Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

:) Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! σας εύχομαι μια όμορφη Κυριακή!!

Σηκώθηκα πουρνό πουρνό και έβαλα το φαγητό, παστίτσιο σήμερα να χουμε και αύριο.

Ιωάννα καλωσήρθες, γέμισαν οι μπαταριούλες. Για το κιλάκι μη σκας καλέ σιγά ένα κιλάκι είναι αυτό. Μισό την εβδομάδα το δικαιούμαστε.

Λενάκι γέλασα με την περιπετιούλα σου!! καλά δεν είδαν την κοιλίτσα??

Κάλλη μου μεγάλωσαν οι τσούπρες μας δημοτικό η δική σου ε? εμένα νήπιο φέτος. Άντε με το καλό να ξεκινήσει η σχολική χρονιά.

Ρεββεκάκι άνετα θα μπορείς να κάνεις το ταξιδάκι σου μην ανησυχείς.

Και μιας και λέμε για ζώδια ταυράκι και εγώ με ωροσκόπο καρκίνο.

Η κόρη μου είναι κριάρι και η μπουμπου που περιμένουμε θα είναι αιγόκερως!! πολύ κέρατο βρε παιδάκι μου προβλέπονται μάχες!!!! :P:P:P

Σας φιλώ όλες γλυκά γλυκά :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε Ελενη 10 η ωρα και ηδη εβαλες φαγητο!!!! :blush: Εγω εχω αραξει απο τις 8 στον καναπε και χαζολογαω!Καλομαθα απο τις διακοπες :P:P:P:P !Παστιτσιο ε μιαμ μιαμ μιαμ :silly: :silly: :silly: :silly:

Πραγματικα πολυ κερατο και ειστε ολες και γυναικε :laugh: :laugh: :laugh: ο μπαμπας σας που θα ειναι αναμεσα τι φταιει; :P:P:P

Ειρηνακι :kiss::kiss::kiss::kiss: καλως σας βρηκα ολες κοριτσια!

Προξενιο ε......μ αρεσει!! :):):):) Καλη επιτυχια μακαρι να τους ταιριαξεις και μετα ξερεις ε.....πρεπει να γινεις κουμπαρα! :)

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα γλυκιες μου γκαστρουλες!μαριελεν μακαρι να πηγενε νηπιο κ μενα φετος θα ηταν πιο ησυχα τα πραγματα αλα παμε πρωτη κ οταν ειδικα γενησω εκει να δεις γελια.απο τι μια το μπεμπε κ απο την αλλη τα διαβασματα.αλλα θα τα καταφερω το ξερω.εγω σημεΡα δεν μαγειρευω,θα ψησει στο μπαρμπεκιου το αντρακι μου κ ετσι μονο μια σαλατουλα κ λιγο μπροκολο θα βρασω ..χθες καναμε κ ολο το σπιτι γενικη.τα παντα κουρτινες τοιχους τα παντα λεμε βεραντες κ στο τελος εριξα κ ενα σιδεΡο βαρβατο κ ημουν λιωμα επομενως σημερα το σπιτακι μου μοΣχοβολαει κ δεν κανω τιποτα.α αυριο εχω κ ραντεβου στην γιατρο μου να δουμε το κοριτσακι μας.γιορταζει κ το αντρακι μου αυριο κ ετσι θα ναι γεματη η μερα μαΣ αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ αυτό με την κουμπαριά είναι λίγο κακό…

Είμαστε ήδη κουμπάροι 3 ζευγαριών και νονοί 2 παιδιών και έχουμε αρνηθεί τουλάχιστον 5 προτάσεις – με τρόπο πάντα!

Σε λίγο όπως πάμε θα θέσουμε υποψηφιότητα στις εκλογές ….χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλλη μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου αυριο!!!Αλεξανδρος ε ωραιο ονομα! :) Τελικα ειπα κι εγω να αρχισω να κανω καμια δουλεια γιατι μια εβδομαδα κλειστο το σπιτι .....βρε κοριτσια ενα περιεργο πραγμα μολις παρατηρησα σε μερικα σημεια μυρμηγκακια πολυ πολυ ψιλα...... :huh: λογω ζεστης λετε και κλεισουρας;Πρεπει να ψεκασω τωρα αχ και πως τα σιχαινομαι.... :angry::angry: και ειμαι και σε οροφο πως ηρθαν τα σκασμενα!

Ειρηνακι προλαβαινεις να βαλεις για Δημαρχος!! :laugh: :laugh: :laugh: Οι μισοι γνωστοι σου κουμπαρα θα σε φωναζουν :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξαναμπήκα να σας πω τον πόνο μου γυρεύω να εκραγώ πρωί πρωί!!!

Πήγα να μαζέψω την μπουγάδα μου και έλειπε ολόκληρο σετ σεντόνια!!!! :angry::angry: με μια μαξιλαροθήκη βλέπετε η άλλη ξέμεινε στο καλάθι με τα άπλυτα!!! αν είναι δυνατόν!!! η κυρία ο θεός να την κάνει κυρία μου έκανε τη χάρη να μου αφήσει τουλάχιστον τα μανταλάκια. Θέλει θράσος να μπεις στην αυλή και να κλέψεις ολόκληρο σετ από διπλά σεντόνια. Υποψιάζομαι ποια μιας και έχει κατακλέψει τη γειτονιά από γλάστρες μέχρι ότι άλλο βάζει ο νους σας. Πριν λίγο καιρό μου έκλεψε μια τσάντα με λεμόνια που είχα στην αυλή μου. :angry::angry::angry: Έλεος!!!! αλλά δεν έχω αποδείξεις αλλιώς θα στην έφτιαχνα. Μου έμεινε μόνο η μια μαξιλαροθήκη και ήταν και το αγαπημένο μου σετ. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα ιωαννα μου σε ευχαριστω πολυ.οσο για τα παλιομερμυγκια κ γω εχω πολα αλα οχι μεσα στο Σπιτι αλλα στην μεγαλη βεραντα πλενω 2 φορες την ημερα κ ακομα εκει ξαναβγενουν.λογω ζεστης ειναι.παλι καλα που δεν εχω μεσα στο σπιτι!μαριελεν ημαρτον κλεβουν ρουχα πλυμενα.σα δε ντρεπονται.,πολυ γαιδουρια στον κοσμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε οχι να κλεψει σεντονια!Τι ανθρωποι υπαρχουν Θεε μου!Λοιπον φρεσκοπλυμμενα τα βουτηξε αρα σημερα θα τα στρωσει κιολας η σεσημασμενη!Οποτε....μηπως πρεπει να της κανεις μια επισκεψη δηθεν τυχαια μηπως και τη πετυχεις επαυτοφορω;;;;Με το που σε δει μπροστα της εφοσον ειναι αυτη που τα εκλεψε θα τα χασει και θα το καταλαβεις!Καποιος πρεπει να την βαλει στην θεση της :angry::angry::angry: Ηκλεψια ειναι το χειροτερο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε κοριτσάκια μου δεν μπορώ να το χωνέψω αυτό αν είναι δυνατόν!!!! την εν λόγω κυρία την έπιασα επ αυτοφόρω πριν λίγο καιρό να κλέβει ντομάτες απ το φορτηγάκι του πατέρα μου μέρα μεσημέρι. Και τα έχασε όταν την είδα και προφασίστηκε ότι τις έπαιρνε με σκοπό να έρθει να τις πληρώσει μετά. Ίσως το έκανε για να με εκδικηθεί που την έπιασα στα πράσα τι να πω.... η γυναίκα είναι κλεπτομανής όλη η γειτονιά τα χει μαζί της δεν μιλιέται με κανέναν. Άτιμη γυναίκα :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφουλες!!!!

μαριελεν μου παντα βγαινει η κλεψια και η ψεφτια στην φορα κανε υπομονη θα δικαιωθεις!!!

καλεεεεεε μην ψεκαζετε τα μικρα αυτα πλασματακια!!! :( υπαρχει τροπος να τα απομακρινετε χωρις να τα ψεκασετε!!!

ψηφιζω ειρηνακι στης εκλογες!!!ζηλευω που συναντηθηκες με την βουλα θελω και γωωωω,τι κριμα που ειμαι τοσο μακρια :(

στην αλεξανδρουπολη εχουμε καμια γκαστρουλα μπας και οταν ερθω κανω καμια συναντηση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ρεββεκακι μου!Για πες τον τροπο να απομακρυνω τα μυρμυγκια χωρις τεζα γιατι η αληθεια ειναι οτι δεν τον ξερω!Και κατι πρεπει να κανω οπωσδηποτε γιατι ανεβηκαν και στον παγκο της κουζινας μου.............τα νευρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioanna123456 έγραψε:

Καλημερα Ρεββεκακι μου!Για πες τον τροπο να απομακρυνω τα μυρμυγκια χωρις τεζα γιατι η αληθεια ειναι οτι δεν τον ξερω!Και κατι πρεπει να κανω οπωσδηποτε γιατι ανεβηκαν και στον παγκο της κουζινας μου.............τα νευρα μου!!!

καλημερα ιωαννα μου!!!!

http://www.vita.gr/html/ent/405/ent.2405.asp

για μπες εδω να διαβασεις για διαφορα ζωυφια εχει και για μυρμυγκακια,εγω ξερω για το ξυδι οτι τα διωχνει!!!!

μην με παρεξηγησετε εχω μια λατρεια σε οτι εχει να κανει με την φυση,αφου φαντασου οταν περπαταω στο δρομο κοιταω κατω μην πατησω κανα μερμυγκι,αμα δω κανα κανω στην ακρη!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

ioanna123456 έγραψε:

καλημερα ιωαννα μου!!!!

http://www.vita.gr/html/ent/405/ent.2405.asp

για μπες εδω να διαβασεις για διαφορα ζωυφια εχει και για μυρμυγκακια,εγω ξερω για το ξυδι οτι τα διωχνει!!!!

μην με παρεξηγησετε εχω μια λατρεια σε οτι εχει να κανει με την φυση,αφου φαντασου οταν περπαταω στο δρομο κοιταω κατω μην πατησω κανα μερμυγκι,αμα δω κανα κανω στην ακρη!!! :laugh: :laugh:[/quote:xl9u90vr]

Ωραιο αρθρο Ρεββεκακι σ ευχαριστω!Για το ξυδι λεει θα το δοκιμασω!Αληθεια ειναι οτι τα μυρμηγκακια ειδικα τα λυπαμαι κι εγω ομως πρεπει να τα διωξω ειδικα απο τον παγκο της κουζινας μου!Οποτε θα ριξω ξυδακι απολυμαινει κι αποροφαει και τις μυρωδιεσ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε???

Εγω ξυπνησα πριν απο λιγο και τωρα απολαμβανω...

Σημερα το αντρακι μου δουλευει απογευμα και να δω τι θα κανω ολη μερα.

Ιωαννα μου καλως μας ηρθες παλι!!!!!!

Το νινακι σου ηταν αυτο το μικρο ψαρακι!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Βασια μου με το μαλακο οι δουλιτσες,ε?

Ελενη κι εγω θελω παστιτσιο.

Εγω λεω να κανω μια κοτοσουπα σημερα.

Παει το σετ?Αν σιγουρευτεις οτι ειναι αυτη,πλυνε και την αλλη μαξιλαροθηκη και πηγαινε την.

Ρεββεκακι δε νομιζω να υπαρχει προβλημα να ταξιδεψεις.Ρωτα ομως το γιατρο σου καλυτερα.Ποσες ωρες ειναι η Αλεξανδρουπολη?

Φιλακια σε ολες τις εγκυουλες!!!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις θα σου κανουμε παρεουλα σημερα Δεσποινακι! ;)

Αν ξυπνησες κατα τις 12 τι ωρα κοιμηθηκες το βραδυ;;;;Δεν σου εχουν περασει οι υπνηλιες ακομα;Εγω εχω επανελθει πληρως τερμα και οι υπνηλιες και φυσικα και οι αναγουλες!ΟΛΕ! :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα δεσποινακι!!!!

εμεις σημερα ειπαμε να κανουμε τους τεμπεληδες απο καναπε σε κρεββατι ταινιες και τετοια!!!

αλεξανδρουπολη ειναι 5 ωρες αλλα με τις στασεις που πρεπει να κανω θα παει 6μιση ωριτσες!!!

μπραβο ιωαννα μου!!και τωρα που εισαι εγκυουλα να μην χρησιμοποιεις τα τεζα κτλ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις κοιλίτσες!

Κορίτσια σας άφησα στην σελίδα 22 και φτάσατε στην 45 από την Τετάρτη! Διάβαζα 1 ώρα. Χαίρομαι που είστε όλες καλά!

Εγώ γύρισα το πρωί από Πόρτο Ράφτη, μάζεψα τα πράγματα και μπήκα να σας πω τα νέα μου! Περάσαμε ωραία αλλά η μικρή με κούρασε πάρα πολύ χτες, ήμουν έτοιμη να βάλω τα κλάματα από την κούραση και σήμερα είμαι πτώμα!

Την Τετάρτη το πρωί πήγα για υπέρηχο και είδα τα μωράκια μου!

Το αριστερό είναι με το κεφάλι κάτω και είναι 127 γρ. και το δεξί με το κεφάλι πάνω και ζυγίζει 128γρ. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι εξαιρετικά όλα και πάμε πολύ καλά. Τα νινάκια μου χορεύουν κανονικότατα αν και ακόμα δεν τα έχω νιώσει, μου είπε βέβαια σε 2 βδομάδες περίπου θα αρχίσω να τα αισθάνομαι.

Κορίτσια είναι αγοράκια, είδα πεντακάθαρα τα τσουτσουνάκια τους! Καλά να είναι δεν το συζητώ αλλά δύο αγοράκια μαζί μου φαίνονται too much!!!

Ειρηνάκι πρόσθεσε και εμένα στη λίστα, θα γεννήσω στο Ιασώ!

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες!!!

Εχω να μπω 1 εβδομαδα και διαβασα 30 σελιδες!!!!

Τι μου κανετε??? Διαβασα τοσα πολλα που δεν κανω αποπειρα να σχολιασω γιατι θα γραψω 10 σελιδες μονη μου!!

Ειδα και ωραιες φωτογραφιες με πολυ ωραιες κοιλιτσες!!!!! Σας περναω ολες σας!!! Εχω την πιο μεγαλη και μαρτυρας μου η Δεσποινα που την ειδε κιολας!! :)

Με την Δεσποινουλα που συναντηθηκαμε περασαμε πολυ ωραια!!! :):) :)

Την επομενη μερα απο την συναντηση μας Δεσποινα, με ειπε η μαμα μου οτι χασαμε τον γατουλη μας (πριν ενα μηνα σχεδον απο ενα μικροβιο, δεν αντεξε η καρδια του, αλλα τωρα μου το ειπανε).. :(:( Γενικα ηταν πολυ δυσκολη εβδομαδα για μενα...παλευω για να μην κλαιω...Ξερω οτι μπορει να ακουστει πολυ χαζο που στεναχωριεμαι ετσι για ενα ζωο αλλα για μας τα τελευταια 8 χρονια ηταν μελος της οικογενειας μας... ο μπαμπας μου οταν πεθανε το γατουνι τον πηγανε με δυσπνοια στο νοσοκομειο... ευτυχως που ειμαι μακρυα και δεν το εζησα απο κοντα..

Συγγνωμη που σας πρηζω... χιλια συγγνωμη...

Φιλακια πολλα σε ολες σας!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dat και συ αγορακια???πωπωπωπωπωπω τρελαθηκαμε στο μπλε!!τα μαναρια μου μεχρι και ιδια γραμμαρια ειναι παρα 1 φτου φτου!!!!

βουλιτσα ειναι φυσηκο να στεναχωριεσε για το γατακι σου ψυχουλες ειναι και δενομαστε μαζι τους!!εγω φαντασου το εδωσα τωρα που εμεινα εγκυος και ημουν στην ιδια κατασταση!!!δεν μας πρηζεις καθολου!!!!

πολυ χαρηκα που συναντηθηκατε και πολυ ζηλευω επισης!!!

ελπιζω να ερθει η μερα να σας γνωρισω ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρααααα!!!!!!

Σήμερα είμαι κι εγώ από καναπέ-κρεβάτι κι ο αντρούλης επίσης, μέχρι το απόγευμα που έχει δουλειά.

Χτες ήμουνα χάλια κορίτσια, με το έντερό μου και τις αιμοροϊδες.. η κατάσταση έχει χειροτερέψει και δεν ξέρω τι να κάνω. Αν και πηγαίνω με το ζόρι μέρα παρά μέρα σχεδόν στην τουαλέτα, οι αιμοροϊδες έχουν μεγαλώσει και δυσκολεύομαι πάρα πολύ.. :(:( Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω.. Ελπίζω να φτιάξουν τα πράγματα γιατί φοβάμαι και για το μπεμπάκι μου όταν πιέζομαι :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονή Ρεββεκάκι μου κάνω.. δεν μπορώ να κάνω και τίποτα άλλο.. βάζω μια κρεμούλα που με ανακουφίζει και δεν με πονάνε αλλά το θέμα ειναι ότι δεν φεύγουνε, ούτε μικραίνουν, δυστυχώς.. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις κοιλίτσες!Σήμερα με έχει πιάσει μια καταθλιψούλα και δεν μπήκα καθόλου...Δεν ξέρω αν είναι οι ορμόνες αλλά όλη μέρα αισθάνομαι κάπως...Δακρύζω,στενοχωριέμαι,αγχώνομαι για διάφορα θέματα...Το παθαίνετε κι εσείς ή μόνο εγώ είμαι emo?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες τις γλυκες φουσκοκοιλιτσες :)

βρε πολυλογουδες απο εχθες το πρωι που μπηκα εχετε γραψει 5 σελιδες :woohoo: :woohoo: και οχι τιποτα αλλο αλλα δεν μπορω με τιποτα να τις διαβασω αργει τοσο πολυ να φωρτωσει τις σελιδες που εκνευριστηκα :angry::angry: 10 λεπτα περιμενα για να μπορεσω να γραψω :blink:

θα τις διαβασω αυριο ;)

ΜΑΡΙΕΛΕΝ σε ειχα συνεχεια στο μυαλο μου .πολλα πολλα φιλακια .να προσεχεις τον εαυτο σου και τις κορακλες σου :):)

θελω να σου στειλω πμ αλλα σημερα δεν μπορω με τιποτα .

ΒΙΚΟΥΛΙΝΗ σε καταλαβαινω απολυτα .οταν εχεις ανα ζωακι στο σπιτι ειναι σαν κομματι της οικογενειας .και εγω οταν εχασα το σκυλακι μου πριν απο 4 χρονια ημουν πολυ χαλια :(:(

και μην ζητας συγνωμη αν δεν τα πεις σε μας που θα τα πεις ?

ΖΩΗ υπομονη κοριτσακι μου φανταζομαι θα ποναει πολυ .εχω και εγω μια εσωτερικη η οποια δεν ποναει μονο ματωνει :blush:

ΑΝΝΟΥΛΑ ολες εχουμε τετοιες μερες κοριτσακι μου που ολα ειναι μαυρα .....οι ορμονες βλεπεις

τα υπολοιπα θα τα σχολιασω αυριο :P

φιλακια πολλα πολλα και γλυκα σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!!

Από το μεσημέρι και μετά γυρεύω να σκάσω :S έχει πρηστεί πολύ η κοιλιά μου. Και γι αυτό φταίει το έντερο μου, έχω σύνδρομο ευερέθιστου εντέρου και όσο μεγαλώνει η μήτρα το πιέζει προς τα πάνω με συνέπεια να χω γίνει σαν μπαλόνι τόσο που νομίζουν ότι είμαι 8 μηνών!!!!δεν πιστεύουν όταν τους λέω πόσο μηνών είμαι :S

Μαράκι μου καλησπέρα σου χω στείλει πμ όταν μπορέσεις διάβασε το. Και μένα ψιλοσέρνεται σήμερα το σάιτ.

Αννούλα μου μη στεναχωριέσαι πουλάκι μου έτσι είμαστε λίγο πολύ όλες. Οι άτιμες οι ορμόνες φταίνε και το άγχος μας. Μια από τα ίδια με πιάνουν μέρες μέρες όλο θέλω να κλαίω χωρίς προφανή λόγο και νοιώθω ότι δεν έχω όρεξη για τίποτα. Υπομονή πουλάκι μου.

geozouli δοκίμασε να πλένεσαι με κρύο νεράκι εκεί τοπικά, άσε το ντουζ να τρέχει εκεί αρκετή ώρα, ανακουφίζει και τις μουδιάζει. Το παθαίνω και εγώ κατά καιρούς ευτυχώς δεν με έπιασε μέχρι στιγμής. Περαστικά!!

dat αγοράκια ε? αχου τα και είναι και ίδια στο βάρος!!

Βικουλίνι σε νοιώθω έχω περάσει παρόμοια κατάσταση όχι με γατούλα αλλά με σκύλο, είναι μέλη της οικογένειας και αυτά, οπότε ο πόνος της απώλειας τους είναι μεγάλος.

Κοριτσάκια μου γλυκά σας φιλώ όλες και σας εύχομαι καλό βράδυ και όνειρα γλυκά :kiss::kiss:

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...