Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

Ψυχούλα μου όμορφη :woohoo: Είναι τόσο μα τόσο όμορφος (χο χο χο, καλή επιλογή κάναμε :P:P ) και τόσο γαλήνιος έτσι όπως κοιμάται! Βασούλα μου, τα πήραμε από το μαιευτήριο ζαβλακωμένα και ταλαιπωρημένα και μέσα σε λίγες μέρες έγιναν ζουμπουρλούδικα μωράκια! Να τα χαιρόμαστε και με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα να γεμίσουν τις ζωές μας :cheer:

Μητσάκο :kiss: Γιατί να είναι κοριτσίστικο βρε; Μια χαρά συνδυασμός. Σιγά μην πας να πάρεις άλλο! Σκέψου ότι μιλάς για κάτι που δεν θα χρησιμοποιήσεις πάνω από τρίμηνο και πολύ λέω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θα είναι το τέλειο ζευγάρι τα σκατουλίνια μας... :laugh: :laugh: :laugh:

Με τόσο γάλα που πίνει ο γλυκούλης μου έκανε κάτι μαγουλάκια για ρούφηγμααααα...

Με το θήλαστρο κάτι βγάζω...Πάντως μέρα με την μέρα μου αυξάνει την παραγωγή οπότε ευελπιστώ σε λίγο καιρό να μην χρειαζόμαστε το ξένο γάλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Ψυχούλα μου όμορφη :woohoo: Είναι τόσο μα τόσο όμορφος (χο χο χο, καλή επιλογή κάναμε :P:P ) και τόσο γαλήνιος έτσι όπως κοιμάται! Βασούλα μου, τα πήραμε από το μαιευτήριο ζαβλακωμένα και ταλαιπωρημένα και μέσα σε λίγες μέρες έγιναν ζουμπουρλούδικα μωράκια! Να τα χαιρόμαστε και με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα να γεμίσουν τις ζωές μας :cheer:

Μητσάκο :kiss: Γιατί να είναι κοριτσίστικο βρε; Μια χαρά συνδυασμός. Σιγά μην πας να πάρεις άλλο! Σκέψου ότι μιλάς για κάτι που δεν θα χρησιμοποιήσεις πάνω από τρίμηνο και πολύ λέω ;)

ναι μωρε,καλα λες,κ εγω ετσι νομιζω.

λεω να βαλω κανα τραγουδακι,πως τα ανεβαζεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκο σας βάζουμε φωτό για να δείτε τι σας περιμένει κι εσάς σε λίγο καιρό!!! ;) :laugh: Ζούλιγμα, δάγκωμα, φίλημα και όλα τα σχετικά... :laugh: :laugh:

Εχει αλλάξει τελείως η ζωή μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα κουκλος ο γιος!!!!!

τι φατσουλα γλυκια!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ωραιο ζευγαρι με το τσαχπινικο αλκμηνακι :P:P:P:P

κατερινα ναι η τελευταια ενεση ηταν σημερα...

απλα μου εκανε εντυπωση επειδη σε 3 μερες μπαινω στο μηνα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ τις πιο όμορφες εγκυούλες και μανούλες.

Εδώ σε λίγο θα λιώσω από τη ζέστη. Λείπει και ο άντρας μου για βόλτα και έμεινα μόνη. Οπότε ευκαιρία να διαβάσω τα νέα σας.

Πρώτα από όλα περαστικά σε όλα τα γλυκά μωράκια που ταλαιπωρουνταιμε τους παλιοκολικούς. :angry:

Vasomits πολύ γλύκα ο μικρός. Θέλω και εγώ τέτοια μαγουλάκια για ρουφηχτά φιλάκια. :kiss::kiss::kiss::kiss:

Crazymummy σχετικά με τη λεκάνη σου ο γιατρός τι σου έχει προτείνει;; γιατί και εγώ που και που νιώθω κάτι σουβλιές και δεν λυγίζω με τίποτα. :dry::huh::huh: Να ευχηθώ από σήμερα για την αυριανή επέτειο σας: Χρόνια σας πολλά, να ζήσετε μια ζωή ευτυχισμένη και γεμάτη ευχάριστες συγκινήσεις. :kiss::kiss::cheer::cheer::cheer:

Ντορα, soupitsa και Αγγελική πραγματικά δεν ξέρω τι πω για τις συσπάσεις. Υπομονή και μόνο υπομονή.Αλλωστε τωρα το φάγατε το γάιδαρο και έμεινε μόνο η ουρά. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αναστασία τις καλύτερες ευχές σου στέλνω και πολλά πολλά φιλάκια στην υπέροχη κουκλίτσα σου. :kiss::kiss::kiss::kiss:

Έλενα δεν ξέρω αν πιάνει σε εσένα αλλά εγώ στις καούρες πίνω γάλα και ηρεμώ. :)

Παω να φάω τώρα τον υπέροχο ανάλατο :angry::angry: μουσακά μου και επανέρχομαι

Φιλάκια σε όλες είπα;; Δεν είπα...ε, τότε :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASOMITS έγραψε:

θα είναι το τέλειο ζευγάρι τα σκατουλίνια μας... :laugh: :laugh: :laugh:

Με τόσο γάλα που πίνει ο γλυκούλης μου έκανε κάτι μαγουλάκια για ρούφηγμααααα...

Με το θήλαστρο κάτι βγάζω...Πάντως μέρα με την μέρα μου αυξάνει την παραγωγή οπότε ευελπιστώ σε λίγο καιρό να μην χρειαζόμαστε το ξένο γάλα...

Εδώ γάλα πάπαλα. Τέλος. Στο στήθος την έβαζα ΚΑΘΕ φορά πριν φάει μπουκάλι (είπαμε: έπρεπε), με θήλαστρο το πάλεψα. Πάω χθες το πρωί να τη βάλω στήθος μέχρι να ετοιμάσει το γάλα ο μπαμπάς της, το πιάνει και το αφήνει μετά από δευτερόλεπτα και σπαράζει στο κλάμα :ohmy: Πιάνω το στήθος μου, τίποτα. Τζίφος λέμε. Άδειο, ενώ είχα να τη βάλω τρίωρο! Έκτοτε τί-πο-τα. Ούτε καν ενόχληση δεν νιώθω (που λένε ότι αν το αφήσεις μπορεί να πάθεις μαστίτιδα). Με το θήλαστρο βγήκαν τρεις σταγόνες. Αυτά τα ωραία. Δεν ξέρω αν αξίζει καν τον κόπο να το προσπαθήσω άλλο. Ξέρω ότι από τη στιγμή που έδινα και ξένο θα ήταν... σαμποτάζ στο θηλασμό, αλλά δεν είναι ότι... έσταζα κιόλας (σου είχα πει που το είχε δει ο γιατρός μου και μου είπε να μην περιμένω και πολλά...). Αυτά. Συγγνώμη για τη μεγάλη παρένθεση, αλλά έπρεπε να το βγάλω από μέσα μου. Ρε κορίτσια (ΜΑΝΝΟΥΛΑ πες μου τη γνώμη σου πλιζ!), αξίζει να το προσπαθήσω πάλι ή όχι; Ειλικρινά... :dry:

Μητσάκο, τραγουδάκι από YouTube εννοείς; Πας πάνω στο μενού, επιλέγεις το τελευταίο εικονίδιο (σαν φιλμάκι που είναι), στο "URL" βάζεις τη διεύθυνση και εκεί που λέει "πάροχος" επιλέγεις YouTube!

Γεια σου Φωτεινή μας και καλή όρεξη!

EDIT: Προχθές που πήγα στο ταμείο να δηλώσω τη μικρή μου είπαν ότι έχω τη δυνατότητα να έρθει μαία στο σπίτι οκτώ φορές να βοηθήσει με την περιποίηση του μωρού και με την εδραίωση του θηλασμού. Με την περιποίηση νομίζω τα πάμε πολύ καλά. Με το θηλασμό φοβάμαι μη μου πει να πετάξω το μπουκάλι πάνω που η μικρή μου άρχισε να παίρνει βάρος και έχουμε κανένα τρομακτικό πισωγύρισμα...

Σόρι αν σας κούρασα :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κουακι.μη τρελαινεσαι με τη διακοπη,ξαναπροσπαθησε ετσι για την ιστορια.δε μπορεις να κανεις κατι να κατεβασεις με το ζορι,αν μπορουσες θα το ειχες κανει.το μωρο σου να παιρνει βαρος με οποιο τροπο http://http://www.youtube.com/watch?v=NRqmxp_HiQwκ ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες!!!

Αγγελικη μου,πες αριθμο λογαριασμου κ ονομα! :D :D :D :D :D :D :D

βασικα ειμαι ιδια εγω οπως οταν ημουν μωρακι αλλα ολοι λενε πως με μια ματια μοιαζει του αντρα μου.

Θεη καλως επεστρεψες!!!

Ελενα μου υπομονη με τις καουρες!εγω ειχα απο την αρχη ως το τελος!φρικη ειναι αλλα τις υπεμεινα.με βοηθουσε πολυ το λεμονι κ το κρυο νερο.

Βασουλα σε τρεχει το αντρακι σου κ σενα ε?????αχ!!!!εχω κοιμηθει μονο απο τη 1+κατι ως τις 3:30 και απο τις 6-8.σημερα σερνομαι κυριολεκτικα!το βαμπιρακι μου μας εχει ξεθεωσει!Βασουλα αυτο απαιτει φωτογραφιεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!οχι φωτογραφια αλλα πολλεςςςςςςςςς!!!μωλε μουυυυυ!!!τι ομορφο νινακι ειναι αυτο??????αχχχ!!και παλι αχχχχ!!!φτου φτου μη σας ματιασουμε!!!!!η Παναγιτσα παντα να το προστατευει!!!!!αντρακι ολοκληρο!!!!

Κατρινα μου ετοιμαζεις τα πραγματακια ε??τι ωραια!και εγω χαιρομουν πολυ οτανν τα ετοιμαζα.περαστικουλια με το αυτακι σου!!!

Κατερινα(κυο) μου μεγαλωνουν πολυ γρηγορα τα καμαρια μας!εχουμε να δουμε πολλα πραγματα τα οποια θα μας ξετρελαινουν ολοενα και περισσοτερο και ας ειναι τα πιο απλα κατορθωματα.οταν βρω χρονο να φτιαξω βιντεακι σιγουρα θα χρειαστω τη βοηθεια σου!!!!ευχαριστω πολυυυυ!!!!!

Ντορακι μου υπομονη κοριτσακι μου!!ξαπλα και παλι ξαπλα!!!αχ απολαυσε την ξεκουραση οσο μπορεις....πιστεψε με ερχονται δυσκολες μερες(εε..νυχτες ηθελα να πω)

Φωτεινη μου ευχαριστω πολυ!!!!και συ με το καλο το μωλακι σου!!!! :kiss::kiss::)

αχ δεν θυμαμαι ποια κοπελα μου ρωτησα για το θηλαστρο της medela.εγω ειχα νοικιασει ενα νοσοκομειακο ολοκαινουριο θηλαστρο το οποιο θα το εχω ως και αυριο.σημερα πηγε και πηρε ο αντρας μου ενα της medela ηλεκτρικο,τελειο!!!ειναι αποδεδειγμενο πως λειτουργει σαν να θηλαζει το μωρο.τελεια!!!!!160 ε κοστιζει.παω να φτιαξω πιτσα και μετα ελπιζω να βρω χρονο να κανω νανι γιατ :kiss::kiss::kiss::kiss: ι θα σωριαστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι και εγώ!!!

ξεθεώθηκα στις δουλειές κορίτσια...ευτυχώς έχω τον αντρούλη μου και με βοηθάει γιατί αλλιώς θα είχα σωριαστεί...

πάει δεν μπορώ ούτε τα πόδια μου να πάρω πια από το βάρος και τη ζέστη... :angry::angry:

μανούλες σας κουράζουν τα ζουζουνάκια σας!!!!

πως και πως το περιμένω αυτό το ξενύχτι, πείτε με τρελή!!! :blink: :silly: :blink:

Θέκλα μου να σου πως και εγώ έχω ένα προαίσθημα οτι θα κάνεις γιο!!!

α!!!και χρόνια πολλά για την αυριανή επέτειό σας!!!άντε και του χρόνου θα τα γιορτάσετε με το ζουζουνάκι σας!!!! :):)

Βασούλα μου έχω ξετρελαθείμε τον μικρό!!! :woohoo: :woohoo:

είναι κούκλος!!! :):)

Κατρινάκι πατριώτισσα!!! :kiss::kiss:

και εγώ λέω αύριο να κάτσω να τα ετοιμάσω τα πράγματα για να τα έχω έτοιμα..αλήθεια οι πιο έμπειρες ας μας πούνε τι βάλανε μπεσα στη βαλίτσα του μαιευτηρίου...

περαστικά για το αυτάκι σου!!!

Ντόρα μου υπομονή με τις συσπάσεις!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα μου τι παιδαρος ειναι αυτος????

ειναι απιστευτο κουκλι...

αντε να βγει κ ο δικος μου...

θα καψουνε καρδιες τα αντρακια μας....

τι μονο τα κοριτσακια εδω μεσα θα καινε καρδιες???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οσο για νυφες για εμας τις αγορο μανουλες εχει πολλες στις μανουλες Σεπτεμβριου-Οκτωμβριου..... ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glika mpika kai gw to xazostridi :blush::P na pw ena geia e mi ginw kai entelws antikoinwniki, alla i promise molis me to kalo gennisw na epanelthw dinamika ;)

vasoula mou kouklos o mpempis sas :woohoo: :woohoo: :woohoo:

kuoula mou me to thema tou thilasmou tha kaneis opws noiwtheis :) kai sti teliki ama den exeis gala de prepei na aisthanesai asxima, distixos se polles kopeles kovete to gala prin kala kala katevei, na sou pw tin alitheia me auto exw psilosimvivastei kathos kai gw par' oti exw pristei polu kai sto stithos :blink: den exw kamia endiksi oti tha exw gala :dry: auto legame tis proales me ti maia mou, tespa tha to palepsw kai gw otan me to kalo erthei kai vlepoume ;)

pantos thilastro tis medela exw parei kai gw

alitheia ponaei i antlisi???? :blush::blink:

se ola ta koritsakia polla polla :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά πολύ βαρύς ο μουσακάς με αυτή τη ζέστη. :blink::blink: Και δεν φτάνει η ζέστη και ο μουσακάς έχουμε και διάφορες περιπέτειες εδώ στην τρελή φύση που ζούμε. Μόλις μάζεψε από το διπλανό χωράφι ο άντρας μου με τον σκύλο μας ένα γουρουνάκι που την κοπάνησε από το στάβλο του γείτονα. Και πριν ρωτήσετε που μένω ενημερώνω ότι ζούμε 30 χλμ. έξω από την πόλη της Ρόδου σε ένα χωριό 500 κατοίκων. Το σπίτι το κτίσαμε σε ένα κτήμα του συζύγου 1 χλμ. έξω από τον οικισμό και τριγύρω μας υπάρχουν μόνο χωράφια, θερμοκήπια και στάβλοι. :blush::blush::blush: Μιλάμε γιά πολύ ησυχία :):) Εκτός από τις φορές που εμφανίζεται η "πεθερούλα" μου. :angry::angry::angry:

Κυο μην αγχώνεσαι μωρέ με το θηλασμό. Αν δε θες να της δίνεις σκόνη πες μου να σου στείλω κατσικίσιο γαλατάκι από την κατσικούλα της θείας μου :side::side: Αλήθεια, ποιο ταμείο είναι αυτό που προσφέρει μαία στο σπίτι;;πρωτη φορά το ακούω.

Πάντως και εγώ θα συμφωνήσω με sia σχετικά με το ξενύχτι. Προτιμώ αυτό το ξενύχτι με τον μπέμπη αγκαλιά και ας είμαι κομμάτια, παρά τώρα που κάθε 1 ώρα σηκώνομαι για τουαλέτα και για να μεταγυρίσω στο κρεβάτι θέλω μισή ώρα :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχετικά με την βαλίτσα του νοσοκομείου έχω να προσθέσω τα εξής: εγώ που θα γεννήσω στο δημόσιο νοσοκομείο του νησιού μου έδωσε ο γιατρός μια φωτοτυπία με τα πράγματα που πρέπει να έχω μαζί μου. Παραθέτω ακριβώς τι λέει (γράφει):

ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ

σουτιεν θηλασμού

επιθέματα στήθους

γυναικολογικά επιθέματα (φαντάζομαι εννοεί σερβιέτες)

νυχτικά 2-4

γυναικολογικά σλιπ

και άλλα ατομικά σας είδη

ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ

πάνα βρακάκι Νο1

φορμάκια 6

φανελάκια ολοσωμα 6

1 κουβέρτα

4-6 τετράγωνες πάνες

4 σαλιάρες

3 ζεύγη καλτσάκια

Μπιμπερόν 3

Αποστειρωτή

βραστήρα νερού

1 οινοπνευμα λευκό

1 βαμβάκι

1 γαλάκτωμα σωματος

1 σαμπουαν

1 κρεμα υδατική

πετσετα μπάνιου ή μπουρνούζι

Για όλα αυτά θέλω όχι μία αλλά δύο βαλίτσες :unsure::unsure::unsure: Ἒννοείται πρέπει να πάρω και σεντονάκια για την πλαστική κούνια-κρεβατακι που βάζουν το μωρό. επίσης εμείς εδώ το μωρό το έχουμε όλη την ώρα μαζί μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μητση μου κι εμενα μου τα συνεχιζει τα trofocard και τα utrogestan κανονικοτατα....

kuo μου μην σκας αμα δεν εχεις γαλα...

και της αδελφης μου στο 2ο γιο της κοπηκε στις 20 μερες....

ενω στον πρωτο ειχε κανονικα...

φωτεινη οντως ειναι καπως ο μουσακας γι αυτο τον καιρο :P

παντως ο μπεμπης σου θα ευχαριστηθει παιχνιδι μεγαλωνοντας στην εξοχη ;)

αναστασια σε παιδευει η καραμελιτσα σου?????

σε αφηνει αυπνη??? χαλαλι της ;)

κατρινα ποτε θα πας τωρα στο γ ιατρο σου να δει το ντοπλερ????

βλεπω ολες πηρατε θηλαστρο... :dry:

εγω λεω να περιμενω να δω αν θα μου χρειαστει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας δείξω και μια φωτο της "κόρης" μου;;;

Είναι η Ήρα και είναι 18 μηνών. και όποια πει ότι είναι λαμπραντορ θα κάνει την Ηρα να θυμωσει πάρα πολύ και αυτό δεν το θέλετε :lol::lol::lol: :laugh: :laugh: :laugh:

Είναι ένας περήφανος και πεισματάρικος ελληνικός ποιμενικός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή, από τη μία είστε πολύ τυχεροί που μένετε μέσα στο οξυγόνο στην εξοχή. Εσείς δεν έχετε ζωάκια (εγώ στη θέση σας θα είχα πολλάαα). Το γουρουνάκι το κρατήσατε ή το επιστρέψατε στους γείτονες? Ελπίζω να μην τα έχουν για σφάξιμο :angry:

Kuo, στη θέση σου θα έφερνα μια μαία. Αφού δεν θα σου κοστίσει σχεδόν τίποτα, τι χάνεις να έρθει μερικές φορές να δεις τι έχει να σου προτείνει. Δεν χάνεις κάτι ;)

Αναστασία, απορώ που βρίσκεις χρόνο και κουράγιο να φτιάξεις πίτσα :blink: Εδώ εγώ χωρίς μωρό και μόνο για πολύ απλά φαγητά είμαι :blush:

Ούτε εμένα πάντως οι κορτιζόνες με είχαν ανεβάσει. Μήπως ήταν κούκλος ο φαρμακοποιός και ανέβηκε η διάθεση?χι χι χι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωάκια μέχρι στιγμής δεν έχουμε εκτός από την "κόρη" μας που προσπαθω να βαλω φωτο της, αλλά δεν τα καταφέρνω. Μονο στο προφιλ μου καταφερα να βάλω μια. Ισως αργότερα πάρουμε κοτουλες για να έχει φρεσκο αυγουλακι το μωρό, αν και όλοι οι γνωστοί εδώ στο χωριό έχουν και ήδη μας προμηθεύουν. Το θέμα με τα ζωάκια είναι ποιος θα τα φροντίζει αφού εργαζόμαστε και οι δυο και σε λίγο με το μωρό θα τρέχουμε σαν το Βέγγο. Εδώ κάτι δέντρα (λεμονιες κλπ) βάλαμε και πάλι καλά ο μπαμπάς μου που τα περιποιείται όλα. :):):)

Το γουρουνάκι επιστράφηκε γιατί έτσι και αλλιώς είχε αρχίσει να το ψάχνει ο γείτονας. Και χωρίς να σε στεναχωρήσω σε ενημερώνω ότι το γουρουνακι πάει για μαμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Θέκλα, εγώ έχω προαίσθηση ότι έχεις αγοράκι, άρα μάλλον τη Λαμπρινή πρέπει να καλοπιάσεις περισσότερο!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικη μου μας παιδευει δεν λες τπτ αλλα χαλαλι της!!τωρα αυτη τη στιγμη εχει αποκοιμηθει στην αγκαλια μου(μονο ετσι κοιμαται) :blink::blink: και λεω να παω μαζι της για νανι μηπως κ αντεξω το βραδυ.σε περιμενουν τρελα ξενυχτια κ σενα με τα διδυμακια σου αλλα πιστεψε με ΑΞΙΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ η ταλαιπωρια!

Κατερινοσουπιτσα μου τι να κανω η καημενη???μου αρεσει πολυ να φτιαχνγ πραγματα.προχθες εφτιαξα κεικ σε 5 λεπτα.(χωρις το ψησιμο εννοειται).γενικα μου αρεσει να τρωω οτι μου κανει ορεξη κ επειδη εχω αδυναμια στο καλο φαγητο(βλεπε πιτσα :blush::huh::P :laugh: :lol: ) τα φτιαχνω.εσυ μωρε κοπελα μου αφου δεν νιωθεις καλα,λογικο ειναι!

Φωτεινη μου ακουγεται τελειο το μετος που ζεις!απολαυσε την ηρεμια της φυσης! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...