Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλοκαιρινες ιστοριες.....


Recommended Posts

Λοιπον κοριτσια μου ηρθε η ορεξη να πω και να ακουσω ιστοριες απο μεθυσια σας...

θα σας πω εγω για ενα καλοκαιρι,περυσι,που δεν ημουν εγγυος γιατι τωρα δεν επιτρεπεται,τι επαθα..

ειχα βγει με το συζυγο...χαλαρη εγω..το επαιζα γερο ποτηρι..α ναι μου λεει ο συζυγος?παμε μια κοντρα να σε δω....και ηπια κοριτσια...ηπια...τι σφηνακια.τι ουισκι...αφηστε..απο το 3 με ειχε πιασει αλλα το επαιζα ανεμελη...ωσπου σηκωνομαι να παω τουαλετα και πεφτω κατω :dry::dry::dry: αλλου πατουσα αλλου ημουν :P:P

ρομπαααααααα :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καλωσοριζω πισω στο μαμμυλαντ λοιπον!!!!

Εβαλες και ενα θεμα της προκοπης....περα απο εκεινο

που ηταν αφιερωμενο σε μενα!!! :woohoo: :woohoo:

θυμααααασαιιιιιι τοτε που με αγαπουυυυυσεςςςςςςς???? :woohoo:

λοιπον...εχω κανει μεθυσι τρελο με εναν πρωην

ααααααχ καλη του ωρα.... :woohoo: και ημουν εγω στο πεζοδρομιο

καθισμενη οχι ξαπλωμενη και μου λεγε ''ελα ενα βηματακι και μπηκαμε στο ταξι'' και πλακωνουν οι μπατσοι και μας ρωτουσαν το ονομα μου

τα στοιχεια μας κλπ κλπ...ξερασα διπλα τους...ξερασα στο ταξι...

φωναζα θελω να πεθανω....πηγα τουαλετα στην διπλανη καφετερια και

ξεχασα το βρακι μου ...τωρα πως το βγαλα δεν θυμαμαι!!!! :woohoo:

τι αλλο τι αλλο εχω κανει...παντως 2 φορες εχω μεθυσει παρα πολυ

και το μετανιωνω ενιωθα να σβηνω να μου βγαινουν τα σωθικα...και ελεγα συνεχεια ,θελω να πεθανω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι με καλωσοριζεις μαρη??δεν εφυγα...η μπεμπα μπερδεψε τη μητρα μου και νομισε οτι γενναμε :P:P:P:P

αν θυμασαι θα εχεις μια βαφτηστηρα....θυμασαι καποτε? :P:P:P:P

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: εσυ οταν μεθας να πεθανεις θελεις?εγω να.......απαυτωθω παλι :P:P:P :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ορμονες μαρηηη...χοροπηδανε σε χορο σαμπας και ξεσηκωνουν :P:P:P

αι μαρη κατσε εδω να ομορφυνεις τη φιλη σου τη λιμπ πρωτα και μετα :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιμπερτακιιιιιιιιιιιιιιιι μουουουου!!!!!Wellcome back :) !!!!!!!!!

Ειπα κ εγω που χαθηκε αυτο το κοριτσι!!!Τα φιλια μου στη μπεμπα :woohoo: :woohoo: !!!

Τι να σου πω βρε αγαπη εγω δε το εχω κ πολυ με το ποτο!!Ασε που λιγο να πιω ειμαι σα χαζοχαρουμενη κοτουλα...ξερεις, ολος ο κοσμος ειναι ομορφος,η ζωη ειναι ωραια,τραλαλατραλαλα κ τα σχετικα :laugh:

2 φορες εχω μεθυσει ολες κ ολες κ αυτες πιτσιρικα,ανηλικη θαρρω ημουν...ντροπηηηη :blush::P κ τη μια με ειχε πιασει τετοιο νευρικο γελιο που δε μπορω να σου περιγραψω!!!Πολυ γελιο!!!!!Ηταν κ καλοκαιρι κ ημουν στο νησι κ θα κοιμομουν στο σπιτι μιας φιλης μου(αφου ειχαμε βγει μεγαλη παρεα,πηγαμε κ σε ενα beach παρτυ) κ για να φτασουμε στο σπιτι επρεπε να διασχισουμε κατι πετρινα σκαλια ....καθε σκαλι κ σταση ημουν!!Τετοιο γελιο δεν εχω ξανακανει,ακομα το θυμομαστε!!Προσπαθουσε να με ανεβασει κ ηταν αδυνατον!!Αφου φτασαμε στο δωματιο(μετα απο ποση ωρα!!) προσπαθουσα να γθυθω να βαλω μπυτζαμες...αδυνατον κ αυτο απο το γελιο κ τη ζαλουρα!!!Τοπλες κοιμηθηκα :blush: :laugh: !!!Το πρωι μηκε η μαμα της να μας ξυπνησει γιατι θα ερχοντουσαν κατι μαστοροι....ρομπα :blush: !!Αλλα ενταξει,ημασταν σαν οικογενεια,μικρο το κακο!!

Ζαχαρουλα μου ατυχησε ο αλλος κοσμος...κερδισαμε εμεις : :P:kiss: !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχαμε παει με τον αντρα μου (τοτε σχεση) σε ενα μπαρακι. Και ηπια μονο ενα ποτο!!!!!!! :blink: Παιδια δεν ξερω τι πραμα ηταν αυτο. Μπομπα? Ειχε πεσει σταχτη? Το θεμα ειναι οτι αλλου πατουσα κι αλλου βρισκομουν. Οταν με πηγε σπιτι παρκαρε απεναντι και εγω πηγα σε ξενη πολυκατοικια και βαραγα τους τοιχους κλαιγοντας και φωναζοντας

-που πηγε το σπιτι μουουουουο??????? Μου κλεψανε το σπιτιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!! Κι εγω που θα μενω τωρα??? Μεχρι να με ηρεμισει ειχαν βγει ολοι στα μπαλκονια μαζι κι η μανα μου εξαλλη :P Τελικα μου εδωσε μια κουταλια καφε με λεμονι :x και μετα δεν θυμαμαι τιποτα....

Το πρωι που πηγα να περπατησω πατουσα εμετους που δεν θυμομουν καν πως τους εκανα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμ...πολύ καλό θέμα!:) Ενδιαφέρον!!χεχεχε...θυμάμαι ότι είχαμε πάει με τον άντρα μου, ελεύθεροι τότε στο γνωστό Φαληράκι της Ρόδου. Επινα και έπινα..εκείνος ακόμη να τελειώσει το πρώτο ποτό. Εγώ να χορευω σαν την παλαβή, είχα βγάλει και τα παπουσια μου...ξαφνικά ο άντραςμου είχε εξαγριωθεί γιατί ήθελα να γδυθω!!!! και με τραβάει να φύγουμε. ψάχνω ψάχνω τα παπουτσια μου πουθενα...βρηκαμε μονο το ένα...το άλλο;;; Ξαφνικά βλέπω να πετάνε απο δω κι απο κει οι Αγγλοι κάτι τυλιγμένο ...έρχεται στα χέρια μουουτε που θυμάμαι πως και τι ήταν;; το παπουτσι μου τυλιγμένο με χαρτί και γεμάτο ποπ κορν!!!!??? Εκεί πια ο άντρας μου έγινε έξαλλος...εγώ να εχω λύσει στο γέλιο κι εκείνος να ειναι έτοιμος να παίξει ξύλο...φυσικά όταν βγήκαμε επειδή δε μου άρεσε που ήταν θυμωμένος και με είχε αρπάξει έτσι άρχισα να κλαίω με λυγμους... ο δε άντρας μου να προσπαθεί να με συνεφέρει και να με καλμάρει ζητώντας μου συγγνώμη!!!Αλλη μια φορά πάλι στο ίδιο μέρος ενώ πάλι θυμωμένος προσπαθεί να μας βγάλει απο το κλαμπ βάζω το χέρι μου καταλάθος στο μάτι του...είναι παααρα πολύ ευαίσθητος με τα μάτια του..τσατίλαα....αρχίζω κι εγώ πάλι να κλαίω με λυγμους...και να του λέω..<<αφου δε στο εβγαλαααααα...(το μάτι )>>παλι αγάπες εκείνος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

Ειχαμε παει με τον αντρα μου (τοτε σχεση) σε ενα μπαρακι. Και ηπια μονο ενα ποτο!!!!!!! :blink: Παιδια δεν ξερω τι πραμα ηταν αυτο. Μπομπα? Ειχε πεσει σταχτη? Το θεμα ειναι οτι αλλου πατουσα κι αλλου βρισκομουν. Οταν με πηγε σπιτι παρκαρε απεναντι και εγω πηγα σε ξενη πολυκατοικια και βαραγα τους τοιχους κλαιγοντας και φωναζοντας

-που πηγε το σπιτι μουουουουο??????? Μου κλεψανε το σπιτιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!! Κι εγω που θα μενω τωρα??? Μεχρι να με ηρεμισει ειχαν βγει ολοι στα μπαλκονια μαζι κι η μανα μου εξαλλη :P Τελικα μου εδωσε μια κουταλια καφε με λεμονι :x και μετα δεν θυμαμαι τιποτα....

Το πρωι που πηγα να περπατησω πατουσα εμετους που δεν θυμομουν καν πως τους εκανα!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχα...καλό!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα!!!τι μου θυμησατε τωρα!!!!ειχα μια φιλη καποτε που το σηκωνε πολυ το ποτηρι!!!!μα πολυ!!!!!ενα βραδυ αποφασιζουμε κοριτσοπαρεα να παμε ταβερνα-ηλικια λυκειου μιλαμε τωρα και διακοπες-ρετσινουλα και αγιος ο θεος!εκεινο το βραδυ ειμουν η μονη που ξεχασα το ονομα μου και οχι μονο,δεν θυμομουν που ηταν το σπιτι της γιαγιας μου να παω να κοιμηθω!εχουν περασει 12 χρονια απο τοτε.δεν εχω ξανα πιει απο τοτε.με ειχε χαλασει τοσο πολυ που ειμουν χαλια κανα δυο μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...