Μετάβαση σε περιεχόμενο

META THN KAISARIKH: ZONH H LASTEX?????


Recommended Posts

εμενα η παιδιατρος μου ειπε τιποτα...η τομες των καισαρικων δεν ενδυκνειται γι ΖΩΝΕς..EINAI toso mikrh allvste kai se shmeio poy de kremaei h koilia..an htan kaueth h tomh,ua xreiazomastan..

δινουν συνηθως ζωνες σε τομες που ειναι στην πειφανεια της κοιλιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy bebaki έγραψε:

Prin 10 meres gennisa me kaisariki kai anarotiemai an prepei na foreso zoni i lastex pou iparxoun gia afti ti xrisi. Voithoun na pesei i koilia?

kalytera na rwthseis to giatro soy!exw akoysei periptwqsh poy to eide o giatros kai frikare kai zhthse sth kopela na th bgalei! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κ' απο μενα !

να χαιρεσαι το μωρακι σου

Θα συμφωνησω με την Κατρινα , αλλοι γιατροι το δεχονται αλλοι οχι ..Καλυτερα να συμβουλευτεις τον γιατρο σου. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κ γω καισαρική έκανα κ δεν μου ανέφερε ούτε ο γιατρός ούτε κάποια μαία για την ζώνη ή το latex.Καλύτερα να μιλήσεις μαζί του αν για προσωπικούς λόγους θα ήθελε να βάλεις ζώνη π.χ.να μαζέψει η κοιλίτσα πιο γρήγορα!!Μίλα όμως μαζί του γιατί δεν νομίζω να κάνει να την πολύ σφίγγεις ή τεντώνεις την περιοχή της τομής!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπάκι, θα συμφωνήσω με thimidia. Ρώτα το γιατρό σου γιατί ο καθένας τα δικά του λέει. Κι ο δικός μου πάντως μου είπε όχι μετά την καισαρική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον θαλαμο μου υπηρχε μαι που φορουσε ενα τετοιο..την ειδε ο γιατρος μου και φρυκαρε...ειπε πως - ειδικα- καλοκαιριατικα το δερμα πρεπει να αναπνεει και μην διανοηθω να φορεσω κατι τετοιο..αλλα και χαμηλο εσωρουχο με λαστηχο κοντα στην κοιλια..τουλαχιστον μεχρι να σαραντισω.

Η τομη οσο καλη και να ειναι οσο καλα και να εχει επουλωθει...πρεπει να αναπνεει και να μη ζωριζετε το δερμα γυρω της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...