Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΩΓΑΚΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝ Η ΦΣΗ ΕΙΝΑΙΥ ΨΗΛΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΠΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΑΝ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΕΙΝΙΑ ΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΠΑΖΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΣΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΨΗΛΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τρεμω , χοριακη 25 , 9 μερα απο βλαστοκυστες , τα χω παιξειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

αν ανεβει την Πεμπτη , θεε μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

κοριτσια τρεμω , χοριακη 25 , 9 μερα απο βλαστοκυστες , τα χω παιξειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

αν ανεβει την Πεμπτη , θεε μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Αντε συννεφακι μου που ησουν συνεχως συννεφιασμενοοοοο..Καλη αρχη!!! μπραβο!!! με το καλο!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh:

ειπα οτι αν εισαι εγκυος θα φας πολυ ξυλο.....

σκυψε....ριχνω φαπα!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ρε ουφο...κοντεψες να μας πεθανεις και εισαι εγκυος...

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

αντε καλο ανεβασμα μπουμπουυυυυυυυ της χοριακης και ολα να πανε σουπερ!!!

Ρε το συννεφακι που βγαζε προγραμμα και για το επομενο εξαμηνοοοο!!!!

:woohoo:

χαζοοοοοοουλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

think pink baby!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω ρε νικουλινακι σε σκεφτομαι

αλλα απ οτι καταλαβα απ ατις φωτο θα μου φανε τον κωλο

και θα μου μακρυνει το βυζι γερασμενο ε???

:woohoo: :woohoo:

καλε ειδα και φωτο και καμαρωσα το νικουλινακιιιιιιι!!!!!

κατσε πιο καμαρωτη να σε δουμε πιο καλα!!!!

γλυκο νικουλινακι!!!! :kiss:

σημερα δεν εχει ρουμανικα γιατι με τσαντισε το σαιτ!!!

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

κοριτσια τρεμω , χοριακη 25 , 9 μερα απο βλαστοκυστες , τα χω παιξειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

αν ανεβει την Πεμπτη , θεε μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

E ναι λοιπόν είσαι στα σίγουρα, πολύ πολύ χάρηκα για σένα, 1 του κλέφτη, 2 του κλέφτη, 3 του κλέφτη...παραλίγο...έρχεται η 4η να τα σαρώσει όλα, μπράβο συννεφάκι μου. Να λοιπόν που τα συμπτώματα δεν λένε τίποτα........................ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ , ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΕΓΓΥΟΣ ΟΧΙ ΠΟΛΥ , ΕΤΣΙ ΕΙΠΕ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ :silly: :silly: :silly: , ΠΟΛΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝ ΑΥΞΗΘΕΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΑΥΞΗΣΟΥΝ ΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ ( ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΑ ΑΠ ΤΟΝ ΤΡΕΛΟΓΙΑΤΡΟ :silly: :silly: ).ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΜΗ ΤΟ ΔΕΣΟΥΜΕ ΣΚΟΙΝΙ ΚΟΡΔΟΝΙ , ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΑ ΚΑΘΗΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΗΣΥΧΗ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κοριτσια σε μενα θα φουσκωσει κ θα μεινει 40 εβδομαδες φουσκωμενη?κ να κρατησω το μωρακι υγειες στα χερια μου....γινεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ,Η ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΡΨΗ ΜΠΕΞΙΒΑΝΟΓΛΟΥ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ,ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι ολα καλα θα πανε...κ απο εμενα θεε μου βοηθησε την φιλη μας κ να προσεχεις το νινι της...

μεσα απο την καρδια μου συννεφακι να πανε ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

γιατι εγω νομιζα οτι ειχε εναν μεγαλο γεντιστη γνωστο?

σε ηλικια ρε θα λενε!!!!!!!!!!! :woohoo:

ποια τζοοουνς η καθριν τζετα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα...λες η καθριν να κανει το θαυμα της σε μενα....?

Τυχαιο δε νομιζω....

χαχαχα

μονη μου τα λεω μονη μου γελαω....αχ...αχ...αχ...

Θελω κ εγω χοριακη!!!Το μονο ευκολο για μενα γαμωτο....ΘΕΛΩ ΘΕΛΩ ΘΕΛΩ....αμα χτυπησει το κωλοβιολογικο ρολοι δεν σταματαει με τιποτε....ορμονες....ορμονες ορμονες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα πλακα χτες αγορασαμε ενα ρολοι (ξερετε αυτα τα φτηνιαρικα που εχουν κ ξυπνητηρι).10 χρονια με τον αντρα μου τωρα πηραμε ξυονητηρι ολα τα χρονια με το κινητο....κ εγω το εβαλα να χτυπησει 6 το πρωι κ αυτο δεν χτυπησει...κ ευτυχως ξυπνησε 6:30 ο αντρας μου κ ετρεχε σαν τρελος....

ουτε το ξυπνητηρι δεν με θελει....τυχαιο δεν νομιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...