Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απογραφη. Ξερετε κατι?


Recommended Posts

Γεια σε ολες σας.Ειμαι πανικοβλημενη!!! Εχω πολυ καιρο να λαβω μερος σε καποια συζητηση γιατι τα δυο μικρουλια μου με κρατουν διαρκως απασχολημενη.Αυτο που με απασχολει ειναι το εξης...Ειμαι δημοσιος υπαλληλος και αυτη την περιοδο ειμαι σε αδεια μητροτητος μεχρι τον Οκτωβρη.Θα επρεπε να εχω απογραφει αλλα δυστυχως για μενα δεν πηρα ειδηση τιποτα γιατι εδω και πολυ καιρο δεν καταφερνω να ακολουθω τις εξελιξεις γιατι με δυο μικρα 2ετων (η μεγαλη) και 9 μηνων (η μικρη) μου ειναι αδυνατο να παρακολουθω τηλεοραση απ'οπου θα επρεπε να ενημερωθω . Επισης, δεν ειχα καμια ενημερωση απο την υπηρεσια μου οτι επρεπε να το εχω κανει. Και δυστυχως μολις προχθες καποιος μου ανοιξε τα ματια οταν με ρωτησε αν απογραφηκα και εχω τρελαθει!!! Μηπως ξερει καποια κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημόσιος υπάλληλος δεν είμαι, αλλά άκουσα ότι απογράφονται οι υπάλληλοι με βάση το ΑΦΜ τους.

Γιατί δεν ρωτάς καλύτερα στην υπηρεσία που ανήκεις αν συνεχίζεται η απογραφή και σε ποιόν αριθμό βρίσκονται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι δημοσιος υπαλληλος...δε ξερω αλλα φανταζομαι δε θα σε παρουν και το κεφαλι..ρωτα στο γραφειο προσωπικου του τμηματος που εισαι...

και ελα στις μανουλες του οκτωβτη 09!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα,η προθεσμια εχει ληξει αλλα πιστευω οτι σιγουρα θα υπαρχει καποιο παραθυρακι!!!!παρε ενα τηλ.στην υπηρεσια σου και θα σου πουν!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχαν επισης αναφερει οτι ατομα τα οποια εχουν θεμα με την υγεια τους δικαιολογουνατι να μπορουσες να παρεις καποιο χαρτι απο γιατρο η νοσοκομειο ελα στηνΕλλαδα ολα γινονται δνε θα σου παρουν και το κεφαλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...