Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΙΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.........


Recommended Posts

Δεν γύρισε ακόμη??Ισως να είναι αρκετά εξαντλημένη απο τους εμετούς κ να επεσε να ξεκουραστεί.Ο,τι κ ναναι κορίτσι μου,ελπίζω να είσαι καλά κ όλα θα γίνουν!Σού στέλνουμε αγγελόσκονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΦΕΡΟΝ!!!!!!!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝΕ ΑΙΜΑ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗ Κ ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ Κ ΤΕΣΤ ΚΥΗΣΕΩΣ Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΙΘΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ Η ΚΡΥΩΜΑ.ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΙΣΩΣ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΕΔΕΙΧΝΕ.ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΙΣΩΣ Κ ΓΙΆΥΤΟ ΝΑ ΜΙΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΥΗΣΕΩΣ Ε?ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ Κ ΟΡΟ Κ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΧΘΕΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΡΓΑ ΓΙΆΥΤΟ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΣΤΗΛΑ ΜΗΝ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σου, muriam, και να προσέχεις :) . Ανάπαυση τώρα και ηρεμία :)

Μην απογοητευτείς εάν δεν είσαι έγκυος :dry: , αν και εγώ σου εύχομαι να έχουν κάνει λάθος :silly: :silly: :silly:

Το μέλλον είναι δικό μας, κοίτα εσύ να γίνεις καλά και έχει ο Θεός... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικά σου κορίτσι !!

ξεκουράσου σήμερα και αν δεν σου έρθει περίοδος κάνε αυριο ένα τεστάκι ή καλύτερα μια χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!Κ ΓΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ!!!!!!!!ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ Κ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...