Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

κατερινακι οφθαλμολουτρο?!?!?!?!?!?! :P:P:P:P

φατε ματια ψαρια.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

φωτεινη θα σου φερω λαμπαδα το πασχα αφου σε ξαναβαφτισα :P:P:P:P

χρυσα κουκλι!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo

φοβερη η μαγουλιθρα σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρύσα τι μαγουλάκια είναι αυτα!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλα φαντάζομαι ρουφηγματακια που τους κάνεις...Να σου ζήσει!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα,Ελενα+magykal ευχαριστω πολυ!!!!!!!!

Κατρινακι περαστικα στο αντρακι σου και καλες βουτιτσεςςςς!!!

Κατερινα(κυο)μου, αναβεις φωτιες!!!!!εγω ακομα δνε μπορω να ασχοληθω με το αυτο σπορ γιατι τα ραμματα ακομα να φυγουν..ασε που εχω φοβερη κουραση και δεν την παλευω!

Αγγελικη μου να σας ζησει η μπεμπουλα!!!να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη στη ζωη της!να τη δειτε οπως επιθυμειτε και να σας κανει παντα περηφανους με τα κατορθωματα της!!!καλη λοχεια κοριτσακι μου!!

μια γλυκεια καλημερα σε ολες τις ομορφουλες!!!εμεις σερνομαστε σημερα..ειχαμε μια απαισια νυχτα!εφαγα πολλα γλυκα,σοκολατες και 4-5 χυμους(αχλαδι-μηλο-πορτοκαλι=απαγορευτικο κατα τη διαρκεια του θηλασμου γιατι προκαλουν κολικους)και υποφεραμε πολυ ολο το βραδυ.πονεσα τοσο πολυ που την εβλεπα να ποναει..ο αντρας μου την ανελαβε αλλα τι μπορεις να κανεις σε αυτες τις περιπτωσεις?σκατουλες!τπτ!ενιωθα τυψεις ποπυ κατεβασα αυτες τις μ@#$%*ες αλλα δεν φανταστηκα ρε γμτ!ειχα αποθηκευσει 530 μλ γαλα απο μενα στο ψυγειο και το πεταξα.στην αρχη το πεταξα με μισος γιατι σκεφτομουν τον πονο της καραμελιτσας μου αλλα στη συνεχεια το πονεσα πολυ!σημερα θα της δωσω ξενο γαλα ολη μερα-νυχτα και απο αυριο θα ξαναδωσω το δικο μου.θα κοψω για αρχη τα γλυκα και τους παλιοχυμους και αν δω οτι συνεχιζουν θα κοψω τα γαλακτοκομικα και...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΟΥ!!ποσο στεναχωριεμαι που βγαζω το γαλα και το πεταω... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madre έγραψε:

beba2.jpg

Επιτέλους τα κατάφερα :woohoo: :woohoo:

Το κενό στα μαλλάκια της είναι από το νοσοκομείο. Τα ξυρίσανε για να βρούνε φλέβα :(:(

Πως σας φαίνεται το υπνοσακουλάκι μου?

αχ μωλεεε!!τι γλυκο μωρακι ειναι αυτο??φτου φτου!να σας ζησει!!!!!!!κουκλι ειναι!!!!δωσε ενα ρουφηχτο φιλακι απο μενα!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, μη στενοχωριέσαι τόσο πολύ ρε καλό μου, πού να ξέρεις;; :( Καλά, το πορτοκάλι στάνταρ το κόβεις γι' αρχή, αλλά τα υπόλοιπα φρούτα γιατί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φχαριστώ για τα καλά σας λόγια! Όντως έχει μπόλικο μαγουλάκι αλλά δεν την φιλάω γιατί έβγαλε δυο τρία σπιθουράκια και φοβάμαι μην τα ερεθίσω χειρότερα. Η μπέμπα της κουνιάδας μου έκανε ακμή όταν ήταν μωρό και τώρα της έχουν μείνει σημαδάκια στο πρόσωπο. :(

Αναστασία μην στενοχωριέσαι. Που να το ξερες κι εσύ ότι δεν πρέπει να πιεις χυμό. Ας της περάσουν τα πονάκια κι ας το πετάς προς το παρόν το γάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Χρύσα, σχετικά με τη φωτογραφία, το πιθανότερο είναι ότι είναι πιο μεγάλη απ' όσο παίρνει το forum. Μίκρυνέ την με κάποιο πρόγραμμα (και με το paint γίνεται), ανέβασέ την πάλι σε κάποιο site και δοκίμασε να την παραθέσεις. Για να αποφύγεις τα κενά posts, μπορείς να κάνεις προεπισκόπηση ώστε να δεις αν την πήρε.

Σορυ βρε Κατερινοκουάκι αλλά επειδή είμαι πολύ μπάζο σε αυτά με βοηθάς και εμένα?? Λοιπόν έχω μια φωτογραφία στον υπολογιστή που είναι κάτω από 500κβ μετά τι κάνω για την ανεβάσω εδώ;; :(:( Τι εννοείς την ανεβάζεις σε κάποιο site;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madre έγραψε:

beba2.jpg

Επιτέλους τα κατάφερα :woohoo: :woohoo:

Το κενό στα μαλλάκια της είναι από το νοσοκομείο. Τα ξυρίσανε για να βρούνε φλέβα :(:(

Πως σας φαίνεται το υπνοσακουλάκι μου?

Πωπω ένα μωράκι για πολύ φίλημα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

[

φωτεινη θα σου φερω λαμπαδα το πασχα αφου σε ξαναβαφτισα :P:P:P:P

Βασιλική φέρε μου εσύ γιατί ο νονός μου το ξεχνάει συνέχεια τα τελευταία 28 χρόνια :angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotini80 έγραψε:

kuo28 έγραψε:

Σορυ βρε Κατερινοκουάκι αλλά επειδή είμαι πολύ μπάζο σε αυτά με βοηθάς και εμένα?? Λοιπόν έχω μια φωτογραφία στον υπολογιστή που είναι κάτω από 500κβ μετά τι κάνω για την ανεβάσω εδώ;; :(:( Τι εννοείς την ανεβάζεις σε κάποιο site;;[/quote:2vqwy9x4]

Τι σόρι βρε;

Πρέπει να φτιάξεις λογαριασμό σε κάποιο site που σου παρέχει δωρεάν χώρο για να ανεβάσεις φωτογραφίες. Π.χ. το flickr ή το Photobucket, που χρησιμοποιώ εγώ και το οποίο είναι πιο εύχρηστο. Όταν φτιάξεις account, είναι πολύ απλά τα πράγματα. Ανεβάζεις τη φωτογραφία και σου παρέχεται ένα link με κατάληξη .jpg

Μετά θα έρθεις εδώ και πάνω από το πεδίο όπου γράφεις το κείμενό σου θα πατήσεις το τρίτο από το τέλος εικονίδιο που είναι σαν φωτογραφία, θα κάνεις paste το link που λέγαμε κι έκλεισες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι(κυο) αυτα τα φρουτα(αχλαδι,πορτοκαλι,μηλο)προκαλουν αερια.το ηξερα απλα ειπα πως ειναι μονο 2 εβδομαδων το νινι μου κ αποκλειεται να την πιασουν οι πονοι.συνηθως ξεκινανε μετα την 3η εβδομαδα.

Χρυσα μου αυτο εκανα.το πεταξα.τωρα βγαζω με το θηλαστρο και ποναω που πρεπει να το πεταξω παλι.τι φολα ρε γμτ!να εχω γαλα και να το πεταω???

Σταυρουλα μου αθελα μου στεναχωριεμαι..δεν το θελω..τα γαλακτοκομικα που τρωει η μαμα ειναι ενας απο τους λογους που εχουν κολικους τα μωρακια.απλα αρχικα ξεκινας και κοβεις τα καρυκευματα,χυμους,καφεδες,αναψυκτικα,λαχανικα που προκαλουν αερια οπως λαχανο,μπροκολο κτλ,οσπρια.αν δεις οτι συνεχιζει και εχει κολικους τοτε κοβεις τα γαλακτοκομικα.αυτο συστηνει ο αντρας μου στις μαμαδες και πιανειρε κοριτσια..τι θα τρωω στην τελικη? κοπανιστο αερα?τον θηλασμο δεν θελω με τπτ να τον κοψω.προς το παρον με το ξενο ειναι μια χαρα!δεν ποναει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Crazy mammy κάπου πήρε το μάτι μου ότι είσαι από Καβάλα, κερνάω παγωτό στην Ηρακλίτσα!! :P:P:P

ε μη μου πεις!!! κάνεις διακοπούλες στα μέρη μας????

δυστυχώς μόνη μου δεν μπορώνα έρθω,δεν οδηγώ πλέον!!!

όρκα...θέλεις κανένα δελφίνι :P:P:P παρέα για την πισίνα?

πωπωπω φαντάζομαι το ύφος που θα πήρε ο κυρ Ηλίας όταν επέμενες για την πισίνα!!! :blink:

Καλέ τι διάβασα? γέννησε η Αγγελικούλα???αχου να κι αυτή!!!

Να σας ζήσει κούκλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα να χαίρεσαι τα παιδάκια σου,είναι γλύκες!!!!

Παω να απλώσω κατι τελευταία ρούχα της μικρής και να στρώσω τραπέζι να φάμε.Καλό μεσημέρι κούκλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

κατερινουακο μου μπορεις να με βοηθησεις στο να βγαλω το τικερακι μου?????

Προφίλ --> επεξεργασία --> επεξεργασία προφίλ --> φόρουμ και αφαιρείς τον κώδικα ;)

Φωτεινή, κοντά είσαι :P

Χρύσα, τι αντράκια είναι αυτά! Πάω στοίχημα ότι ήδη καίνε καρδιές :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα και οι γιοι σου οι μακρυμαλλιδες φοβερα τυπακια ;)

αλλα δεν φαινονται για ομοζυγωτικα...

να τα χαιρεσαι και τα 3 τα παιδακια σου!!!

αναστασια κανε υπομονη για μια μερα μωρε...

μετα θα της δινεις...

καλα η κατρινα θα μεινει στην πισινα μεχρι την αλλη εβδομαδα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι αυτός είναι ο Πλούταρχος!!! Άσχετο αλλά μιας και είπαμε για ωραίους άντρες, αυτός είναι για μένα Θ Ε Ο Σ!! Η φωτό είναι από την πρεμιέρα του φέτος, στην οποία ήμουν 6 μηνών! Πλουταρχική θα την κάνω τη μπεμπούτσα μου ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

χρυσα και οι γιοι σου οι μακρυμαλλιδες φοβερα τυπακια ;)

αλλα δεν φαινονται για ομοζυγωτικα...

να τα χαιρεσαι και τα 3 τα παιδακια σου!!!

αναστασια κανε υπομονη για μια μερα μωρε...

μετα θα της δινεις...

καλα η κατρινα θα μεινει στην πισινα μεχρι την αλλη εβδομαδα :P

Και να φανταστείς όταν γεννήθηκαν ήταν ολόιδιοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotini80 έγραψε:

100_3486-2.jpg

Πάλι δεν τα κατάφερα... πάω να φάω και θα επανέλθω

ΚΟΥΚΛΟΣ! Ψυχή μου! Αυτό το πλάσμα φαίνεται ότι θα είναι τέλειο στη συμβίωση με μωράκι.

(Βγάλε το ένα "http://" ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...