη μου τρελαθηκε απο την χαρα της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι κοριτσάκια ... πολύ κλωτσιά!

Εχθές γελούσα μόνη μου!

Τον παρακολουθούσα και αφού ευχαριστήθηκα κλωτσιά, πήρα το χαίρι μου και μετά έβλεπα την κοιλιά μου που πήγαινε πάνα κάτω!!!

Όλα αυτά βέβαια όταν είμαι τελείως ξαπλωμένη που τεντώνει η κοιλιά.

Σχεδόν πάντα εντοπίζω και το κεφαλάκι που πάει δεξιά αρίστερά και όχι μόνο!

Την Κυριακή πήγαινε και προς τα πάνω!!

"Εεεε ..." του λέω, "που πας ... δε μπορείς ακόμα να σηκωθείς όρθιος ..." χαχαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!!

Τι κανετε μικρες μου???

Ειμαι souper douper χαρουμενη γιατι 1ον δροσισε!!!! και 2ον και πιο σημαντικο Δευτερα φευγω για Θεσσαλονικη!!!!!! Θα δω τους γονεις μου και θα παμε μετα με τον καλο μου Χαλκιδικη για 1 βδομαδα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θα παμε και Κοζανη να δω το σοι!!! στην γυρα θα ειμαι!! τουρνε!!! :laugh: :laugh:

Bibibo μου πολυ αγχος μικρη μου αλλα σε νιωθω!!! και εγω ετσι ειμαι.. προσπαθω βεβαια να μην το δειχνω αλλα τρωω κατι φρικες πολυ καλες!!! :)

Να σας ρωτησω κατι?? Στις εξετασεις αιματος που κανετε τι Λευκα Αιμοσφαιρια εχετε??? εμενα ειναι 13.650 :huh::huh:

Ειναι αρκετα ανεβασμενα... ο γιατρος μου ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα αλλα η κοπελα στο μικροβιολογικο ειπε οτι δεν εχει δει τοσο ανεβασμενα εκτος αν εχω καποια φλεγμονη...

Οποτε απο περιεργεια να σας ρωτησω εσας ποσο ειναι????

Αυτα προς το παρον και απο μενα...

Σε ολα τα κοριτσακια φιλια πολλα πολλα!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια. Και εγώ δύο μέρες τώρα δεν μπορούσα να μπω με τίποτα. Χαίρομαι που είστε όλες καλά!

Επιτέλους έρχεται ο αντρούλης μου το Σάββατο μετά από 2 μήνες και είμαι πολύ χαρούμενη!

Η μικρή μου έχει ζωηρέψει για τα καλά και με δυσκολεύει πολύ! Αφήστε δε που η κοιλιά μου έχει γίνει τούμπανο και λαχανιάζω με το παραμικρό. Μάλλον μεγαλώνουν τα αντράκια μου με γοργό ρυθμό. Κάθε μέρα φουσκώνω λίγο και περισσότερο. Μου φαίνεται σε κάνα δύο μήνες δεν θα μπορώ ούτε από το κρεβάτι να σηκωθώ!

Την Δευτέρα θα πάω να κάνω το άλφα τεστ και τις μηνιαίες εξετάσεις αίματος και ούρων και επιτέλους θα δει και ο άντρας μου τα αγοράκια μας, που δεν τα έχει δει καθόλου ο καημένος!

Κορίτσια φιλάκια σε όλες και να έχετε μια χαρούμενη ημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...