Μετάβαση σε περιεχόμενο

Thelw kai egw na ginw mia mikri manoula....


Elinoulini

Recommended Posts

Geia sas koritsakia mikra kai megala,

Eimai kainourgia sto forum kai freskopantremeni,prin ena mhna...

Me tis omorfes suzhthseis sas me kanate na thelw kai egw grhgora ena mwraki :kiss: Eimai 23 alla pisteuw oti de paizei rolo h hlikia alla to pws aisthanesai!Egw hmoun apo autes pou apo mikrh oneireuomoun na ftiaksw mia omorfh kai eutuxismenh oikogeneia,me ton antra mou eimaste 6 xronia mazi kai poly eutuxismenoi,theloume kai oi duo na apokthsoume suntoma ena mwraki...Eseis ti lete na to ksekinhsw auto to megalo kai omorfo taksidi??? :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλός ήρθες Elinoulini !!

αυτό το όμορφο και μεγάλο ταξίδι όπως το λες και εσύ, πρέπει να το αποφασίσεις εσύ και ο άντρας σου, μόνο εσείς οι δύο μπορείτε να ξέρετε το τι θέλετε πραγματικά στην ζωή σας.

Αν πραγματικά θέλετε ένα μωράκι τότε μην το σκέφτεστε καθόλου,

ξεκινήστε απο σήμερα !!!

δεν έχω παιδάκια αλλά είμαι σίγουρη πως είναι απο τα καλύτερα ταξίδια που μπορεί να κάνει κανείς στην ζωή του !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Elinoulini!!!!!!!!!!!!!!!!

Μακάρι να σου έρθουνε όλα όπως τα επιθυμείς…….......

Ολόψυχα στο εύχομαι…………………………..

Μην αγχώνεσαι καθόλου……………………

Χαλαρά και με καλή διάθεση………………………

Και μπόλικο………… γούτσου-γούτσου εννοείται………………….

Όλα θα γίνουνε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sas euxaristw poly koritsakia gia tis euxes,euxomai kai gia sas oti kalytero sth zwoula sas kai suntoma!!!!!!!! :):):) To theloume poly kai oi duo kai pisteuw oti h thelhsh einai h megaluterh dunamh gia ena zeugari pou thelei na apokthsei ena paidaki! :kiss: Kalws sas vrhkaaaaaaaaa :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην καλωσ ηρθες!Να ζησετε παντα ευτυχισμενοι και γεροι!Εγω οταν εμεινα στον γιο μου ημουν 24!Μια χαρα τα καταφερα!Ευχομαι γρηγορα μανουλα αφου τοσο πολυ το θελεις!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elinoulini έγραψε:

Sas euxaristw poly koritsakia gia tis euxes,euxomai kai gia sas oti kalytero sth zwoula sas kai suntoma!!!!!!!! :):):) To theloume poly kai oi duo kai pisteuw oti h thelhsh einai h megaluterh dunamh gia ena zeugari pou thelei na apokthsei ena paidaki! :kiss: Kalws sas vrhkaaaaaaaaa :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Καταρχήν ένα στοίχο που το λεμέ την ημέρα του γάμου στην Σαντορίνη!!!!!!!!!

Αυτά τα δυο στεφανα ο που θα ενωθούνε

χίλια χρονιά αμέτρητα να μην ξε ενωθούνε

να ζήσετε, να ευτυχήσετε και να έχετε πολλές και όμορφες στιγμές στην κοινή σας ζωή.

Και σύντομα με ένα μωράκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ζησετε elinouli να χετε υγεια κ να στε παντα αγαπημενοι κ ευτυχισμενοι!!!! :kiss: κ οσο για το παιδακι αφου το αποφασισατε με το καλο να ερθει το μπεμπακι σας γρηγορα γρηγορα!!!και καλωσωρισες στο mammy!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησετε κοριτσακι μου , απλα να ξερεις οτι ειναι ενα ΠΟΛΥΥΥ ΟΜΟΡΦΟ ταξιδι με παααρρααα πολλεεςςς ευθυυνες και ΧΩΡΙΣ ΓΥΡΙΣΜΟ !

Σου μιλαω εξω απο τα δόντια γιατί στα 34 μου βλέπω πολλές απερισκεψίες γύρω μου κ φρικάρω. Και 8α σε ενημερώσω ότι τα μώρα δεν μεγαλώνουν ΜΟΝΟ με άγαπη αλλά και με χρήματα. (αύτο στο λέω γι'ατι ενα ζευγάρι γνωστών χωρίς στον ηλιο -μοίρα ξεκινήσανε κ μόνο στα φανάρια δεν έχουν βγεί)

Sorry για το μακρυ μνμ άλλα δεν αντεχω τις ασυνειδησιες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw para poly gia tis euxes sas...Oson afora to oti einai ena megalo taksidi xwris gyrismo to kserw!Eimai 23 kai kati alla polu sunhdhtopoihmenh me oti exw kanei mexri twra,teleiwsa th sxolh mou kai meta pantreutika(exontas ena ptyxio) kai de tha ekana pote ena paidaki xwris tis swstes prodiagrafes gia mena... :) Exoume ftiaksei me ton antra mou ena polu omorfo spiti kai eutuxws h douleia tou mas epitrepei na exoume kai na kanoume pragmata pou sthn hlikia mas fantazoun makrina...Eimai kai egw enantia se osoun fernoun sto kosmo paidia kai ta kanoun dystixismena xwris na tous parexoun auta pou prepei!Giati to exw zhsei apo polu kontina mou atoma!Alla pisteuw oti ola sth zwi ginontai gia kapoio logo..."kalo"!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...