Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΔΩ ΤΗΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΣΚΕΨΗΣ!!!


dreamgirl

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΔΩ ΤΗΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΣΚΕΨΗΣ ΚΑΙ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ

:woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΔΩ ΤΗΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΣΚΕΨΗΣ ΚΑΙ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ

:woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo:

Κορίτσια να σκεφτόμαστε θετικά και όλες θα γίνουμε μανούλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dreamgirl ωραία ιδέα!

Στις διακοπές διάβασα το ''Μυστικό''. Προσπαθώ να το εφαρμόσω και να έχω θετική σκέψη για όλα!

Ξεχνιέμαι αρκετές φορές, αλλά προς το παρόν τα καταφέρνω!

Όλες θα κάνουμε παιδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

patata77 έγραψε:

Dreamgirl ωραία ιδέα!

Στις διακοπές διάβασα το ''Μυστικό''. Προσπαθώ να το εφαρμόσω και να έχω θετική σκέψη για όλα!

Ξεχνιέμαι αρκετές φορές, αλλά προς το παρόν τα καταφέρνω!

Όλες θα κάνουμε παιδάκια!

Αχ καλά τα λες κοπέλα μου!!! Από εδώ και πέρα πάντα θετικά και όλα θα έρθουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oι σκέψεις επηρεάζουν το σώμα και την υγεία μας.

Επομένως αν κάνουμε θετικές σκέψεις χαράς, βοηθάμε την υγεία μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ σωστή προσέγγιση κορίτσια!

έχω δει και ντοκυμαντερ και εχω διαβασει γιαυτο.

Φυσικα δεν ειναι ουτε απλό ουτε όμως και ακατόρθωτο!

οταν σκεφτομαστε κατι αρνητικο- γκρινιάζουμε- φωνάζουμε - στεναχωριόμαστε κτλπ κτλπ..αυτόματα στέλνει μυνημα ο εγκέφαλος και παράγονται ουσιες που σχετίζονται με τα αρνητικά συναισθήματα- με λίγα λόγια και απλά- εμεις οι ίδιοι εθιζουμε τον οργανισμο μας στο να παραγει αυτες τις ουσίες γιατί θεωρεί την παραγωγη τους απαραιτητη για την συντήρηση του σωματος.

το ιδιο παλι ακριβως συμβαινει με τα θετικά συναισθηματα- όσο πιο πολυ χαμογελάμε- χαιρόμαστε- και αποφευγουμε γενικότερα τις στεναχωριες τοσο πιο συχνα ο οργανισμος μας θα παραγει τις ουσιες που σχετιζονται με τα θετικα συναισθηματα και την ευτυχια- για τον ιδιο ακριβως λογο- την συντήρησή μας.

αρα- εκτός απο την δική μας αρνητικη σταση -μακρυα και απο αρνητικους ανθρώπους.

νομιζω ότι ολά τα περι βασκανιας, 'ματιου' και γρουσουζιας- μαυτο εχουν να κανουν.

η φραση 'ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ' ειναι μεγάαααααλη κουβέντα!!!

και μια συμβουλη για τις εγκυούλες ειδικότερα- μην αγχωνεστε- το αγχος- εκτος του ότι ανηκει στην κατηγορια με τα αρνητικά που προανέφερα- προκαλεί την παραγωγη αδρεναλίνης- και σε μεγαλες ποσοτητες ξερουμε ποσο κακο μπορει να κάνει- η αδρεναλίνη είναι το 'καμπανάκι' του οργανισμού για να επιδιώξει να 'επιβιώσει' σε μια περίπτωση κινδύνου- (πχ. όταν ο προϊστορικός ανθρωπος ετρεχε να σωθει απο τους θηρευτές του).

Η εντολή αυτή 'μπλοκάρει' ταυτόχρονα την σωστη οξυγονωση του αιματος και την ροη του- πραγμα που ειδικά στις εγκυους παιζει τον πρωτο ρόλο για την υπαρξη του εμβρυου και την σωστη ανάπτυξη του. αν δεν αιματωνεται σωστα η μητρα ....πως θα παρει οξυγονο και τροφή το μωρακι?

ΑΥΤΑ- κοπελιές αγαπάτε- χαμογελάτε- ευτυχείτε- και μακρυά απο γκρίνια- στεναχωρια- φαγωμάρα.

ειναι όλα θέμα 'εθισμού' σαυτον τον τρόπο ζωης.

μακάρι όλες να το καταφερουμε :)

552197r3yuj5pzvy.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε εγώ σήμερα έχω πολύ θετική ενεργεία…..

Ελπίζω και εσείς να είστε έτσι ……..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam έγραψε:

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!

Σίγουρα κούκλα μου όλες έγκυες θα είμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax Panagitsa mou makari na ta kataferoume oles na kratisoume suntoma stin agkalia mas ena k duo ugiestata mwrakia!!na grapsoume mexri to septemvri oles stis anakoinwseis egkumosunis!!egw pantws de kserw vre koritsia niw8w mesa mou oti mexri telos augoustou 8a meinw egkuos!!!alli mi fora to eniwsa k emeina alla dn eixe kali kataliksi to mikrouli mou..tespa.. mexri k pws 8a to pw ston antra mou exw skeftei!!good luck girls!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι όλες μας σύντομα να είμαστε μανούλες με γερά παιδάκια χωρίς άγχος, φόβο ή προβλήματα..!Με την βοήθεια της Παναγίτσας μας και της Ωσίας Ειρήνης όλα θα πάνε καλά...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΥΓΙΗ ΜΩΡΑΚΙΑ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ......... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...