Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κουκλιτσες μου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Τωρα τι να πρωτοσχολιασω που δε σας προλαβαινω;;;;; :woohoo: :woohoo:

Ρεββεκακι μου και Γιωργιτσα τελειες οι κοιλιτσες σας!!!!!! :kiss::kiss:

Ειρηνη μου ο διατροφολογος μου ειπε :το σιδηρο νηστικη, φαγητο περιπου 2 ωρες πριν και 2 μετα!!! ενω το ασβεστιο και το μαγνησιο μετα απο γευμα!!! ;) Εχουμε κι εμεις τον ιδιο υπερηχο....και με το βελακι παρακαλω!!!!! :P:P:P

Λενακι μου μεχρι ποτε θα μεινετε Ελλαδα;;; Θεσ/νικη ποτε θα πας;;;Αντε μηπως ερθω κι εγω!!!!!!! ;) Το Σεπτεμβρη ειναι να κανω β΄επιπεδου Θεσ/νικη!!! Τυχερη που στη ζουζουνα σου αρεσουν τα ψωνια!!!! ;);)

Ελενα να ειναι γερο το αντρακι σου και το....κοριτσακι σου (να πω καλυτερα)!!!! ;);):kiss::kiss:

Μαρια μου κι εμενα μεχρι πριν λιγο καιρο με κοιτουσαν περιεργα μερικοι....σιγουρα θα σκεφτοταν ποσα μπυρονια κατεβαζω!!!!!!!! :P:P

Θουλη μου εμενα και στην Αντωνια μυτερη ηταν η κοιλιτσα μου....εχεις ελπιδες και για κοριτσακι!!!! ;):P

Χρυσα μου πως τα καταφερες χωρις χαπια;;; :ohmy: Μπραβο σου!!!! ;)

Πολλα πολλα πολλα φιλια σε οοοοοολες!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα ΕΛΕΟΣ!!!!!!! Να βγαλεις τις φωτο ΤΩΡΑ!!!!! :angry::angry:

Eιπαμε να βαλουμε τις κοιλιες μας......αλλα αυτη δεν ειναι καν κοιλιτσα!!!!!!! :angry::angry: :laugh: :laugh: :laugh: Και τα μπουτακια σου;;;;;;;Ηταν αναγκη να φαινονται και τα μπουτακια σου;;;;;; :angry::angry: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata έγραψε:

Αννουλα ΕΛΕΟΣ!!!!!!! Να βγαλεις τις φωτο ΤΩΡΑ!!!!! :angry::angry:

Eιπαμε να βαλουμε τις κοιλιες μας......αλλα αυτη δεν ειναι καν κοιλιτσα!!!!!!! :angry::angry: :laugh: :laugh: :laugh: Και τα μπουτακια σου;;;;;;;Ηταν αναγκη να φαινονται και τα μπουτακια σου;;;;;; :angry::angry: :laugh: :laugh:

Χαχαχαχχαα!!!! :laugh: Τα παράπονα στον φωτογράφο!! (τον άντρα μου) :P

44 κιλά είμαι βρε mata,τι περίμενες???Είμαι σαν να έφαγα λίγο παραπάνω.... :cheer: Απλά επειδή ήμουν πλάκα,εμένα μου φαίνεται μεγάλη η κοιλίτσα... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAA!!!!!Ξεχασα να πω Λενακι πως η πεθαρα σου ειναι λιγο ......αναισθητη...... :angry::angry: Αλλα μη σκας γλυκια μου, αμα δεις οτι ζοριζεσαι πολυ με το σιδερο, να σου στειλω τη δικη μου!!!!!! ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,ρίξτε μια ματιά εδώ,έχει κοιλίτσες από διαφορετικές γυναίκες σε κάθε εβδομάδα κύησης...Τελικά είναι ανάλογα την γυναίκα το πόσο θα φουσκώσεις...

http://www.i-am-pregnant.com/names/phot ... m?weeks=16

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κ γω εχω δει μυτερες κοιλιες κ να περιμενουν κοριτσι,..

σχετικα ειναι ολα..

ενα αλλο που με ειπαν απο τη 1 εγκυμοσυνη ειναι απο ποια μερια νιωσατε για πρωτη φορα το μωρο..

αριστερα=αγορι

δεξια=κοριτσι..

στο πρωτο χτυπησε αριστερα..κ οντως βγηκε αγορι..

εσας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata έγραψε:

Κοριτσακια μου συγνωμη, αλλα εγω η σχετη δεν μπορω να βαλω φωτο!!!! :blush::blush:

Αν το παιδεύσεις λίγο,θα τα καταφέρεις!!!Όλες άσχετες ήμασταν... ;) Πρώτα από όλα μίκρυνε τη γιατί αλλιώς δεν θα μπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

καλα κ γω εχω δει μυτερες κοιλιες κ να περιμενουν κοριτσι,..

σχετικα ειναι ολα..

ενα αλλο που με ειπαν απο τη 1 εγκυμοσυνη ειναι απο ποια μερια νιωσατε για πρωτη φορα το μωρο..

αριστερα=αγορι

δεξια=κοριτσι..

στο πρωτο χτυπησε αριστερα..κ οντως βγηκε αγορι..

εσας?

Εμένα πάντα δεξιά χτυπάει αλλά μάλλον έχω αγόρι....Μάλλον σχετικά είναι όλα..όπως τα λες... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα ολα σχετικα..

κ γω δε τα πιστευω αλλα να χαμε να λεγαμε..

οχι που χτυπαει παντα...

απο ποια μερια χτυσησε ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ

οι επομενες δε μετρανε

χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

ανουλα το καταλαβες κιολας?

σχεοδν μαζι ειμαστε..

εγω ακοοοοοομα

στο πρωτο 19 βδ το ενιωσα

Ναι,το βράδυ αν συγκεντρωθώ και βάλω το χέρι μου χαμηλά στην κοιλιά,το νιώθω! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοιλίτσες όμορφες!!!!! τι λογοδιάροια είναι αυτή που σας έπιασε?? :laugh: :laugh:

thouli κι εγώ πρώτη φορά από αριστερά το άκουσα και είναι αγοράκι ;);)

καλά οι κοιλίτσες σας τέλειες!!! όλες αδύνατες είστε καλέ!!!! εγώ ανεπίδεκτη.. δεν έχω καταφέρει να βάλω φωτογραφία.. θα το ξαναπροσπαθήσω αλλα΄δεν το βλέπω :unsure:

Ειρηνούλα κι εμένα μου έχει πει η γιατρός ότι το μαγνήσιο μπορώ να το παίρνω μαζί με το σίδηρο αλλά το ασβέστιο όχι μαζί με το μαγνήσιο, μετά από 3 ώρες. Οπότε παίρνω το σίδηρο νηστική πρωί βράδυ και το μαγνήσιο το ίδιο και το ασβέστιο το παίρνω το μεσημέρι.

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφες κοιλιτσες!!!!!!!!!!!

Τι κανετε?Εγω τωρα εκατσα και ειπα να δω τα νεα σας που ειναι ασταματητα.Λιγες ωρες δεν μπηκα και γεμισατε τοσες σελιδες πολυλογουδες!!!!!!!!!Μπηκα και νωριτερα αλλα δεν καταφερα να διαβασω τιποτα.

Ειρηνη τι πραγματα μας βαζεις να βλεπουμε οι κοριτσομανες??

Τι τσουτσουνακι ειναι αυτο!!!!!!!!! :woohoo:

ELENALDA λυπαμαι για το μωρακι σου.Εχεις ομως τα αλλα δυο που ειναι υγιεστατα και αγορακια!!!!!!!!!!!Κι εσυ αγορομανα!!!!!!!!!

Αννουλα ουτε γραμμαριο????Θελεις μερικα απο μενα?Μα πως τα καταφερνετε? :(

Λες να φταει η δυσκοιλιοτητα και να ανεβαινει συνεχεια η ζυγαρια μου?? :lol:

Βρε Αννουλα μου βγηκαν τα ματια για να δω την κοιλιτσα σου.Τι μικρουλα που ειναι :woohoo:

Χρυσα ειναι δυνατον να μη σε θελουμε στην παρεα μας?Αφου θα κανεις και κοριτσι... :) και εισαι η μονη που εχεις παρει και τοσο κιλακια οσα κι εγω ;) .Σου ειπα οτι σε λατρευω?? :silly:

Λενακι ετοιμαζομαστε για το ταξιδι στην πατριδα?????

Αντε με το καλο να μας ερθετε!!!!

Η μικρη απο τωρα μαθαινει πως πρεπει να φερεται μια σωστη γυναικα ;)

Η πεθερα ασχολιαστη.... :angry:

Γεωργια τι ομορφη κοιλιτσα!!!!Φτου φτου φτου

thouli μεγαλωσε και το δικο σου νινακι.Μπραβο!!!!!!!!!!

Ρεββεκα η κοιλιτσα σου ειναι απιστευτη.Τοσο μικρη και χαριτωμενη!!!!! :)

Συγχαρητηρια με τις εξετασεις.Εμεις εδω δεν κανουμε αυτην την εξεταση.

Το απλωσα το σεντονακι μου και παλι :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε πολυλογουδες δεν σας προλαβαινω!!! :P

Αννουλα μου πανεμορφη μικρουλα κοιλιτσα!!! :woohoo:

Ματινακι μου ασε τρελενεται για ψωνια.Δεν μπορω να την συμαζεψω απο τα μαγαζια! :lol: Ποτε ακριβως πας Σαλονικα?? Να δουμε αν βολεψει να βρεθουμε! Πολυ θα το ηθελα! :kiss:

Δεσποινακι πλησιαζουν οι μερες ναι!! Σημερα αρχισα να κανω βαλιτσα με πολυ χαρα!

Σας βαζω φωτο που τραβηξα πριν λιγο. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι τι να πρωτοσχολιασω?

Την ομορφη κοιλιτσα?

Τη χαριτωμενη κορη?

Ή τη βαλιτσα απο πισω που ειναι ετοιμη για ταξιδι?

Φτου και στους 3 σας (μητερα,κορη,γιος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...