Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

Καλημέρα κούκλες. Πώς είμαστε σήμερα;

Είδα τα νέα της Αννούλας μας... Κοριτσάκι μου, εύχομαι ολόψυχα να ήταν η τελευταία μέρα ταλαιπωρίας για το μωράκι σου και τη μαμά του και να πάτε σπιτάκι σας σήμερα. Λίιιγη υπομονή ακόμη κι από εδώ και στο εξής αρχίζουν τα ωραία (τα ξενύχτια δηλαδή, αλλά ωραία ξενύχτια :P )! Περαστικά να είναι, που είναι δηλαδή, όπως ξέρεις και όπως είπαν και οι κοπέλες. Πες μας νέα σας όποτε μπορέσεις :kiss:

Καλά, όσο για τις νοσοκόμες/μαίες, για άπειρες μούτζες... Κατανοητό ότι έχουν πολλή δουλειά με τόσα μωράκια που πρέπει να φροντίζουν, αλλά και φρέσκια μανούλα και με την αγωνία της και "υπέθεσαν" ότι είσαι ΟΚ μόνη σου; Εσύ πάντως αντεπεξήλθες και πρέπει να είσαι πολύ περήφανη γι' αυτό! Άσε που θα πάτε σπίτι εκπαιδευμένοι ;)

Ελπιδάκι μου καλώς μας ήρθες, με το νέο μέλος της οικογένειας! Το ταξίδι πώς ήταν τελικά; Ελπίζω να μην ταλαιπωρηθήκατε. Η προσαρμογή; Πω πω έχουμε να περιμένουμε περιγραφές και φωτογραφίες τις επόμενες μέρες ε;; :)

Από την Αγγελικούλα κανένα νέο; Μακάρι το κορίτσι να πάρει αγκαλιά το... μικρό κορίτσι σήμερα, χιχι :)

Μαράκι, πώς είναι σήμερα η (μεγάλη) μικρή σου;

Ντόρα μας, τίποτα δεν έχεις να φοβάσαι! Μια χαρά φυσιολογικά είναι όλα, σου το είπε κι ο γιατρός σου! Δεν μπορούν όλα τα μωρά να είναι XXL :) Και το δικό μου μια σκατούλα γεννήθηκε κι έχει γίνει θηριάκι! Όσο για την ΠΗΤ, πάντα λίγο νωρίτερα μωρέ γεννούν όλες οι κοπέλες, εκτός από την Αναστασία μας :P:P Το πολύ πολύ να γεννήσεις 2-3 μέρες αργότερα απ' όταν περίμενες; Όσο μένουν μέσα τα μπεμπάκια μας καλά είναι :kiss:

Κατερινάκι, δεν κατάλαβα τι σου έκαναν... Γέννησες με καισαρική και ολική δηλαδή (σόρι, δεν λειτουργεί) ; Ασανσέρ γιοκ; Καλά, εγώ στη θέση σου θα κουραζόμουν και μόνο στη σκέψη να βγω :P

Στεφανία, σου το είπα και σου το ξαναλέω -το ίδιο και τα κορίτσια: είσαι κάτι παραπάνω από καλοδεχούμενη εδώ!

Θέκλα, wo bist du οέο; Έχεις δουλειά καλό μου! Ποιος θα ανοίξει το 18;;

Για το σπάσιμο των νερών, έχω διαβάσει από κάμποσες διαφορετικές πηγές ότι είναι αρκετά σπάνιο... όχι το να σπάσουν, αλλά να σπάσουν θεαματικά εκεί που περπατάς, γιατί το κεφαλάκι τους λειτουργεί ως "τάπα" (σόρι για τη λέξη) και στη χειρότερη περίπτωση θα υπάρξει μια μικρή διαρροή, η οποία θα αυξηθεί μόλις η επίτοκος καθίσει. Το ενδεχόμενο που λέει η Σταυρούλα θεωρείται πολύ πιθανότερο.

Σταυρούλα, τι πρόβλημα έχεις με την ουρά σου; Κι εγώ έχω πρόβλημα με την ουρά μου και γι' αυτό γέννησα με καισαρική, αλλά δε λέω περισσότερα γιατί δεν ξέρω τη δική σου περίπτωση και δε θέλω να σε επηρεάσω. Ο γιατρός σου τι σου λέει;

Σόρι για το κατεβατό, αλλά ήμουν αδιάβαστη κι έπρεπε να επανορθώσω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

54 OLOKLHRA SKALOPATIA!!!!!!

καλημερα και σε σενα Βασιλικη!!καλα εσενα δε σε φανταζομαι να ανεβαινεις τα σκαλια μου με τιιιποοοταα!! :woohoo: :woohoo:

οχι ..δεν εχω κανενα νεο απο το μετωπο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ!!!ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΗ ΛΑΜΠΡΟ?ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΗ? :side:

ΑΠΟΥΣΙΕΣ.. :PΑΠΟΥΣΙΕΣ ΥΠΟΠΤΕΣ

ΡΟΖΑΛΙΑ :P CRAZY MUMMY

SOUPITSA :P MK23

WENDY :P FOUFOU

GIOYLI 30

KOUKOU

MARIETTA2010

LOULOU

BOULOU

magykal

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΕΣ

ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΡΕΣΚΟΜΑΝΝΟΥΛΕΣ!!! :):):)

ΑΓΓΕΛΙΚΗ..ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ..ΙΣΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ..

ΛΑΜΠΡΙΝΗ..ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΠΙΣΗΣ..

ΝΑΝΑ80..ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ

SIA24 ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΝΥΧΤΗΣΕ..!

ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ..ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!!!

μόλις τελείωσα με τις δυλίτσες μου...κορίτσια πέθανα με το σίδερο, έσταζε ο ιδρώτας από παντού... :angry::angry:

τι πράγμα είναι αυτό;;άντε να πέσει λίγο η θερμοκρασία!!!

εχθές πιάσαμε από έναν καναπέ με τον άντρα μου και κοιμηθήκαμε στο σαλόνι με το air condition..δεν παλευόταν και βρήκε και μέρα να χαλάσει ο ανεμιστήρας... :angry::angry:

Αννούλα μου περαστικά στην όμορφη νυφούλα μου!!!! :kiss::kiss:

δεν θέλω να στεναχωριέσαι και μην ξανακούσω βλακείες οτι μας κουράζεις και τα σχετικά...είμαστε εδώ για να βοηθάμε και να συπαραστεκόμαστε η μία στην άλλη!!!αυτό είναι το σημαντικότερο!!!

ελπίζω όλα να έχουν φτιάξει ήδη και περιμένουμε νέα σου όποτε μπορέσεις!!! :kiss::kiss:

Μαράκι μου τι ωραία η ιστορία του τοκετού σου!!! :):)

τα καλύτερα σου εύχομαι κοπέλα μου!!!να είναι γερά τα παιδάκια σου!!!

και φυσικά περαστικά και μια μεγάλη αγκαλιά στη Έλλη σου!!! :kiss::kiss:

Ελπίδα μου εμφανίστηκες και εσύ!!!να σου ζήσει η μπουμπούλα σου!!!περιμένουμε αναλυτική ιστορία τοκετού και φωτο φυσικά!!! :):)

Ντοράκι μια χαρά τα νέα σου!!!τι αγχώνεσαι για το βάρος βρε..αφού ο γιατρός σου λέει οτι όλα είναι μια χαρά!!!

Κατρινάκι πως την παλεύεις με τόσα σκαλιά;;; :woohoo: :woohoo:

εγώ τα φτύνω με 5-10 σκαλιά αν χρειαστεί να ανέβω...

πάει δεν έχω αντοχές για τπτ... :laugh: :laugh:

Λέτε η Αγγελική να γεννήσει σήμερα;;τέλεια!!! :):)

Αλήθεια η Θέκλα έχει χαθεί..και η Γιούλη επίσης,,και από τη Βάσω (wendy) έχω μέρες να δω σημεία ζωής..που είστε κοριτσάκια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΒΡΕΕ..ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΣΑς ΜΕΛΕΤΗΣΑ..ΘΕΗ ΜΟΥ..ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΕΕ..ΟΧΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΑΣΑΝΣΕΡ..ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ ΚΑΤ..ΝΑΙ ΜΑΤΑ ΑΠΟ 17 ΩΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΑΚΑΡΠΩΝ..ΜΟΥ ΚΟΠΑΝΗΣΕ ΜΙΑ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!!ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΗ!ΜΠΗΚΑ ΣΤΙΣ 2200 ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 1515 ΗΤΑΝ ΨΗΛΑ ΜΕ ΤΟ ΛΩΡΟ ΜΠΛΕΓΜΕΝΗ..

ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΚΑΚΙΑ..ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΤΗΣ Η ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ καλημέρα σε όλες.

Πως είστε;Εμείς καλά, βρίσκουμε τους ρυθμούς μας,λιώνουμε απο τη ζέστη & μετακομίζουμε μέχρι την Κυριακή το πολύ.

Παντού κούτες....

Σας :kiss: & θα τα πούμε σύντομα ελπίζω.

Γειά σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Sia. Πως ήταν στη Χαλκιδική;; Οι κουμπάροι την τίμησαν την τυρόπιτα :P:P Άν έμεινε κανένα κομματάκι στείλε το προς νότο μεριά :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JennyBill έγραψε:

Πολύ καλημέρα σε όλες.

Πως είστε;Εμείς καλά, βρίσκουμε τους ρυθμούς μας,λιώνουμε απο τη ζέστη & μετακομίζουμε μέχρι την Κυριακή το πολύ.

Παντού κούτες....

Σας :kiss: & θα τα πούμε σύντομα ελπίζω.

Γειά σας.

Πωπω :ohmy::ohmy::ohmy: Και όλα μαζί σε βρήκανε κοπέλα μου. Και μωράκι και μετακόμιση μαζί. Μπράβο κουράγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου!!! :kiss::kiss:

ελπίζω το Αλκμηνάκι να ήταν λίγο καλύτερα εχθές το βράδυ!!!

Φωτεινή περάσαμε πολύ ωραία εχθές!!!και την τυρόπιτα την τσακίσαμε, ούτε ψίχουλο δεν έμεινε!!! :laugh: :laugh:

θα ξαναφτιάξω και θα σας φιλέψω όλες σας!!! ;);)

Τζενάκι καλό κουράγιο με τη μετακόμιση... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 έγραψε:

Κατερινάκι μου!!! :kiss::kiss:

ελπίζω το Αλκμηνάκι να ήταν λίγο καλύτερα εχθές το βράδυ!!!

Φωτεινή περάσαμε πολύ ωραία εχθές!!!και την τυρόπιτα την τσακίσαμε, ούτε ψίχουλο δεν έμεινε!!! :laugh: :laugh:

θα ξαναφτιάξω και θα σας φιλέψω όλες σας!!! ;);)

Τζενάκι καλό κουράγιο με τη μετακόμιση... :):)

να μας στειλεις με courier..γιατι ..τωρα που το εταξες!!

JENNY...καλη μετακομηση κοπελα μου ..με το καλο στο σπιτακι σας..οικογενειακως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

sia 24 έγραψε:

να μας στειλεις με courier..γιατι ..τωρα που το εταξες!!

JENNY...καλη μετακομηση κοπελα μου ..με το καλο στο σπιτακι σας..οικογενειακως!!![/quote:3lovh9ea]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

δεν κρατιέστε βλέπω γκαστρωμένες μου!!! :laugh: :laugh:

δώστε διευθύνσεις να ξεκκνήσω να στέλνω!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καιρός να δηλώσω την παρουσία μου! Βρε κορίτσια δεν μπορώ να καταλάβω πως θυμάστε τι γράφει η κάθε μια. Σας διαβάζω ολές και όταν είναι να γράψω τα έχω ξεχάσει! Εγω είμαι στην 37 εβδομάδα και έχω καθόλου πονάκια ούτε πετρώματα στη κοιλιά, γενικά δεν έχω αισθανθεί κάτι περιέργο που να πω ότι μάλλον θα γεννήσω. Μάλλον θα τον πάρω όλο τον μήνα μου!

Όσο για το περπάτημα κάνω 2 βήματα και με πιάνουν κράμπες κυρίως βραδυνές ώρες. Σταματάω γιατί πονάω απο τις κράμπες και το σκέφτομαι για να περπατήσω! Αυτά τα νέα μου...κατά τα άλλα περιμένω μέχρι 11 Σεπτεμβρίου...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν Sia γράφεις; Φωτεινή Σ. ..Ρόδος.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Πες στο κουριερ να μην αργήσει πολύ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Γεια σου Λουλου. Εγώ είμαι η Φωτεινή και είμαι καινούρια στην παρέα. Ούτε εγώ θα θυμόμουν τίποτα αν δεν είχα συνέχεια ανοικτές δύο σελίδες, από τη μία διαβάζω και στην άλλη απαντώ. ;););) Βλέπω το μικρό σου θέλει να περιμένει τον αγιασμό των σχολείων και γι'αυτό δεν βιάζεται;; :P:P:P:P Καλό σημάδι :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα και εγω..Ευτυχώς τα νέα είναι καλά.

Πριν χρόνια είχα πεσει από ψηλά και είχα χτυπήσει την ουρά μου και την ειχα ραγίσει λιγο.Με πονάει σπάνια.Μόνο τωρα με την εγκυμοσύνη και το βάρος που εχω παρει πονάει όταν καθομαι πολυ ωρα σε ενα μέρος.Η γιατρός μου είπε οτι είναι χαμηλά και δεν υπάρχει φόβος για φυσιολογικό τοκετό με επισκληριδιο που θελω να κάνω.

Κυο μου εσυ τι είχες?

Κατρίνα τι διάβασες?

Βρε Τζενάκι μετακομίζετε?Χαρά στην υπομονή σου...

Μηπως να ανοιξουμε ενα πρόχειρο 19?? :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια διάβασα στο θέμα που άνοιξε η Αννα10019 για την μικρή της ευχάριστα νέα!!! Ο ίκτερος της μπέμπας έπεσε. Εύχομαι σύντομα να γυρίσουν σπιτάκι τους και από εδώ και πέρα να μην ξαναταλαιπωρηθούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τηλεφωνα δυστυχως δεν εχω..απο αυτα τα κοριτσια!

μολις επικοινωνησα με τη Λαμπρινη..παει τωρα στο νοσοκομειο..την Αγγελικη τωρα θα τη παρει τηλ.λετε να μην το σηκωνει?

καλως τη LOU LOU..το αγορακι σου μαλλον εχει βολευτει εε? χαθηκες και εσυ βρε πουλακι μου!δεν πειραζει ομως..εμεις ..εδω ειμαστε οπως βλεπεις..χεχε..

παλι καλα που δεν εχεις νοιωσει ζορια ακομη!! ;)

τελικα μαλλον θα παιρνω παρουσιες πιο συχνα με λιστα..για να εμφανιζεστε.. :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες φουσκωμενες κ ξεφουσκωτες...

σημερα ειμαι στεναχωρημενη πολυ κ πολυ πεσμενη ψυχολογικα... :(:(:(:(:(:(:(:(

εχτες το βραδυ εκει που καθομουνα κ ειχα την μπλουζα μου ορθια να βλεπουμε τον μπομπιρα που εκανε τα τρελα του μου λεει ο αντρας μου εχεις κατι κοκκινηλες στην κοιλια αλλα εγω δεν μπορουσα να δω απο κατω εντομεταξι απο το πρωι με ρωταγε για τις φλεβες γιατι φαινονται τοσο πολυ κ του εξηγουσα οτι τεντωνει το δερμα ετσι οταν μου ειπε για κοκκκινιλες λεω παλι για τις φλεβες θα λεει του ειπα αμεσως να μου φερει τον καθρεφτη το θεαμα που ειδα ηταν σοκαριστικο :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

ο μεγαλυτερος φοβος τρομος κ εχθρος τις ζωης μου εκανε την εμφανιση του.... :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: ραγαδες :(:(:(:(:(:(:(:(:(

απο εκεινη την ωρα τα μουτρα μου ειναι πιο κατω κ απο το πατωμα δεν εχω κοιμηθει καθολου σηκωθηκα 3 φορες τοβραδυ κ εβαλα βαζελινη αφου η μπλουζα εχει ποτισει βαζελινη...ειναι δεξια κ αριστερα χαμηλα στην κοιλα ειναι αρκετες μικρες μικρες ροζ απαλο εχτες ηταν λιγο πιο εντονες δεν ξερω αν βοηθησε οτι εχω παστωθει....δεν ειναι ομως οπως βλεπω σε αλλες εγκυουλες μεγαλες κοκκινες....φοβαμαι μην γινουν...τιποτα δεν με ενοιαζε ουτε αν θα παχυνω ουτε τα μαλλια μου τιποτα το μονο ανχος μου ηταν ειναι κ θα ειναι οι ραγαδες απεχθανομαι τα σημαδια στο σωμα κ γιαυτο παντα προσεχα...εχω καποιες στον πωπο απο μικρη αλλα δεν φαινονται τοσο στην κοιλια θα φαινονται.... :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΤΩΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ 18 ΑΝΟΙΞΑΤΕ??

ΝΤΟΡΑΚΙ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΙ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΑ 2 ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΒΥΖΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ ΣΚΕΨΟΥ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΙ ΤΡΑΒΑΝΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΘΥΣΙΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΕΣΕΝΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΘΥΣΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΡΧΗ..........ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΒΑΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντορα μου ειναι κι αυτο στο προγραμμα!!!

δυστυχως :blush::blush::blush::blush:

εγω μεχρι πριν ενα μηνα δεν ειχα καθ :side: λου, μετα εσκασαν μυτη 4-5 γυρω απο τον αφαλο και τις τελευταιες 2 εβδομαδες εχουν πλεον καλυψει σχεδον ολη τη κοιλια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει να ανοιξουμε το 18 θα μας κραξουνε σε λιγο..!!μακαρι Θεκλα μου να ειναι το τυχερο σου..κι ας το ανοιξει αλλη!εε κυριοιι αν θελετε ανοιξτε μας το 18..να μην το εχουμε τυψεις..καμμια μας!!

tweetako ολα καλα?μπραβο!αυτο που διαβασα ηταν μια κοπελα που ελεγε για το προβλημα της με το κοκυγα μετα τη γεννα..εεε... :dry: δεε νομιζω οτι εχει να κανει με το θεεμαα σου!! :huh::huh::huh:

αφου ο γιατρος ειπε εισαι μια χαρα!! ;);););)

Ντορακι μουυυ :(:(:(:(:(

ελα μωλεε μη μου στεναχωριεσαι...ουτε καν θα φαινοντε..βαλε εσυ κρεμουλεες και βαλε αμυγδαλελειο..κανει καλο!εγω εχω ενα λαδακι aloe vera kai αμυγδαλελαιο!εγω τι να πω που εχω στο κ....ο και στα μπουτια δεξια κι αριστερα απο το μπικινι..και στο στηθος απο τοτε που εχασα αποτομα τα κιλα της 1ης γεννας!Γιαυτο προσοχη..μη πανικοβαλλεστε με τα κιλα μετα και χαστε αποτομα βαρος..τη κατσατε..Τι να πω..κανω το σταυρο μου παραδοξως στη κοιλια και μεση δεν εβγαλα ουτε μια..ουτε τωρα ουτε τοτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΡΙΑΝΚΟ ΜΟΥ.ΡΕ ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΟ 18 ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΡΑΞΟΥΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΜΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΠΕΙΤΕ ΝΑ ΡΘΩ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...