Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

Ειρηνη οσο γι' αυτο που ειπες οτι νιωθεις πριν σηκωθεις απ' το κρεβατι, το νιωθω κι εγω αλλα οταν σηκωνομαι για τσισακια μου παιρναει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια μου καλημερα.τι κανετε?δε χαθηκα ζουζουνες.ελειπα το καλοκαιρι ολο,ειχα αναρρωτικη λογω συσπασεων και ημουν χαλαρη στη χαλκιδικη.τωρα ολα καλα και δουλεια.

μια χαρα ειμαστε.φουσκωνω θα ελεγα...εσεις?το μωρο δε ξερω αν το εχω νιωσει.νιωθω ενα φτερουγισμα.αυτο ειναι?

μπεμπα εχω και εγω.βαλτε με στη λιστα...πω πω τσουτσουνακια πολλα βλεπω...πωωωω :P:P:P:P:P:P:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU ευτυχώς έχω κάνει μεγάλη προπόνηση στην εγκράτεια με την δίαιτα για να μη πω δίαιτες που έκανα πριν. Αλλά ότι θα πρόσεχα τόσο πολύ στην εγκυμοσύνη … δεν το είχα φανταστεί! Έλεγα θα κάνω και καμία παρασπονδία για το μπεμπέ. Τώρα … τίποτα!

rebbeka αυτά τα πουράκια σου με σκότωσαν…

geozouli έχει απόλυτο δίκιο! Από εδώ και πέρα τα κιλά μπαίνουν για πλάκα!

rebbeka και εγώ χαμηλά τον νιώθω κυρίως. Τώρα πότε πάει πιο ψηλά … θα σε γελάσω… Και ο δικός μου κατάλαβε την κίνηση. Το Σάββατο το πρωί πριν σηκωθούμε από το κρεβάτι. Μη φανταστείτε κανένα φοβερό ενθουσιασμό… είμαστε και Κρητικοί. Αλλά είδα την λάμψη στα μάτια του.

BREEZE σε ευχαριστώ για την αυτοσυγκράτηση αλλά δε νομίζω να τον ικανοποιήσω τον γιατρούλη μου όσο και να προσπαθήσω… τουλάχιστον η προσπάθεια αρκεί!

annoula1987 και εγώ το κρέας με το ζόρι. Και ποτέ μου να μην έτρωγα νομίζω πως δε θα με ένοιαζε…

bibibo άντε να δούμε και το δικό σου το κίντερ έκπληξη τι θα είναι!!!

liberty81 μπεμπούλα εσύ!!! Μπράβο κουκλίτσα!!! Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνη μου τι λετε για διαιτα?δεν ειδα..θελω και εγω...

τον νιωθεις?σοβαρα?ρε κοριτσια εγω δε ξερω αν την νιωθω...νιωθω κατι περιεργα στην κοιλια...17 εβδομαδων ειμαι...αααρα λογικα η μπεμπα ειναι,ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες!!!! :kiss:

ειρηνακι μου αγορακι!!!πωπω λαοθαλασσα!!!αυτο με την μπαλιτσα που νιωθεις το πρωι το εχω και γω και ολες πιστευω,ειναι το νινι που καθετε απο την μια πλευρα!!!καμια φορα η κοιλιτσα μου ειναι αδεια απο την μια μερια και εχει αυτη την μπαλιτσα απο την αλλη,με λιγες κινησεις εχει παει στην θεση της, τα νινακια μας ειναι!!!

λιμπερτακι αντε και συ με την μπεμπουλα σου εχουμε γαμπρους να διαλεξουμε ουυυυυυ!!πως ηταν οι διακοπουλες χαλκιδικη τυχερουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια!!!Πήρα τηλ.χθες τον γιατρό για να δω το μπεμπάκι μου αλλά μου είπε από την άλλη εβδομάδα και με στεναχώρησε...Έχω να το δω από 28/07!!Ξέρετε μήπως αν μπορώ να πάω σε κάποιο δημόσιο νοσοκομείο για υπέρηχο??Και πόσο θα μου στοιχίσει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεβεκκάκι ναι … κάπως έτσι το νιώθω και εγώ.

Αννούλα μπορείς να πας σε δημόσιο νοσοκομείο αλλά έχω την αίσθηση ότι θα σου κλείσουν ραντεβού αρκετά μετά. Δε παίρνεις ένα τηλέφωνο να είσαι προετοιμασμένη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεβεκκακι :kiss::kiss::kiss: χαλκιδικουλα και μετα πηλιο....συνδιασμος βουνου και θαλασσας

εγω γιατι δε νιωθω την κοιλια μου ετσι?που ειναι η μπεμπα οεοεοεο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Αννούλα μπορείς να πας σε δημόσιο νοσοκομείο αλλά έχω την αίσθηση ότι θα σου κλείσουν ραντεβού αρκετά μετά. Δε παίρνεις ένα τηλέφωνο να είσαι προετοιμασμένη;

Ωχ ναι???Θα το ψάξω το θέμα αν είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liberty81 έγραψε:

ρεβεκκακι :kiss::kiss::kiss: χαλκιδικουλα και μετα πηλιο....συνδιασμος βουνου και θαλασσας

εγω γιατι δε νιωθω την κοιλια μου ετσι?που ειναι η μπεμπα οεοεοεο??

Χαλκιδική που???Ζούσα 10 χρόνια Χαλκιδική (στα Νέα Μουδανιά) και οι γονείς μου μένουν εκεί οπότε πάω όταν έχω ευκαιρία!!Πήλιο είχα πάει 3μερη με το Λύκειο και πραγματικά το ερωτεύτηκα!!!Φανταστικό μέρος!!!Θα την νιώσεις την μπεμπούλα σου,μην ανησυχείς,θέλει αυτοσυγκέντρωση!!!Εγώ ξαπλώνω το βράδυ,κλείνω τα μάτια,βάζω τα χέρια χαμηλά στην κοιλιά και απλά περιμένω....Συγκεντρώνομαι πολύ για να το νιώσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε ?

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΝΤΡΑΚΙ ? :cheer::cheer:

και εγω βρε κοριτσια αισθανομαι περιεργα που θα κανω γιο ολο λεω στον αντρα μου τι θα κανω που δεν ξερω απο αγορια ? :blush:

ο αντρας σου ειρηνη κραταει χαρακτηρα ε ? :laugh: :laugh:

αντε ΒΙΒΙΒΟ περιμενουμε και τα δικα σου νεα ;)

φιλακια πολλα πολλα και γλυκα σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Θα μάθουμε μωρέ και από αγόρια ... όλες έτσι έμαθαν, στην πράξη ... λέω εγώ τώρα ...

Εγώ πάλι μια ζωή έκανα babysitting σε αγόρια έκανα και είχα και τον αδερφό μου από μωρό (έχουμε 6 χρόνια διαφορά) και ήθελα κοριτσάκι για αλλαγή αλλά όπως φαίνεται είμαι καταδικασμένη να μεγαλώνω άντρες!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκά μου κοριτσάκια καλημερούδια!!! αν και μεσημέριασε :blush:

Σας γράφω απ το σπιτάκι μου επιτέλους!!!!! Φθάσαμε πουρνό πουρνό με την πρώτη πρωινή πτήση 6:15. Έχω ξυπνήσει απ τις 3:30 με δύο 3 ώρες ύπνο μόνο :S ήδη βλέπω αστεράκια. Ευτυχώς τα καφέ υγρά σταμάτησαν από προχθές γιατί ταλαιπωρήθηκα αρκετά σήμερα και φοβόμουν πολύ. Η μικρή μου έπεσε ξερή και εγώ μαγειρεύω, ελπίζω να καταφέρω να κοιμηθώ και εγώ λίγο το μεσημεράκι.

Τώρα που είμαι σπιτάκι μου θα μπορώ να σας διαβάζω με την ησυχία μου.

Σας φιλώ όλες γλυκά γλυκά μέχρι να ξεζαλιστώ και να μπω να μάθω αναλυτικά τα νεάκια σας :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε?????

Εγω πριν απο λιγο ξυπνησα.Ματινακι ακους????

Ειρηνακι μου αγορομανα κι εσυ???????????

Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!! :silly: :woohoo: :silly: :woohoo:

Κι εμενα εχθες το βραδυ ο αντρουλης μου την ενιωσε παρα πολυ δυνατα και οσο αδιαφορος κι αν εδειχνε μεχρι τοτε,εκεινη τη στιγμη μονο που δεν πηδηξε στον αερα απο τον ενθουσιασμο του.

9 μονο????Πωπω ειναι πολυ λιγα... :huh:

Τη μπαλιτσα στην κοιλια κι εγω τη νιωθω,ειναι το μωρακι σου που ειναι κουλουριασμενο και κοιμαται :woohoo:

Bibibo αντε να μαθεις κι εσυ το φυλο.

Το βιντεακι ξερω οτι πρεπει πρωτα να το βαλεις στο YouTube,αλλα δεν ξερω λεπτομερειες.

Ελευθερια επιτελους κι αλλο κοριτσακι.Μας εχει πνιξει το γαλαζιο!!!!!!!Αυτα τα πεταρισματα ειναι το κοριτσακι σου,οσο περνα ο καιρος θα γινονται και πιο εντονα!!!!!!! :woohoo:

Κι εγω Αννα απο 29/7 εχω να την δω και μου εχει λειψει πολυ.Τωρα θα εχει γινει ολοκληρη κοπελαρα!!!!!!!!!!!Η αλλη βδομαδα πλησιαζει που θα δεις το μωρακι σου.

Ελενη καλως ορισες στο σπιτι σου!!!!!!!

Τωρα ηρεμια........

Ρεββεκακι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες μου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Μαριαλενα μου ειδες που σταματησαν, παλι ομως να προσεχεις,καλη ξεκουραση!!!! :kiss::kiss:

Ειρηνη μου καλως ορισες στο club!!!!! :P:P Καλε γιατι οσες εχουμε αγορια, αρχικα, παθαινουμε εμπλοκη;;;; :dry::P:P:P

Λευτεριτσα εσυ πως μας ξεφυγες;;;; :huh: Τσουπρα εεε;;; Τυχερουλα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΛΩς ΟΡΙΣΕΣ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ :):)

μην αρχισεις αμεσως τις δουλειες και να ξαπλωσεις το μεσημερι να ξεκουραστεις λιγακι . ;)

αχ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ σε ζηλευω που κοιμασαι τοσο :blush:

εγω σιδερωνω καθιστη βεβαια και τωρα κανω διαλλειμα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια 6 το πρωι κοιμηθηκα.

Με επιασαν οι αϋπνιες μου...

Ευτυχως εχω δεν εχω σιδερο :woohoo:

Ματινακι θα ηθελα να δουλευα κι εγω κι ας ξυπνουσα απο το χαραμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι μου εγω θα ηθελα να ειχαμε μαθει να ζουμε με λιγοτερα....και να μη χρειαζοταν να ξαναδουλεψω ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(

Μαρακι μου σε λυπαμαι με το σιδερο......εγω εχω να σιδερωσω....μηνες.....το πηρε εργολαβια το σιδερο η πεθερουλα μου!!!!!! ;):P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι μόλις προχθές αγόρασα πρεσοσίδερο σινκερ και νέα σιδερώστρα παρακαλώ + ραπτομηχανή σινκερ δώρο!

Οπότε λέω μήπως αρχίσω και το βλέπω με καλύτερο μάτι το χόμπι.

Βέβαια ο γιατρός μου είπε ακόμα να προσέχω και να μη κουράζομαι αλλά τι να κάνω…

Αν κάτσω καθόλου μέσα στο σπίτι … θα σιδερώσω.

Αφήστε που έχω και 2 κουβάδες ντομάτες από τον κήπο που πρέπει να τις πολτοποιήσω για να τις βάλω στο ψυγείο και να έχω για όλο τον χειμώνα.

Σήμερα έχουμε και τον Άγιο Φανούριο …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω εχω στιρελα.Μεγαλη ανακαλυψη αυτα τα ατμοσιδερα!!!!!!!!!!!!

Σε χρονο 0 τελειωνεις το σιδερωμα.

Ειρηνακι κανεις και σπιτικες σαλτσες?

Τι προκομενο κοριτσι εισαι εσυ!!!!!!!!!!

Ματινακι εχεις δικιο αλλα και με τα προς το ζην μονο,τι ζωη θα καναμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε κάνω τίποτα το ιδιαίτερο.

Απλά τις αλέθω και τις βάζω σε σακουλίτσες μιας χρήσης.

Το περιεχόμενο της κάθε σακουλίτσας είναι μια μεγάλη κούπα, όσο δηλαδή χρειάζομαι για το μαγείρεμα του κάθε φαγητού.

Μετά το μόνο που έχω είναι να βγάλω από το πρωί την σακουλίτσα να ξεπαγώνει, και έτσι έχω "φρέσκια ντομάτα" όλο τον χρόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...