Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο 2010 Νο3


Recommended Posts

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 3 ΚΙΛΑ--ΚΟΙΛΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΕΓΑΛΗ-ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΑ ΚΙΛΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΟΛΥΦΑΙΝΕΤΑΙ---ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΕΩ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΠΑΛΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΜΜΙΑ ΑΔΕΙΟΥΛΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ---ΡΗΝΙΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ--ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ--ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ -

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν χρειαζεται σμικρυνση θα πας στην φωτογραφια θα πατησεις δεξι κλικ και θα κανεις ανοιγμα με ζωγραφικη στην ζωγραφικη θα βρεις καποθ που λεει αλλαγη μεγεθους και θα σου εμφανισοτουνε 2 κουτακια.. οπου θα αλλαξεις τα νουμερα και θα γραψεις 60 μετα θα την αποθηκευσεις και θα την ανεβασεις ετσι οπως σου πα πριν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

alithia lew.... :dry: Mhn me valeis na orkistw twra :P:P OXXXX aurio exei kai zigizma auto to eixa ksexasei :(:(

εγω οταν πηγαινω στον καλο μου γιατρο,φοραω οτι πιο σιθρου εχω :P:P ,δεν τρωω 4 ωρες πριν και βγαζω και τα παπουτσια μου!!!!

στον παναη μου επειδη πηρα πολλα κιλα ,φωναζε καθε μηνα,....και το κακο ηταν οτι ημουν εγκυος χειμωνα και τι να φοραγα η καημενη στο ζυγισμα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

αν χρειαζεται σμικρυνση θα πας στην φωτογραφια θα πατησεις δεξι κλικ και θα κανεις ανοιγμα με ζωγραφικη στην ζωγραφικη θα βρεις καποθ που λεει αλλαγη μεγεθους και θα σου εμφανισοτουνε 2 κουτακια.. οπου θα αλλαξεις τα νουμερα και θα γραψεις 60 μετα θα την αποθηκευσεις και θα την ανεβασεις ετσι οπως σου πα πριν!

στο προφιλ μου τα κανω ολα αυτα??????πες βρε λεπτομερειες....αφου δεν σκαμπαζω η αμοιρη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στον υπολογιστη σου τα κανεις.. αρχικα την φωτογραφια στον υπολογιστη σου πας και ν βρισκεις και μετα κανεις αυτα που σου ειπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axnatali.str έγραψε:

στον υπολογιστη σου τα κανεις.. αρχικα την φωτογραφια στον υπολογιστη σου πας και ν βρισκεις και μετα κανεις αυτα που σου ειπα

αχ αχ το ξερω οτι αυτο με την οθονη μπροστα μου ...λεγεται υπολογιστης!!!!!

ρε συ την φωτογρ στο προφιλ μου θα την βαλω?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρε μποζο.. εδω.. θα πας στο μνμ που γραφεις και θα πατησεις την αναζητηση εκει θα βρεις την φωτογραφια που θες και θα μας στειλεις το μνμ και θα εμφανιστει και η φωτογραφια μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

οχι βρε μποζο.. εδω.. θα πας στο μνμ που γραφεις και θα πατησεις την αναζητηση εκει θα βρεις την φωτογραφια που θες και θα μας στειλεις το μνμ και θα εμφανιστει και η φωτογραφια μαζι

οκ....αναζητηση που λεει????

καλα ρε μην βαρας :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

Gia na doume ti ekana....Auth einai mia tuxea foto apo to palio domatio ths mikrhs mou apla exei kai to xali pou tha valw stou mwrou to domatio giauto thn dialeksa.

ασε Ευη....εγω και εσυ....θα τους τις στειλουμε με κουριερ :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

βρε ρηνιω γιατι δεν την βαζεις στο φβ να στην βαλω εγω?

οχι οχι πες μου που λεει αναζητηση.....θα σκασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να μικρήνεις τις εικόνες πας πάνω στην εικόνα - πατάς δεξί κλικ και σου βγάζει μια επιλογή που λέει επεξεργασία. Εκεί έχει μια επιλογή που λέει αλλαγή μεγέθους. Εκεί βάζεις τα όρια που ζητάει στο mammyland και την αποθηκεύεις με άλλο όνομα. Απο εκεί και πέρα όπως στα είπε η Ναταλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρχιζω και καταλαβαινω....μεχρι το βραδι θα τις θαυμασετε!!!!! :woohoo:

ευχαριστω Ναταλακι.....καλα να περασετε,θα εχεις ιντερνετ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω τι ακριβως θα γινει εχει ενα στικακι της vodafone ο Αντρεας αν δεν το χρειαζεται θα του το παρω.. χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...