Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

Φωτεινη μου νησιωτισσα και εσυ??? Εγω ειμαι απο Μυτιληνη και θα γεννησω στο νοσοκομειο εδω. Εχω ερθει δυο φορες Ροδο αλλα πριν αρκετα χρονια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσάρες :kiss: Τι κάνετε; Εμείς έχουμε ταμπουρωθεί σπίτι με το a/c κι έχουμε απλώσει κάτω sleeping bags! Γυφτοκατάσταση μπας και περάσει πιο ευχάριστα ο καύσωνας :laugh:

Καταρχάς συγχαρητήρια στη happy bebaki για το κοριτσάκι της! Να σας ζήσει! Σας τρόμαξε λίγο η παιδίατρος, αλλά όλα καλά τώρα ε; Σούπερ! Γι' αυτό που ρωτάς, απ' όσο ξέρω δεν υπάρχει "πρέπει" στο θηλασμό (άντληση με θήλαστρο εννοείς, ε; ), από την άποψη ότι τρώει όποτε και όσο θέλει αυτό. Στο μπουκάλι είναι λίγο πιο συγκεκριμένα τα πράγματα και δεν πάει με μέρες, αλλά με βάρος. Στα τρία κιλά τρώει περίπου 90 ml, όμως δεν νομίζω ότι ισχύει το ίδιο με το γάλα της μαμάς που είναι πιο ελαφρύ. Η παιδίατρος δεν σου είπε πόσο περίπου θέλει;

Αναστασία, ψοφάω με καραμελίτσα! Μέσα σε τόσες λίγες μέρες μοιάζει... σαν να μεγάλωσε αισθητά! Η έκφρασή της είναι όλα τα λεφτά και τα χαρακτηριστικά της τελείως κουκλίστικα! Φτου φτου κουκλάκι :kiss::kiss:

Κατερινάκι και Βασιλική μας, υπέροχα τα νέα σας! Έτοιμα τα μπεμπάκια για τη μεγάλη μέρα! Και η Θέκλα 23 (άντε να λυθεί και το μυστήριο!); Λέτε να έχουμε multi-γεννητούρια; Με το καλό σε όλες :kiss::kiss:

Φωτεινή, καλώς μας ήρθες και με το καλό να αγκαλιάσεις το αγοράκι σου (τον αγόραρο μάλλον)!

ΜΠΕΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μας, πού είσαι; :dry: Όντως και η Κατερινοσουπίτσα έχει να φανεί κάποιες μέρες... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια...

Happy bebaki να σας ζησει το κοριτσακι σας....

Βασιλικουλα μου κ Κατρινα μου μια χαρα τα νεακια σας...

Φωτεινουλα καλωσηρθες με το καλο να ερθει το νινακι σου....

εγω μια χαρα ειμαι ηρεμη κ χαλαρη σε λιγο θα κανω μαμ μαμ ενα ωραιοτατο γιουβετσι.....

πολυ ζεστη εεεεεε??????

απο αυριο θα καθεται ο αντρας μου για 5 μερες θα εχω παρεα επιτελους :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

η κατερινα foufou που ειναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

Αννουλα μου ανυπομονω για τη συναντηση!!!! :):) δεν ειναι τυχαιο το οτι γεννηθηκε και ο Γιωργακης τοτε..για να δουμε με τον γαμπλουλη μου ποτε θα κανει την εμφανιση του..ενα ηλεκτρικο θηλαστρο ειναι.θα ερθω αθηνα σιγουρα,οποτε θα κανονισουμε συναντηση!!!!!!ευχαριστω για την κατευθυνση!θα το βγαλω αυριο μαλλον!!! :kiss: α!την σκατομαζωχτρα δεν την εχω χρησιμοποιησει ακομα.δεν μυριζουν τα κακακια της και ειναι κριμα να τη χρησιμοποιησω.οταν θα εχουμε φοβερες αναθυμιασεις θα την τιμησω ιδιαιτερως και θα σου πω τοτε!!ειμαστε φιλες με την Ελπιδα αλλα δεν ειδα τπτ.χμμ...παω να ελεγξω!

Σταυρουλα μου καλα ειναι το κοριτσακι μου!!!περιμενουμε να φαμε τωρα!!ευχαριστω πολυ!!θα της δωσω μολις ξυπνησει!!!

Βασιλικη μου 40+1 γεννησα. :kiss::kiss: η Αννουλα-συμπεθερουλα δεν εκανε λαθος. :):) το τικερακι τα εχει παιξει Βασιλικη μου!δεν ξερω γιατι το βγαζει ετσι.ακομα και αυτο τα 'παιξε!! :laugh: :laugh: :laugh:

Ντορακι μου.. μη δινεις σημασια μωρε σε κανεναν!σκεψου εσενα και το αντρακι σου!δεν αξιζει πιστεψε με!!!! :kiss::kiss::kiss: 2 σακουλακια πατατακια ε???μου εχει ανοιξει η ορεξη απο τον θηλασμο μαλλον... :woohoo: συμφωνω απολυτα με την Αννουλα μας!!!περαστικα σου μωλε!ελπιζω να περασει γρηγορα!ειναι απαισιος ο πονος!!

Αγγελικη μου ειναι τελειο το νινι σου!!!μπραβο κοπελα μου!!!ναι ξερω οτι φοβασαι οπως φοβομουν κ γω πολυ!!!αλλα να σου πω τελικα???ολα ειναι μια ιδεα!αν το παρουμε αποφαση οτι θα πονεσουμε και λιγο ολα θα πανε καλα!δεν χρειαζεται να απελπιζομαστε για τπτ!η Παναγιτσα μας πρεσβευει για μας και μας εχει κατω υπο τη σκεπη της!αφεσου και ολα θα κυλησουν υπεροχα οπως και σε μενα!δοξα τω Θεω!!αλλωστε ας σκεφτουμε ολοκληρο παιδακι βγαινει απο μεσα μας.. :lol::kiss:

Κατρινα μου καλα αποτελεσματα!!!!! :kiss: πολυ ωραια αυτα που ανεβασες!!!! :)

κοριτσακια μου κ γω θα παω για νανι αφου ταισω τη καραμελιτσα μου πρωτα!!!!καληνυχτα σε ολες!!!μακιααα!!

α!και μια φωτο απο το καραμελακι μου! 1281607164548.JPG

τι νινακι ομορφο ειναι αυτο......

πως να μην κοιμαται συνεχεια με τοσα βασανηστιρια ολη μερα....να μας βαλεις μια γυμνη :blush::blush: να δουμε τα σημαδια... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

δωστης ενα ρουφιχτο βασανηστικο φιλι απο εμενα.... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy bebaki να σου ζήσει η μικρή. Ευχόμαι ό,τι καλύτερο να έχει στη ζωή της και να κάνει συνέχεια τη μαμά της ευτυχισμένη και ξετρελλαμένη όπως τώρα.

Έλενα και Αννα ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. :kiss::kiss:

Ελενα Μυτηλίνη δεν έχω πάει , αλλά μόλις γύρισε από εκεί ο ενδοκρινολόγος μου και μου είπε ότι πέρασε καλά. ελπίζω να είχες περάσει και εσύ τέλεια στη Ρόδο.

Και μια άσχετη πληροφορία προς aggelike: μια μαία μου είχε πει ότι κάθε μήνα γίνεται πανικός από γέννες την ημέρα που έχει πανσέληνο. Τώρα τον Αύγουστο η πανσέληνος είναι στις 24, οπότε που ξέρεις ίσως το μώρο όντως κάνει από μόνο του τότε την εμφάνιση του!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!Τι μου κάνετε?

Κατρίνα τι μεγάλο μωρό είναι αυτό?Πωπω!Καλα που θα κάνεις καισαρική γιατι αλλιώς δε παλεύεται.. :laugh:

Βασω μου και τα δικά σου για δίδυμα είναι μεγάλα.Πως τα κουβαλάς ηρωίδα μάνα? :P

Αναστασία η καραμελίτσα είναι μια ζωγραφια.Μ'αρέσει που βολεύτηκε με το χεράκι στο μαγουλο....

Αννα μη στεναχωριέσαι ο ίκτερος δεν είναι τίποτα,πολλά μωράκια έχουν. :kiss::kiss: στη μπουμπού σου.

Θεκλα δεν υπάρχει άσχημο μωρό.ειδικά τα δικά μας θα είναι τα πιο όμορφα του κόσμου!!!1

Φωτεινή καλώς ήρθες στην παρέα μας :) ειμαι η Σταυρούλα και περιμένω κοριτσακι ως 13-9.

happy bebaki να σου ζήσει το κοριτσάκι σου,γερη και ευτυχισμένη!!

Στα υπόλοιπα κορίτσια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy bebaki να σου ζησει η κουκλα σου να ειναι τυχερη και να εχει παντα υγεια !!!!

κατερινα kuo απο τωρα την εκπαιδευεις σε συνθηκες καμπινγκ??? :P:P:P

λετε στις 23 να εχουμε τοσα μαζεμενα γεννητουρια?!?!?!?!?! :P

ντορα καλυτερα σημερα εε?? μπραβο ;)

σταυρουλα δεν τα κουβαλαω ακριβως...

σερνομαστε και οι τρεις μαζι :P:P:P

φωτεινη κι εγω οταν μου ειπαν στο πρωτο υπερηχο για δυο σακους...

σοκ επαθα :blink::blink:

βεβαια ειμαι διπλα χαρουμενη :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αλλα δεν ξερω αν υπαρχει κολπο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotini80 με το καλό να υποδεχτείς τον κανακάρη σου και καλώς μας ήρθες!

Τι ακριβώς σου είπε η μαία σου, ότι δηλ. στην Πανσέληνο έχουνε τα περισσότερα γεννητούρια??? βρε λέτε να γίνει το μεγάλο baby-boom του φόρουμ στις 24???? ανυπομονώ!!!!

Κατρίνα 3500!!!! απαπαπαπα καλέ πως τα κατάφερες? τι τον ταίζεις???

Βρε λέτε να γεννήσουμε όλες μαζί???? :lol: εσένα βέβαια σε βολεύει θα ξεμπερδεύεις και με τα 2 παιδάκια σου από πάρτυ και γλέντια :P:P

happy bebaki να σας ζήσει!!! :woohoo:

περιμένουμε λεπτομέρειες όμως! ;)

Κατερίνα το μυστήριο θα λυθεί όταν γεννήσω, ΑΛΛΑ βλέπω να μένει το παιδί μου στο ράφι. όλες λογοδοθήκατε εδώ μέσα και δεν θα βρίσκω συμπεθέρα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα, τώρα είδα ότι θα σας κρατήσουν μέσα με ίκτερο :( Περαστικά σας καλό μου! Δεν είναι τίποτα, είναι το "γαμώτο" της υπόθεσης, αλλά λίγο ακόμη και θα πάτε σπιτάκι, να μας τα πεις και αναλυτικά :)

Θέκλα μου, σόρι, αλλά εσύ θα φταις αν μείνει στο ράφι :P:P Αν σου έλεγαν φύλο, όλο και κάτι θα κανονιζόταν :P Γλυκούλα μου, καλά να 'ναι το παιδάκι και με το καλό να έρθει και χαμένο δεν θα πάει :cheer:

Βασιλική, εννοείται camping! Ποτέ δεν ήμουν φαν ιδιαίτερα, αλλά για παιδάκι θα είναι ιδανική φάση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις κατερινα γουσταρουμε καμπινγκ με χιλια για διακοπες...

οποτε παμε σε δωματιο ξενερωνω λιγο...

και συζηταγαμε προχθες με τον μιχαλη( ο αντρας μου) απο ποια ηλικια θα ειναι καλα να παμε με τα παιδια καμπινκ.. δυο η τριων χρονων...

θεκλα εγω το γιο δεν τον εχω κλεισει ακομη :P οποττε αν κανεις κορη μπορουμε να το ρυθμισουμε το θεμα :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

fotini80 με το καλό να υποδεχτείς τον κανακάρη σου και καλώς μας ήρθες!

Τι ακριβώς σου είπε η μαία σου, ότι δηλ. στην Πανσέληνο έχουνε τα περισσότερα γεννητούρια??? βρε λέτε να γίνει το μεγάλο baby-boom του φόρουμ στις 24???? ανυπομονώ!!!!

Γεια σου crazymummy και καλως σας βρήκα :)

Αυτό ακριβώς μου είχε πει. Πριν 3 χρόνια η ξαδέλφη μου χωρίς καμία προηγούμενη ένδειξη γέννησε 3,5 εβδομάδες νωρίτερα την κόρη της την ημέρα (ή μάλλον νύχτα) που είχε πανσέληνο. όταν την επισκεφτήκαμε στο νοσοκομείο παρατηρήσαμε ότι γινόταν πανικός με τα νεογέννητα. ο όροφος ήταν γεμάτος. Πιάνοντας την κουβέντα με τη μαία της, η οποία έχει και 20 χρόνια πείρα, μας είπε ότι κάθε μήνα κοντά στην πανσέληνο "τρέχουν και δεν φτάνουν". :blink::ohmy::ohmy:

Αλήθεια πως και δεν ξέρεις το φύλο του μωρού? από επιλογή? Πάντως αν είναι τελικά κορίτσι καταθέτω πρόταση γάμου εκ μέρους του μπέμπη μου μιας και είμαστε νέα μέλη και μάλλον ούτε εμείς θα προλάβουμε καμιά νύφη!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να προσθέσω ότι ένα μήνα μετά μια άλλη ξαδέλφη μου γέννησε πρόωρα μια μέρα πριν την πανσέληνο.Τυχαίο?? δεν νομίζω...

Άλλωστε κάπου είχα διαβάσει την μεγάλη σχέση της σελήνης με την περίοδο της γυναίκας.Τώρα εννοείται ότι όλα αυτά δεν τα γράφω έχοντας διαβάσει κάποιο επιστημονικό άρθρο!! :P Όποιος θέλει τα πιστεύει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθαμε και εμείς!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Γέννησα την Τρίτη στις 15:50 ένα κουκλί κοριτσάκι 2.800gr και 49cm!

Όλα πήγαν πολύ καλά και από εχθές το απόγευμα είμαστε στο σπίτι μας, τετραμελής οικογένεια πλέον!

Με την πρώτη ευκαιρία μόλις μπούμε σε μια γραμμή δεν σας ξεχνώ, θα σας έχω και περιγραφή και φώτος και βιντεάκια σματσ :kiss: σμουτσ :kiss: μέχρι τότε σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μας! Συγχαρητήρια :woohoo: Να σου ζήσει η μπέμπα αδελφούλα της Έλλης :woohoo: Να είναι πάντοτε καλά και ευτυχισμένο το παιδάκι! Πω πω τι όμορφα, τα γεννητούρια της παρεούλας μας :cheer::cheer: Αναμένουμε τη δυναμική σου επιστροφή στη φορουμική μας καθημερινότητα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια να τη χαιρεστε την κουκλα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

παντα υγεια και τυχη να εχει η μικρουλα σας!!!!

περιμενουμε λεπτομερειες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακιιιι!!!!συγχαρητηριααα!!!να σας ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΑΣ!!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ [ΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ!!!Η ΕΛΛΗ ΠΩΣ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ???ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotini80 έγραψε:

CrazyMummy έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

[/quote:1sm1tjgg]

ooooo exw hdh 2 protaseiw gia gamprous, etsi mpravo. :silly:

alla an exw egw ton gampro pou tha vrw nufh???? :S:S

Maraki mou na sas zhsei!!! :woohoo: :woohoo:

me to kalo na mpeis se ena programma kai se perimenoume gia neotera :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑΑΑ,,ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ...ΑΛΚΜΗΝΗ Κ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ..ΛΟΙΩΝΩ..ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ!!!ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ :silly: :silly: :silly: :silly: ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ..ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!!

ΑΝΝΟΥΛΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΙΚΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ..ΥΠΟΜΟΝΗ!

ΘΕΚΛΑ...ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ..23?? :dry:

ΦωΤΕΙΝΗ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ.ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΤΡΕΛΗ ΕΨΑΧΝΑ ΤΗ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ..ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!! :P:P:P:P:P:P:P

ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ΚΑΛΑΑΑ,,ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ...ΑΛΚΜΗΝΗ Κ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ..ΛΟΙΩΝΩ..ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ!!!ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ :silly: :silly: :silly: :silly: ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ..ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!!

ΑΝΝΟΥΛΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΙΚΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ..ΥΠΟΜΟΝΗ!

ΘΕΚΛΑ...ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ..23?? :dry:

ΦωΤΕΙΝΗ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ.ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΤΡΕΛΗ ΕΨΑΧΝΑ ΤΗ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ..ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!! :P:P:P:P:P:P:P

ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ!

κατερινα ετσι και ισχυουν αυτα για εκεινες τις ημερομηνιες...

σε εξακλινο μας βλεπω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

24 αυγουστου εχουμε πανσεληνο??????

:ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

μην μου λετε τετοια κ βιαζεται ο κυριος....25 αυγουστου μπαινω στον μηνα μου...

λετε να μου κανει καμια εκπληξη????? :blink::blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα κ Βασιλικη μας φανταζεσται κ τις τρεις στο ιδιο δωματιο την ιδια μερα κ ωρα????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

μην σας πω κ στο ιδιο κρεβατι.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

συγνωμη εγω με την κατρινα στο ιδιο κρεβατι....

Βασιλικουλα μου συγνωμη αλλα εσυ δεν θα χωρας :blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush:

δεν υπονοω κατι για την μινιον κοιλιτσα σου :blush::blush::blush::blush::blush: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

απλα εγω κ η κατερινα ειμαστε λιγο αφρατουλες κ εχουμε τερααααααααααααστιες κοιλιτσες σε σχεση με την δικια σου.... :blink::blink::blink::blink::blink: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...