Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρησμένο στήθος


NIKOLETA09

Recommended Posts

Καλησπέρα είμαι καινούργια στην παρέα και θέλω τις συμβουλές σας.

Με τον άνδρα μου είμαστε ένα χρόνο μαζί και αποφασίσαμε να κάνουμε ενα παιδάκι η πρώτη προσπάθεια ηταν τον προιγουμενο μηνα στις ημερες 13-14 δεν ξερω αν εμεινα εγκυος (περιοδο περιμενω στις 21/8)ξαφνικα πριν λιγες ημερες ένοιωσα πρησμένο το στήθος μου λες και περιμένω περίοδο δεν ξέρω εαν αυτο ειναι καποιο σύμπτωμα εγκυμοσύνης . Το θέμα είμαι οτι εχθες αγχώθηκα για κατι και νοιώθω πονο κατω στην κοιλια χαμηλα α!! ξέχασα να σας πω ειμαι η βασίλισσα του άγχους. (μιλαμε για μεγαλο προβλημα ) πείτε μου τι ειναι ολα αυταπου νοιώθω στο σώμα μου ειμαι εγκυος τελικα (το θελω πολυ!!)

:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikoleta γεια σου. ειναι νωρις να πεις με σιγουρια οτιδηποτε- μην ψαχνεις ακόμα συμπτωματα, ειναι πολυ νωρις και τζαμπα αγχωνεσαι.

αν λες και οτι εισαι η βασίλισσα του αγχους, ακόμα περισσοτερο! :laugh:

τα συμπτωματα της εγκυμοσυνης και της επερχομενης περιοδου ειναι παρομοια- σε καποιες κοπελεσ ίδια ακριβως. όταν υπαρξει καθυστερηση τοτε κανε ενα τεστακι και σου ευχομαι να εισαι εγκυος γιατι το θες πολυ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ.ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΣΤΙΝ ΚΑΘΕΜΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΑΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ Τ Ι Π Ο Τ Α ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΝΑΙ ΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ (ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΛΑ ΘΕΤΙΚΑ!!) :blush::S:ohmy: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ !!!!! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΔΥΟ ΜΩΡΑΚΙΑ !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...