Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ EXPRESS ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο 17 - Η γαλήνη!!!!!


Recommended Posts

Και ναι!!!!!!!!

Εχουμε νεο τρενακι!!!!!!

Το 17 το τυχερο.

17-07-77 γενηθηκα οποτε δεν ειναι τυχαιο που ανοιξα αυτο το τρένο.

Ευχομαι καλους υπνους!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω Εγω...επιβιβαζομαι..ΑΜΕΣΑ!!!

Απο το στομα σου ...και στου Χριστοφορο τ'αυτι!!!!!

Αντε και καλους μας υπνους...και καλο αποθηλασμο σε οσες το επιθυμουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααχ είχες γεννέθλια και τα έχασα...

:(:(:(

Τί κρίμα........

Θα μου το συγχωρέσεις;;;;

Καλημέρα καλημέρα καλημέρα!!!

Ξυπνήσαμε στις 9 φρεσκαδούρες!

Τώρα μαγειρεύω και μόλις ετοιμαστούν τα φαγητά θα βγούμε βόλτα γιατί μέσα στο σπίτι η Ειρήνη δεν την παλεύει...

Λουριά;;;;;;

Θα καλέσω τη φιλοζωική!!!!!

:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες!!!

Τι κάνετε?

Εδώ Αμάντα!

Βρε όσο τρένα και να ανοίξετε δεν πρόκειται να αποθηλάσουμε....

Παναγιώτα τί κάνεις?

Πως πάει η εγκυμοσύνη?

Σεσίλια? καλά?

Lovie τί κάνει η Ειρήνη? Το σποράκι?

Καλά είστε ήρωες! και εγκυμοσύνη και θηλασμός? Μπράβο μπράβο!

Lovie και εμένα μου αρέσει πάρα πολύ το camping. Μικρή κάναμε και εμείς με τους γονείς μου.

Εϊναι τέλεια!

Αχ πόσο θα ήθελα διακοπές!!!!

Τα φιλιά μου και στο υπόλοιπο τρενάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει..χιχιχι...και εγω τα ξεχασα...χιχιχιχι

Ποια φιλοζωικη...τον προνοια..χαχαχα

Ρε παιδια ...ερωτηση..τοση ωρα τρεχουν...χιλιομεταρ διανυουν...ΔΕΝ κουραζονται......ολη νυχτα δεν κοιμουνται..και το πρωι ξυπνανε με τα χαμογελα, ναζακια..και ωρεξη για παιχνιδι..

Χτες- γιατι ημουν μαζι του- κυλιοταν στο γρασιδι....ετρεχε πανω κατω στις κουνιερ..επεφτε..σηκονοταν...τοση ωρα..και ηρθεμε..τον εκαν μπανιο και δεν ηθελε να κοιμηθει..και φυσικα την νυχτα κλαψουριζε και ξυπναγε..και το πρωη...εκανε ναζακια...και επαιζε...γκρρρρρρ

Ερωτηση δευτερη...

Ποτε μπορουμε να γινουμε λιγο πιο αυστιροι με τα παιδια....σε λογια πλαισια παντα...γιατι νομιζω οτι ο δικος μου εχει γινει ανυποφορος πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει γλυκουλα μου!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Του χρονου που θα γινω και εγω 25 οπως εσυ θα γιορτασουμε παρεα!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλη βολτουλα να εχετε.Φορα της καπελακι και βαλε και εσυ ενα γιατι πολυ ζεστη κανει ρε συ!!!!Και παρε και νερο μαζι σας.

(Πω πω σαν τη μανα μου ακουγομαι :P )

Φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σες νομίζω μετά τα δύο χρόνια αρχίζουν και καταλαβαίνουν απο περιορισμούς και όρια.... και ναί δεν κουράζονται με τίποτα!!!

Το μεσημέρι δεν σου κοιμάται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωωωωω!!!

Καλημέρα στην τραγουδιάρα μας!!!

Που χάθηκες βρε μανούλα;;;;;

Τί κάνει η μικρή;; Το βυζί βυζί φαντάζομαι ετσί;;;;;;;

Εμείς μια χαρά! Η Ειρήνη σκέτο σούργελο και η μικρή σπορίνα είναι μεγάλη σβούρα! Δε με βλέπω καλά....

Σες σε θέματα ασφάλειας πρέπει να είσαι αυστήρη. Η Ειρήνη για παράδειγμα έχει μάθει πλέον οτι με το 'ποτέ' και το 'απαγορεύεται' δεν πρέπει να κάνει κάποια πράγματα. Όταν πλησιάζει πια τις σκάλες μέσα στο σπίτι λέει μόνη της ποτέ και δεν κατεβαίνει αν δεν μου δώσει το χεράκι. Τουλάχιστον αυτό το κατάφερα....

Όλα τα άλλα.....

Άστα να πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Δεν πειραζει γλυκουλα μου!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Του χρονου που θα γινω και εγω 25 οπως εσυ θα γιορτασουμε παρεα!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλη βολτουλα να εχετε.Φορα της καπελακι και βαλε και εσυ ενα γιατι πολυ ζεστη κανει ρε συ!!!!Και παρε και νερο μαζι σας.

(Πω πω σαν τη μανα μου ακουγομαι :P )

Φιλακια.

Ναι μαμά!!!!!

:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουμπαρουλα θα σου απαντησω

1)ΚΟυραζονται αλλα στα δικα τους πλαισια.Αλλωστε δεν κανουν και τιποτα.

Το παιχνιδι για αυτα ειναι χαρα και οχι αγγαρεια.Οποτε σκεψου πως θα ηταν αν δεν επαιζαν κιολας.

2)Δηλαδη τι κανει;;;

Σου πειραζει τα πραγματα στο σπιτι;;;

Τσιριζει;;;

Σε χτυπαει και σε γρατσουναει;;;

Δεν καθεται πουθενα;;;

Καποια απο αυτα μη σου πω και ολα ειναι φυσιολογικα για την ηλικια τους απλως δεν πρεπει να τα αφηνεις να παρεκτρεπονται και θα πρεπει να καταλαβουν οτι εσυ εισαι το "αφεντικο" και οχι αυτα.

Τωρα τον τροπο θα τον βρεις εσυ.

Ο δικος μου μονο με αντιπερασπισμους καπως ησυχαζει.

Αρχιζω και του λεω για ζωακια, παπακια,ποντικακια και καπως ηρεμει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται το βυζι - βυζί! Θέλει και ερώτημα?

Αχ μεγάλωσαν τα ζουζούνια μας!

Γλύκα είναι η Ειρηνούλα!!!

Καλά και εμένα είναι σβούρα! Δεν κάθεται πουθενά!

Το σπίτι παραμένει παιδότοπος! Τα έχω σηκώσει όοοολα!

Η μικρή Παναγιώτα μου μια χαρά!

Αλήθεια έχετε αρχίσει προσπάθειες για να βγάλετε την πάνα?

Εγώ έχω πάρει ένα γιογίο και βάζει τα κουκλάκια της εκεί να κάνουν την ανάγκη τους... και όταν πάω να βάλω την ίδια δεν κάνει.

Βέβαια να πώ την αλήθεια δεν κάνουμε εντατικες προσπάθειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Νατασα δικιο εχει για τα θεματα ασφαλειας.

Εκει να σου πω υψωνω και λιγο τη φωνη.(Κοινως τσιριζω).

Αλλιως θα ετρωγε ολες τις γοπες και θα επεφτε σε καμια ροδα αυτοκινητου ή στο λιμανι.

Αμαντα μπαααα.Καμια προσπαθεια.Γιο γιο του πηρα αλλα δεν εχω καθολου ορεξη να ασχοληθω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστο καλυτερα..

εχει αρχισει να καταλαβεινει καποια πραγματα ως προς το απαγορευτικο..πχ..οταν του λεο ΟΧΙ ΕΚΕΙ με ενα πιο αυστυρο τονο δεν παει..

αλλα γενικα θελω να γινει λιιιγο πιο πειθαρχιμενος..κατι που φυσικα..δεν θελει να κανει

Αμαντα η πεθερα μου εχει ξεκινησει...φυσικα ο μικρος δεν κανει κακα στο γιογιο αλλα εξω απο αυτο..δεν πειραζει ομως... ειχε γελιο γιατι σημερα οταν εφευγα τον ειχε καθισμενο στο γιογιο και μποροστα του ηταν το παιχνιδι του...χιχιχι..πολυ γελιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα ομορφιές μου! :)

Τι κάνετε; Εμείς είμαστε καλά, δόξα τω Θέω. Διαβάζω, γιατί δίνω επιτέλους το Σάββατο, τα καταραμένα τα αγγλικά! :angry: Ελπίζω να πάει καλά και να τα ξεφορτωθώ, γιατί τα σιχαίνομαι! :S

Τι κάνουν οι κοιλίτσες γλυκές εγκυούλες;

Παναγιώτα μου, να μας πεις τα νέα απ' το γιατρό, όλα θα είναι τέλεια!

Νατασάκι, amanda, Cesικουμπαρούλα, σας φιλώ γλυκά, γιατί σε λίγο πρέπει να φύγω για να τακτοποιήσω κάτι δουλίτσες. Δε θέλω να διαβάσω, δε θέλω, δε θέλω! Είναι καλοκαιράκι και είμαι τελείως ξεμυαλισμένη! :silly:

Α! Μας πήραν στον παιδικό!!! Και μάλιστα είναι και Πρότυπος. Χάρηκα τόσο πολύ! :woohoo: Ελπίζω να μας βγει σε καλό... (σε σχέση με τις αρρώστιες!) :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

amanda sto kalo ....den se prolaba :(

egw ayto to louraki to skeutome sixna ....oxi stis kathimerines mas boltes alla se pio periploka pragmata .

px an htan na taksidepsw monh posa xeria na exeis kai posh dunamh ?

thn tsanta na koubalas me ta pragmata prwths anagkhs ,thn balitsa pou den tsoulaei ,ton mikro agalia kai to karotsi klisto ?

kai pes den klineis tto karotsi kai ton exeis mesa ...otan xriasteis na to kliseis pou se pernei ligh wra (einai kai kommataki diskolo ) an arxisei na trexei kai figei apo konta sou ?

an taksidebeis me treno pou prepei na ta anebaseis ola epanw sto treno kai meta na pas kai os thn thesh sou kai na ta bolepseis ....

kanonika se boltes eutixos akoma den exoume idietero problhma .....mono mhn kathete polu wra kai barethei kai mhn tolmisw kai ton bgalw gia ligo ....meta tha plantaksei sto klamagia ton ksana katsw .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

parepiptontos .....h pethera mou pou perase sta niata ths 7 xronia sthn germania (kai mas to kopanaei se kathe protasei :angry: ) ton kwsta pou htan atithasos ton forouse louraki otan bgenane eksw :silly: ....den thn adiko oposmou eipane giro sta duo tous ksefige kai etrexe pros to limani na pesei mesa ...ompampas tou apopisw etrexe kai ebgaze rouxa (htan sigouros pws tha pesoun mesa ) kai sto tsaka ton epiase enas fantaros prin boutisei .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακι κουμπαρουλα..καλη επιτυχια με τα ΑΓγλικα..μπραβο για τον παιδικο..πολυ χαρικα..

Ειναι σχετικο μπορει και να μην αρρωστηρει!!!

Αφρο τωρα καταλαβαινω αο ποιον πηρε ο Μανωλιος!! Ο δικςο μου ομως;;;; που ειμασταν και τα δυο πολυ ισυχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως βλεπεις Νατασα η φιλοζωικη θα εχει πολυ δουλεια να κανει. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Παντως αυτο που λες για το τρενο ρε συ αγχωθηκα.Δε μπορει να ερθει ο αδερφος σου να σε επιβιβασει;;;;;

Ρε Αφρο και η δικια μου εμεινε Γερμανια 18 μηνες (γυρω στο 62' ) και μας τα εχει κανει ΤΟΣΑΑΑΑΑΑΑΑ με το συμπαθιο. :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi mprosta ston kwsta o manwlhs einai ageloudi .

to leei kai h pethera mou ....kamia sxesh .einai prosektikos ,akouei ,perimenei egrish otan paei na kanei kati pou kserei oti tha strabosw ....

o mikros miazei akoma kai se autose mena :)

kanei zimia (px rixnei nero sto patoma me to potiraki tou ) kai epeidi kserei oti tha ton malosw erxete kai klegontas mou dixnei oti ekane kati .....klaiei prin ton malosw gia na mhn ton malosw ....oti akribos ekana kai egw sthn mama mou ws thn efibia !!!! :woohoo: afou to thimame san xthes !!!

otan tou lew "mh" amesos arxisei miksoklaiei kai amesos mou kanei ta xeriakia na ton parw agalia ......einai toso ma toso paraponiarhs .....pou wres wres mou spaei ta neura :woohoo: :laugh: :laugh:

paratirish h periorismos kai agalia :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den tha paw ....pira xthes na tous pw oti tha paw kai me giosan ......kanonisan na figoun diakopes ....e kai me to dikio tous prin 4 meres tous eixa pei oxi kanane ta sxedia tous kai autoi .

pantos hlikrina auto pou me "enoxlei"polu olh mera ston manwlh einai oti den tolmaw na tou pw "oxi ekei""mhn to kaneis auto " kai alla teleia amesos katebazei ta xilakia tou arxizei na miksoklaiei kai amesos anebazei ta xeriakia tou kailaei aga aga (agalia )

ax oti ekana egw to louzome :ohmy::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε αυτο με το χειλακι...πωπω....καιειδικα αμα κανω να τον μαλοσω εγω..αμα τον μαλωνει η πεθερα μου η η μαμα μου..τιποτα..κυριως...την κανει τη ζημια γρηγορα γρηγορα..και φευγει..

Αλλα ρε παιδια..ολη μερα τρεχει..μα ολη μερα...ευτυχως που δεν μηλαει ακομα καλα..πωπω...θα ειχα φουνταρει στον Θερμαικο!!!! μπλιαξ ειναι και βρομικος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...