Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΙΜΕ....

ΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΣΟ ΣΙΜΑΔΙ ΖΩΙΣ...

ΣΤΗΝ ΦΟΤΟ ΜΕ ΘΑ ΒΙΖΑΚΙΑ ,ΙΝΕ Η ΔΙΚΙΑΣΟΥ ΑΛΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΙΤΕΡΙ ΙΛΙΚΙΑ...ΑΦΤΗΝ ΘΑ ΓΕΡΑΣΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΒΙΖΙΑ ΘΑ ΔΙΞΙ..!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και απο εμενα!!Ζαχααααααααααααααααα!!!!!!!!!!Τωρα μολις πηρα το φιλακι σου το τρυφερο να εισαι καλα!!!Παρε και εσυ ενα να...σμουυυυυυυυυυτςςςςςςςςςςςςςςςςς σβουριχτο!!Χαχαχα!!

Ευτυχως μετακομισα στο καινουργιο μας σπιτακι που ελπιζω να ειναι και γουρικο!!Ασχολουμε με δουλιτσες και ξεχνιεμαι αλλα το σκασμενο το μυαλο εκει!!Χθες βαζαμε τα κουρτινοξυλα και βαλαμε και στα παιδικα δωματια κατι με ζωακια και εκει χαλαστηκα πολυυυυ.Τα ειχα διαλεξει πριν την εξωσωματικη για να μου παει γουρι............και εμεινα με τα ζωακια να τα χαιρομαι μονη μου!!Ευτυχως δεν διαλεξα κουρτινες ακομα,αυτες μετα το σιγουρο!!Τωρα προς το παρον που ειναι αδεια τα δωματια καλες ειναι και του τζαμπο!!Σας ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση θα μου περασει τι να κανουμε,αγωνας δρομου ειναι η ζωη και εχει εμποδια,αλλες φορες τα υπερπηδαμε αλλες φορες μας ριχνουν και βαζουμε τα χερια στη γη να ξανασηκωθουμε να παρουμε φορα πιο δυνατα!!

Συννεφακι μου γλυκο μην ψαχνεις συμπτωματα,δεν υπαρχουν παντα.Πιστευω πως ηρθε η ωρα σου καλη μου.Το δικαιουσαι μετα απο τοσο αγωνα.

Ζαχα κανενα μπανακι δεν θα πας?

Δεν μου λετε βρε κοριτσια μηπως να αλλαξω γιατρο την επομενη φορα?Δεν μενω Αθηνα και δεν τους ξερω καλα βρε γ....ωτο,τι να κανω δεν ξερω.Ειναι και τα λεφτα πολλα.

Προς το παρον λεω να κανω μια βουτια στα νερα του ηρακλειου το μεσημερακι,μπας και παρω χρωμα τουλαχιστον(2 μονο εκανα ολο το καλοκαιρι απο το ζορι μου!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανω μπανακια κανω...και πλατσα και πλουτσα κανω!!!!

Ρε σεις εχω θεμα που κολλαει γαντι στο ποστ αυτο!!!

ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΤΗΝ ΣΙΙΙΙΦΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

εχει καμμια κανα δωματιο εκειιιιιιιιι πλιιιιιζζζζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας Γεια σας και απο εμενα!!!!

Ζαχαρενια μου δεν εχω ρε γαμωτο κατι απο Σίφνο. Αν θες απο Κω που είναι ο αντρας μου απο εκει και έχουμε γνωριμιες πολύ ευχαριστως να σε εξυπηρετησω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι έγραψε:

Κοριτσια αν δεν μου κατσει και η 4 φορα , τερμα θα τον ζαλισω τον ντοκτορ , θα τον βαλω να μου κανει υστεροσκοπηση, θα κανουμε κατατμιση σπερματος, προεμφυτευτικη διαγνωση και αν μου πει οτι φταει το αυγο , θα παρω αλλης κοτας να μην ειναι κλουβιο :silly: :silly: Τερμα δε θα ξανακανω αλλη προσπαθεια στην τυχη , γιατι μεχρι τωρα εξωτερικα τα εμβρυακια μας τελεια αλλα εσωτερικα δεν ξερω τι γινεται , δεν αντεχω αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.Ευτυχως που λεμε τον πονο μας η μια στην αλλη,αλλιως θα χα σαλταρει. :blush::blush:

Συννεφακι μου καταρχην σου ευχομαι να μη μπεις σε αυτη τη διαδικασια και να μαθουμε τα ευχαριστα νεα σου σε λίγες μερες!!!

Ομως συμφωνω απολυτα μαζί σου με το θεμα των εξετασεων. Και εγώ επειδή άλλαξα κεντρο και γιατρο ήμουν προετοιμασμενη να ζητησω όλες τις εξετασεις που δεν είχαμε ήδη κανει. Καλύτερα που λεει ο λόγος να εδινα άλλα 1000€ παρα να είχα αλλη μια αποτυχημενη εξωσωματικη. Και δυστυχως το ψυχολογικό κόστος δεν ξεπληρωνεται με τιποτα!

Και τελικα καναμε και εμεις την κατατμηση που ηταν οκ, αλλά η υστεροσκοπηση έδειξε το προβλημα που δεν το περιμεναμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχαααααααααααα δωματιο Σιφνο δεν ξερω αλλα εχω δυο δωματιακια στην καινουργια μας μεζονετα μουρλια....διαλεγεις και παιρνεις!!Εχω και τζακουζι και μασαζοκαρεκλα....Τι αλλο θες?Για πλατσα πλουτσα στην παραλια σε 10 λεπτακια!!Αχ δροσιστηκα με τοσα νερα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ζαχαααααααααααα δωματιο Σιφνο δεν ξερω αλλα εχω δυο δωματιακια στην καινουργια μας μεζονετα μουρλια....διαλεγεις και παιρνεις!!Εχω και τζακουζι και μασαζοκαρεκλα....Τι αλλο θες?Για πλατσα πλουτσα στην παραλια σε 10 λεπτακια!!Αχ δροσιστηκα με τοσα νερα!!!!!!!!!

αληηηθειααααααααα...?????

πωωωωωω πωωωωωωωωω αυτο ειναι σκετη ΠΑΥΛΑ.... :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh:

θελωωωω θελωωωωωω

ποσο το χουτε??? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

Βασουλι μου ευχαριστω πολυ!!!

Τι κανεις?πονας?

Ποναω λιγακι κοριτσακι μου αλλα ξερω πως είναι μεχρι αυριο που θα παω να μου αφεραισει αυτο που μου εβαλε στη μητρα και προκαλεί τον πονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

barcelonita έγραψε:

αληηηθειααααααααα...?????

πωωωωωω πωωωωωωωωω αυτο ειναι σκετη ΠΑΥΛΑ.... :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh:

θελωωωω θελωωωωωω

ποσο το χουτε??? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:1988am7i]

Αληθεια ....τι λαμακιες? Ελα βρε εσυ παρε το καραβι απο πειραια και ξα μου εμενα(δηλ εννοια σου μην ανησυχεις αστο πανω μου στα κρητικα).Με τετοια παρεα θα παρω χρημματα,τρελη ειμαι?Να γελασουμε λιγακι γιατι η αληθεια ειναι πως απο τοτε που μαθαμε το προβλημα μας και επειτα,δεν εχω γελασει με την καρδια μου ποτε πια!!Να σε περιμενω? ;) 'Η ακομη επιμενεις Σιφνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Barcelonita τι εγινε? Το εριξες στα μπανια και αφησες το μαγειρεμα? Γιατι έχεις καιρο να μας ενημερωσεις για τα φαγητα σου!!!!

Βρε εσυ με καταλαβες οτι το χω με την κουζινα ε?Εχω απο εχθες μπιφτεκακια ,αλλα για εμενα αρακα, ενεκα νηστειας.Αποτοξινωση περισσοτερο εν μεσο καλοκαιριου,με τοσο χαπι και ενεση...Για αυριο εχω προβλημα τι να μαγειρεψω νηστισιμο...Καμια ιδεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΕΙΡΕΨΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΡΥΖΙ ΦΟΥΡΝΟΥ ΜΕ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ

ΓΕΜΙΣΤΑ.

ΜΠΡΙΑΜ

ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑΣ

ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΜΕ ΡΥΖΙ

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ

ΕΠΙΜΕΝΩ ΣΙΦΝΟ...

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑ ΜΑΜΩΤΟ :(:( ΜΗΠΩΣ ΑΡΓΗΣΑ ΛΙΓΟ??

:laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι παριζιανε!!!!

Να σε πω γιατι ρε χαλασες το αμαξι και εβαλες το τιμονι δεξια????

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καταγωγη σου ειναι Κυπριακή ή βρεθηκες εκει για αλλους λογους?

αυτα απο ανακριση!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γοργονες και μαγκες!!!!!!

Καλε 2 μερουλες ελειψα κ κοντεψατε να ανοιξετε και το Νο8!!!!Τι λογοδιαρροια,τι φωτο,τι να πω??????

Μπαρτσελονιτα μου, ψηλα το κεφαλι κ ξανα προς την δοξα τραβα!!!! ;)

Eyeore η καλυτερη του χωριου εισαι!!!!! Ολο διακοπουλες ε?? Και πολυ καλα κανεις!!

Καλα για την Ζαχα δεν ρωταω.....ειναι σε προ διακοπικο πυρετο!!! :laugh: :laugh: :laugh: βρηκες καλε ακρη για την Σιφνο?

Φιλια πολλα!!!!!!

Αααααα καναμε υπερηχο!!! Εχουμε 2 κ ακουσαμε καρδουλες!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε...με το καλο κοριτσι μου ...πολι χερουμε!!!!!!!!!!

αχ τη καλα μονο 2...δεν χριαζεσε να περασισ την ασκιμι εκι την διαδικασια....

ολα καλα θα βρικανε ετσι?.

κοπελα μου γλικια να εχισ μια ομορφι εγιμοσινι...κιτα να την χαρισ...ινε το πιο ορεεο ..

θελο ομουσ να μου πισ ποσ ενιοσεσ???...εμισ κλεγαμε σινεχια...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

222222222222222222222222222222222?????????

ΩΧ ΠΟΛΛΑ 2 ΕΒΑΛΑ...1 2 ΕΝΝΟΥΣΑ...ΔΗΛΑΔΗ 2 ΔΗΛΑΔΗ ΔΙΔΥΜΑ!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ε ΜΑ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΜ Η ΧΟΡΙΑΚΗ-ΧΟΡΕΥΤΙΚΗ!!! ΤΣΣΣΣΣΣΣΣ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑΤΡΕΣΣΑ!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΙΝΙΑ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 είναι τα μωρά

2 και οι καρδουλίτσες

τελικά απο προχθές

δεν μου φερες ελίτσες!!!!

:laugh:

νικουλιιιιινααααααααα : i nu vor deveni niciodată o mamă?

τα γραφω σωστα νικουλινα? :woohoo:

ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ ΕΓΡΑΨΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι...

ζαχα εγραψσεσ

η οχι βορ ποτε μια μαμα....

δεν γβενι νοιμα....ινε σαν να γραφισ εσι στα ρομανικα,οπουσ γραφο εγο ελινικα.....χαχαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh:

ελα ρεεεεεε?????????τετοιες παραρ...γραφω????

και ειχα ενθουσιαστει με το σαιτ!!!! σιχτηρ....

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΑΞΙ ΙΠΑΜΕ ΕΓΟ ΣΤΑ ΕΛΙΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΣΙ ΣΤΑ ΡΟΜΑΝΙΚΑ...ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΓΙ..

ΧΑΧΑΧΑΧΑ....

Η ΛΟΛΙ ΠΟΥ ΧΑΤΙΚΕ...ΝΑ ΜΑΣ ΠΙ ΠΟΣ ΕΝΙΟΣΕ...

ΕΓΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΟ ΕΚΙΝΙ Η ΜΕΡΑ ,ΟΠΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΟ ΚΑΙ ΤΗΝ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και εμένα μου τα έλεγε το λισακι . Και είχε δίκιο έκανα εξωσωματικη κτλ χωρίς να πολύ ασχοληθούν στο κέντρο, γτ θεωρούν ότι μόνο στη γυναίκα πρέπει να δώσουμε βάση παρόλο που το θέμα μας ήταν γνωστό! Τελικά και φυσικά έμεινα έγκυος και στην αγκαλιά μου έχω το παιδάκι με απλές βιταμίνες των 15€!! Μέσα σε ένα μήνα!!!  @marinamanoulitsa
    • @marinamanoulitsa α ναι ειχες κανει σαλπιγγογραφια προσφατα το ειχα ξεχασει. Σπερμα έχετε τσεκάρει? Εμεις ξέρουμε πως εκει ειναι κυριως τ θεμα μας. Ξερω οτι δ προσπαθώ καιρο. Περυσι π αποφασισαμε για 3ο ηρθε στους 6 μηνες. Φετος ξεκινησαμε το Φεβρουάριο. Δεν προσπαθω καιρο δηλαδη. Αλλα εναν ορμονολογικο σκέφτομαι να τον κανω να δω αν ολα ειναι καλα. Ειμαι κ σε ηλικια π δ με παιρνει να χανω χρονο.  
    • Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ βρυκολακιασα χθες το βράδυ! 🤣 Στις 5 κοιμήθηκα!  @Elk όλα να πάνε καλά με τον γιατρό και σε σένα! Θα τον ρωτήσεις και για το πότε θεωρεί ότι πρέπει να γίνει η καισαρική λογικά! Εγώ για φωλιά είδα από εκεί που λες και από jukki. Θα δω πού θα καταλήξω! @Χρύσακι τέλεια που θα πας και νωρίτερα, να σου φύγει η αγωνία! 
    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...