Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Εγώ μόνο όταν έχει πολλή ζέστη δεν μπορώ καθόλου. Τι υπόλοιπες μέρες είμαι μια χαρά! Α, θα έρθεις και σ' εμένα;;; Δεν το έχω καθόλου με αυτά!!! χιχι
    • Μα δεν έχω προσδοκίες. Δε με νοιάζει καθόλου αν θα συμβάλλει κάπου οικονομικά για παράδειγμα. Απλά το μόνο που ζητάω είναι αν θα έχει επαφή με τη μπουμπού ή όχι!
    • στο εύχομαι ολόψυχα ❤️    το γνωρίζω κορίτσι μου..δεν μπορούμε να κάνουμε και κάτι δυστυχώς..αναμένουμε ✌️
    • Είναι ψυχοφθόρο όλο αυτό κοριτσάκι μου.. το ξέρω.. το να μην ξέρεις τι γίνεται και τι σου ξημερώνει... Μην αφήνεις όμως τη σκέψη σου να περιστρέφεται γύρω από αυτό συνέχεια.. ξάπλωσε και κάνε υπομονή.. ναι δεν μπορείς να ψάχνεις συνέχεια.. θα τρελαθείς στο τέλος..! Ασχολησου με κάτι άλλο να περνάει η ώρα..  Ναι το θυμάμαι, μήν αγχώνεσαι.. σημασία έχει να σου κάνει κολπικό υπέρηχο, να φανεί καρδιακή λειτουργία ακόμα και αν δεν καταφέρετε να την ακούσετε λόγο μηχανήματος και να είναι υποστηρικτικός ως γιατρός ακόμα και αν δεν έχει εξελιχθεί όπως ευχόμαστε.. δώσε όσο χρόνο χρειάζεται για να είσαι σίγουρη, ακόμα και αν δεν πάρεις τη Δευτέρα σίγουρες απαντήσεις..  Κουράγιο κοριτσάκι μου..
    • Κορίτσια εμένα τα νέα μου είναι ότι πλέον νιώθω πολύ πολύ κούραση και δεν μπορώ καθόλου να σταθώ όρθια! Αλλά σκέφτομαι ότι λίγο έχουμε ακόμη εγκυούλες και προσπαθώ να το απολαύσω όσο πιο πολύ! Εν τω μεταξύ έχω απομονώσει ένα δωμάτιο του σαλονιού με αυτά τα παιδικά πλαστικά καγκελάκια και θα το διαμορφώσω σαν χώρο χαλάρωσης και παιχνιδιού! Μέχρι και παιδική κουρτίνα θα βάλω σε εκείνο το παράθυρο! Βοηθάει ότι εχει σκαλάκι εκεί και είναι δλδ άλλο επίπεδο από το υπόλοιπο! Αχ, είμαι τόσο ενθουσιασμένη!! Έχω τρέλα γενικά και με τη διακόσμηση!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...