Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο 2010 Νο3


Recommended Posts

maraki moy kalimera.ola 8a pane kala koykla moy min skeftese arnitika.apla exeis fobi8ei twra kai soy fenonte ola boyno. kserw den einai kai ligo na soy lene oti to mwraki exei problima alla eides mia xara megalwnei kai i kardoyla toy einai mia xara. be happyyyyy......kisses

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια!

Μαρακι ,πολυ χαρηκα με τα τελευταια νεα σου,απο δω και περα ολα τελεια θα ειναι...μην σκεφτεσαι αρνητικα και ολα θα γινουν.Αχ αυτες οικρισεις πανικου...εχω περασει και εγω ...

Τι αλλα κοριτσακια ,τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Καλημέρα Μαράκι!!

Είδες που όλα είναι μια χαρά τελικά - να δεις που και ο γιατρός την Τετάρτη θα σου πει ότι δεν είναι κάτι το επικίνδυνο. Να ηρεμήσεις για να είναι ήρεμο και το μωρό!! Αλλιώς όταν γεννηθεί σε βλέπω να είσαι :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εμείς πήγαμε χθες πάλι για έρευνα αγοράς με τον μπαμπά και όλοι μας είπαν ότι απο Σεπτέμβρη θα υπάρχει αύξηση στις τιμές - οπότε μέσα στις επόμενες 15 μέρες πιστεύω ότι θα έχουμε καταλήξει και παραγγείλει τα χοντρά πράγματα!! Ωραίααααααααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakap75 έγραψε:

geia sas koritsakia mou!!xairome gia ta kala sas nea kai kali epityxia sta epomena koritsia.... :):):) emena telika ayto pou epatha htan krish panikou :(:(:( ekana thn kampulh twn 50 kai to zaxaro mou htan kalo..an edeixne kati tha kaname kai thn megalyterh alla mou eipe apo thn 26h ebdomada einai kalytera na ginete!!!!!ola apo to anxos mou ginonte epesa pragmatika poli psyxologika gia na pathw kai kriseis panikou....mou dwsane rantebou me hi risk doctor pou einai gia eidikes periptoseis san kai thn dikh mou gia thn tetarth stis 9 to prwi.to kalo einai oti mou kanane shmera yperixo eidame to mwraki mou kai mou eipe oti megalwnei poli kala oi metriseis htane kales h kardoula fenotane kala!!!apla ayth den htan kardiolos,ton kardiologo tha ton doume sthn poreia!!kai exei ftasei 630 gr :):):) ta logia ths eitane (i am very happy with what i see and the way the baby grows)koritsakia mou omorfa hremhsa ligo kai eyxome na mou dwsei dynamh o theos giati kyriolektika eixa pesei sto krebati!!fobame mhn me ksanapiasoun kriseis...

μαρακιιιιιι τι τελεια νεα κοριτσουδι μου μπραβο κοπελια μου...ολα καλα να ειναι παντα....μην ανυσηχεις για τιποτα ολα σουπερ πανε ηρεμησε τωρα και σκεψου το μπεμπακι σας μην βγει με μαλλι καρφακι απο τα γεννοφασκια του εεε???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λοιπον σας εχω και εγω ευχαριστα...πηρα σημερα τις εξετασεις του μηνα και ειναι καλες το ζαχαρο που με ανυσηχουσε αψογο εεε για αιματοκριτη δεν μιλαω γιατι εχει κολλησει στο 32 και δεν ξεκολλαει οποτε δεν θα κατσω να σκασω το εχω παρει αποφαση πλεον...

επισης απο σημερα μπορω και να αρχισω να μαζευω κουτες :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: κοριτσια ολα καλα με το σπιτι βρεθηκαμε σημερα και ειμαστε συμφωνοι..ολα τελεια...χριστουγεννα θα κανω στο σπιτι μου με τον γιο μου και τον αντρα μου... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Μαράκι!!!!!

Τέλεια νέα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Με το καλό λοιπόν για όλα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλημέραααααααααααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ**ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??? ΟΛΑ ΚΑΛΑ?? ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ Η ΖΕΣΤΗ--ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ---

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου ...ειδες ολα καλα με τον μπεμπουλι σου και την Τεταρτη θα ηρεμησεις εντελως.....χαρηκα παρα πολυ!!!!!!

Ελα ρε Ελισα,κατι θα παρουμε και εμεις,ολα τα παλια θα φορεσουμε στα νινακια μας???????

εγω κρατιεμαι πως και πως μεχρι την Τριτη.....μετα.....ποιος με πιανει!!!!!Ειδικα αν ειναι κοριτσι....την εβαψε ο αντρουλης μου....και το 1 νεφρο θα του πουλησω και θα τα φαω στα ψωνια...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!σημερα δε μου πετυχε το φαι και να δω τι θα φαει ο αντρας μου σημερα που γυρναει σε μια ωρα!! :angry::angry::angry:

που ειναι η enina που περιμενουμε νεακια της αν δεν κανω λαθος??

μαριακαπ οπως βλεπεις ουκ ολιγες εχουμε περασει αυτες τις κρισεις!δεν ειναι τιποτα κοριτσακι αρκει να αντιμετωπιστουν σωστα.εγω ειχα δει ειδικο τοτε(πριν 5-6 χρονια και τις ξεπερασα πολυ γρηγορα.συμβαινουν αυτα σε περιοδους εντονου στρες.χαρηκα πολυ με τα νεα σου!!περιμενουμε τωρα για τα επομενα καλα νεακια!!

crazy δεν το καταλαβα οτι μενει ευοια!!γκυζη ειναι λιγο μακρια :blink::S thanx παντως!!

ευγενια καλα ψωνια!!

μαμα παναη ευχομαι την τεταρτη να βγεις στα μαγαζια για πολλα ροζ πραγματακια...η και γαλαζια γιατι οχι??!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την εχω στις 17!!!ασε πολυ αγχος!αλλα το νεφρο του αντρα λεω να το αφησεις καλυτερα!!χαχαχαχα

αχχ παω να μαγειρεψω ΞΑΝΑ :angry::angry::angry:

2 ειναι τα πραγματα που αν γινοντουσαν με ενα μαγικο κουμπι θα ειμασταν ολες πολυ πιο χαρουμενες

1)μαγειρεμα

2 σιδερωμα

ειναι οι χειροτερες αγγαριες ever!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina_85 έγραψε:

εγω την εχω στις 17!!!ασε πολυ αγχος!αλλα το νεφρο του αντρα λεω να το αφησεις καλυτερα!!χαχαχαχα

αχχ παω να μαγειρεψω ΞΑΝΑ :angry::angry::angry:

2 ειναι τα πραγματα που αν γινοντουσαν με ενα μαγικο κουμπι θα ειμασταν ολες πολυ πιο χαρουμενες

1)μαγειρεμα

2 σιδερωμα

ειναι οι χειροτερες αγγαριες ever!!!!!!!

Θα του το αφησω,......τοσο καλος αντρουλης και πΑΤΕΡΟΥΛΗς σαν και αυτον δεν υπαρχει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina_85 έγραψε:

κοριτσακια γλυκα ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σας!!!ολη μερα δεν ημασταν σπιτι γιατι ο αντρας μου δε δουλευε σημερα και το ριξαμε στις βολτες.φτιαξαμε και ενυδριο και πηραμε ψαρακια!!!

mariakap κοπελα μου μην δινεις και πολυ βαση θα ηταν απο το αγχος σου.περιμενουμε αυριο νεακια σου απο την εξεταση!

mariakrhth ευχομαι αυριο ολα να πανε καλα.εχω παραπονακι!!δε μου αλλαξες το ονομα στη λιστα μας! :P:P:P

:crazyθα χρειαστω πμ τα στοιχεια του,το σεπτεμβρη να τον επισκεπτω με το καλο,γιατι οδοντιατρο καλο ακομα δεν εχω βρει.

marina με το καλο το κοριτσακι σου!!

eninaπεριμενουμε νεα σου αυριο!!!

καλο βραδυ φουσκιτσες θα τα πουμε αυριο παω α κατσω λιγο με τον αντρουλι που ειναι ξεκουραστος σημερα να τον χορτασω.

φιλακια :kiss::kiss::kiss:

βρε κατερινιοοοοο γιατι εχεις παραπονα????τι εχασα καλε???πες μου...ειμαι χαμενη τωρα τελευταια και με τοσα που λετε που να σας προλαβω ολες μουλες?????στειλε μου πμ.για να το δω σιγουρα.. :cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Ειρηνακι,εισαι φοβερη!!!Φανταζομαι τι εχει να γινει αν ειναι κοριτσι!!!!!!!

Καλα σιγουρα θα του αγορασω και αλλα ρουχαλακια εννοειται αυτο.... :) απλα δεν θα ειναι τοσα οσα θα ηθελα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsakia mou, olo euxarista nea diavazw mpravw!!!!!! :) Mariakrhth kaloriziko me to kalo na mpeite sto spitaki sas...Maraki sto makrino Kanada prospathise na eisai psixremh kopela mou, einai diskolo to kserw alla den sou kanei kalo toso anxos, sou stelnw ta filia mou :kiss::kiss:....Pantos me exete anxosei me thn kampilh zaxarou, den eixa skopo na thn kanw kai twra me valate se skepseis, prepei na ginei oposdipote mexri thn 28h evdomada??? Argotera den ginete???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη τι αγχώθηκες παιδάκι μου;; Καταρχήν, σου είπε ο γιατρός σου να την κάνεις; Κι αν ναι, μέχρι πότε σου είπε;; Αν δεν σου είπε, τότε ρώτα τον!!

Ξαναλέω, ο ενδοκρινολόγος μου είπε ότι γίνεται μεταξύ 24ης και 28ης εβδομάδας. Δεν ξέρω γιατί στο συγκεκριμένο διάστημα, δε ρώτησα.

Ο δικός μου γιατρός μου είπε να την κάνω μεταξύ 20 και 30 Αυγούστου. Στις 30 Αυγούστου θα μπαίνω στην 28η εβδομάδα. Άρα θα'μαι μέσα στο διάστημα που όρισε ο ενδοκρινολόγος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou Crazy....Sorry pou den sou eipa oute ena euxaristw proxthes alla eixa to laptop pano sto krevati mou kai malon iperthermanthike kai kolise, anaggastika na to klisw...Oso gia thn eksetash to exw sizitisei me ton giatro mou kai mou eipe pos den einai aparetito an oi times mou einai kales kai sthn korh mou den ekana..Otan pigena sta rantevou mou me thn maia mou ekane ena testaki apo auta pou kanoun oi diavitiki kai pote den mou eipe pos einai mia eksetash routinas pou thn kanoume oposdipote, ti napw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην αγχώνεσαι καταρχήν!

Την καμπύλη ζαχάρου δε θα την κάνεις στο γιατρό σου, θα τη κάνεις σε μικροβιολογικό-διαγνωστικό. Ακόμα και στο ιασω μπορείς να την κάνεις. Οπότε απ' αυτήν την άποψη δε θα'χεις πρόβλημα.

Αν οι εξετάσεις σου μέχρι τώρα ήταν καλές, πιθανόν όντως να μην υπάρχει λόγος να κάνεις την εξέταση.

Ένας λόγος που ακόμα και με καλές τιμές θα έπρεπε να κάνεις την εξέταση είναι να υπάρχει κληρονομικότητα στην οικογένεια. Για παράδειγμα, έχει κάποιος από τους γονείς σου κάποιον τύπο διαβήτη ή ακόμα και απλώς "τσιμπημένες" τιμές στο ζάχαρο; Αυτό θα έδειχνε μια προδιάθεση. Λογικά στα'χει ρωτήσει όλα αυτά ο γιατρός σου όταν κατέγραψε το ιστορικό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Istoriko den exoume oso kserw akomi kai apo tous propapous mou, pou leei o logos.......Poso stixizei auth h eksetash ksereis???? To mono pou exw akousei einai pos einai apesia kai sou erxete emetos otan pineis thn glukozi :x :X MLIAXXXX

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομορφιες μου τι κανετε?????

ολο το μεσημερι σας περιμενα για παρεουλα ...αλλα τζιφος!!!!!!!

αντε μωρε ευαισθητουλες μου με την καμπυλη ζακχαρου....που να γεννησετε κιολας!!!!!

σημερα πηγα στο Αττικο,αχ ειδα τα νεογεννητα....μουρλια -μουρλια μια γλυκα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι μου, άλλες ξεράσανε με τη γλυκόζη, άλλες όχι. Μην το δένεις κόμπο ότι θα σου συμβεί και σένα. Φαντάσου ότι θα πιεις ένα σούπερ τεράστιο ζαχαρόνερο!! ;)

Ειρηνάκι μου τι κάνεις;;;; Άντε, περάσανε οι μέρες, θα δεις το μπεμπάκι σου να ηρεμήσεις ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...