Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΩΓΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΤΑΛΕΝΤΑΚΙ !!!!!!

ΛΟΛΑΚΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ EVER??????? ΟΠΩΣ ΛΕΜΕ ΡΕΒΕΡ?????

ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑ.....

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ :

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ....

ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ, ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ 1000 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγακι....ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Ζαχα που το καταλαβες????Μα τι μυαλο κ τι γνωσεις ειναι αυτες????

Σαφως και εννοουσα το ΡΕΒΕΡ !!!!!!!Τον Λακη με τα ψηλα ρεβερ(πιο ασχετο)

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Καλα ειδατε την σεξοτουρτα που μου "χαρισε" η Νικουλινα στις Φουσκοκοιλιτσες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μανα φυση μ'εκανε

κι εμενα ταλεντακι

για να σκορπω εδω κι εκει

ευχες σε ολο τον κοσμακη!!! ;)

ευχη απο καρδιας

σου στελνω ζαχαρενια

σε δυο μηνες το πολυ

να ειναι ολα σενια... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollaki συγνωμη! Με τα δικα μου δεν είδα ότι εχεις γενεθλία σημερα!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!

Αντε και του χρονου τετοια μερα θα έχεις και τα μωρακια σου αγκαλιτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Καλημερα στους ποιητες και τις ποιητριες!!!

Λοιπον τα νεα μου:

Χθες εκανα υστεροσκοπηση. Ε πηγα και εγώ ανετη ότι δε θα μου βρει τιποτα ο γιατρος και ΄τελικα ξυπναω με ενα φρικτο πονο στην κοιλια μου. Αρχπιζω λοιπον να κλαιω και να λεω οτι ποναω και δεν ξερω ποσες ενεσεις παυσιπονες μου πατησανε. Ε τους ρωταγα εκεινη τηων ώρα τι έχω αλλα λμεσα στη ζαλη μου δε θυμομουν τι μου ελεγαν.

Μετα λοιπον που συνηλθα και είδα το γιατρό μου εξηγησε ότι είχα τοξοειδής πυθμενα μήτρα ή αλλιώς διαφραγμα. Και έτσι μου το εκοψε και τωρα μου έχουνε βαλει ενα μπαλονακι στη μητρα για λιγες μερες για να μην ξανακολλησει και για να ποκτησει παλι σωστο σχήμα. Και θα κανω για κανενα μηνα θεραπεια e cyclacour για να ερθει στα φυσολογικα του το ενδομητριο! Τον ρώτησα το γιατρό αν τελικα αυτο είναι αίτιο υπογονι΄μότητας και μου είπε πως σίγουρα και εμποδίζει στην εμφυτευηση του ενβρύου και είναι αιτία αποβολών!!!! Το ευτυχες βεβαια είναι ότι δεν ξαναδημιουργείται!

Μπηκα και εγώ λοιπον στο internet και διαβασα σε πολλά sites ότι αυτο που είχα ανηκει στις εκ γεννετής "ανωμαλίες" της μήτρας αλλά είναι απο τις πιο απλές. Σίγουρα όμως δημιουργουν προβλημα στην εγκυμοσύνη.

Αχ τι να πω βρε κοριτσια και αγπρι μου. Παρόλη την ταλαιπωρία μου μακάρι να ήταν αυτή η αιτία και μετά απο την επεμβαση να τα καταφερω και εγώ επιτελους!!!!!

Ευχομαι να τελειώσει η ταλαιπωρεία σου Βασούλα μου, νομίζω πως τώρα που λύθηκε το πρόβλημα θα πάνε όλα καλά...στο ευχομαι ματάκια. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hσουν,εισαι και θα εισαι

ζαχαρενια μου γλυκια

η ψυχη στο μαμμυ

που μας οδηγει μπροστα.

πικρες καημους και βαρη

κουβαλαμε καθημερινα

με το αστειρευτο σου χιουμορ

τα ξεχναμε ολα πια.

ξερω πως κατι σε βαραινει

με στην ψυχη βαθια

τον πονο σου δεν λεγεις

στον κοσμο που σε αγαπα.

θαρρω πως ο καημος σου

ειναι μανα να γενεις

μα εχε πιστη στο θεο σου

ευλογημενη θα καρπωθεις.

η κοιλιτσα θα φουσκωσει

με χαρα θα την κρατεις

κι οταν η ωρα θα ζυγωνει

την παναγια θα επικαλεις.

αλλη παιδι δεν εκανε

παρα η ζαχαριω τον γιαννη

που με καμαρι τον θωρει

πηγαινοντας σεργιανι. :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας!!!!!!!Καλε τι ωραια ποιηματακια..που τα βρισκετε??

Καταφερα επιτελους κ εβαλα βενζινη!!!!!!!!!Υστερα απο 4 βενζιναδικα που περιμενα εφτανα 3 4η απο την κανουλα και τελειωνε η βενζινη και μια φορα εγινε κ ληστεια του πηραν 12000 εριξαν και 2-3 πιστολιες πριν κ παλι χωρις βενζινη...

Σημερα λοιπν επειτα απο πολυυυυυ ωρα και με την τελ γραμμουλα να αναβοσβηνει καταφερα κ εβαλα βενζινη!!!!!!!!!!!!

Α πηγα κ για μπανακι....

Εσεις κανα μπανακι κανατε??

Βασουλα μου σημασια εχει οτι βρεθηκε το εμποδιο και απο δω κ περα ολα θαπανε μια χαρα!!!Συντομα θα μας πεις τα ευχαριστα κ χωρις την εξωσωματικη!!!Εχουμε παραδειγμα κοπελα του φορουμ..επειτα απο 2 αποβολες εκανε αφαιρεση διαφραγματος και τωρα ειναι στον 5ο μηνα!!!!Φυσιολογικα ολα εγιναν!!!!

Παρε θαρρος και βουρρρ στ [file/] ο ψητο μολις σας το πει ο γιατρος!!!!

Γλυφιτζουρακι χρονια σου πολλα να τα εκατοστησεις και του χρονου θα χεις το καλυτερο δωρο τα μωρακια στην αγκαλια σου!!!!!

Πολυχρονη!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακιααααααααα

Φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Σας ευχαριστω ολες-ους για τις ευχες σας! :kiss:

Πηρα κ το δωρακι μου

απο το αντρακι μου!!!

(ποιηματακι :) )

ΜΟΝΟ????????????????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σου λολιποπ, με το καλο το μωρακι-α

Ανεμε καλη ξεκουραση

Γωγω και Ζαχω μηνπατε πουθενα γιατι τι θα κανω εγω μονη εδω περα;

Να σας πω και τη μαυρη αληθεια σημερα ειναι η 5 μερα μετα την εμβρυομεταφορα και δε νιωθω κανα συμπτωμα , βλεπω να με αφηνουν και αυτα ,στα κρυα του λουτρου :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημμμμμμμερραααα παιδακια μουυυυυυυ!!!

τι κανεεετεεεεε??

εγω θα παω για μπανακιιι...γεο βαγεο!!!!

φιλακια στα μουτρακια!!!

ΥΓ ΑΝΕΜΕΕΕΕΕΕΕ υπαρχεις τελικά???????? ΝΟμιζα οτι ησουν αγγελος!!! ;)

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα και εγω θα παω θαλασσα , τα κλασικα ξυπνησα και με επιασε μια μαυριλα παλι, δε νομιζω να τα καταφερω.Τελοσπαντων θα παω να αγναντεψω το πελεγος μπας και ξεχαστω λιγακι.Εσυ κοριτσι ολα καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Σημερα ξυπνησα πρωι πρωι γιατι στο ισογειο της οικοδομης ειχαν στησει καβγα 2 κοριτσια(70 ετων και βαλε :P ) που μενουν στα κατω διαμερισματα,για μια καρεκλα!!! :blink: Πολυ γελιο!!!!!

Μου θυμησε το γνωστο "ποιος πηγε κ απλωσε τα ρουχα στην ταρατσα?" :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Συννεφακι α πας για μπανακι μανακι???Τι καλα!!!!Ζουλευω τρελλα!!!!Να πας να περασεις καλα κ να αλλαξεις παραστασεις και ΔΙΑΘΕΣΗ!!! :kiss:

Ανεμε ωραια φωτο!!!!!Φτου φτου φτου!!!

Καλα για τις υπολοιπες δεν λεω τιποτα...γιατι θα λιαζουν τις κορμαρες τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια.

Πω! Πω! δεν σας προλαβαίνει πια κανείς....

Βασούλα περαστικά, Λολιποπ καθυστερημένα Χρόνια Πολλά.Με το καλό τα μωράκια σου...

Ζαχαρένια μου τι κάνεις κοριτσάκι μου;Αυριο φεύγω διακοπές.

Γιώργο καλή ξεκούραση!

Νικόλ μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον.Εχεις pm.

Φιλάκια Πολλά.Να περνάτε καλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω οσο δεν ειχα μαυρισει τον προηγουμενο μηνα...γιατι φυσικα προσεχα μην παθει τιποτα το νινι...το πηρα μεσα σε μια εβδομαδα...αρχισα κ διαιτα για να χασω τα κιλα απο τις εγκυμοσυνες...κ γενικα αλλαζω πραγματα...τον σεπτεμβριο που θα ανεβω αθηνα θα ειμαι διαφορετικη...τιποτε δεν θα ειναι ιδιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ βρυκολακιασα χθες το βράδυ! 🤣 Στις 5 κοιμήθηκα!  @Elk όλα να πάνε καλά με τον γιατρό και σε σένα! Θα τον ρωτήσεις και για το πότε θεωρεί ότι πρέπει να γίνει η καισαρική λογικά! Εγώ για φωλιά είδα από εκεί που λες και από jukki. Θα δω πού θα καταλήξω! @Χρύσακι τέλεια που θα πας και νωρίτερα, να σου φύγει η αγωνία! 
    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...