Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

molis efyge h filenaditsa moy poy irthe na me dei!!

Basilikoyla pas gia nani? :S

soupitsa!!μπηκες τελικα?εισαι καλυτερα τωρα?ναι ο μπεμπης μας ειναι θρεφταρι!!και φαντασου κανονικα εχει μεχρι 12 σεπτεμβρη αλλες 4 εβδομαδες κανονικα! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ειχα μηνυμα απο Ελπιδακι !ειναι καλα και οι δυο τους!εχουν χαζεψει με τη μικρουλα τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βασιλικη μου ευχαριστω πολυ!!!!!μωλε μεγαλωσαν τα μωρακια σου!τι καλα!!!23/8??στην επετειο του γαμου μου!!!!αντε με το καλοο!!

Αννουλα μου μωλε ειμαστε μουτρακια εμεις!παιρνουμε ποζες οταν κοιμομαστε!θελουμε να εντυπωσιασουμε!οσο για τον γιατρο σου τον συγχαιρω ιδιαιτερως κ του βγαζω το καπελο!ηταν απολυτα σωστη η αποφαση του!ευχαριστω πολυ!!περιμενουμε και απο εσας οταν μπορειτε φωτο!!

Αννουλα μου θα περασει γρηγορα ο ικτερος!μην ανησυχεις!απλα ειναι για σενα στεναχωρο ε?αντε κοπελα μου να περασει κ μετα σπιτακι σας!

Θεκλα μου μην ακουω χαζα!!!!κουκλι θα ειναι κ το δικο σου!!!!!!!!!!!!!ειμαι 1000000000000000000% σιγουρη!!!

Βασω μου η φωτο την δειχνει ετσι.ισως να παιζει ρολο και το οτι γεννηθηκε 40+1.ειναι φαγανουλα κιολας.ο γιατρος μου ειχε πει πως οσο πλησιαζει ο καιρος για τον τοκετο τοσο θα ριχνει λιγοτερες κλωτσιτσες γιατι προετοιμαζεται για την μεγαλη μερα.

Αγγελικη μου ευχαριστωω!!

Φωτεινη με καλως ηρθες στο πιο ζουζουνιαρικο φορουμ και συγκεκριμενα ποστ!με το καλο το μωρακι σου!!φυσικα και εισαι ευπροσδεκτη!!ειμαι η Αναστασια 28 ετων και εχω την καραμελιτσα μου η οποια ειναι 9ημερων!

Κατρινα μου????τι τελεια!!!το μωρακι σου μεγαλωσε πολυυ!!ευχαριστω πολυ!!!! :kiss:

happy bebaki να σου ζησει το μωρακι σουυυυ!!!να ειναι γερο και καλοφωτιστο!!!παντα ευτυχισμενο να ειναι!

Κατερινα(κυο) μου ευχαριστω πολυυυ!σημερα πηγαμε στη μαια και απο το σαββατο που βγηκαμε ως και σημερα η καραμελιτσα μου εφτασε τα κιλα της γεννησης της +2γραμμαρια πανω ειμαστε.επισης ψηλωσαμε κατα 2 εκατοστα.μεγαλωνουμε λε!καλα μιλαμε μ'εχεις τρελανιε με τα βιντεο..πες μου (πλις) πως τα ανεβαζεις!και γω θελωωωωωωω!!!τρελαινομαιιιιιιιι!!!!!

Ντορακι μου ευχαριστω πολυ!!αα θα σας βαλω οταν την τραβηξω!της εδωσα φιλακι απο σενα και ο αντρας μου,μου ειπε φτανει καλεεεε!την τρελανες!α!λεω παραγγελια ειναι αυτο το φιλι!!χαχαχαχα

Σταυρουλα μου εχει να μοιασει καλε το κοριτσακι μου!και γω ετσι κοιμομουν μωρακι!ευχαριστω πολυ!!!

Μαρια μου να σας ζησει το μωρακι!!!παντα γερο και ευτυχισμενο να ειναι!!περιμενουμε νεοτερα με φωτος και ιστορια τοκετου!!!!!!!!!!!το εχεις ξαναζησει βεβαια αλλα δεν ειναι υπεροχα????????? :)

Κατερινοσουπιτσα μου ευχαριστουμε μωλε!ειμαστε πολυ μουρακια!δεν κοιμομαστε οπως να ειναι!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glika mpika kai gw na pw ena geia :):):)

kuoula mou kala de xortenw na vlepw videakia me alkminaki :woohoo: kale ti glika einai i mikri sas :woohoo:

anastasia mou to glikokaramelaki sas oso poio polu to vlepw toso epimenw oti sou moiazei :) (pou sai ta pososta meta kai se metrita :P:P:P )

maria mou kai happy bebaki na sas zisoun koritsia mou ta mikra sas kali loxeia na exete :)

katerinosoupitsa moy upomoni :dry: skepsou oti konteuoume glikia mou, to thimizw sinexws ston eauto mou twra pou eimai pragmatika upo katareusi :(

ntoraki mou upomoni kai sy kopela mou, ax! egw pou xreiazomai tis suspaseis den erxontai oi atimes :angry:

na kalosorisw kai tin foteini!!!

katrinaki,thekla kai lamprini mou :kiss::kiss::kiss::kiss:

koritsia mou na kserete pws de sas ksexnaw asxeta ama de poligrafw apla me exei katavalei polu i oli katastasi kai den exw oreksi gia tpt :(

elpizw na mi me pareksigeite an kamia fora ginomai stravoksilo kai den apantaw :blush::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου, σε καταλαβαίνω απόλυτα! Πιστεύω ότι καμία μας δεν θα σε παρεξηγήσει (αν είναι δυνατόν!). Και εγώ όταν είμαι στα down μου προτιμώ γίνομαι λίγο αντικοινωνική!

Ερώτηση: όσες αγοράσατε θήλαστρο της madela, από που το πήρατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλό βράδυ στα κοριτσάκια που πάνε για νάνι...

όχι ότι εγώ θα κάνω κάτι διαφορετικό γιατί αύριο έχουμε επίσκεψη στο γιατρό. Στις 9 πρέπει να είμαι στο Αλεξάνδρας. Όταν γυρίσω θα σας πω τα νεάκια μου... αααααααα οι σημερινές εξετάσεις βγήκαν μια χαρά, θα τις δει κ ο γιατρός αύριο κ θα τα πούμε καλύτερα.... Φιλάκια κοριτσάρες μου.

Αγγελική μου σίγουρα δεν θα σε παρεξηγήσει καμία μας... τι λες τώρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω δεν εχω υπνο παλι....

περιμενω κ τον αντρα μου να γυρισει στις 3...

αντε 1μιση ωρα ακομα κ μετα θα τον εχω 5 μερες ολοκληρες εδω :silly: :silly: :silly: :silly: μεχρι να γεννησω να παρει κ την υπολοιπη αδεια 20 μερες με τους αντρες τις ζωης μου δεν ειναι τελειο????

αγγελικη μου μην ανχονεσαι το εχουμε περασει ολες αυτο εχουμε κουραστει πλεον ειναι λογικο....πολλες φορες θελω να γραψω αλλα δεν εχω κουραγιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!! :):):)

κοριτσάκια μου γλυκά τι κάνετε;;;

επέστρεψα εχθές από τη Χαλκιδική και έχω χάσει όλα τα νέα... :(:(

θα αρχίσω σιγά σιγά να σας διαβάζω...

ενημερώστε με όμως, ποιές γέννησαν;;;τι κάνετε;;;

έχουμε τόσες μέρες να τα πούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!θα τρελαθώ!!! :woohoo: :woohoo:

πόσες κοπέλες γεννήσαν!!!

καταρχήν να ευχηθώ στη συμπεθερούλα μου την Αννούλα να μας ζήσει η νύφη!!! :woohoo: :woohoo:

πάντα γερή να είναι κοπέλα μου!!!

φαντάζομαι θα είναι μια κούκλα σαν τη μαμά της!!! ;);)

Μαράκι μου να σου ζήσει και εσένα η δεύτερη κορούλα σου!!! :):)

φαντάζομια τη χαρά σας!!!η μικρή Έλλη πως το πήρε;;έχει τρελαθεί;;;

Ελπίδα μου και εσύ στο club των μαμάδων πια!!!! ;);)

να σας ζήσει και εσάς!!!οτι καλύτερο στη ζωούλα της εύχομαι!!!

να ευχηθώ επίσης στη Τζένη και στην happy bebaki να τους ζήσουν!!! :):)

ότι καλύτερο σε όλες κορίτσια!!!και καλή λοχεία να έχετε!!!!

ελπίζω να μην ξέχασα καμία...ευτυχώς τα έχει η Θέκλα κάτω από τις απαντήσεις της, γιατί ακόμα δεν έχω προλάβει να διαβάσω πολλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέηηηηηηη!!!! Που έχεις εξαφανιστεί τόσο καιρό! Είχαμε ανησυχήσει αλλά ευτυχώς μας είχε ενημερώσει η Κατρίνα ότι η απουσία σου είναι λόγω διακοπών! Τι κάνεις? Για πες νέα από τις διακοπές!

Ντοράκι, τυχερή είσαι που θα έχεις και τους δύο άντρες της ζωής σου δίπλα σου!!!

Λαμπρινή, περιμένουμε νέα από το γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσακια μου γλυκα :):):)

Χθες απο το απογευμα και μετα δεν ημουν καθολου καλα. επι 7 συνεχομενες ωρες ειχα τρομερες καουρες και δεν μπορουσα να ησυχασω με τιποτα :(:( Ηπια δυο σοδες και μονο καθιστη αισθανομουν καπως καλυτερα,ουτε να ακουμπησω την πλατη μου δε μπορουσα. Τελικα κατα τις 12.30 ξαπλωσα με φοβο καρδιας. Ολη νυχτα περιτριγυριζομουν απο μαξιλαρια και καποιες ωρες με ξεκλεβε ο υπνος. Γυρω στις 8 σηκωθηκα γιατι ο αντρας μου εχει υπηρεσια σημερα και ηθελα να του πω μια καλημερα. Τωρα ειμαι καλυτερα,δεν ξερω ομως για ποσο. Εχω το αγχος οτι θα με ξαναπιασει. Πραγματι αυτες οι τελευταιες εδβομαδες ειναι δυσκολες για ολες μας.

Θεη μου,καλωσορισες απο τις διακοπουλες σου. Πως τα περασες????

Καλημερα και σε σενα Βασιλικη μου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και απο εμενα κοριτσακια!

Καταρχην να ευχηθω στο Μαρακι. ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ η μπεμπουλα, να τη δειτε οπως επιθυμειτε και παντα να τη χαιρεστε!Τωρα ειστε μια μεγαλη και ομορφη οικογενεια! Καλη λοχεια να εχεις και μην ξεχναμε, φωτο, ιστορια τοκετου κλπ!

1444155do6iof9s11.jpg

Θεη μου, χαθηκες και εσυ? Τουλαχιστον περασες καλα στις διακοπουλες σου? Ξεκουραστηκες, ανανεωθηκες? :)

Βασιλικουλα και κατερινοσουπιτσα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου σιγά σιγά μαζευόμαστε και πάλι!!!!

πέρασα πολύ ωραία στις διακοπές αλλά να σας πω την πικρή μου αλήθεια κουράστηκα...δεν έχω αντοχές πλέον!!!έχω και τον μικρό να με πιέζει χαμηλά που ώρες ωρες νομίζω οτι θα βγει ένα κεφάλι...

και από εχθές που γύρισα κάνω όλο δουλειές και είμαι πτώμα...

ήθελα να κάνω κουρτίνες και τα σχετικά πριν μπω στο μήνα μου για να τα έχω έτοιμα...ευτυχώς τα τελείωσα και τώρα μου έχει μείνει μόνο ένα σκούπισαμ και ένα σφουγγάρισμα...και φυσικά το σίδερο που θα το βάλω το απόγευμα...

Έλενα μου αυτό με τις καούρες το παθαίνω και εγώ μερικές φορές και είνια πολύ κουραστικό...

Κατερινοσουπίτσα έχουν αρχίσει να με πιάνουν πόνοι στους προσαγωγούς και σε θυμόμουν βρε...

Βασιλική και Αννούλα καλημέρα!!!!

πάω για τη σκούπα και επιστρέφω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

τι υπεροχη δροσερη μερα και σημερα :P

:laugh: :laugh: :laugh: Ασε, Βασιλικη μου, πηγαμε (πρωι πρωι κιολας) σουπερ μαρκετ για να γλυτωσουμε τη ζεστη, το οποιο ειναι και απεναντι απο το σπιτι μου, και ελιωσα παλι. :blink::ohmy: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ τη ζεστη! Μα δε μπορω ουτε στη βεραντα να κατσω να παρω λιγο αερα! :angry:

Ελενακι παλι καουρες??? Υπομονη και περαστικα, και εγω τα ιδια περναω, αν και οχι καθε μερα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες μου,

πως πάνε τα κέφια??? όλες καλά???

εμείς σήμερα λέμε να κάνουμε μία μικρή έξοδο,αν και ξέρω ότι στα μισά θα ψάχνω κάθισμα ΑΛΛΑ δεν αντέχω άλλο θέλω να δω λίγο κόσμο :blink:

τώρα βλέπω κάτι κόμικ στο ΣΤΑΡ χιχιχιχι :P:P

Αυριο έχουμε και επετειο γάμου καλέ!!! πωπωπω!!!

θέη μου καλώς μας ήρθες,δεν πιστεύω να ξαναφύγεις???

Έλενα εύχομαι να είσαι καλύτερα τώρα με τις καούρες, αυτό το παθαίνω όταν τρώω πολύ!! γι αυτό κ κάνω μικρά και πολλά γεύματα!

ανακεφαλαιώνω λοιπόν:

υποψήφιες συμπεθέρες είναι για...

νύφη: Λαμπρινή

γαμπρός: Βασιλική και Φωτεινή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεκλα, αντε να βγεις και εσυ λιγο. Πολλη ζεστη ομως ρε γαμωτο, για που λετε να πατε? Αντε, και στην επομενη επετειο να γιορτασετε και οι 3 μαζι.

Οσο για τις καουρες, ασε, εγω και εντελως νηστικη να ειμαι, μια μικρη φωτια θα καιει μεσα μου! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου τι κάνετε;

Εγώ τρέχω και δεν φτάνω...

Δεν σας ξέχασα...απλά το πρόγραμμά μου είναι φουλ πλέον...Και το πρωί αλλά και το βράδυ. (εσείς πως τα προλαβαίνετε όλα;;;;)

Εχει πονάκια ο γλυκός μου και τυραννιέται...μαζί κι εγώ αλλά χαλάλι του!!!

Απο το πρωί, τώρα κοιμήθηκε.

Είδα και άλλα γεννητούρια!!!

Αννα, happy bebaki και Μαρία να σας ζήσουν!!! :woohoo: :woohoo:

Κατερινάκι τα βιντεάκια της νυφούλας μου είναι all the money!!!

Κατρινάκι 3500;;;Ουαου!!!

Θέη welcome back!!!

Ανυπομονείτε όλες για την πανσέληνο,εεε;;; :laugh: :laugh: :laugh:

Για να δούμε...

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Θέκλα, εγώ έχω προαίσθηση ότι έχεις αγοράκι, άρα μάλλον τη Λαμπρινή πρέπει να καλοπιάσεις περισσότερο!

αν κρίνω από την λίστα που έχω στην υπογραφή μου, εεεε μάλλον αγόρι θα κάνω,διότι για δες....από πάνω μου κι από κάτω μου είναι όλα παλικάρια!!!! :blink: εκτός κι αν κάνω την διαφορά για να πάρει λίγο χρώμα η λίστα :P:P

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Θεκλα, αντε να βγεις και εσυ λιγο. Πολλη ζεστη ομως ρε γαμωτο, για που λετε να πατε? Αντε, και στην επομενη επετειο να γιορτασετε και οι 3 μαζι.

Οσο για τις καουρες, ασε, εγω και εντελως νηστικη να ειμαι, μια μικρη φωτια θα καιει μεσα μου! :angry:

ααα όοοοοχι δεν θα βγούμε τώρα με την ζέστη! το βραδάκι να δροσίσει λίγο ;) που να βγεις μαυτή τη ζέστη τώρα.άσε που δουλεύει ο άντρας ακόμη ;)

Αννούλα εμείς οι δυο τακτικές πελάτισσες του φόρουμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου έτσι κοιμόμαστε και εμείς και με άλλες πολλές πόζες που με τρελαίνουν!!!

Η πλάκα είναι που χθες τον είχε ο Άκης δίπλα του και κοιμόντουσαν νε την ίδια ακριβώς στάση... :laugh: :laugh: :laugh:

Αννούλα, Σουπίτσα, Θέκλα :kiss::kiss::kiss:

Ξεχνάω κι άλλες αλλά sorry...

βιάζομαι να πάω να μαγειρέψω...Εχω να απλώσω και ρούχα, να μαζέψω άλλα, να σφουγγαρίσω... :blink::S

Φιλιά σε όλεςςςς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιααα σε ολη τη πρωινη παρεα!

Ελοιωσα παλι ..στον υπνο..εγινα μουσκεμα κανα 2-3 φορες..με το αιρ κοντισιον αναμμενο ολη νυχτα..και ξυπνησα με βουλωμενο αυτι!απιστευτο ..οπως παθαινουμε στη θαλασσα αν παει νερο..ε κατι τετοιο!σημερα ετοιμαζω τη βαλιτσουλα..δεν θυμαμαι καθολου τι ειχα παρει μαζι τοτε που γεννησα..και ..μαζευω πληροφοριες!τωρα σιδερωνω..

Θεη..καλως ορισες..καλα περασατε?σε καταλαβαινω απολυτα οταν λες ..κουραστηκα..

Λαμπρινουλα γυρισες?τι νεα?

Σουπιτσα..μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!

Ελενα ..για τις καουρες..να τρως οσο πιο λιγο αλλα τακτικα..οχι οξινες τροφες..και θα σε βοηθησει μια σκονη μαστιχα χιου..απο το mastic shop~

ΑΝΝΟΥΛΑ..εσυ τα εκανες τα ψωνια σου νωρις..εγω πως θα βγω τωρα για λαικη???

Βασιλικουλα.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινοσουπίτσα :kiss::kiss: Είδες τελικά που ο μικρός δεν την έκανε την έκπληξη και τώρα θες να βγει; :P Πονάς πολύ ε; Αυτό με τους προσαγωγούς είναι άκρως εκνευριστικό, αλλά πού θα πάει, θέμα ημερών είναι πλέον εγγυημένα :) Με γεια και τα πραγματάκια! Ρε παιδιά, η σκατομαζώχτρα δεν έχω καταλάβει γιατί είναι απαραίτητη. Προς το παρόν τουλάχιστον, η σκατομηχανούλα μας λερώνεται όλη μέρα, ρίχνω τις πάνες τις (καλά τυλιγμένες) σε μια σακούλα και την πετάω στο τέλος κάθε μέρας μέρας... :dry: Όσο για το θήλαστρο, από το μαιευτήριο. Είχε ένα μαγαζάκι...

Αναστασία, η καραμελίτσα μεγάλωσε πολύ ε :cheer: Κι εδώ η μικρούλα θεριεύει μέρα με τη μέρα... και αλλάζει: τα μαλλάκια άνοιξαν, το δέρμα άνοιξε... Είναι απίστευτα κλισέ αλλά πέρα για πέρα αληθινό ότι μεγαλώνουν τόσο μα τόσο γρήγορα. Κι ακόμη δεν έχουμε δει τίποτα! Όσο για τα βιντεάκια, δεν είναι δύσκολο. Αν έχεις κάτι να τραβήξεις, τα περνάς μετά στον υπολογιστή, φτιάχνεις ένα λογαριασμό στο YouTube (μπορείς να μπεις και με λογαριασμό Gmail) και τα μεταφορτώνεις. Αν θέλεις βοήθεια με κάτι συγκεκριμένο, πες μου να σου τα πω σε pm!

Αγγελικούλα, μη λες χαζά! Με τόση κούραση σωματική και με τέτοια ζέστη πού να βρει κανείς όρεξη; Δεν βλέπεις πώς έχουμε σκορπίσει;! Ραντεβού το Σεπτέμβρη που λένε :P Κοίτα εσύ να ξεκουραστείς μέχρι την Τρίτη γιατί μετά έρχονται άλλα ;)

Θέη μας :kiss: Πέρασες τέλεια; Καλέ ποια σκούπα; Δεν υπάρχει κάποιος να βοηθήσει να μην κουράζεσαι τόσο;

Έλενα :( Δοκίμασες άλλα γιατροσόφια; Κανένα χαμομήλι;; Αν έπαιρνες το γιατρό σου να σου έδινε το ΟΚ για κάποιο χαπάκι; Αχ βρε κοριτσάκια, λίιιιιγο ακόμη έμεινε -πολύ λίγο- και το "μετά" είναι τόσο απίστευτο που σβήνει με τη μία πονάκια και καούρες και τα πάντα!

Θέκλα χαχαχαχ τελικά είχες τις περισσότερες προσφορές :laugh: Τυχερό το παιδάκι σου, θα έχει να διαλέγει :P Να ζήσετε παρεμπιπτόντως! Η αποψινή έξοδος θα είναι με αυτήν την αφορμή; Να περάσετε τέλεια :kiss:

Εδώ... η μικρούλα αγκομαχούσε και σφιγγόταν όλο το βράδυ από τα πονάκια :( Κάθε λίγο και λιγάκι πεταγόμουν να την πάρω αγκαλίτσα μήπως και ηρεμήσει κάπως το καημένο... Ο άντρας μου χαμπάρι δεν πήρε! :blink: Έλεγα σήμερα μήπως πηγαίναμε καμια βολτίτσα πάλι αργά το απόγευμα, αλλά αν κάνει τόοοοση ζέστη φοβάμαι ότι θα ταλαιπωρηθεί το μικρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...