Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

λενακι η κορη σου ιδια ειναι με σενα φτουυυυυυυυυυ και παλι φτου στην κοιλουμπιτσα σου!!!

δεσποινακι αργησες σημερα που ησουν?????κοιμοσουν??? :P

αννουλα ενα πεπονακι ειδα στο κοιλουμπακι σου :laugh: :laugh:

ματα μου :kiss::kiss: ζωουλα :kiss::kiss: και σε ολα τα κοριτσακια που ξεχναω πολλα φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλέ τι χαμός είναι αυτός σήμερα??? Τοσες σελίδες δεν θυμόμουν που είχα γράψει για να συνεχίσω να διαβάζω... Τι φοβερές κοιλίτσες είναι αυτές!!!! Ζήλεψα θα βάλω και εγώ να με βγάλουν να με δείτε. Η δικιά μου είναι λίγο πιο απλωμένη από τις δικές σας βέβαια γιατί από ότι είδα τα αγοράκια μου θέλουν πολύ άπλα σταυροπόδι και τα 2 λες και πίνουνε καφέ!!!

Χθες το βράδυ μάλιστα κατάλαβα τον ένα για 1η φορά!!! Τι καλά... Και φυσικά επειδή ο υπόλοιπος ανδρικός πληθυσμός της οικογένειας έβλεπε ποδόσφαιρο έκανε τους γνωστούς συνηρμούς.....

Φιλιά πολλά πολλά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα!Τι κάνετε?Καλέ κάθε φορά που μπαίνω έχετε γράψει μυθιστόρημα!

Ειρήνη κι εγώ όταν άκουσα οτι είνα αγόρι "κόπηκα" λίγο, δεν ξέρω γιατί..είχα βρει και το τέλειο όνομα για κορίτσι (Ρέα) αλλά οκ τώρα το έχω συνειδητοποιήσει...(λέμε τώρα)..

Ρεββέκα κι εμένα η κοιλιά μου είναι σχεδόν σαν τη δική σου, από κιλά μόνο μερικά γραμμάρια έχω πάρει..

Μπιμπιμπό αναφέρσου αμέσως γιατί χάθηκες κα ποιό είναι το φύλο του παιδιού??Όχι άλλα αγόριααααααααα!!!!!

Τελικά βρήκα και έναν ιδιώτη γιατρό ώστε αν δεν μπορεί να με αναλάβει το νοσ/μείο, να πάω Πάτρα με αυτόν. Πρώτη φορά σε άντρα γυναικολόγο και ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ τελεία και παύλα (λέτε να είμαι λεσβία??). Οι δικοί σας έχουν στυλάκι "είμαι εξυπνάκιας"???

πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σας by the way!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια απο το πρωι που μπηκα δεν σας προλαβαινω!!!τι πολυλογια ειναι αυτη????ευχαριστω για τα τιμητικα σας σχολια σχετικα με την κοιλουμπα μου :blush: αννα,ελενη και ρεββεκα και εσεις ωραιες κοιλιτσες εχετε η δικη μου ειναι μαλλον λιγο μεγαλυτερη απο την δικη σας.αυτο βεβαια εχει να κανει και με το γεγονος οτι δεν ειμαι της κλασης του δικου σας βαρους:!αννουλα 44 κιλα?πλακα μας κανεις?υπαρχουν ανθρωποι με τοσα κιλα?ειρηνη δεν ξερω πως ακριβως πρεπει να τα παιρνεις τα χαπια αλλα μαγνησιο με ασβεστιο ή γαλα ΠΟΤΕ μαζι γιατι θα σε πειραξουν πολυ ασχημα στο στομαχι.αγγελικη το θεμα ειναι να βρεις εναν γιατρο που να τον εμπιστευεσαι 100% και ας ειναι οπου θελει!κοριτσια κλεινω δεν προλαβαινω δουλευω στο ιατρειο του αντρα μου και δεν εχω πολυ χρονο να σχολιασω τις υπολοιπες!φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!!

Λενάκι,τέλεια και η κοιλίτσα και η μικρή σου μπουμπού!!! :woohoo:

Αγγελική κι εμένα ο γυναικολόγος που με έχει αναλάβει,είναι άντρας,πρώτη φορά έχω άντρα γυναικολόγο...Την πρώτη φορά,ένιωσα κάπως αλλά μετά το ξεπέρασα κάπως.... ;)

Ελεναλδα,που είναι η δικιά σου κοιλίτσα???Περιμένουμε να τη δούμε!! :cheer:

Δεσποινάκι,μια χαρά είναι καλέ η κοιλίτσα σου!!Μην αγχώνεσαι...Μπες στο site που έγραψα και θα δεις πόσο διαφέρει η κοιλίτσα απο γυναίκα σε γυναίκα! ;)

Τελικά ραντεβού με τον γιατρό έκλεισα την Παρασκευή που μας έρχεται...Άλλη μια εβδομάδα δηλαδή.... :S Μου λείπει το νινάκι μου,θέλω να το δώωωωω!!!!!! :unsure: ΑΑΑ δεν σας είπα!!Με πήραν τηλ.από το mega σήμερα!!Είχα δηλώσει συμμετοχή για τους κηπουρούς του mega για να μας φτιάξουνε την αυλή και θα έρθουν Δευτέρα να δουν τον χώρο και αν είμαστε τυχεροί,θα μας το φτιάξουν!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Και το φοβερό νέο είναι......ότι αν όλα πάνε καλά,όπου να'ναι θα αγοράσουμε τα έπιπλα για το νινί γιατί τα βρήκαμε ελαφρώς μεταχειρισμένα μόνο 650 ευρώ και περιλαμβάνει κρεββατάκι,ανατομικό στρώμα,κουρτινα,συρταριέρα-αλλαξιερα με στρωματάκι,προικούλα,ντουλαπάκι,!!Και μάλλον θα μας κάνει δώρο καρότσι και παρκοκρέββατο!!!Είπαμε ευκαιρία είναι,μιας και οικονομικά δεν είμαστε και τέλεια!!Τι λέτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι τέλεια η κοιλίτσα και η κόρη σου επίσης!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Αννούλα αν και δεν έχω ψάξει ακόμα για κούνια κτλ, νομίζω ότι έιναι πολύ καλή η τιμή για όλα αυτά. Αρκεί να τα δείτε και να είναι σε καλή κατάσταση. Εγώ προς το παρόν μόνο για κούνια και επιπλάκι θα κοιτάξω, γιατί θα μου δώσει και η αδερφή μου αρκετά πραγματάκια!! Τι ωραία που έχετε αυλή!!!! Μακάρι να έρθουν να σας την φτιάξουν, να σας δούμε κιόλας!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας :)

Τι κανετε? Πηγα χτες οπως σας ειπα για τον υπερηχο και ηταν ολα πολλη καλα. Το μωρακι μου ειναι 155 γραμμαρια και αναπτυσεται φυσιολογικα για τις βδομαδες του :cheer: Το ειδα το νινακι μου πεντακαθαρα και τρελλαθηκα, ειναι ενα μικρο κανονικο μωρακι κουκλακι :woohoo:

Αααχ τι ωραια αισθηση οταν το βλεπεις, μακαρι να μπορουσα να το βλεπω καθε μερα...... Α και δε σας ειπα, ο γιατρος πιθανολογει οτι ειναι ....κοριτσακι :woohoo: :woohoo: :):P Τι καλα τωρα θα εχω δυο τσουπαρες :lol: Ειρηνη τωρα σου επιτρεπω να με βαλεις στη λιστα, θα γεννησω πρωτα ο Θεος 10 μερες πριν τη ΠΗΤ που ειναι 6/2/2011 δηλαδη τελει Ιανουαριου στο 409 Στρατιωτικο νοσοκομειο Πατρων ενα κοριτσαρο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!!! :kiss::kiss::kiss:

bibibo μπραβο γλυκια μου, με το καλο και η δευτερη κορουλα σου!!!!Τυχερουλα!!!!! ;):P:P

Αννουλα αν ειναι σε καλη κατασταση τα πραγματα ειναι παααααρα πολυ καλη η τιμη!!!! ;) Εγω μονο για καροτσι εδωσα 400.....(βασικα οχι εγω....μια θεια μας) ;) Μακαρι να σας φτιαξουν τον κηπο, να βγεις και στην TV!!!!! :P:P

Λενακι δεν εχω κλεισει ακομα ραντεβου στη Θεσ/νικη...στις 2/9 θα κλεισω που θα παω στο γιατρο!!!Εσυ θα εχεις internet Ελλαδα;;; :dry:

H κοιλιτσα σου super, αλλα η Ειρηνουλα σου πιο super!!!! ;):P Δεν τρελαινεσαι οταν φιλαει την κοιλιτσα σου;;;; :silly: :silly: :silly:

Ζωουλα τυχερη εισαι που θα παρεις πραγματα απο τη αδερφουλα σου!Θα γλυτωσεις πολλα!!! ;)

Αγγελικη μου εγω δεν εχω παει ποτε σε γυναικα....Ολοι οι γιατροι νομιζω οτι το εχουν λιγο, αυτο το στιλακι!!! :P:P

Ελενα μου, σε λυπαμαι με 3 ποδοσφαιροφιλους στο σπιτι....... :(:(:P:P

Δεσποινιω μου αμα τρως και μετα κοιμαααααασαι μπαινουν τα κιλακια!!!!! ;):P:P

Εγω κοριτσια παντως, τωρα κανω το δωματιο της Αντωνιτσας μου....προχθες παραγγειλαμε τα επιπλα!!!Η Αντωνιτσα μου σε μεγαλο κρεβατι....ερε τουμπα που εχει να πεσει!!!!! :P:P Ασε που νομιζω πως θα φυγω κι εγω μαζι της απο την κρεβατοκαμαρα..... :blush::blush:

Πολλα, πολλα φιλακια σε ολες!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω mata και παλι δε μου το ειπε με σιγουρια.....

Με τα μαλλια τι εχετε κανει? Εγω επειδη τα ειχα ξανθα εχει φτασει η ριζα μεχρι το αυτι :blink: και σκεφτομαι, αν κανει, να τα βαψω λιγο πιο σκουρα να μη μου 'ρθει και αποτομα :P

Τι λετε γι'αυτο? Ειμαι περισυ στο χωριο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τα ειχα βαψει απο πριν....τωρα εσβησα μονο κατι ανταυγες που ειχα, και ειχαν γινει αθλιες!!! :woohoo: :woohoo: Ηταν ομως 5 ποντους κατω απο τη ριζα....δεν ξερω αν κανει να κανεις βαφη... :dry::dry:

Παντως εμενα μου αρεσεις με πιο σκουρο, σε κανει πιο γλυκια και τονιζει περισσοτερο τις ματαρες σου!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε πως ξεκίνησε ή μέρα σας?

Bibibo μου εγώ που λες με το μαλλί όταν ξεκίνησα την εξωσωματική έφαγα μια φλασιά και από κατάξανθο το έκανα καστανό που είναι το φυσικό μου οπότε αφού όλα πήγαν καλά δεν χρειάζεται να το βάφω. Στο κομμωτήριο όμως άκουσα ότι βγήκαν κάποιες καινούριες βαφές (inoa μου φαίνεται τις λένε ή κάπως έτσι) που μπορούν να χρησιμοποιηθούν ακόμα και από τις πιο ευαίσθητες κοπέλες. Τώρα κατά πόσο στέκει δεν ξέρω δεν τις έχω χρησιμοποιήσει.

Ρε κορίτσια από ύπνο πως πάτε? Εγώ έχω τρελές αυπνίες... Ισως επειδή κάθομαι δεν δουλεύω και είμαι ξεκούραστη; δεν ξέρω... Οχι τίποτα άλλο έχω αποκτήσει και δυσανεξία στο γάλα και δεν μπορώ να πιω το βράδυ να χαλαρώσω. Αλλο πρόβλημα και αυτό ποια εγώ που κατανάλωνα 2 λίτρα γάλα την ημέρα να πίνω ένα ποτηράκι το πρωϊ, χωρίς λακτόζη, με το ζόρι να προσπαθώ να μην το βγάλω.

Αυτά τα πρωϊνά νέα... Πάω να μαγειρέψω... Παστίτσιο σήμερα το μενού να έχουμε και για αύριο... χιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφουλες!!!

μπιμπιμπο εισαι μια κουκλα και συ και η κορακλα σου αντε κι αλλο ενα κοριτσακι :laugh:

εμενα τα μαλλια μου ειναι μαυρα και εχω μια τουφα τεραστια ασπρη μπροστα παναγιωταρεα με φωναζουν!!!καπια στιγμη θα σας βαλω να την δειτε,την εχω απο μικρο παιδακι κληρονομια!!!

ελεναλδα ενα κομματακι παρακαλω!!! :kiss:

ματα :kiss::kiss:

σε λιγο παω εκδρομουλα μονοημερη με το αντρακι μου, μου το υποσχεθηκε!!θαλασσιτσα και φαγητακι εξω σε ενα πολυ ωραιο μερος στην μαυρη θαλασσα σιλε το λενε!!!!

πολλες καλημερες και φιλια σε οοοοολεεεςςς :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααα στις φουσκοκοιλιτσες :):)

ΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ;) ΚΑΛΑ Η ΚΟΡΗ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΚΟΥΚΛΑΑΑΑΑΑΑΑ :cheer::cheer:

εσεις ειστε ολες αδυνατουλες εγω ειμαι σαν μοσχαρακι με κοιλια :woohoo: :woohoo:

ειπαμε μετα θα γινω μοντελο ;) :laugh: :laugh:

ΒΙΒΙΒΟ μου και η δικη σου κορακλα κουκλα .νομιζω και εγω σε προτιμω με το πιο σκουρο σου παει καλυτερα .αντε κοριτσακι και εσυ .με το καλο :):)

ΚΑΛΕ Η ΜΑΡΙΕΛΕΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ?

ΡΕΒΒΕΚΑΚΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ :cheer::cheer:

εγω λεω να κανω σνιτσελ σημερα αλλα στο φουρνο (διαιτητικα :P )

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΕς :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!Όλα καλάααα????Εγώ υπέφερα τη νύχτα...Πονούσε η μέση μου και δεν μπορούσα να βολευτώ... :angry:

bibibo,μαρέσει το χρώμα των μαλλιών σου στην πρώτη φωτογραφία,αυτό το χαλκί κάπως...Αλλά και με το καστανό είσαι μια κούκλα!!

rebbeka,εκδρομούλα ε???Σε ζηλέυω!!! :P

ELENALDA,ούτε εγώ δουλεύω αλλά κοιμάμαι πολλές ώρες!!1-2 το μεσημέρι και τουλάχιστον 10 ώρες το βράδυ!!! :woohoo: Μόνο σήμερα δυσκολεύτηκα γιατί πονούσα... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ΑΝΝΟΥΛΑ ηδη κοιμαμαι αγκαλια με μαξιλαρι για να βολευτω .αλλα και εγω εχω αυπνιες υπαρχουν μερες που κοιμαμαι συνολο 5 ωρες :(

ΑΧ ΑΝΝΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΗΠΟΥΡΟΥΣ .ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΠΙΛΕΞΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΚΗΠΟ :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Breeze,κι εγώ πάλευα με το μαξιλάρι σήμερα για να βολευτώ αλλά κάθε 10 λεπτά ήθελα να αλλάξω στάση...Δεν πειράζει όμως...Το μεσημέρι είναι κοντά και θα αναπληρώσω τις ώρες ύπνου μου!!Μου έκανε και μασαζάκι το πρωί ο καλός μου και είμαι καλύτερα!!!Μακάρι λέω κι εγώ να έρθουν...Γιατί κρίμα να μένει ανεκμετάλλευτος ο χώρος...Θα μου άρεσε να κάθομαι στον κήπο άνοιξη-καλοκαίρι με τα λουλουδάκια και τις μυρωδιές τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Σήμερα το μενού έχει ιμαμ φούρνου και θα βάλω μέσα ότι ζαρζαβατικό μου έφερε το αντράκι μου από τον κήπο!

Μπιμπιμπό με το καλό το 2ο κοριτσάκι σας!!!!

ELENALDA εγώ ξέρεις πότε έχω αϋπνίες; Όταν λείπει ο άντρας μου. Μόλις ξυπνήσω και καταλάβω πως δεν έχει έρθει ακόμα … δε μπορώ να κλείσω μάτι!

rebbeka καλά να περάσετε! Εμείς μάλλον αύριο θα την πάμε την βολτούλα μας!

Κορίτσια ΣΟΣ μέσα σε 10 μέρες πήρα άλλο ½ κιλό!

59,9 ζυγίστηκα σήμερα!

Φανταστείτε να μη πρόσεχα κιόλας!

Το πήρα απόφαση … θα ανοίξω θέμα όπως είχαμε κάποτε «το τέλειο κορμί» να γράφω εκεί την καθημερινή αναφορά, μήπως και βοηθήσει…

Με το «τέλειο κορμί» πλάκα πλάκα έχασα 5 κιλάκια τουλάχιστον.

Αν πάλι δε γίνει τίποτα … ευτυχώς έχω πολύ καλό διατροφολόγο που έρχεται και στο σπίτι με την ζυγαριά «παραμάσχαλα» :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ 16 ΕΩΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΑΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑΙ ΑΛΟΙ ΟΧΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΝΙΩΣΕΙ :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και παλι!!!

Ρεββεκα μου καλη βολτιτσα κουκλα μου!!!!! ;):kiss::kiss:

Ελενα εγω μια χαρα κοιμαμαι, αλλα δεν εχω χρονο...... :(

Ειρηνη μου δεν μπορει να παχαινεις μ'αυτα που τρως!!!!!Μηπως χαλασε η ζυγαρια βρε;;;; :huh::huh::P:P

Ακουω παστιτσιο, σνιτσελακια, ιμαμ!!!!!μιαμ!!!!μιαμ!!!! :cheer::cheer: Μου ανοιξε η ορεξη!!!!(που παντα ανοιχτη ειναι βεβαια....) :laugh: Εμεις θα φαμε κεφτεδακια με πατατουλες πουρε!!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΧΡΩΜΑ ΣΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ?ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ? :laugh: :laugh:

ΑΝΤΕ ΑΝΟΙΞΕ ΘΕΜΑ ΜΗΠΩς ΣΥΜΩΡΦΩΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ .

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΥΝΟΛΟ 9 :blink::blink:

ΕΜΕΝΑ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΚΡΗ ΑΚΡΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΗΝ ΤΥΧΩΝ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΩ ΚΑΙ ΚΟΛΑΩ ΠΑΝΩ ΤΟΥ .ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stk με το καλο να παρεις αγκαλια το μωρακι σου!!!!! :P:P

Εγω ειμαι στην 20 εβδομαδα και τωρα το νοιωθω καλα!!!! ;)

Πρωτη φορα το ενοιωσα πριν απο καμια 10αρια μερες και ειναι και το δευτερο παιδακι μου.... :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...