Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελα Νικουλινα παραπονιαρα... :laugh: :laugh: :laugh:

καταρχην στραβωσα λιγο γιατι δεν αφησαν τον αντρουλη μου να ειναι μεσα (γαμω τα μεγαλομαιευτηρια :angry: ),μου ειπαν στον 2ο υπερηχο θα μπορεσει να μπει :angry: .

Μετα ειχα αγωνια για το ποσα θα ειναι κ ανα ειναι ολα καλα..μολις μου ειπε οτι ειναι 2 και οτι ολα ειναι καλα ηρεμισα....

Οταν ακουσαμε κ τις καρδουλες τρελλαθηκα!!!!!!Χτυπαγε τοσο δυνατα κ η δικη μου καρδια που σκεφτομουν οτι αυτο που ακουμε ειναι οι δικοι μου παλμοι!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΙΝΕ ΝΙΚΟΥΛΙΝΑ ..ΑΛΑ ΟΛΙ ΜΕ ΦΟΝΑΖΟΥΝ ΝΙΝΑ....ΑΛΑ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΟ ΕΝΓΡΑΦΙ ΕΔΟ ΔΕΝ ΙΤΑΝ ΔΙΑΤΕΣΙΜΟ ΤΟ ΝΙΝΑ..ΕΤΣΙ ΔΙΑΛΕΞΑ ΝΙΚΟΥΛΙΝΑ :dry::dry::dry:

ΛΟΛΛΙ ΤΗΝ ΑΛΙ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΘΑ ΕΧΙΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣΙΣ ΠΟΛΙ... :laugh: :laugh: :laugh: Ο ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΘΑΣ ΚΑΤΟΥΡΙΣΙ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΤΟΥ ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΑΚΟΥΣΙ ΤΗΣ ΚΑΡΔΟΥΛΕ...ΑΦΤΟ ΣΤΟ ΕΝΓΙΟΥΜΕ... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Ελα Νικουλινα παραπονιαρα... :laugh: :laugh: :laugh:

καταρχην στραβωσα λιγο γιατι δεν αφησαν τον αντρουλη μου να ειναι μεσα (γαμω τα μεγαλομαιευτηρια :angry: ),μου ειπαν στον 2ο υπερηχο θα μπορεσει να μπει :angry: .

Μετα ειχα αγωνια για το ποσα θα ειναι κ ανα ειναι ολα καλα..μολις μου ειπε οτι ειναι 2 και οτι ολα ειναι καλα ηρεμισα....

Οταν ακουσαμε κ τις καρδουλες τρελλαθηκα!!!!!!Χτυπαγε τοσο δυνατα κ η δικη μου καρδια που σκεφτομουν οτι αυτο που ακουμε ειναι οι δικοι μου παλμοι!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

MPRAVO LOLLIPOP!!!NA EINAI UGIESTATA PANTA TA MWRAKIA SOU!!!NA EXEIS UPEROXH EGKUMOSUNH!!! :laugh: NA SE RWTHSW VRE KORITSAKI MOU AN EPITREPETAI SE POIO KENTRO-GIATRO GIA THN EKSWSWMATIKH?PI8ANO NA ME ENDIAFEREI APO SEPTEMVRH..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΜΕ ΣΟΥΠΕΡ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΡΙΣΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ.ΛΟΛΙΠΟΠ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ , ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ.ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΓΩ ΚΛΑΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗΣ , ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΗ , ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΑ,ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Τι κανετε?

Λολιπακι συγχαρητηρια κοριτσι μου,ευχομαι να πανε ολα καλα!!! :kiss::kiss:

Θα ηθελα μια χαρη βρε κοριτσακια..Απο χτες ειμαι χαλια.Εμαθα την τελικη καταληξη αν μπορω να κανω μωρο η'οχι.

Λοιπον εξωσωματικη,με λιγες πιθανοτητες η απαντηση.

Εσεις τι προβλημα εχετε που καταληξατε εκει?Ποιο γιατρο εχετε?

Αν θελει και μπορει καποια ας μου στειλει πμ.

Σας ευχαριστω πολυ!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop Συγχαρητηρια!!!!! Μπραβο μπραβο μπραβο! Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαρηκα!!!! Ολα καλα θα σου πανε κοριτσακι μου!!!

Καλημερα κοριτσια και αγορι που μας κανεις να ζηλευουμε καθε μερα!!!!

Αχ και εγώ περιμενω να περασουν οι μερες μεχρι τις 12 Αυγουστου που θα φύγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΚΕΡΛΣ....

ΒΑΣΟΥΛΙ θα πας να σου βγαλουν την μπαλιτσα σημερα???

πως θα το κανουν αυτο? ΕΡΩΤΗΣΗ βουρλου!!!

ερημιιιιιιιιεςςςςςςςςςςςςςςςςςς

εχει ηχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

ακουω την φωνη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ , ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; ΓΩΓΟ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑ ΠΜ.ΕΓΩ ΚΛΑΣΙΚΑ ΞΥΠΝΑΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΞΕΝΑΠΙΑΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ.ΚΑΚΗ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΨΩ.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΤΑ ΒΑΛΕΡΙΑΝΑ :P:P:P:P:P ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΛΕΡΙΑΝΑ επιτρεπονται αλλα και πιο βαρια που επαιρνα ΕΓΩ !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αθτειιιιιιευυυυυομαιιιιιιιιιιιιι :woohoo:

Ρε συννεφακι τι να κανω να νοιωσεις καλυτερα γμτ?

ποτε κανεις χοριακιά???? χοριακή καλεεεεεεεε,μμμ πρωτευουσιανα που δεν καταλαβες!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΤΗΝ 15 ΜΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΠΑΖΑΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΛΑΔΗ 12 ΜΕΡΑ.ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ 10 ΜΕΡΑ.ΦΟΒΕΡΗ Ε;ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΦΡΙΣΕΙ. :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες κ ομορφοι (εχουμε κ τον ανεμο τον παρεξειγησιαρη :P:P:P:P ).

Ειστε καλα?

Καλα ειστε κ δεν ακουω κουβεντα!

ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!

Δεν δεχομαι τιποτε αλλο.

ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Ααααααα elenaKos εχεις pm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω κατα ποσο γνωριζετε προσωπα και πραγματα για μενα...

Εγω μανουλα εχω γινει 2 φορες πολυ μικρη σε ηλικια.

Πριν κλεισω τα 18 εκανα την αννουλα που σημερα ειναι 25 και στα 19μιση εκανα το χριστινακι που ειναι 23 γερα να εναι τα παιδακια μου.

Αυτα απο τον πρωτο γαμο ο οποιος διαλυθηκε μετα απο 15 χρονια πολυ ασχημων καταστασεων που περνουσα.

Τον αλλο μηνα κλεινω 1 χρονο παντρεμενη για 2η φορα με εναν υπεροχο ανθρωπο.Πριν 1 1/2 χρονο ειχα μεινει εγκυος και οταν ηρθε η ωρα να κανω αυχενικη ειδαν οτι κατι δεν παει καλα,κι ετσι την ιδια μερα μου εκαναν και τροφοβλαστη.Το αποτελεσμα? Συνδρομο νταουν.Επρεπε να κανω διακοπη κυησης,κι εγινε.Με πηρε απο κατω ειχα μελαγχολια,καταθλιψη.Ειπε ο γιατρος να αφησουμε λιγο χρονο να ηρεμησω αφου ιουνιο ειχε γινει η αποξεση και απο σεπτεμβρη να βαλουμε παλι μπρος.Εγω δεν ημουν ομως ετοιμη ακομα.Απο τον νοεμβριο αρχισα να εχω καθυστερησεις στην περιοδο μου.Τον ιανουαριο ειπαμε να ξεκινησουμε.Αμ δε! Τελευταια περιοδο ειδα 15 φεβρουαριου και μετα μας τελειωσε.πηγα τον μαιο στον γιατρο μου λεει απο κατω εισαι μια χαρα.Ορμονικο θα ειναι κανε αυτες τις εξετασεις,και τα χαπια αυτα για να σου ερθει περιοδος.Εκανα εξετασεις πηρα και τα χαπια,ηρθε και η ρημαδα.Σε περιπτωση που ειχα παλι ανωμαλια στη περιοδο θα επρεπε να παιρνω τα χαπια..Ευτυχως ομως απο τοτε ερχεται χωρις βοηθεια.Εχει ξεφυγει ομως η fsh κι εκει μου ειπε χτες ο γιατρος οτι μονο με εξωσωματικη και με λιγες πιθανοτητες γιατι μπαινω λεει σε προκλημακτηριο.

Σας κουρασα το ξερω απλα ηθελα να υπαρχει μια ολοκληρωμενη εικονα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΓΙΤΖΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!!!!ΕΤΣΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑ ΧΑΧΑΧΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΖΩ ΚΙΟΛΑΣ!!ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!

ΖΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ?ΣΙΦΝΟ ΒΡΗΚΕΣ ΤΙΠΟΤΑ?

ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ?ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΔΕΙΧΝΕΙ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ 13 ΜΕΡΑ.

ΒΑΣΟΥΛΑ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!

ΑΝΕΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΙΖΙΑΝΙΚΟ ΛΟΥΚ,ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ..ΠΕΡΥΣΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΙΣΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ!!ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ,ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ.ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΤΟΣΟ ΞΕΓΝΙΑΣΤΑ ΞΑΝΑ?

ΓΩΓΟ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ!!

ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΜΕ ΓΕΡΑΣΜΕΝΕΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΣΤΑ 36 ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΟ 0,ΜΕ ΜΟΛΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΙΑΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΩΑΡΙΟ ΜΕ ΤΡΕΛΕΣ ΔΟΣΕΙΣ...ΣΗΜΕΡΑ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΒΕΒΑΙΑ!!)ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΟ ΛΑΧΤΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΖΟΥΜΕΡΟ!!ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ...ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ ΠΟΛΥ,ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελαααααααααα ρεεεεεεεεεεεεεε

εχεις παιδααααακιααααααααααααα???????????

τι ωραιααααααα τι καλαααααααααααααα

t4511.gif

να τα χαιρεσαι τα μπουμπουκακια σου!!!! Και σε αλλα παιδακια ευχομαι!!!

Τωρα για την fsh δεν εχω ιδεα τι πρεπει να γινει...

αλλα οπως σου ειπα και στο μηνυμα κανε μια ερευνα σε γιατρους!!!

ΦΑΝΤΑΣΟΥ γιατρος μου το ειχε πει αυτο... :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδακια πεταχτηκα για λιγο στο μικροβιολογο και εκανα χοριακη , 1 θα παρω τα αποτελεσματα, δεν αντεξα αλλο εννοειται , τοσο και πολυ ηταν για εμενα ( ειναι 9 μερα απο βλαστοκυστες).Δεν περιμενω και πολλα , εννοειται , το κανα σημερα διοτι θα λειπει ο αντρας μου , οποτε για να μην το στεναχωρησω θα κλαψω οσο θελω με την ησυχια μου.Μια μερα μου παιρνει να συνελθω , ευτυχως . :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩΓΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ FSH ΥΨΗΛΗ , ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ DHEA ΕΤΣΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ , ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΔΑΝΕΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΓΙΑ ΝΑ ΟΜΑΛΟΠΟΙΗΘΕΙ ΞΑΝΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ , ΠΟΛΛΕς ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΗΝ ΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΙΑΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ,ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ , ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΟΠΟΤΕ ΕΣΥ ΑΝΕΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ,ΔΕ ΒΙΑΖΕΣΑΙ,ΒΙΑΖΕΣΑΙ; ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΗΡΕ ΦΩΤΙΑ Ο Κ.....Ος ΜΟΥ. :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστω πολυ ολες βρε κοριτσακια μου καλα.

Φυσικα και το θελουμε πολυ..Η αληθεια ειναι πως αν ο Νικος ο αντρουλης μου αν ειχε παιδια δεν θα με εκαιγε και τοσο..Αλλα ποναει η ψυχη μου να τον αφησω ατεκνο.

Βρε συννεφακι μου εγω δεν βιαζομαι?μικρη νομιζεις οτι ειμαι?γιαγια θα γινω σε λιγο που λεει ο λογος..κορες της παντρειας εχω..43 ειμαι..Ας μου το αφηνε ο θεουλης το αγορακι μου..γιατι να ειναι αρρωστο και τωρα να μην μπορω να μεινω εγκυος? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μην σκεφτεστε την ηλικια...κ εγω στΑ 27 εκανα ενα υγειες αγορι κ πανεξυπνο...αχαχ θα μου το παρει η ΝΑΣΑ...χαχαχα. κ μετα ολα τα κουλα σε μενα...28 δισχιδη ραχη κ 29 τρισωμια 15...δηλαδη αμα παω στα 40 ολες τις τρισωμιες θα εχω....

μιλησα με εναν γενετιστη κ μου ειπε τυχαια γεγονοτα κ σπανια η τρισωμια 15...κ εκεινη την ωρα ηθελα να τον ρωτησω πειτε ποιο ειναι αλλο σπανιο να ξερω για το επομενο....

οσο κ να σας φαινεται περιεργο νομιζω αυτος ο τροπος ντιμετωπισης του θεματος μου ειναι για να μην πεσω ψυχολογικα...προσπαθω να σκεφτομαι το χειροτερο κ για την επομενη γιατι μετα θα γραφτω στο βιβλιο γκινες....χαχαχα..α επισης δεν προκειτε να παω για β επιπεδου....θα με πανε μαλλον σε κατασταση μεθυς....

κ μια ερωτησουλα εδω στα κοριτσια που εχουν επισκεφτει τους γιατρους...

εχω κλεισει με τον παντο να μιλησω με τον γενετιστη του....ξερει κανεις απο ποσους θα περασω?κ ποσο παει το πακετο?οποια εχει εμπειρια ας μου στειλει ενα π.μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

180 ευρω η πρωτη συναντηση ( μη σου ρθει ταμπλας εκεινη την ωρα) , αμα τελικα καταφερω και αποκτησω ποτε παιδι σε αυτον , θα σου πω τελικα αν αξιζει ο κοπος η οχι.Πρωτα περνας απο ενα συνεργατη του , γραφει το ιστορικο σου στο κομπιουτ, μετα απο λιγη ωρα σε βλεπει αυτος και σου κανει και η υπερηχο.πριν περασεις να τον δεις , περνασ αρχικα απο το ταμειο και δινεις τα 180 .Αυτα.Γινεται καποιες μερες ψιλοπανικος , αρα θελει λιγουλακι υπομονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι εγω εκλεισα για το τμημα προεμφυτευτικης να δω τον γενετιστη...δηλαδη θα δω κ τον παντο?σιγα τα λευτα δεν με τρομαξαν οχι οτι εχω...αλλα απο περισυ τον ιουνιου δωσαμε 10000 κ μωρα δεν κρατησα...τα 180 θα με πειραξουν...αν ειναι να βγει ενα καλο αποτελεσμα....

εμενα εκανε η φιλη μου κ ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...