Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το περίμενα πως θα με αποκαλεσουν ακληρη!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κορίτσια.Δεν ηξερα που να το βαλω αυτο το θεμα!!!Ετσι λοιπον οπως λεει και ο τιτλος ειμαι και άκληρη πλεον, άγονη, στείρα μωρε πως να σας το πω αλλιως.... :blink:

Η ιστορία λοιπόν ξεκινάει γιατι εχουμε κοντα στον 1,5 χρονο που δεν πιανουμε παιδι και συνεχιζετε διοτι εμεινα εγκυος αλλα το εχασα.Και φυσικα τον καλο λογο τον ακουσα απο την πεθερουλα μου!Ενω με εμψύχωνε να μην στεναχωριέμαι και θα κανουμε μωρακι πεταξε και την σποντα της πως αυτη ενω φυλασόταν επιανε μωρα..κοινως δηλαδη εμεις που δεν φυλασσόμαστε τοσο καιρο δεν μπορω να πιασω. :S

Θα μου πειτε σιγα το πραγμα που σου ειπε...εχει και συνεχεια ομως γιατι σε κοινο μας προσωπο ειπε πως ''εμεις στο σόι μας κανενας δεν εχει προβλημα να κανει παιδια''.Αμα σου πεταξω στη μουρη ομως το σπερμοδιαγραμμα του γιοκα σου θα το βουλωσεις ή οχι μετα? :angry:

Φυσικα στον αντρα μου δεν ειπα τιποτα και για να μην τον στεναχωρεσω και για να μην μαλωσει μαζι της...Υποψιαζομαι πως θα εχει συνεχεια το θεμα και δεν ξερω τι θα κανω.Τον αντρα μου εγω, δεν θελω να τον ριξω σε κανενός το προσωπο.Αλλωστε ειναι οικογενειακο μας θεμα και θα το λύσουμε μόνοι μας....αυτο το στομα της πως το δαμάζουμε? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για μενα τα καστανα απο τη φωτια πρεπει να τα βγαλει ο αντρας σου, να της πει με τροπο πως εχει ενα μικρο προβλημα που αντιμετωπιζουν συχνα τη σημερον ημερα οι περισσοτεροι ανδρες και να της κλεισει ετσι το στομα , γιατι πιστεψε με θα το κλεισει σιγουρα αφου δε τη συμφερει.Εγω παντως θα το ελεγα ευγενικα στον αντρα μου για να ξερει τι γινεται.Και εμεις εχουμε το ιδιο προβλημα και ολος ο περιγυρος εβγαλε το συμπερασμα πως ειμαι εγω η προβληματικη ( ειμαι δηλαδη λιγουλακι χα χα ) αλλα η αληθεια ειναι πως τα εν οικω μη εν δημω.Κοινως χεσ....α :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πάλι ειμαι η ''σκληρή'' της παρεας ...

Δεν κατάλαβα , πρέπει να ξέρει η πέ8ερα κά8ε ποτε το κάνετε η άν προσπα8ήτε η άν βάζετε σκουφι ???

Κόμμένα τα δικαιώματα , με φράσεις τυπου (άν ερ8ει η κουβέντα) - κάλα δεν μας πηρανε τα χρόνια , ας γλεντήσουμε κ λίγο την μόναξιά μας κλπ κλπ

ακου δεν φυλαγόταν κ ''επιάνε'' , μωρε αν τόλμουσε ΠΟΤΕ να μου πει τπτ τέτοιο (που δεν παιζει ποτε , 80 ετων ειναι) 8α της έλεγα - αα δηλαδη το δούλευες καλά εσυ υ υ !!!

ΠΟΛΛΑ 8ΑΡΡΗΤΑ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

Εγω πάλι ειμαι η ''σκληρή'' της παρεας ...

Δεν κατάλαβα , πρέπει να ξέρει η πέ8ερα κά8ε ποτε το κάνετε η άν προσπα8ήτε η άν βάζετε σκουφι ???

Κόμμένα τα δικαιώματα , με φράσεις τυπου (άν ερ8ει η κουβέντα) - κάλα δεν μας πηρανε τα χρόνια , ας γλεντήσουμε κ λίγο την μόναξιά μας κλπ κλπ

ακου δεν φυλαγόταν κ ''επιάνε'' , μωρε αν τόλμουσε ΠΟΤΕ να μου πει τπτ τέτοιο (που δεν παιζει ποτε , 80 ετων ειναι) 8α της έλεγα - αα δηλαδη το δούλευες καλά εσυ υ υ !!!

ΠΟΛΛΑ 8ΑΡΡΗΤΑ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ...

Καλα σοβαρα μιλας?σιγα μην της δινω και αναφορα καθε ποτε το κανουμε...απλα αυτη μου ειχε πει πριν αρραβωνιαστουμε να μην φυλαγομαστε κουβεντα δηλαδη να γινοταν....και φυσικα εμαθε για την βιοχημικη που ειχα και σου λεει αυτην εχει προβλημα!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου ολες ετσι ειναι.απο την στιγμη που παντρευομαστε τα αγορια τους για αυτες ειμαστε αχρηστες.ολες ιδιες ειναι.συζητησε το ματια μου με το παλικαρι σου για να μπορεσει εκεινος να της κλεισει το στομα.εγω εχω 3 αποβολες μετα την κορη μου κ ενα λογο παρηγοριας δεν ακουσα μονο οτι ηταν για καλο να χαθουν.κουβεντα ηταν αυτη?την μια δε το συδητησα με το αντρα μου για να μην τον κανω κ γω να μαλωσει με την μανα του.αλα στην 2η αποβολη αφου το ξαναπε οτι με λιγα λογια να μην προσπαθω γιατι μια ζωη θα τα χανω,τοτε μιλησα στον αντρα μου κ της βουλωσε το στομα.η γρουσουζια της κ οι καταρες της με εκαναν να χανω το κουραγιο.αλλα ειδες ματια μου?χαρη στον αντρα μου κ στην θεληση μας για ενα 2ο μωρακι τα καταφεραμε!μην το περνας μονη σου της δινεις δυναμη να συνεχιζει να μιλαει για σενα ξεροντας οτι δε θα τα πεις στο γιο της!μην της δωσεις αυτη τη χαρα κ παρε κουραγιο κ δυναμη απο την αγκαλια του αντρουλη σου για να φτασετε μαζι στο ονειρο που σας ενωνει!ενα μωρακι!οτι χρειαστεις ειμαι εδω!καλη δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα να φανταστεις kalli μου, μεχρι και να υιοθετήσουμε μου ειπε, μην στεναχωριεσαι αν δεν μπορεσεις να κανεις...δηλαδη οτι και να ειναι μονο εγω εχω το προβλημα, αναθεμα κι αν ξερει οτι εχουν και οι αντρες προβλημα!!!Ειναι παλιας σχολης!!!Δηλαδη οι γυναικες ειναι στειρες οχι οι αντρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΠΕΡΑ ΚΟΡΕΣ.....

ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η΄ΕΥΤΥΧΩΣ ΦΙΛΤΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΣΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (ΕΣΕΝΑ ΔΛΔ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ)

ΕΧΕΙΣ ΝΥΜΦΕΦΤΕΙ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΤΗΣ, ΤΟ ΣΠΛΑΧΝΟ ΤΗΣ, ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΝΤΕ....

ΝΟΜΙΖΩ ΔΕ ΠΩΣ ΤΟ ΠΟΛΥΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΛΟ Σ....

ΟΥΤΕ ΟΙ ΠΡΨΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΟΥΤΕ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ...

ΠΕΙΤΕ ΤΗΣ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ,ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΕΙ ΠΑΡΑΕΞΩ.

ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ,ΔΙΚΑ ΜΑΣ, ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, ΜΗΝ ΨΡΩΝΕΙΣ ,ΑΛΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΥΠΟΤΙΜΑΣ.

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΔΙ ΠΑΝΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.

ΥΓ.ΤΖΟΥΛΑΚΙ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

Για μενα τα καστανα απο τη φωτια πρεπει να τα βγαλει ο αντρας σου, να της πει με τροπο πως εχει ενα μικρο προβλημα που αντιμετωπιζουν συχνα τη σημερον ημερα οι περισσοτεροι ανδρες και να της κλεισει ετσι το στομα , γιατι πιστεψε με θα το κλεισει σιγουρα αφου δε τη συμφερει.Εγω παντως θα το ελεγα ευγενικα στον αντρα μου για να ξερει τι γινεται.Και εμεις εχουμε το ιδιο προβλημα και ολος ο περιγυρος εβγαλε το συμπερασμα πως ειμαι εγω η προβληματικη ( ειμαι δηλαδη λιγουλακι χα χα ) αλλα η αληθεια ειναι πως τα εν οικω μη εν δημω.Κοινως χεσ....α :silly: :silly:

Ναι βρε συννεφακι καταλαβαινεις ομως πως τον βαζω σε διαδικασια να πει το προβλημα του και θα του πεσει η ψυχολογια ενω τον εχω ανεβασει αρκετα?Και εκτος αυτου δεν νομιζω πως θα το συζητησει με τη μανα του απλα θα μαλωσουν και δεν θα μιλανε και μετα εγω θα στεναχωριεμαι! :dry::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τζουλιαξ.τελος καλο ολα καλα δοξα το θεο.ετσι θα γινει κ με σενα αναστασια μου.μιλησε ηρεμα στον αντρουλη σου κ βγαλτα από μεσα σου!να ηρεμησεις.κ οποτε θα ανοιγει κουβεντα θα της κλεινεις το στομα.κ ας σε πει γλωσου οπως κανει σε μενα.χεστηκες εσυ..μην ςτεναχωριεσαι κοπελα μου κοιτα το σπιτικο σου κ το παλικαρι Σου κ θα δεις οτι θα ερθει το μωρακι.αρκει να βουλωσεις το στομα της!απομακρυνσου απο κεινη.εγω να φανταστεις μενω με 2 στενα διαφορα κοντα της κ την βλεπω πια σε γιορτες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

συννεφακι έγραψε:

Ναι βρε συννεφακι καταλαβαινεις ομως πως τον βαζω σε διαδικασια να πει το προβλημα του και θα του πεσει η ψυχολογια ενω τον εχω ανεβασει αρκετα?Και εκτος αυτου δεν νομιζω πως θα το συζητησει με τη μανα του απλα θα μαλωσουν και δεν θα μιλανε και μετα εγω θα στεναχωριεμαι! :dry::([/quote:nvv7skgb]

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ, ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΘΥΜΑ....

ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ Σ ΨΥΧΟΛΟΓΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ????

ΒΑΛΕ ΤΑ ΣΕΞΥ ΚΑΦΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΞΑΝΑΑΝΕΒΕΙ...

ΜΑΛΩΝΟΥΝ ΜΩΡΕ ΟΙ ΓΙΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ???

ΣΑ ΤΙΣ ΨΕΙΡΕ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΕΙΝΑΙ...

ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΒΟΥΒΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ ;)

ΥΓ:ΤΖΟΥΛΑΚΙ :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL δεν εχεις και αδικο με τα λεγομενα σου, αλλα νομιζω το προβλημα που εχει ο αντρας μου δεν ειναι και για πανηγυρισμό γιατι νομιζω υποτιμάτε ο αντρισμος του, ετσι το εχω καταλαβει απο τη σταση του δικου μου!!!Πως να τον βαλω στη διαδικασια να το πει κι ολας...το οτι καποια στιγμη θα μαθευτει ειναι σχετικο!!!Μπορει και ποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜ ΓΕΙΑ ΣΟΥ....

ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ Ο,ΤΙ ΛΕΝΕ ,ΨΩΜΙ ΚΙ ΑΛΑΤΙ.

ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Η ΞΕΝΗ ;)

ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ Σ ΣΕ ΤΡΙΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΗ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΟΡΘΑ ΚΟΦΤΑ: ''ΜΑΝΑ-ΚΑΛΕ-ΜΑΝΤΑΜ-ΚΕΡΑ ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ, ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΟΜΕΝΗ΄΄

ΜΗΝ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΟΩΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Σ.ΓΥΡΙΖΕΙ ΜΠΟΥΜΕΡΑΝΚ.

ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΜΗΤΕΡΟΥΛΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ.

ΑΜΑ ΜΑΘΕΙ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΘΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΕΙ.

ΙΣΩΣ ΤΟΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ(ΓΙΑΤΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΝΕΟ Η ΕΡΜΗ...)

ΘΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΕΙ ΠΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΟΝ ΕΔΩΣΕ ΑΚΕΡΑΙΟ & ΤΟΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΕΣ ΕΣΥ....

ΘΕ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΚΡΗ Μ ΔΑΥΤΕΣ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL έγραψε:

ΘΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΕΙ ΠΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΟΝ ΕΔΩΣΕ ΑΚΕΡΑΙΟ & ΤΟΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΕΣ ΕΣΥ....

ΘΕ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΚΡΗ Μ ΔΑΥΤΕΣ :P

Αυτο να ακουσω ακομα θα πηδηχτω απο το παραθυρο!!! :laugh: :woohoo:

Θα σας ενημερωνω για εξελίξεις αν και κατι μου λεει αυτο το μηνα θα το βουλωσει μια και καλη,γιατι θα το πιασω εγω το μπεμπουλινι και μετα ουτε ζωγραφιστό μην δεν το βλεπει!!!!(πω πω κακια που ειμαι :unsure: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ δε μπορώ να ακούω τέτοια πράγματα Χριστέ μου.

και γω γιο έχω....λέτε να γίνω έτσι????

εγώ με την πεθερά μου είχα πιο μικρά προβλήματα αλλά της τον έκοψα τον αέρα.

μου είχε πει ότι θα μοου κρατούσε το παιδί όταν θα ξεκινούσα τη δουλειά και τελικά το παοτέλεσμα ήταν να το κρατάει ο πατέρας μου ως τις 11:00, ο οποίος είναι 73 ετών και εκέινη 48- γιατί ξαφνικά θυμήθηκε ότι δε μπορεί να ξυπνάει το πρωϊ :angry::angry: και ξαφνικά θυμήθηκε ότι ήθελε να το ξυπνάμε στις 6:00 και να της το πηγαίνουμε σπίτι με κρύο, βροχές, ζέστη, γιατί είχε δουλειές να κάνει :angry::angry: , ενώ εγώείχα ξεκαθαρίσει τη θέση μου από την αρχή ότι οποιος κρατήσει το παιδί θα έρχεται σπίτι

επίσης το παιδί πρέπει να μοιάζει οπωσδήπτε στο γιο της και γιατί έχει αδυναμία σε μένα και όχι σε εκέινον.

φυσικά μπροστά στο δικά σου είναι τόσο μικρά όλα αυτά, αλλά γιατί στα λέω όλα αυτά. όσο κρατούσε το παίδί η πεθερά μου το παιδί έλεγε μόνο μπαμπά, ενώ πρώτα είπε μαμά, κάτι το οποίο ξέχασε σαν λεξη και τοο θυμόταν μόνο όταν είχα εγώ άδειες. πιστεύω ότι του μιλούσε μόνο για εκείνον γιατί ζήλευε επειδή το παιδί ήταν κολλημένο πάνω μου στην αρχή, ως μωράκι. μπροστά μου τον είχε πει μαμάκια,μην κοιτάς συνέχεια τη μάνα σου κ.α. συμπαθητικά. φαντάσου τι έλεγε πίσω μου.

όταν πρωτοξεκίνησα τη δουλειά γύριζα στο σπίτι και έβρισκά ένα μικρό αγρίμι. δε μπορούσε να το κοιμήσει κλπ, με έσπρωχνε, δεν καθόταν πάνω μου, ξυπνούσε 10 φορές μες στη νύχτα και φώναζε μαμά- 10 μηνω΄ν τώρα.

το συμπέρασμα ήταν το εξής : μάζευα, μάζευα ώσπου έκανα τομπαμ.

τσακωθήκαμε κανα δυό φορές και όταν τα λεγα στον άντρα μου φυσικά υποστήριζε εκείνη, ενώ είμαι σίγουρη ότι ηξερε τι πραγματικά συμβαίνει.τελικά έκανε την πατατιά από μόνη της και τσακωθήκανε κανά δυο φορές(μας άφησε ξεκρέμαστους κανά δυο φορές) και ο άντρας μου κατάλαβε ότι δε γίνεται ναμένει με το παιδί, τελικά την έβγαλα από τοπαιδί κα ησυχασε το κεφάλι μου.

με όλα αυτά θέλω να σου πω ότι πρέπει να μιλήσεις στον άντρα σου γιατί στο τέλος θα σκάσεις εσύ. να την βάλειστη θέση της, θα μπορούσε π.χ. να της πεί: μαμάμην ανακατεύεσαι γιατί δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβαίνει πραγματικά ή ότι στην οιοκογένεια του δε θέλει να ανακατεύεται κανείς....

ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΣ ΚΟΨΕΙς ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΘΑ ΑΛΩΝΙΖΕΙ....και θα τσακώνεσαι με τον άντρα σου συνέχεια οπότεω βάλτη στη θέση της μέσω του άντρα σου.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΝΑ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!! :angry::angry: αναστασια μου σε καταλαβαινω απολυτα γιατι εμενα με ειπε στειρα!!μια που το ειπε κ μια που με βλεπει κ αλλαζει γωνια!!!βεβαια αποκτησα το παρατσουκλι της γλωσσους κ του νταη οποτε κατα λαβαινεις τι εγινε!!!εγω μεγαλωσα στους ''δρομους''μονο που η κυρια δε το ξερε αυτο κ τα βαλε με λαθος ατομο!!!!δε χρειαστηκε να πω κ πολλα στον αντρα μου γιατι εχω μαθει αναγκαστικα να υπερασπιζομαι μονη μ τον εαυτο κ 2ον γιατι ξερει τη μανα του κ ειναι δικαιος σαν ανθρωπος!!κοφτης τον αερα με καθε τροπο κ με καθε κοστος!!!εγω της ειπα αν θελει να ρθει κ στο κρεβατι μας να παιρνει ματι κ να μας δινει κ οδηγιες!!!ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!εχουμε το πονο μας εχουμε κ τις πατσαβουρες!!!ο αντρας σου πιστευω πως σε αγαπαει κ θα σε υπερασπιστει οπως κανεις κ συ τωρα γι αυτον!!!ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΕΜΠΑΙΝΕ Κ ΚΟΦΤΗΣ ΤΟ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν μεινω εγκυος ειχαμε πει οτι θα βαζαμε μπροστα. Στον 2ο μηνα προσπαθειων κι ενω με ειχε ρωτησει 4678877688 φορες αν αδιαθετησα μου ειπε να παω για εξετασεις!! :blink: (Εμεινα εγκυος στον τριτο μηνα που βαλαμε μπροστα και με εναν μηνα χωρις σεξ γιατι ο αντρας μου ειχε ψιλοαγχωθει με το θεμα του μωρου και με απεφευγε! :laugh: :laugh: ) Ξερεις τι της απαντησα?

- Να πειτε στον γιο σας πως εγκυος δεν μπορω να μεινω μονη μου. Χρειαζομαι και παρεα. Να ρωτατε αυτον αν εγινε κατι αυτον τον μηνα η οχι γιατι απο αυτον εξαρτατε! Και φυσικα το ειπα και στον αντρα μου. Δεν με νοιαζει αν θα τσακωθουν αν δεν μιλιουντε... Εγω θελω να τα εχω καλα μαζι του κι αυτος μαζι μου κι ολοι οι αλλοι περισσευουν. Δεν υπηρχε περιπτωση να μην του τα πω. Τι παει να πει οτι θα πεσει ψυχολογικα? Εγω δεν πεφτω? Στο κατω κατω εσεις οι δυο εισαστε οικογενεια και οτι στεναχωρει τον εναν η τον αλλον πρεπει να μην πω επιβαλλετε να τα μοιραζεστε!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέτα την πεθερά απ' το τρένο!!! ...Όπως έχω ξαναπεί άλλωστε!

Στην περίπτωσή σου..αρκεί να την πετάξεις έξω απ' το σπίτι σου!!!

Μην αφήνεις κανένα να σε κάνει να νιώθεις δυσάρεστα. Το πότε θα κάνεις παιδί είναι δικό σας θέμα και δεν αφορά κανένα. Πρέπει να καταλάβει ότι είναι πολυ προσωπικό και δεν την αφορά!

Χώσε!!!!!!

..Τα φιλιά μου στη "μητέρα"!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Πέτα την πεθερά απ' το τρένο!!! ...Όπως έχω ξαναπεί άλλωστε!

Στην περίπτωσή σου..αρκεί να την πετάξεις έξω απ' το σπίτι σου!!!

Μην αφήνεις κανένα να σε κάνει να νιώθεις δυσάρεστα. Το πότε θα κάνεις παιδί είναι δικό σας θέμα και δεν αφορά κανένα. Πρέπει να καταλάβει ότι είναι πολυ προσωπικό και δεν την αφορά!

Χώσε!!!!!!

..Τα φιλιά μου στη "μητέρα"!!

Αρε milina ωραιο αυτο με το τρενο!! :laugh: :laugh: Παντα αφηνα να με καβαλανε.... :S μου δωσατε ολες πολυ δυναμη και νομιζω θα τα καταφερω .Οχι μονο απο το τρενο αλλα και το βαπόρι και το αεροπλάνο και οτι κινείτε!!! :woohoo: Στο τρενο την δενουμε στις γραμμες, στο αεροπλανο την ριχνουμε χωρις αλεξίπτωτο, στο βαπόρι την δενουμε πισω απο αυτο και σερνουμε χωρις φρενοοοοοοο!(πω πω βαρβαρες νυφες!!! :blink: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλα στον αντρούλη σου κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!

Όχι να της πει της μάνας του το προβληματάκι………. όχι….. όχι……. (που κανέναν δεν αφορά……. μόνον εσάς τους 2!!!!!) απλώς να μην τη νοιάζει τι και πώς………..

Το πότε θα κάνετε παιδάκι..............

Το άν θα κάνετε παιδάκι.............

ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!!!!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Η ζωή σας η ιδιωτική σας είναι μόνο δική σας!!!!!!

Όλοι οι άλλοι……….. να μείνουνε απ΄ έξω………

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Τους ανθρώπους που μας «γεμίζουν» με αρνητική ενέργεια…………..

Τους πετάμε έξω από τη ζωή μας!!!!!!!!!!!!!

Όποιος και να΄ ναι…………..

Όσο κι αν πονάει…………

Κι εγώ «έχω πετάξει εκτός της ζωής μου»…… τη μάνα μου……..

Ξέρεις πόσο με πονάει????????

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Αλλά…….. δε μπορούσα να κάνω κι αλλιώς…………..

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και δεν είσαι άκληρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτό να μην το ξαναπείς κοπέλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καμία γυναίκα δε μένει χωρίς παιδάκι τη σήμερον ημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Και δεν είσαι άκληρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτό να μην το ξαναπείς κοπέλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καμία γυναίκα δε μένει χωρίς παιδάκι τη σήμερον ημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Αχ! pipitsazouzouna τι τραβας κι εσυ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά να είμαστε μικρή μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή διάθεση να έχουμε κι αισιοδοξία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γκρίνια............

Μιζέρια.....................

Κλάμα...........................

Μακριάάάάάάάάάά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...